Dungeons & Dragons: Dragonshard

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Dungeons & Dragons: Dragonshard

Dragonshard - boxart.jpg

Розробник Liquid Entertainment
Видавець Atari
Дата випуску 21 вересня 2005
Жанр стратегія в реальному часі
Вікові
рейтинги
ESRB: Teen
Платформи PC
Режими гри Однокористувальницька гра
Багатокористувальницька гра
Керування Клавіатура і миша

Dungeons & Dragons: Dragonshard — комп'ютерна гра в жанрі RTS, розроблена компанією Liquid Entertainment. Особливістю гри є поєднання рис стратегії реального часу з рольовими елементами.

Історія[ред.ред. код]

Події в грі відбувається у світі під назвою Eberron. Цей світ був створений Кітом Бейкром і розвинений Білом Славіксеком і Джеймсом В'яттом. Являє собою планету земного типу, що оточена кільцем із кристалів. Кристали, подібно метеоритам, падають на поверхню планети. Падаючі уламки є джерелом неймовірної могутності. Справа в тому, що світ Eberron розорений багатовіковими війнами, які закінчилися зовсім недавно, і тепер різні фракції хочуть отримати контроль над світом і починають полювання за падаючими «скарбами». Крім цього, в Eberron проникає чародійство, що вносить значний вклад у формування всього що відбувається. Завдяки магії, з'являється можливість створювати дивні речі й героїв, з різних часових відрізків. Наприклад, можна зустріти големів, динозаврів, дирижаблі, відьом, драконів тощо.

Фракції[ред.ред. код]

Гра починається після того, як на планету падає черговий кристал, самий потужний і незвіданий — Сіберіс. За право володіти ним у бій кидаються відразу 4 фракції.

  • The Order of the Flame — сюди входять люди, дварфи, безсмертні, карлики. Вони борються з будь-яким проявом зла в цьому світі.
  • Umbragen — нащадки древніх ельфів Ксендріків.
  • Lizardfolk — рідні жителі Кільця Штормів, території, що вони змогли відібрати в драконів. Вони всіма силами намагаються захистити Сіберіс від зазіхань інших жителів світу.
  • Monsters — на вид непривабливі, але дуже небезпечні й абсолютно безжалісні. Ці істоти щезають в темряві й постійно ховаються в цьому злочинному світі.

Економіка[ред.ред. код]

Економічна складова досить проста — є усього два ресурси. Це магічні кристали, які падають із неба, і золото. Кристали валяються в багатьох місцях, і навіть на полі бою. А золото можна отримати як податки з побудованих будівель. Спочатку гри дається статутний капітал, на який можна на якийсь час проіснувати. Його цілком вистачає, щоб побудувати основні будівлі й потім продовжити свою кар'єру завойовника світу.

Нюанси проходження[ред.ред. код]

Існує дві складові гри — дослідження поверхні й дослідження підземель. На поверхні Dragonshard являє собою класичну RTS — будівництво будівель, збір ресурсів, масове виробництво юнітів, у тому числі «чемпіонів» й «капітанів», і бої між великими арміями.

Крім цього, можна відправляти невеликі загони на дослідження підземель, пошук скарбів й артефактів. Загони формуються на поверхні й відправляються під землю. Тут уже починається RPG у чистому вигляді. У випадку загибелі загону, кінець гри не наступає — потрібно переключиться в режим поверхні й знову послати дослідників для видобутку артефактів. Точно так само, посилають у підземелля нові загони й ваші вороги.

Інтерфейс і графіка[ред.ред. код]

Інтерфейс побудований таким чином, що у вас не буде проблем з перемиканням між керуванням всіма вашими силами на поверхні й одиночних загонів під землею. Графіка виглядає дуже якісно, тим більше для стратегії. На поверхні особливо помітна реалістична рослинність, і чудовий рельєф. Підземелля теж виглядають непогано, в наявності деталізація юнітів, соковиті фарби й стильні ефекти.