Visual Studio Code

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Visual Studio Code
Visual Studio Code 1.35 icon.svg
Visual Studio Code 0.10.1 on Windows 7, with search.png
Тип Редактор початкового коду і Зневаджувач
Розробник Microsoft
Стабільний випуск 1.49.1[1]
Репозиторій github.com/microsoft/vscode
Платформа x86, x86_64 і ARMv8[d]
Операційна система GNU/Linux[d], Microsoft Windows і macOS
Мова програмування TypeScript[2][3] і JavaScript[2]
Ліцензія MIT[4][5] і пропрієтарна ліцензія[d][5]
Вебсайт code.visualstudio.com

CMNS: Visual Studio Code у Вікісховищі[6]

Visual Studio Code — засіб для створення, редагування та зневадження сучасних вебзастосунків і програм для хмарних систем. Visual Studio Code розповсюджується безкоштовно і доступний у версіях для платформ Windows, Linux і OS X.

Компанія Microsoft представила Visual Studio Code у квітні 2015 на конференції Build 2015.[7] Це середовище розробки стало першим кросплатформовим продуктом у лінійці Visual Studio.

За основу для Visual Studio Code використовуються напрацювання вільного проєкту Atom, що розвивається компанією GitHub. Зокрема, Visual Studio Code є надбудовою над Atom Shell, що використовує браузерний рушій Chromium і Node.js. Примітно, що про використання напрацювань вільного проєкту Atom і на сайті Visual Studio Code, і в пресрелізі, і в офіційному блозі не згадується.[8]

Редактор містить вбудований зневаджувач, інструменти для роботи з Git і засоби рефакторингу, навігації по коду, автодоповнення типових конструкцій і контекстної підказки. Продукт підтримує розробку для платформ ASP.NET і Node.js, і позиціюється як легковагове рішення, що дозволяє обійтися без повного інтегрованого середовища розробки. Серед підтримуваних мов і технологій: JavaScript, C++, C#, TypeScript, jade, PHP, Python, XML, Batch, F#, DockerFile, Coffee Script, Java, HandleBars, R, Objective-C, PowerShell, Luna, Visual Basic, Markdown, JSON, HTML, CSS, LESS і SASS, Haxe.

Примітки[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]