Бернсі закохався

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Jump to navigation Jump to search
Серія «Сімпсонів»
«Бернсі закохався»
Simpsons AHHBIL.JPG
Гомер і Снейк вискакують з палаючого будинку Снейка
Сезон № 13
Серія № 273
Тривалість
Код виробника CABF18
Вийшов на екрани в США
2 грудня 2001
в Україні 15 грудня 2008 на М1
Сценарій Джон Шварцвелдер
Режисер(и) Ленс Краммер
Напис на дошці Усі хулігани однакові
На початку Сімпсони у одязі зеків забираються на диван, що знаходиться поблизу тюрми. Вертоліт охорони засікає їх і лунає сирена
Нові актори Джулія Луіс-Дрейфус у ролі Глорії, Джордж Такей у ролі офіціанта з китайського ресторану

Бернсі закохався — епізод 13 сезону серіалу «Сімпсони». Вийшов в Україні 15 грудня 2008 року.

Сімпсони їдуть на машині до китайського кварталу, і Гомер згадує, що знає один чудовий ресторан, і везе туди усю родину. Щоправда ресторан є цілковито «м'ясний», і Гомер, Мардж, Барт та Меггі охоче беруть собі м'яса, але Ліса відмовляється. Раптом до родини підходить офіціант і пропонує печиво з папірцем-пророцтвом на цей день. Усі пророцтва не подобаються Гомеру через надмірну вітієватність, тому він йде скаржитися менеджеру. Менеджер пропонує Гомеру працювати над пророцтвами, і Гомер погоджується.

Якось печиво з пророцтвом попадає до Бернса, який не може його відкрити, і ламає собі палець, правда Смізерс йому допомагає, і Бернс вичитує у пророцтві, що знайде кохання у цей день. Повний радості, Монті бере Смізерса та вирушає у усі нічні клуби, щоб познайомитися з жінками. Він також відвідує зібрання багатіїв, де зустрічається з Моральною дамочкою, але її забирає Скрудж, Шелбівільський багатій. Монті також йде у стриптиз-бар, але й там йому не щастить. Коли він виходить, то бачить жінку-поліцейську, що виписує йому штраф, але побачивши її красу закохується і пропонує їй побачення. Дівчина погоджується, і Бернс бігає і кричить по вулицях від радості.

Бернс, та його дівчина (вона назвалася Глорією) відбувають побачення, де ходять у парк розваг, де Глорія йому розповідає, що хоч Бернсу 104, він складає пальці, дивно сміється і каже чудесно, вони не підходять одни одному, і тому вона вирішує покинути Монті. Бернс по їхній дорозі додому зустрічає Гомера і просить його за збільшення зарплатні допомагати йому з відносинами з Глорією. Гомер зазвичай має підтримувати здоров'я Бернса, стимулюючи його серце або даючи уколи для продовження життя. Справи Монті і Глорії йдуть наверх, вони збираються одружуватися, але Монті раптом вироняє дивну рідину, що забезпечує бадьорість. Гомер її куштує і йому неабияко хочеться кохатись з Мардж — вони займаються сексом протягом 11 годин, доки їх не бачать діти, і Мардж шукає оправдання, а Фландерс лише каже: «Вау! Якби мені так…». Бернс, Глорія та Гомер йдуть у боулінг-клуб, де Бернс освідчується і Глорія збирається за нього вийти. Раптом входить Снейк, і краде Гомера та Глорію, бо Глорія — його колишня дружина.

Снейк привозить Гомера та Глорію до себе до сховки, де прив'язує їх; з Гомером він битись не наважується, бо одного разу вже був Гомером досить серйозно побитий (серія «Кусюче Маклерство»), і говорить з Глорією, що може змінитися, і навіть пішов на курси хакерів, однак Глорія йому не пробачає постійні крадіжки та ув'язнення, адже у них є син. Бернс думає, що Гомер вкрав Глорію і йде у поліцію, де Віггам викликає взвод поліції та привозить Бернса до сховки Снейка. Тоді Снейк бачить, що Гомер не винен, і він став жертвою викрадення. Поки Снейка намагаються застрілити, і він відстрілюється, Гомер підходить до коміна та спалює собі шнури, якими він був зв'язаний. Але вогонь переккидається на його одяг, одяг Снейка і дім спалахує. Гомер та Снейк вибігають з хати та тушать на собі вогонь, та Глорія лишається всередині. Бернс вирішує її врятувти, але коли входить, то сам задихається і Глорія його виносить. Після цього вона вирішує лишатися зі Снейком, і чекатиме до його повернення з тюрми. А Бернс, Гомер, та його родина йдуть додому.