Electronic Entertainment Expo

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Electronic Entertainment Expo (), раніше відома як E ³ Media and Business Summit — найбільша у світі щорічна виставка-шоу індустрії відеоігор. Тут розробники ігор, видавці, виробники програмного та апаратного забезпечення представляють відеоігри, гральні консолі, комп'ютерну електроніку та аксесуари.

У першу чергу E³ — виставка для журналістів та любителів ігор, на відміну від професійної конференції розробників ігор Game Developers Conference (GDC), яка щорічно проходить в травні в Сан-Хосе, Каліфорнія.

По завершенні кожної виставки якість представлених продуктів оцінюється незалежною комісією, яка роздає нагороди Game Critics Awards. Нагороджуються найкращі ідеї, ігри, презентації та ігрова електроніка, а також називаються найбільш розчаровані презентації та продукти.

Історія[ред.ред. код]

E3 проводиться з 1995 року асоціацією Entertainment Software Association і проходить щорічно в червні в Виставковому центрі Лос-Анджелеса, штат Каліфорнія, США. У кінці 1990-х виставка двічі проводилася в Атланті, але мала там менший успіх і «повернулася» у Лос-Анджелес.

У 2006 році засновник E3 вирішив змінити формат виставки і перетворити величезне шоу, відвідуване десятками тисяч людей у закриту конференцію для обраних представників преси [1]. Однак в 2009 році виставка повернулася до колишнього формату 13[Джерело?]. У 2010 році виставка знову пройшла в Виставковому центрі Лос-Анджелеса.

Примітки[ред.ред. код]

Див. також[ред.ред. код]

Посилання[ред.ред. код]