Assassin's Creed: Lost Legacy

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Assassin's Creed: Lost Legacy
AC Lost Legacy.png
Логотип відеогри
Загальне
Розробник Франція Ubisoft Montreal
Видавець Світ Ubisoft
Жанр(и) Пригодницький бойовик
Платформа Micrologo Nintendo.svg Nintendo 3DS
Технічне
Дата анонсу липень 2010
Дата випуску скасована
Assassin's Creed

Assassin's Creed: Lost Legacy (укр. Кредо Асасина: Втрачена Спадщина) — скасована відеогра жанру пригодницького бойовика від компанії Ubisoft, розробленої виключно для гральної системи Nintendo 3DS. Спершу розроблювалася підрозділом компанії в Монреалі, Канада, — Ubisoft Montreal. За сюжетом, гравець відігравав би роль Еціо Аудиторе, який вирушив на Близький Схід у пошуках стародавньої твердині асасинів, щоб дізнатися походження Ордену. В липні 2010 року була офіційно представлена на виставці Electronic Entertainment Expo, проте згодом, була скасована. Сюжет та більшість елементів перейшли до Assassin's Creed: Revelations, котра вийшла 2011 року та отримала схвальні відгуки від оглядачів і гравців.

Сюжет[ред. | ред. код]

Еціо Аудиторе да Фіренце відправляється на Близький Схід у пошуках втраченого замку в Масьяфі, стародавньої фортеці асасинів, щоб дізнатися походження Ордену.[1] Як було відомо, події гри мали відбуватися більш-менш одночасно з Assassin's Creed: Revelations, події якою проходять у XVI столітті. Після скасування, сюжет Lost Legacy майже повністю перейшов до Revelations.[2]

Історія[ред. | ред. код]

Вперше відеогра була представлена французькою компанією на щорічній відеоігровій виставці Electronic Entertainment Expo в липні 2010 року[2]. Анонсування викликало доволі схвальні відгуки від відеоігрової спільноти. Передбачалося, що відеогра буде випущена виключно для платформи Nintendo 3DS — портативної гральної системи восьмого покоління. Проте, після презентації відбулося певне затишшя для проєкту, оскільки припинилося поширення будь-якої інформації стосовно гри, що було незвичним як для проєкту, який був тільки-но привселюдно представлений[3][4]. Згодом, почала з'являтися інформація про можливе закриття проєкту, що було підтверджено, зокрема, сценаристом Ubisoft Дарбі Макдевіттом, який заявив, що Lost Legacy більше немає. Проте він зазначив, що розробка не була марною, оскільки ідеї LL більшою мірою передалися новій Assassin's Creed: Revelations, особливо в плані сюжету.[5][6] Закриття проєкту також прокоментував співзасновник та головний виконавчий директор Ubisoft, Ів Гіймо, відзначивши, що скасування відеогри ніяк не пов'язано із поганими продажами портативної Nintendo 3DS як платформи, таким чином відкинувши поширені до того чутки. Також він підтвердив наміри компанії почати випускати мобільні ігри серії Assassin's Creed для планшетних комп'ютерів.[7]

Примітки[ред. | ред. код]

  1. Сюжет гри на IGN. 
  2. а б Cucchiarelli, Daniele (2011-07-15). Cancellato Assassin's Creed: Lost Legacy. Eurogamer.it (it). Процитовано 2019-07-26. 
  3. Epstein, Mike. One Year Later, Did Nintendo Keep Their E3 2010 Promises?. Kotaku (en-US). Процитовано 2019-07-26. 
  4. Estevam, Rodrigo. Fail: Assassin’s Creed: Lost Legacy (3DS). Nintendo Blast. Процитовано 2019-07-26. 
  5. Plunkett, Luke. The Assassin's Creed 3DS Game is Dead (But Some Parts Live On!). Kotaku (en-US). Процитовано 2019-07-26. 
  6. Assassin's Creed : Lost Legacy abandonné sur 3DS. Gameblog (fr). Процитовано 2019-07-26. 
  7. Ubisoft planning Assassin's Creed for tablets. Geek.com (en-US). 2011-07-24. Процитовано 2019-07-26.