Far Cry

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Far Cry

FAR CRY cover.PNG

Розробник Німеччина Crytek
Видавець Newworldmap.svgUbisoft
Росія Бука
Геймдизайнер Crytek
Частина серії Far Cry
Наступна гра серії Far Cry 2
Дата випуску 23 березня 2004 року
Версія 1.4
Жанр(и) Шутер від першої особи
Вікові
рейтинги
Бразилія DJCTQ: 16 років
США ESRB: M — Mature
Німеччина USK: Not free for minors
Європейський Союз PEGI: 16+
Австралія OFLC: MA15+
Платформа Microsoft Windows
Рушій гри CryEngine
Режим гри багатокористувацька гра і одиночна гра
Носій оптичний диск
Системні
вимоги
Мінімальні:
Керування Клавіатура, миша
Сайт farcrygame.com

Far Cryшутер від першої особи, розроблений німецькою компанією Crytek і виданий Ubisoft 23 березня 2004 року як ПК-ексклюзив для Microsoft Windows.

У 2005 році вийшла модифікована консольна версія Far Cry Instincts для Xbox , а в 2006 Far Cry Vengeance для Wii. Однак ці версії гри для ігрових приставок розробляти не Crytek , а Монреальський підрозділ компанії Ubisoft - Ubisoft Montreal . 19 липня 2007 Ubisoft офіційно анонсувала Far Cry 2, яку також розробляє Ubisoft Montreal .

Історія гри розповідає про колишнього бійця спецназу Джека Карвера, який знаходиться на таємничому острівному архіпелазі. Джек шукає журналістку , яка пропала без вісті після атаки найманців на його човен. Гра включає тематичні елементи, що стосуються небезпек генної інженерії , а також геноцид місцевих остров'ян , який показується на основі мутантів , створених божевільним ученим.

Ландшафт в Far Cry досить різноманітний . Так як події розгортаються на архіпелазі в південній частині Тихого Океану , в грі присутні пляжі, тропічні ліси , густі джунглі , високі каньйони , шахти , болота і навіть діючий вулкан. Інтер'єри змінюються від простих хатин і наметових таборів до ультрасучасних підземних лабораторій і руїн стародавніх храмів . Деякі споруди є японськими укріпленнями і бункерами , що залишилися від Другої Світової війни.

1 вересня 2007 Ubisoft випустила одиночну версію гри для вільного скачування на сайті FilePlanet.com, проте ця безкоштовна версія була прибрана , як тільки неамериканські користувачі почали завантажувати гру. Згідно Ubisoft , ця пропозиція більше не доступна . Проте безкоштовна одиночна версія гри доступна для скачування на деяких неофіційних сайтах , таких як Fileshack.

4 січня 2011 в Інтернет потрапила презентація під назвою « CryEngine - The next generation of interactive entertainment and real - time 3D technologies » під авторством Авні Ерлі і датований 26 травня 2010 року. Дана презентація була призначена для залучення уваги потенційних інвесторів до Crytek і містила раніше неопубліковані фінансові дані компанії. Зокрема , містилася інформація про сумарних продажах всіх випущених до цього часу ігор Crytek . Згідно даної презентації , на момент її публікації продажу Far Cry перевищили 2,5 мільйона копій по всьому світу.

Сюжет[ред.ред. код]

Джек Карвер — колишній спецназівець, якого найняла журналістка Валері для дослідження одного з островів Тихого океану, через атаку найманців потрапляє у бункер часів Другої Світової. Змушений вбити купу найманців і мутантів, щоб урятувати Валері(як виявилося таємного агента ЦРУ) та врятуватися із злополучного архіпелагу. При цьому йому допомагає Дойл(Працівник ЦРУ який працює у лабораторіях Крігера).


Відеоігри Це незавершена стаття про відеоігри.
Ви можете допомогти проекту, виправивши або дописавши її.