Far Cry

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Far Cry
FAR CRY cover.PNG
Розробник Німеччина Crytek
Видавець Map projection-Eckert IV.png Ubisoft
Росія Бука
Геймдизайнер Crytek
Частина серії Far Cry
Наступна гра серії Far Cry 2
Дата випуску 23 березня 2004 року
Версія 1.4
Жанр(и) Шутер від першої особи
Вікові
рейтинги
Бразилія DJCTQ: 16 років
США ESRB: M — Mature
Німеччина USK: Not free for minors
Європейський Союз PEGI: 16+
Австралія OFLC: MA15+
Платформа Microsoft Windows
Рушій гри CryEngine
Режим гри багатокористувацька гра і одиночна гра
Носій оптичний диск
Системні
вимоги

Мінімальні:

Керування Клавіатура, миша
Сайт farcrygame.com

Far Cry — шутер від першої особи, розроблений німецькою компанією Crytek і виданий Ubisoft 23 березня 2004 року як ПК-ексклюзив для Microsoft Windows.

У 2005 році вийшла модифікована консольна версія Far Cry Instincts для Xbox, а в 2006 Far Cry Vengeance для Wii. Однак ці версії гри для ігрових приставок розробляти не Crytek, а Монреальський підрозділ компанії Ubisoft — Ubisoft Montreal. 19 липня 2007 Ubisoft офіційно анонсувала Far Cry 2, яку також розробляє Ubisoft Montreal.

Історія гри розповідає про колишнього бійця спецназу Джека Карвера, який знаходиться на таємничому острівному архіпелазі. Джек шукає журналістку, яка зникла безвісти після атаки найманців на його човен. Гра включає тематичні елементи, що стосуються небезпек генної інженерії, а також геноцид місцевих остров'ян, який показується на основі мутантів, створених божевільним ученим.

Ландшафт в Far Cry досить різноманітний. Так як події розгортаються на архіпелазі в південній частині Тихого Океану, в грі присутні пляжі, тропічні ліси, густі джунглі, високі каньйони, шахти, болота і навіть діючий вулкан. Інтер'єри змінюються від простих хатин і наметових таборів до ультрасучасних підземних лабораторій і руїн стародавніх храмів. Деякі споруди є японськими укріпленнями і бункерами, що залишилися від Другої Світової війни.

1 вересня 2007 Ubisoft випустила одиночну версію гри для вільного скачування на сайті FilePlanet.com, проте ця безкоштовна версія була прибрана, як тільки неамериканські користувачі почали завантажувати гру. Згідно Ubisoft, ця пропозиція більше не доступна. Проте безкоштовна одиночна версія гри доступна для скачування на деяких неофіційних сайтах, таких як Fileshack.

4 січня 2011 в Інтернет потрапила презентація під назвою «CryEngine — The next generation of interactive entertainment and real — time 3D technologies» під авторством Авні Ерлі і датований 26 травня 2010 року. Ця презентація була призначена для залучення уваги потенційних інвесторів до Crytek і містила раніше неопубліковані фінансові дані компанії. Зокрема, містилася інформація про сумарних продажах всіх випущених до цього часу ігор Crytek. Згідно з цією презентацією, на момент її публікації продажі Far Cry перевищили 2,5 мільйона копій по всьому світу.

Сюжет[ред.ред. код]

Джек Карвер — колишній спецназівець, якого найняла журналістка Валері для дослідження одного з островів Тихого океану, через атаку найманців потрапляє у бункер часів Другої Світової. Змушений вбити купу найманців і мутантів, щоб урятувати Валері(як виявилося таємного агента ЦРУ) та врятуватися із злополучного архіпелагу. При цьому йому допомагає Дойл(Працівник ЦРУ який працює у лабораторіях Крігера).