Вікіпедія:Захист дітей

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Вікіпедія приділяє велику увагу безпеці дітей, які використовують вебсайт.

Якщо ви юний редактор і відчуваєте, що інша людина у Вікіпедії загрожує вашій особистій безпеці, будь ласка, повідомте про це дорослому, якому ви довіряєте. Ніколи і нікому не залишайте персональні дані, наприклад номер мобільного чи домашнього телефону, прізвище, адресу проживання. Крім того, повідомте про це на електронну адресу info-ukAt sign.svgwikimedia.org або legal-reportsAt sign.svgwikimedia.org.

Заходи реагування[ред. код]

Редактори, які намагатимуться використати Вікіпедію для недоречних стосунків дорослий-дитина, сприятимуть таким стосункам або будуть ідентифікувати себе як педофіли, будуть заблокованими на невизначений час.

При блокуванні будуть вжиті всі заходи, аби, за необхідності, не виставляти на широкий огляд причину блокування, аж до блокування без публічного вказання причини з інформуванням інших адміністраторів та членів Арбітражного комітету.

Вікіпедія буде готова передати правоохоронним органам усю наявну та необхідну інформацію, для розслідування та судового розгляду, пов'язаних з педофілією.