Verisign

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
VeriSign, Inc.
Тип Публічна компанія
Форма власності публічна компанія
Галузь інтернет, телекомунікації
Лістинг на біржі NASDAQ: VRSN
Гасло Where it all comes together.
Засновано 1995
Штаб-квартира Рестон (Вірджинія), США
Ключові особи CEO: Jim Bidzos [1]
Продукція .com, .net, .tv, .name, .cc
Виторг $873,592,000 USD (2012) [2]
Операційний прибуток (EBIT) $320,032,000 USD (2012) [2]
Чистий прибуток
Активи
Співробітники 1,100[1]
verisigninc.com

Verisign — американська компанія з міста Рестон, Вірджинія, яка підтримує різноманітні мережеві інфраструктури, враховуючи два з тринадцяти існуючих кореневих серверів DNS, авторитетний реєстр доменів верхнього рівня .com, .net, загальні домени верхнього рівня .name і домени верхнього рівня з кодом країни .cc і .tv, а також серверні системи для доменів .jobs і .edu. Verisign також пропонує послуги з забезпечення безпеки, включаючи керовану службу DNS, протидію розподіленим атакам типу «відмова в обслуговуванні» (DDoS) і сповіщення про кібер-загрози.

У 2010 році фірма Verisign продала свій підрозділ з аутентифікації, що включало в себе служби SSL (рівень захищених сокетів), PKI (інфраструктура відкритих ключів), Verisign Trust Seal і Verisign Identity Protection (VIP) фірмі Symantec за 1,28 мільярда доларів.

Колишній фіндиректор Verisign, Браян Робінс, оголосив у серпні 2010 про запланований переїзд компанії із Каліфорнії до Північної Вірджинії, так як 95% її діяльності пов'язано зі східним узбережжям США.[5]

Примітки[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]