Peugeot

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Peugeot
Тип Публічна компанія
Заснування 1896
Штаб-квартира Париж Франція
Галузь Автомобілебудування
Холдингова компанія PSA Peugeot Citroën
Сайт www.peugeot.com

Peugeot або Peugeot SA («Пежо»), найбільша приватна французька автомобільна компанія, що спеціалізується на випуску легкових, спортивних і гоночних автомобілів, а також спеціальних автомобілів, мотоциклів та велосипедів, двигунів. У 1974 році об'єднується з Peugeot-Citroën («Пежо-Сітроен») в єдиний концерн. Штаб-квартира розташована в Парижі.

Керівництво компанії[ред.ред. код]

18 червня 2009 року Jean-Marc Gales приступив до виконання обов'язків Генерального Директора Peugeot. Jean-Marc Gales багато років пропрацював у структурах Volkswagen, General Motors та BMW. На нову посаду в Peugeot він іде із посту Global Sales Director бренду Mercedes-Benz.

Jean-Marc Gales підтвердив продовження реформи організаційної структури групи компаній, метою якої є:

  • Продовжити активну глобалізацію концерну;
  • Стати лідерами в області продуктів, що пропонує компанія та в рівні задоволеності клієнтів;
  • Покращити ефективність.

Для досягнення цих амбіцій, зони комерційної активності були реорганізовані відповідно можливості для розвитку, особливо це стосується ринків за межами Європи:

За досягнення комерційних результатів у секторі корпоративних продажів у сфері середнього та малого бізнесу, а також продажів автомобілів з пробігом тепер відповідають знову створені профільні Департаменти. У безпосередньому підпорядкуванні Jean-Marc Gales тепер знаходяться такі топ-менеджери:

Peugeot
  • Ринок Франції: Christophe Bergerand
  • Ринок Німеччини(найбільший в ЄС): Olivier Dardart
  • Маркетинг і Коммунікації: Xavier Peugeot (нащадок засновників компанії)
  • Продажі у сфері середнього та малого бізнесу: Marcel de Rycker
  • Продажі автомобілів з пробігом: Olivier Quilichini

Nicolas Wertans (41 рік) призначений Заступником Генерального Директора на ринках Іспанії, Італії, Великобританії, інших країн Західної та Східної Європи, Росії, Ірану, Туреччини, Латинскої Америки, Близького Сходу, Африки, Південно-Східної Азії, та по розвитку дилерської мережі.

Nicolas Wertans очолював представництво BMW France (2006–2008), до цього очолював напрямок корпоративних продажів BMW в головному офісі (Мюнхен). До кар'єри в BMW він обіймав керівні посади у Ford Motor Company в Лондоні, Цюріху та Парижі.

Історія[ред.ред. код]

Peugeot 6HP Vis-à-vis 1898

Сім'я промисловців та інженерів Пежо, зводить свій рід до XV століття, зберігає свої керівні позиції в компанії і досі. Сімейна компанія «Брати і сини Пежо» в другій половині XIX століття випускала, поряд з традиційними для неї залізними виробами, велосипеди та деталі для екіпажів.

У 1889 р. Леон Серполле побудував для компанії перший паровий автомобіль, досить вдалий, що брав участь у пробігу парових автомобілів за маршрутом Париж-Ліон. Але глава велосипедного підприємства Арман Пежо, який товаришував з Емілем Левассор, одним з піонерів автомобілебудування у Франції, познайомився з його допомогою з Г. Даймлером і побудував свій перший автомобіль з бензиновим двигуном Даймлера в 1891 р. Хоча модель не відрізнялася особливою оригінальністю, успіх надихнув Армана на створення в наступному році цілої серії, що складається з 10 різнотипних машин. Одна з машин брала участь у велосипедному пробігу Париж-Брест-Париж в цьому ж році і привернула до себе загальну увагу. Це довело починаючому автомобілебудівників, що важливою складовою комерційного успіху можуть стати автомобільні гонки.

У 1892 р. Пежо отримує найцікавіше замовлення — для алжирського бея виготовляє витончений автомобіль з 4-х-циліндровим двигуном і кузовом з литого срібла (ця унікальна модель є окрасою музею фірми). Машина Peugeot брала участь у перших у світі автомобільних перегонах — «великому пробігу» Париж-Руан 22 липня 1894, прийшовши другим після парового поїзда De Dion-Bouton («Де Дион-Брунька»).

У 1895 році фірма продає 72 автомобілі, а в 1899 — вже 300. Заснування автомобільної фірми, що називалася «Суспільство автомобілів Пежо», відноситься до 1896.

Peugeot на початку XX століття в руслі віянь того часу прагне створити дешевий автомобіль, максимально простий, надійний і пристосований до міських умов. Для цих цілей в компанію запрошується видатний інженер і дизайнер Е. Бугатті. Таким прообразом «народного автомобіля» стала створена ним Bebe Peugeot («Малятко Пежо»). Але не було забуто і інший напрямок у діяльності компанії — гоночні і рекордні автомобілі. Модель Peugeot Goux 1913 розвиває швидкість 187 км / год, абсолютний рекорд тих років. Компанія першою у Франції впроваджує в ці роки конвеєрне складання, купуючи права на цей метод у інженера Е. Тейлора.

Після смерті в 1915 р. А. Пежо справа його було продовжено іншими членами родини. Орієнтація на масові недорогі автомобілі Peugeot триває в перші роки після Першої Світової війни, коли на ринок виходить економічна Peugeot Quadrilette («Квадрілетта»). Для покупців з більш високими запитами і товстішим гаманцем вироблялися потужні седани.

Поступово до складу компанії вливаються такі автомобілебудівні фірми, що залишили слід в історії, як Bellanger («Белланжер») і велика в минулому De Dion-Bouton. Навіть у роки Великої депресії компанії вдалося зберегти свої позиції на ринку завдяки виробництву вдосконалених невеликих автомобілів, доступних широкому колу покупців. Седан Peugeot 402 був спробою зберегти ринок машин середнього класу. Під час Другої Світової війни підприємства Peugeot перейшли під контроль Volkswagen.

Після війни політика фірми, що робить наголос на малолітражних автомобілях, вдало вписалася в загальні тенденції Європи. Але в 60-і роки, відповідно до вимог ринку, Peugeot створює в співдружності з великим кузовним дизайнером Пінінфаріна нові моделі для більш вимогливого і заможного покупця.

Peugeot 404 — типовий представник середнього класу, який користувався непоганим попитом.

У 1966 році Peugeot підписує угоду з Renault про об'єднання технічних ресурсів; до цієї угоди приєднується і шведський концерн Volvo.

Peugeot 505 Break, будучи досить надійним, уславився як «робоча конячка».

У 1974 р. Peugeot об'єднується з Citroën в єдиний концерн. В обійми Peugeot разом з Citroën потрапляє і підрозділ Panhard & Levassor («Панар-Левассор», нині світовий лідер у виробництві броньованих автомобілів), а в 1978 до складу Peugeot входить Chrysler Europe, який стає основою відділення Talbot, що випускає легкові і вантажні автомобілі. Зберігає компанія і лідируюче положення на європейському ринку велосипедів і мотоциклів.

Peugeot 407 Coupé
Peugeot 3008, Автомобіля Року 2010 в Ирландии

Незважаючи на свій маленький зріст, свого часу Peugeot 205 став великим успіхом для фірми. Кар'єра цього оригінального автомобіля тривала з 1983 по 1995 роки, а його успіх навіть знайшов відображення у французькому рекламному слогані — «священний номер» (мається на увазі індекс моделі). Компактний Peugeot 205 став однією з найпопулярніших машин фірми.

Вперше Peugeot 605 був представлений публіці у Франкфурті в 1989 році і з тих пір неодноразово піддавався модернізації. У 1998 році автомобіль пропонується в новому, найповнішому виконанні Signature.

Найбільш комфортабельний і солідний седан середнього класу в програмі Peugeot — модель 605 тепер замінена на Peugeot 607. Модифікація двигунів, кузова та інтер'єру — 1993, 1995.

У серпні 1991 р. був представлений Peugeot 106, компактний автомобіль з поперечним розташуванням двигуна і переднім приводом. Із серпня 1992 року випускається П'ятидверна модифікація з дизельним двигуном об'ємом 1,4 л. У квітні 1996 з'явилося нове покоління моделі.

У 1993 році була модернізація Peugeot 405 — типового представника середнього класу.

У січні 1993 р. вперше представлений Peugeot 306, компактний автомобіль нижнього середнього класу. Восени 1993-го випущений кабріолет. У 1997-му в Женеві показана модель з оновленим дизайном і кузовом універсал.

У Женеві в березні 1994 р. вийшов Peugeot 806, мінівен спільного виробництва Peugeot / Citroen і Fiat / Lancia з поперечним розташуванням двигуна і переднім приводом. Автомобіль має дві модифікації — SR і ST. З початку 1996 року автомобіль обладнаний дизельним двигуном з турбонаддувом, з літа 1999-го — дизелем 2,0 HDi.

Наступник моделі 405 Peugeot 406, автомобіль середнього класу, вперше був представлений літом 1995. Седан класу D цілком можна назвати успіхом фірми. Особливо купівельний інтерес до цієї моделі збільшився після рестайлінгу навесні 1999 р. З осені 1996-го випускається модифікація з кузовом універсал. Восени 1996 року з'явилася модель Peugeot 406 Coupe, розроблена фірмою Pininfarina.

У 1996 вийшов Peugeot Partner — універсал з поперечним розташуванням двигуна. Конструктивно ідентичний Citroen Berlingo. Автомобіль має різні модифікації — двомісний вантажний фургон; п'ятимісний вантажопасажирський фургон Combi, п'ятимісний комфортабельний вантажопасажирський фургон CombiSpace.

Вперше Peugeot 206 був представлений літом 1998 року. Цей автомобіль можна назвати найбільшим успіхом Peugeot з часів легендарної моделі 205. Якщо не сказати більше: модель 206 стала найбільш швидко продаватися за всю історію фірми. На Паризькому автосалоні 2000 р. дебютував довгоочікуваний кабріолет, що отримав ім'я 206 СС (Coupe Cabriolet).

Новим напрямком у дизайні французької компанії став красень Peugeot 206. Успіх моделі перевершив всі очікування — за час його виробництва було продано понад п'ять мільйонів автомобілів.

У вересні 1999 року у Франкфурті представлений Peugeot 607, автомобіль верхнього середнього класу з поперечним розташуванням двигуна і переднім приводом.

У 2000 році представлено кілька сміливих концепт-карів. Модель Promethee — хетчбек гольф-класу.

Що отримав престижний титул автомобіля року в Європі, Peugeot 307 відрізняється відмінними їздовими якостями і майже однооб'ємному компонуванням, що дозволила отримати максимально комфортний салон.

Підприємства Peugeot існують у всіх кінцях світу. Компанія, зберігаючи в гамі своєї продукції принесли їй ніколи успіх малолітражки, випускає і такі моделі, як Peugeot 406, Xantia («Ксантія»), Citroen Berlingo та інші.

Трофеї[ред.ред. код]

Peugeot 308, Європейський автомобіль року 2014 i Автомобіля Року 2015 в Италии
Peugeot 2008, Автомобіля Року 2014 в Италии
Peugeot 208, Автомобіля Року 2013 в Италии i в Испании

Європейський автомобіль року[ред.ред. код]

Пежо виграв чотири рази трофей Європейський автомобіль року.

Інші моделі Пежо прийшли в змаганні або другими, або третіми.

Автомобіля Року в Італії[ред.ред. код]

Автомобіля Року «Auto Europa» (Union Italiana Giornalisti Automobile dell'Automotive).

Автомобіля Року в Іспанії[ред.ред. код]

Автомобіля Року в Ірландії[ред.ред. код]

Моделі[ред.ред. код]

Роки випуску Назва моделі Опис Фото

Сучасні моделі[ред.ред. код]

2005 107 Міський автомобіль, побудований на одній платформі разом з Toyota Aygo і Citroën C1. Peugeot 107 Facelift 20090603 front.JPG
2005 1007 Мікровен, побудований на платформі 207. Представлений 2002 на Паризькому автосалоні як прототип, почав вироблятись серійно в 2005 році. Peugeot 1007 front.JPG
1998-2010
Std. Ende 2007: більше 6.300.000 екземплярів
206 Mit mehr als 5 Millionen verkauften Fahrzeugen bis zum Jahr 2005 wurde der Peugeot 206 in Europa der erfolgreichste Kleinwagen, war vier Jahre lang das meistverkaufte Importauto und ist dort seit 2007 der meistverkaufte Peugeot aller Zeiten. Mit 410.704 zugelassenen Exemplaren hat er seinen Vorgänger 205 überholt. Über 100.000-mal wurde allein der ab dem Jahr 2000 erhältliche 206 CC verkauft. Die Schräghecklimousine wird seit März 2009 als 206+ weiter bis 2010 produziert. Der Kombi wurde bis 2006, das Cabrio 206 CC bis 2007 verkauft. Lange Zeit war dieser Peugeot Europas meistverkauftes Auto und im Motorsport sehr erfolgreich. Peugeot 206 front 20080521.jpg
2006 207 Nachfolger des erfolgreichen 206, war ab 2007 auch als Кабріолет (CC) sowie Kombi (SW) erhältlich. Mitte 2009 folgte ein erstes Facelift. Peugeot 207 front-1.JPG
2007 207 CC Версія кабріолет моделі 207 і наступник 206 CC. Peugeot 207 CC Facelift 20090906 rear.JPG
2007 308 Kompaktklasse-Fahrzeug und Nachfolger des 307, der ebenfalls wieder als Drei-/Fünftürer, SW und seit 2009 auch wieder als CC erhältlich ist. Peugeot 308 5-Türer front-1.JPG
2009 3008 Crossover-Modell auf Basis des 308. Er ist nur als Fünfsitzer lieferbar. Obwohl auf derselben Plattform wie der 308 basierend, ist der 3008 höher, aber kürzer als dieser. Zu Beginn wird er nur mit Frontantrieb ausgeliefert, ab 2011 soll eine Allradversion mit Diesel-Hybridantrieb erhältlich sein. Peugeot-3008-CherryX.jpg
2004 407 Der 407 ist ein Mittelklassewagen und ersetzt seit 2004 den 406. Er teilt sich viele Komponenten mit dem Konzernbruder Citroën C5. Peugeot 407 Coupé IAA 2005.JPG
2004 407 SW Kombiversion des 407 mit großem Glasdach und extravagantem Design, jedoch weniger Laderaum. Peugeot 407 SW rear 20080523.jpg
2005 407 Coupé Anders als der Vorgänger wird das 407 Coupé nicht mehr von Pininfarina, sondern im Centre Style Peugeot gestaltet. Peugeot 407 Coupé 20090808 rear.JPG
2009 5008 Der 5008 ist ein Kompaktvan auf Basis des Peugeot 308 sowie des Citroën C4 Picasso. Die Präsentation erfolgte auf der IAA 2009. Das Fahrzeug soll noch im Herbst 2009 verfügbar sein. Peugeot 5008 Heck.JPG
2000 607 Das Бізнес-автомобіль und Flaggschiff derzeit. Der 607 war im Jahr 2000 das erste Fahrzeug mit Dieselrußpartikelfilter. Peugeot 607 Facelift 20090720 front.JPG
2002 807 Dieser Мінівен, der so genannte "Euro-Van", ist eine gemeinsame Entwicklung zwischen PSA und dem Fiat-Konzern. Seit 2002 ersetzt er den 806. Peugeot-8072.jpg
2007 4007 Перший SUV в програмі Peugeot. Schwestermodell zum C-Crosser von Citroën auf der Basis des Mitsubishi Outlanders. Peugeot 4007 20090531 front.JPG

Neben diesen Fahrzeugen werden in einigen außereuropäischen Ländern auch seit vielen Jahren Fahrzeuge der Baureihen 405 und 505 verkauft.

Роки випуску Назва моделі Опис Фото

Комерційні авто[ред.ред. код]

з 1996 Peugeot Partner Hochdachkombi; baugleich mit dem Citroën Berlingo. Als Lieferwagen oder Pkw, wird seit 2008 als Partner Origin verkauft Peugeot Partner front 20071205.jpg
з 2008 Peugeot Partner Tepée Hochdachkombi; baugleich mit dem Citroën Berlingo III. Als Lieferwagen oder Pkw (Tepee). Peugeot Partner Mk2.JPG
1995–2007 Peugeot Expert I Nutzfahrzeugvariante des 806 mit bis zu 9 Sitzplätzen, als geschlossener Kombi oder Fahrgestell (also ohne Aufbauten), zwei Radstände; baugleich mit Citroën Jumpy und Fiat Scudo. Peugeot Expert white front.jpg
2007 Peugeot Expert II 2.Generation des gemeinsamen Nutzfahrzeugvariants; wieder baugleich mit Citroën Jumpy und Fiat Scudo. NewFiatScudo.jpg
1952–1957 Peugeot D3A Kleintransporter, ähnlich dem "VW Bulli" Peugeot D3A 002.jpg
1956–1968 Peugeot D4A Nachfolger des D3A, Vorgänger des J7 Peugeot, Belgian licence registration OBP-557 p1.JPG
1968–1980 Peugeot J7 Kleintransporter 1978 Peugeot J7PZ50 pic2.JPG
1980–1987 Peugeot J9 Kleintransporter Peugeot J9 Karsan (1991-2006).jpg
1981–1993 Peugeot J5 Größerer Kleintransporter; von Sevel gebaut; baugleich mit Citroën C25 und Fiat Ducato I. Bild-Peugeot J5.jpg
1993–2006 Peugeot Boxer I Kleintransporter mit vier verschiedenen Radständen und drei Dachhöhen, als Kasten, Kombi oder Fahrgestell mit/ohne Führerhaus, diverse Sonderbauformen; baugleich mit Citroën Jumper I und Fiat Ducato II; Nachfolger des J5. Police Paris CRS vehicule dsc06481.jpg
з 2008 Peugeot Bipper Kleintransporter; baugleich mit dem Citroën Nemo und dem Fiat Fiorino. Als Lieferwagen oder Pkw. Peugeot Bipper.JPG
Роки випуску Назва моделі Опис Фото

Спортивні авто[ред.ред. код]

1989–1993 Peugeot 905 Sportwagen; gewann 1992 die Sportwagen-Weltmeisterschaft sowie 1992 und 1993 die 24 Stunden von Le Mans. Peugeot 905 B.JPG
з 2006 Peugeot 908 Спорткар Peugeot 908.jpg
Роки випуску Назва моделі Опис Фото

Історичні легкові авто до 1929 (старий тип)[ред.ред. код]

1889
1 екземпляр
Typ 1 "Serpollet-Dreirad"; erstes Fahrzeug von Peugeot, als einziges mit Dampfantrieb  
1891–1893
64 екземплярів
Typ 3 PeugeotType3.JPG
1894–1896
87 екземплярів
Typ 9  
1897–1901
400 екземплярів
Typ 15 Erster eigener Peugeot-Motor (vorher meist Motoren von Daimler) Peugeot Type 15.JPG
1901–1902
111 екземплярів
Typ 36 Erster Peugeot mit Front-Motor Peugeot Type 36 02.jpg
1902
100 екземплярів
Typ 39 Erster Peugeot mit 4-Zylinder-Motor  
1902–1909
131 екземплярів
Typ 48  
1905–1912
400 екземплярів
Typ 69 "Bébé"; erster echter Kleinwagen mit wassergekühltem 1-Zylinder-Motor Peugeot Type 69 Bébé 06.jpg
1908–1909
23 екземплярів
Typ 105 Größter Peugeot-Motor: 11,2 Liter Hubraum, 6-Zylinder Peugeot Limousine 1908.jpg
1910–1912
1226 екземплярів
Typ 127 Peugeot 127 Torpedo 1910.jpg
1912–1913
300 екземплярів
Typ 143 Erster 4-Zylinder-Motor mit 4 Ventilen pro Zylinder und 4 obenliegenden Nockenwellen Peugeot 143 1.jpg
1921–1922
3500 екземплярів
Typ 161 "Quadrilette" (Typ 161 / 161 E); Neupreis 1921 inkl. Steuern ohne Dach, Lampen und Reserverad 9400 alte Französische Franc; mit Lampen, Dach und Reserverad 9900 alte Französische Franc, Durchschnittseinkommen eines Arbeiters zu dieser Zeit: 540 alte Französische Franc. Peugeot Typ 161 1921.JPG
1922–1926
42908 екземплярів
Typ 172 "Quadrilette" (Typ 172: 8.705 Stück; Typ 172 BC: 7.084 Stück; Typ 172 BS/R/S: 27.119 Stück) Peugeot Type 172 02.jpg
1923–1928
1018 екземплярів
Typ 174 Mittelklassemodell zwischen den beiden Weltkriegen PeugeotCoupéChauffeurType174.JPG
1928–1932
2998 екземплярів
Typ 183 Erster Serien-Peugeot mit Diesel-Motor (6-Zylinder) Peugeot Type 183 02.jpg
1929–1931
33677 екземплярів
Typ 190 Letzter Peugeot nach alten Typnummern, Vorgänger des Peugeot 201 Peugeot Type 190 03.jpg

Історичні легкові авто з 1929 (новий тип)[ред.ред. код]

1929–1933
72.349 екземплярів
201 Erstes Auto weltweit mit Einzelradaufhängung; Mit dem 201 wurde die neue Nomenklatur (Typ-Bezeichnung) eingeführt. Die Modelle wurden von nun an nur noch ohne den Zusatz Typ, also 201 bezeichnet. Peugeot 201 01.jpg
1932–1937 301 Mittelklassemodell, etwas größer als der 201 Peugeot 301 other view.jpg
1934–1935 401 Davon 79 Stück als Cabriolet "Eclipse", erstes Auto mit vollversenkbarem Stahldach Peugeot 401.jpg
1934–1936
3999 екземплярів
601 Mit 2,1 Liter Hubraum, letzter Sechszylinder-Motor von Peugeot für 40 Jahre Peugeot 601 C 1934.jpg
1936–1942
70.469 екземплярів
402 Erstes Fahrzeug, das auch als Klappdach-Cabriolet zu haben war. Peugeot 402 grey vl.jpg
1937–1938 302 Kleiner Bruder des 402, auch als Cabriolet Peugeot 302 05.jpg
1937–1938
104 екземплярів
302/402 Darl'mat Sportwagen auf Basis des 302 bzw. 402 302 Darl'mat.JPG
1938–1949
104.126 екземплярів
202 Kleinwagen in der Optik des 402 Peugeot 202 2.JPG
1941–1944
377 екземплярів
Peugeot VLV Kleines Elektrofahrzeug 1942PeugeotVLV.jpg
1948–1960
685.628 екземплярів
203 Erster Peugeot nach dem 2. Weltkrieg. Karosserievarianten waren Limousine, Kombi, Cabrio und (als Limousinen-Umbau) ein Coupé. Peugeot 203 CaBRIOCOACH 1950.jpg
1955–1967
1.214.100 екземплярів
403 Erster von Pininfarina gezeichneter Peugeot, der auch als Kombi, Cabriolet und Pick-Up Camion (alle ab 1956) mit 1,3 bis 1,8 Liter Motor lieferbar war. Das 403 Cabrio war der Dienstwagen des amerikanischen Film-Inspektors Columbo. Der Camion lief als letzte Version 1967 aus (alle anderen bereits ein Jahr früher). Peugeot 403 front.jpg
1960–1975
2.885.267 екземплярів
404 Wieder von Pininfarina gezeichnete Mittelklasse-Limousine. Weitere Varianten: Break, Cabriolet, Coupé und Pick-up. Lange parallel zum 403 produziert, da etwas gehobenere Ausstattung und stärkere Motoren (1,6 bis 1,9 Liter) als dieser. Daher oft auch als "obere Mittelklasse" bezeichnet. Bis 1989 wurde er noch in einer Transporter-Version in Afrika produziert. Peugeot 404 Injection.jpg
1965–1977
1.604.290 екземплярів
204 Erster Peugeot mit Frontantrieb; durchaus erfolgreicher Konkurrent des Renault 6. Peugeot 204 dsc07972.jpg
1968–1983
3.689.166 екземплярів
504 Einer der erfolgreichsten Peugeot, besonders in Afrika, im Nahen Osten und in Südamerika, wo er noch bis 1999 gebaut wurde. Basierend auf der Limousine wurden ab 1969 auch Coupé (hier im Bild) und Cabriolet hergestellt. Peugeot 504 Coupe 1978.jpg
1969–1980
1.178.422 екземплярів
304 Ein für die 70er Jahre aufgemöbelter 204. Peugeot 304 coupe England.jpg
1972–1988
1.624.990 екземплярів
104 Der "Spatz von Paris", auch als Citroën LN und LNA und Talbot Samba vertrieben. Peugeot 104 ZS 1976.jpg
1975–1986
153.252 екземплярів
604 Oberklasse-Limousine, teilweise mit V6-Motor. Neben den französischen Präsidenten fuhren ihn auch der DDR-Politführer Erich Honecker und der polnische Diktator Wojciech Jaruzelski. Peugeot 604 SL 1977.jpg
1977–1988 305 Diese Modell gab es nur als viertürige Limousine und ab 1980 als Kombi ("Break"). Peugeot 305 with graves 1977.jpg
1979–1992 505 Wie die Vorgänger (ab 403/404) besonders solide, deshalb auch "Mercedes Frankreichs" genannt. 1982 wurde noch ein Kombi ("Break") in das Programm aufgenommen. Die Limousine wurde bis 1989 gefertigt, der Kombi lief erst 1992 aus. Peugeot 505 Hobsons Conduit.jpg
1983–1998 205 Rallyeweltmeister 1985 und zeitweise meistgekauftes Auto Europas, von 1986 bis 1995 auch als Cabriolet. Peugeot 205 front 20080121.jpg
1986–1993 309 Nach der Entscheidung, die traditionsreiche, aber mittlerweile imageschwache Marke Talbot einzustellen, wurde der bereits fertig entwickelte Talbot Arizona in Peugeot 309 umbenannt. Peugeot309 17D.jpg
1987–1996 405 Der Peugeot 205 für die Mittelklasse, als Limousine und Kombi ("Break") Peugeot 405 SRI.JPG
1989–1999 605 Limousine der oberen Mittelklasse und einer der Dienstwagen der französischen Staatspräsidenten François Mitterrand und Jacques Chirac. Peugeot 605 red vr.jpg
1991–2003
2.798.200 Stück
106 Erfolgreicher Kleinwagen und Schwestermodell des Citroën Saxo. Peugeot 106 95.jpg
1993–2001 306 Nachfolger des 309, aber deutlich variantenreicher als dieser (als drei-/fünftüriges Fließheck, viertüriges Stufenheck, Kombi "Break" und Cabriolet). 1997 erhielt die Reihe ein Facelift. Peugeot 306 016.JPG
1994–2002 806 Erste Großraumlimousine aus Kooperation mit Citroën, Fiat und Lancia (auch Eurovans genannt). Peugeot 806 front 20070920.jpg
1995–2004
ca. 1.500.000 екземплярів
406 Den Nachfolger der 405 gab es zuerst als Limousine, 1996 folgte der Kombi (Break). Zusätzlich gab es ab 1997 wieder ein Coupé von Pininfarina. Das Auto war auch aus dem Kinofilm Taxi Taxi bekannt. Peugeot 406 front 20080730.jpg
2001–2007 307 Ein erfolgreicher Vertreter der Kompaktklasse, der in vielen Karosserievarianten (Schrägheck, Kombi und Coupé-Cabrio) erhältlich war. Peugeot 307 front 20080118.jpg
2002–2008 307 Break / SW Kombivarianten des 307 mit fünf Sitzen (Break) oder mit Glasdach und zwei Einzelsitzen in der zweiten Sitzreihe (SW). Peugeot 307 SW silver r.jpg
2003–2008 307cc Coupé-Cabrio mit elektro-hydraulischem Metalldach Peugeot 307cc front 20080414.jpg
Роки випуску
Створення авто
Назва моделі Опис Фото

Концепти[ред.ред. код]

1980-82 Peugeot Vera Studie zur Reduzierung des Benzinverbrauchs auf Basis eines Peugeot 305  
1984 Peugeot Quasar Спорткар Peugeot Quasar.jpg
1986 Peugeot Proxima Спорткар Peugeot Proxima front.jpg
1986 Peugeot 309 Break Alltagsauto 100px
1989 Peugeot Oxia Supersportwagen mit Designelementen des 405 Peugeot Oxia.jpg
1994 Peugeot Ion Kleinwagenstudie  
1995 Peugeot Tulip Kleinstwagenstudie mit Ähnlichkeiten zum Smart Peugeot Tulip 1996.JPG
1996 Peugeot Toscana Offene Studie zum 406  
1996 Peugeot Asphalte Kleiner Roadster mit Scheinwerferoptik des 206  
1996 Peugeot Touareg Kleiner Buggy-Offroader Peugeot-touareg.jpg
1997 Peugeot 806 Runabout Kleinwagen-Showcar mit Yachtoptik Peugeot 806 Runabout Concept 1997 1.jpg
1998 Peugeot 20cœur Offene Studie zum 206CC  
2000 Peugeot VrooMster Funcar Peugeot-vroomster-1.jpg
2000 Peugeot Bobslid Kleinwagen-Showcar Peugeot bobslid.JPG
2000 Peugeot E-doll Дизайнерська студія Peugeot dsc06439.jpg
2000 Peugeot Kart'up Дизайнерська студія Peugeot Kart up.JPG
2000 Peugeot Promethee Kleinwagen-Studie mit Front des 307  
2000 Peugeot 607 Feline Roadster-Studie Peugeot 607 Féline.jpg
2001 Peugeot Moonster Дизайнерська студія Peugeot Moonster 2003.jpg
2002 Peugeot RC Спорткар PeugeotRC.JPG
2002 Peugeot H2O Шоукар Peugeot-h2o-2.jpg
2002 Peugeot Sesame Seriennahe Studie zum 1007  
2003 Peugeot 407 Elixir Kompakt-Coupé Studie zum 407  
2003 Peugeot Hoggar Wüsten-Buggy mit zwei Dieselmotoren (181 PS pro Motor) Peugeot hoggar.jpg
2003 Peugeot 407 Silhouette Tourensport-Studie zum 407  
2004 Peugeot Quark Quad-Studie Peugeot Quark Berlin Peugeot Avenue 2006.jpg
2004 Peugeot 907 Супер-Купе Peugeot 907.jpg
2004 Peugeot 4002 Дизайнерська студія Peugeot4002(2003)1.JPG
2004 Peugeot Moovie Prämierter und 1:1 gebauter Siegerentwurf eines Design-Wettbewerb PeugeotMoovie.JPG
2005 Peugeot 407 Prologue Seriennahe Version des 407 Coupé Peugeot 407 Prologue.jpg
2005 Peugeot 20Cup Dreirädrige Mischung aus 207 und Motorrad Peugeot20Cup.JPG
2006 Peugeot 207 RCup Tourenwagen-Studie zum 207 Peugeot 207 RCup.JPG
2006 Peugeot 908 RC Luxuslimousine mit Motor des Peugeot 908 Peugeot908RC 2.JPG
2006 Peugeot 307 Diesel Hybrid Автоконцепт  
2007 Peugeot Flux Дизайнерська студія Peugeot Flux.jpg
2008 Peugeot RC HYmotion4 Концепткар  
2009 Peugeot BB1 Elektrofahrzeugstudie

Примітки[ред.ред. код]

  1. а б в г http://uiga.marinaterpolilli.com/node/147 Albo d'oro premio Auto Europa
  2. [1] PEugeot 308 e' Auto Europa 2015

Посилання[ред.ред. код]


Автомобіль Це незавершена стаття про автомобілі.
Ви можете допомогти проекту, виправивши або дописавши її.