Балаклійська філія Харківської гуманітарно-педагогічної академії

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
вищий навчальний заклад
Балаклійська філія Харківської гуманітарно-педагогічної академії
Балаклійська філія Харківської гуманітарно-педагогічної академії.jpg
Засновано

1995

[1]
Акредитація: І-ІІ рівня
Директор Денисова Наталія Володимирівна[2]
Адреса: 64200, Харківська обл., м. Балаклія, майдан В. Й. Казмірука, 6

Балаклійська філія Комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради — комунальний вищий навчальний заклад І-ІІ рівня акредитації — структурний підрозділ Харківської гуманітарно-педагогічної академії, який розташований у Балаклії Харківської області.

Історія[ред. | ред. код]

31 серпня 1995 року згідно із розпорядженням Харківської обласної державної адміністрації від 31 серпня 1995 № 96 було створено Балаклійський педагогічний коледж.

Указом Президента України від 12 вересня 1995 року № 832/95 «Про основні напрями реформування вищої освіти в Україні» та на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 29 травня 1997 року № 526 «Про вдосконалення мережі вищих та професійно-технічних навчальних закладів», згідно з наказом Міністерства освіти України від 20 червня 1997 року № 218 «Про реформування мережі вищих навчальних закладів, підпорядкованих Міністерству освіти» навчальний заклад було реорганізовано у Балаклійський коледж Харківського державного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди.

Постановою Кабінету Міністрів України від 17.08.2011 р. № 884 «Про деякі питання Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди» структурний підрозділ Балаклійський коледж було виокремлено із складу Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди як окремий навчальний заклад та Рішенням VII сесії VI скликання Харківської обласної ради від 18.08.2011 р. № 239-VI Наказом Харківського гуманітарно-педагогічного інституту від 25.08.2011 р. № 247-к «Про зміну типу та перейменування Красноградського та Балаклійського коледжів» перетворено у Балаклійську філію Комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради як структурний підрозділ цього навчального закладу.

Структура, спеціальності[ред. | ред. код]

Коледж готує молодших спеціалістів за фахом[4]:

  • Початкове навчання;
  • Дошкільне виховання.

Відомі випускники[ред. | ред. код]

Примітки[ред. | ред. код]

Джерела[ред. | ред. код]