Far Cry (серія ігор)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Far Cry — це франшиза відеоігор жанру шутера від першої особи, яка успадкувала назву від першої ігри серії. Crysis є концептуальним продовженням Far Cry, але не є частиною серії Far Cry.

Ігри[ред.ред. код]

Назва Дата випуску Платформа Короткий опис
Far Cry 2004 Windows Відеогра в жанрі шутера від першої особи, розроблена німецькою студією Crytek і видана Ubisoft 23 березня 2004 для Windows. Far Cry була продана в кількості 730,000 екземплярів протягом чотирьох місяців після випуску. Історія гри слідує за колишнім співробітником Спецназу на ім'я Джек Карвер, який опинився на березі таємничого архіпелагу в Мікронезії. Він шукає журналістку, яку він супроводжував, після того, як вона пропала, коли їх вітрильна шлюпка була знищена найманцями.
Far Cry Instincts 2005 Xbox Розроблена і видана Ubisoft для консолі Xbox. Також вона була запланована для Nintendo GameCube і PlayStation 2, але ці версії були скасовані. Є істотні зміни в порівнянні з ПК-грою Far Cry. Оскільки Instincts розроблялась, здебільшого, для консолей - карти менш відкриті, оскільки консолі були нездатні до рендерингу обширних островів ПК-версії. Це було виправлено включенням додаткових мультиплеєрних режимів через сервіс Xbox Live, поряд з новими можливостями (дикі здібності) і режимом створення карт, який дозволяє користувачам створювати свої власні карти для мультиплеєра.
Far Cry Instincts: Evolution 2006 Xbox Продовження Instincts, було випущено для Xbox 27 березня 2006. Evolution включає в себе нову самітню кампанію, хоча і значно вкорочену, ніж кампанія, яка була в Far Cry Instincts. Сюжетна лінія присвячена роботі Джека Карвера на жінку на ім'я Кейд, що призводить до того, що на нього полюють місцеві органи влади через змову під час невдалої угоди з продажу зброї.
Far Cry Instincts: Predator 2006 Xbox 360 Тайтл Xbox 360, вийшов в той же день, що і Evolution. Він включає в себе графічно розширені версії Far Cry Instincts та Evolution.
Far Cry Vengeance 2006 Wii Розроблена і видана Ubisoft для консолі Wii. Гра була випущена 12 грудня 2006 року. Far Cry: Vengeance схожа на Far Cry Instincts: Evolution тим, що Vengeance в значній мірі містить той самий сюжет, що і Evolution, а також включає в себе три нових рівня, нові види зброї і транспортних засобів та інше управління.
Paradise Lost 2007 Аркадний ігровий автомат Аркадна версія Far Cry Instincts, випущена в 2007 році компанією Global VR.
Far Cry 2 2008 ПК, Xbox 360, PlayStation 3 Друга основна гра в серії. Гравці обирають свого персонажа з числа дев'яти різних найманців, жоден з яких не є Джеком Карвером, хоча деякі стверджують, що Карвер - це персонаж «Шакал». Обидва мають дуже схожі риси та описи.

Сюжет обертається навколо «Шакала», який обернув два вигаданих угруповання в Африці одне проти одного. Гравець повинен зупинити його в 50 квадратних км відкритого світу.

Штучний інтелект, як повідомляється, дуже розумний, як щодо гравця, так і до оточення. «Пісочний» геймплей гри був високо розрекламований, даючи гравцеві доступ до 50 км. ² африканського ландшафту, в поєднанні з відкритою саваною, лісами, тваринами та містами. Гра була випущена 21 жовтня 2008 в Північній Америці й 24 жовтня 2008 у Європі.

Far Cry 3 2012 ПК, Xbox 360, PlayStation 3 Джейсон Броуді, молодик, потрапляє в полон з друзями після скайдайвингу, але примудряється уникнути смерті, хоча його брат загинув під час втечі. Всю гру рятує друзів з полону.
Far Cry 3: Blood Dragon 2013 ПК, X360, PS3 Blood Dragon - є новим доповненням для Far Cry 3, але вийшла окремою грою.
Far Cry 4 2014 ПК,Xbox One,PlayStation 4 Перша частина з кооперативним режимом.
Far Cry Primal 2015 ПК,Xbox One,PlayStation 4 Події розвиваються в камяному віці, кооперативний режим був прибраний.
Far Cry 5 2018 ПК,Xbox One,PlayStation 4 Пята частина в основній серії, вийде в 2018 році.

Примітки[ред.ред. код]

Фільм Far Cry[ред.ред. код]

Фільм, заснований на грі, був знятий Уве Боллом.

Див. також[ред.ред. код]

Посилання[ред.ред. код]