Харківський інститут екології та соціального захисту

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Харківський інститут екології та соціального захисту
ХІЕСЗ
Емблема ХІЕСЗ.png
Харків
Тип навчальний заклад
Країна Flag of Ukraine.svg Україна
Розташування Харків
Засновано 1995
Акредитація III  рівня
Ректор Коваленко Олексій Михайлович
Студентів 500
Адреса 61035, м. Харків, вул. Олександра Матросова, 3, тел: (0572) 524019; (057) 7553427, факс: (0572) 524019, E-Mail: eko_soc@list.ru
Сайт Харьковский институт Экологии и Социальной защиты

Харківський інститут екології та соціального захисту — приватний вищий навчальний заклад III рівня акредитації, розташований у Харкові.

Історія[ред. | ред. код]

Структура, факультети[ред. | ред. код]

Підготовка здійснюється на трьох факультетах: еколого-валеологічному, перекладу й іноземної філології, соціально — психологічної роботи (соціолого — психологічному).

При вузі діє, заснована в 2001 р. загальноосвітня приватна школу ҐҐ-ІІІ ступенів «ЕКОСОЦ» із профільними класами: англійська мова, біологія, право.

Факультет соціально — психологічної роботи (соціолого — психологічний)[ред. | ред. код]

Факультет здійснює підготовку бакалаврів по напрямку за фахом 6.030101 «Соціологія».

Прийом на факультет здійснюється за сертифікатами УЦОЯО з української мови та літератури, історії України (профільний), іноземної мови або математики.

При вступі на скорочений термін навчання при спорідненому напрямі підготовки (Соціальна робота, Соціальна педагогіка) складають фахове випробування — письмовий екзамен з навчальної дисципліни «Соціологія».

Еколого-валеологічний факультет[ред. | ред. код]

Факультет здійснює підготовку за фахом 6.040106 «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування».

Прийом на факультет здійснюється за сертифікатами УЦОЯО з української мови та літератури, біології (профільний), географії або математики.

При вступі на скорочений термін навчання на споріднений напрям підготовки складають фахове випробування: письмовий екзамен з дисципліни «Основи загальної екології».

Факультет перекладу й іноземної філології[ред. | ред. код]

Факультет здійснює підготовку перекладачів за фахом 6.020303 «Філологія» (Переклад) (англійська, німецька й французька мови).

Прийом на факультет здійснюється на підставі сертифікатів УЦОЯО з української мови та літератури, іноземної мови (профільний), історії України.

Особи, які здобули повну загальну середню освіту у 2007 році і раніше складають вступні екзамени в ХІЕСЗ.

  • В ХІЕСЗ для абітурієнтів для підготовки до складання зовнішнього незалежного оцінювання якості знань, екзаменів працюють курси поглибленого вивчення навчальних предметів з: української мови та літератури, англійської мови, історії України, біології, географії, а також хімії, французької мови, математики.

Керівництво[ред. | ред. код]

Відомі випускники[ред. | ред. код]

Бібліотека[ред. | ред. код]

Фонд бібліотеки — 5 тис. прим. Має дві читальні зали для студентів і викладачів.

Джерела[ред. | ред. код]

Харьковский институт Экологии и Социальной защиты