Tropico 4

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Tropico 4
Tropico 4 BoxArt.jpg
Розробник Болгарія Болгарія — Haemimont Games
Видавець Німеччина НімеччинаKalypso Media
Дистриб'ютор Kalypso Media
Частина серії Tropico
Попередня гра серії Tropico 3
Наступна гра серії Tropico 5
Дата випуску Європейський Союз Європейський Союз 25 серпня 2011
Жанр(и) симулятор, економічна стратегія
Платформа ПК, Xbox 360
Режим гри Однокористувацький
Носій оптичний диск і Steam
Системні
вимоги
Керування клавіатура та мишка
Сайт www.worldoftropico.com

Tropico 4 — відеогра жанру економічної стратегії, яка є продовженням Tropico 3. Гра була розроблена болгарською студією Haemimont Games та випущена німецькою фірмою Kalypso Media.

Опис гри[ред. | ред. код]

Tropico 4 дозволяє гравцеві випробувати себе в ролі лідера маленької бананової республіки, який в грі називається El Presidente. Ціллю в грі є забезпечення добробуту мешканцям острову, створення розвиненої економіки та збереження своєї влади після виборів лідера.

Гра ґрунтується на попередній частині. Головні зміни включають: введення зовнішньої торгівлі, нові будівлі (торговий центр, аквапарк та ін.), стихійні лиха (торнадо, повені, виверження вулкана та ін.), нова кампанія.

Ігровий процес[ред. | ред. код]

На початку в розпорядженні у гравця є лише кілька ферм, президентський палац, житлові будинки низької якості, транспортне та будівельне бюро, а також порт, через який експортуються та імпортуються товари та прибувають іммігранти. Тропіканці мають релігійні, розважальні, медичні та інші потреби, які республіка спочатку не може забезпечити.

Гравець може зводити нові будівлі, такі як церкви, кінотеатри та лікарні. Кожна з них має певну якість обслуговування чим більша якість — тим більше задоволення отримують мешканці. Наприклад, розкішні маєтки характеризуються кращою якістю, ніж гуртожитки, зоопарк приносить більше задоволення, ніж ресторан. Гравець може керувати існуючими об'єктами, встановлювати заробітну плату, плату за оренду. Крім того, можна видавати накази, такі, як організації візиту Папи, союзництво з США або СРСР.

Розвиток острова неможливий без сильної економіки. Вона залежить від сільського господарства, гірничодобувної промисловості і рибальства, а також сучасніших галузях — виробничої промисловості і туризм. До сільського господарства належать вирощування кукурудзи, бананів, папая, ананасів, кави, тютюну та цукру. До гірничодобувної промисловості — видобування золота, заліза, бокситів, солі. Промисловість являє собою виготовлення сигарет, рому, меблів, ювелірних та консервних виробів. Дохід від туризму та кількості самих туристів залежить від привабливості острова, як з точки зору краси і якості наявних готелів, визначних пам'яток та атракціонів.

Для нормального функціонування республіки також необхідні державні інфраструктури: пожежна, поліцейська та військова частина, міністерство, міграційне бюро. У грі є можливість будівництва доріг і гаражів, для забезпечення ефективного руху людей і товарів по всьому острову.