Peugeot 305

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Peugeot 305 універсал
Peugeot 305 седан

Peugeot 305 — компактний автомобіль французької компанії Peugeot. Випускався з 1977 по 1994 роки (бензинові двигуни з 1977 по 1989, дизельні з 1982 по 1994).

Автомобіль Пежо 305 з «нуля» проектувався французькими інженерами в кузові седан так як в ті роки спостерігалося падіння попиту на автомобілі з кузовом хетчбек і універсал. Всі автовиробники в «терміновому» порядку почали підлаштовуватися під ринок і народилися моделі: Volkswagen Jetta, Lancia PrizmaLancia Delta).

Салон в Пежо 305 досить великий, поряд з конкурентами (Renault 18), завдяки поперечному розташуванню двигуна. Підвіска незалежна з повздовжніми ричагами і пружинами ззаду і типу «МакФерсон» спереду.

Дуже ненадiйний автомобiль, в наших уумовах ламаеться все,починаючи з електрики i до агрегатidи, двигуни 1.3 i 1.5 неремонтопригдатнi й мають низький ресур бiля 180-200 тис.км.

Особливо небезпечним е такой характерний для Пежо-305 дефект як випадiння в русi двигуна на дорогу, спричиненного iзломом переднього пiдрамнику. Дефект носить катастрофичний и непредбачуваний характер, розвивається несподівано і непомітно для водія, і часто служить причиною важких ДТП

Із-за характерних дефектів і повної відсутності запчастин автомобіль має дуже низьку вартість на ринку.

Посилання[ред.ред. код]

Автомобіль Це незавершена стаття про автомобілі.
Ви можете допомогти проекту, виправивши або дописавши її.