Visual Studio Code

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Visual Studio Code
Visual Studio Code 1.35 icon.svg
Visual Studio Code 0.10.1 on Windows 7, with search.png
Тип насичене середовище розробки
Розробник Microsoft
Перший випуск 29 квітня, 2015; 5 років тому (2015-04-29)
Репозиторій https://github.com/microsoft/vscode, https://github.com/Microsoft/vscode/
Нестабільний випуск  (29 квітня 2015; 5 років тому (2015-04-29))
Платформа x86 і x86_64
Операційна система Linux x86_64, OS X 10.8 або новіший, Windows 8
Написано на TypeScript, JavaScript, CSS
Доступні мови англійська
Стан розробки Public Preview
Ліцензія власницька
Вебсайт code.visualstudio.com

CMNS: Visual Studio Code у Вікісховищі[1]

Visual Studio Code — засіб для створення, редагування та зневадження сучасних веб-застосунків і програм для хмарних систем. Visual Studio Code розповсюджується безкоштовно і доступний у версіях для платформ Windows, Linux і OS X.

Компанія Microsoft представила Visual Studio Code у квітні 2015 на конференції Build 2015.[2] Це середовище розробки стало першим крос-платформовим продуктом у лінійці Visual Studio.

За основу для Visual Studio Code використовуються напрацювання вільного проекту Atom, що розвивається компанією GitHub. Зокрема, Visual Studio Code є надбудовою над Atom Shell, що використовують браузерний рушій Chromium і Node.js. Примітно, що про використання напрацювань вільного проекту Atom на сайті Visual Studio Code і в прес-релізі і в офіційному блозі не згадується.[3]

Редактор містить вбудований зневаджувач, інструменти для роботи з Git і засоби рефакторингу, навігації по коду, автодоповнення типових конструкцій і контекстної підказки. Продукт підтримує розробку для платформ ASP.NET і Node.js, і позиціонується як легковагове рішення, що дозволяє обійтися без повного інтегрованого середовища розробки. Серед підтримуваних мов і технологій: JavaScript, C++, C#, TypeScript, jade, PHP, Python, XML, Batch, F#, DockerFile, Coffee Script, Java, HandleBars, R, Objective-C, PowerShell, Luna, Visual Basic, Markdown, JSON, HTML, CSS, LESS і SASS, Haxe.

Примітки[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]