Харківський патентно-комп'ютерний коледж

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
навчальний заклад
Харківський патентно-комп'ютерний коледж
ХПКК
Герб
Країна Україна Україна
Акредитація: І рівня
Ректор Луценко Сергій Степанович[1]
Веб-сайт: www.hpcc.kh.ua
Адреса: 61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 18

Харківський патентно-комп'ютерний коледж — державний вищий навчальний заклад І рівня акредитації, підпорядкований Міністерству освіти і науки України та розташований у Харкові.

Історія[ред. | ред. код]

Харківський патентно-комп'ютерний коледж є державним вищим навчальним закладом першого рівня акредитації, що заснований у 1922 році постановою Раднаркому України, як технологічний технікум з підготовки фахівців для легкої промисловості. З 1962 року навчальний заклад стає Харківським електротехнічним технікумом у зв'язку з перепрофілюванням.

Відповідно до потреб регіону у підготовці фахівців рівня молодшого спеціаліста з комп'ютерної техніки, з лютого 1991 року технікум перетворено на Харківський патентно-комп'ютерний коледж, в якому навчаються майбутні фахівці з розробки програмного забезпечення, обслуговування комп'ютерної техніки та бухгалтерського обліку. За 89 років існування навчального закладу підготовлено понад 23 тисячі фахівців. Навчальний процес забезпечує кваліфікований, досвідчений педагогічний колектив. Серед 56 фахівців 1 — кандидат наук, 28 — викладачі вищої категорії, 3 — викладачі методисти, 3 — старші викладачі.

Структура, спеціальності[ред. | ред. код]

Коледж готує молодших спеціалістів за фахом[3]:

  • Інженерія програмного забезпечення (завідувач відділення — Плющ Наталія Іванівна );
  • Комп'ютерна інженерія (завідувач відділення — Пархоменко С. О.).

Відомі випускники[ред. | ред. код]

Примітки[ред. | ред. код]