Університет Карнегі-Меллон

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
(Перенаправлено з Carnegie Mellon University)
Перейти до: навігація, пошук
Бібліотека університету
Студенти за дослідженнями

Університет Карнегі-Меллон (англ. Carnegie Mellon University, CMU) — приватний університет і дослідний центр, розташований в місті Піттсбург, штат Пенсильванія, США.

Заснований Ендрю Карнегі в 1900 році як Технічні школи Карнегі. В 1912 році школа стала Технологічним інститутом Карнегі, в ньому навчались 4 роки і отримували ступінь бакалавра. В 1967 році після злиття Технологічного інституту Карнегі з Інститутом індустріальних досліджень Ендрю Меллона.

Головний кампус університету в 140 акрів розташований в 3-х милях від ділової частини міста Піттсбурга і межує на заході з кампусом Університету Піттсбурга.

Університет займається дослідженнями в галузі науки і техніки, інноваціями в областях робототехніки і штучного інтелекту. Університет також відомий у багатьох інших областях, включаючи менеджмент, економіку і лінгвістику.

Університет вважається найкращим у підготовці фахівців в галузі комп'ютерних технологій.

Головний кампус університету розташований в п'яти кілометрах від ділової частини Піттсбурга і займає територію 57 га. На заході межує з кампусом Піттсбурзького університету.

Посилання[ред.ред. код]


випускний капелюх Це незавершена стаття про університет, факультет, коледж або інший вищий навчальний заклад.
Ви можете допомогти проекту, виправивши або дописавши її.

Шаблон:Pennsylvania-stub