Вікіпедія:Статті-кандидати на вилучення/17 жовтня 2019

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
На вилучення: 16 листопада 17 листопада 18 листопада 19 листопада 20 листопада 21 листопада 22 листопада
Див. також: Список усіх кандидатів на вилучення, Статті, що необхідно поліпшити (статті, яким загрожує вилучення), Критерії вилучення статей
Будь ласка, додавайте нові теми знизу. додати тему

Tomakivka[ред. код]

 • Поставив:
 • Symbol support vote.svg За:
 1. Без джерел, без інтервікі, містить текст неенциклопедичного стилю, потрібна вікіфікація, потрібна вичитка, сумнівна значимість. І ще одне (забув згадати) неправильна назва. --Анатолій (обговорення) 16:02, 17 жовтня 2019 (UTC)
 2. Швидко вилучити як часткова копія Томаківка--Submajstro (обговорення) 16:14, 17 жовтня 2019 (UTC)
 • Symbol oppose vote.svg Проти:
 • Symbol neutral vote.svg Утримуюсь:

Підсумок[ред. код]

Вилучено швидко як дублікат. До номінатора прохання уважно перевіряти, чи не підпадає стаття під ШВ перед номінацією. --Mcoffsky (обговорення) 17:49, 17 жовтня 2019 (UTC)

Дякую! Візьму до уваги! --Анатолій (обговорення) 17:57, 17 жовтня 2019 (UTC)

Квасніцька Ольга Олексіївна[ред. код]

 1. Не відповідає ВП:БІО --Zvr (обговорення) 18:21, 17 жовтня 2019 (UTC)
  Дякую за коментар. Працюю над покращенням матеріалу. --Користувач:OdessaTrue 18 жовтня 2019 (UTC)
  Прошу зауважити, що до тексту були додані внутрішні та зовнішні посилання. Зазначу, що суспільний інтерес до описаної в статті особи зростає, тож запит на таку інформацію є. --Користувач:OdessaTrue 21 жовтня 2019 (UTC)
 2. Так і не зрозумів з джерел чи вона є активною громадською діячкою чи ні. Так, місцеві ЗМІ на неї активно посилаються, але в жодному з поданих джерел її не названо захисницею літнього театру в Одесі, у жодному з джерел не вказано, що вона захисниця пам'яток архітектури (у джерелах такої оцінки, на жаль немає). Так само у джерелах немає, що саме за її ініціативи до держреєстру було внесено пам'ятку, бо у самому джерелі прямо написано "Это заслуга жителей Удельного переулка, а не чиновников, они за свои деньги заказали разработку учетной документации. Наталья Мотырева как член общества охраны памятников за копейки сделала документацию, а также была собрана прекрасная историческая справка". Я хотів би ще раз звернутися до колег-вікіпедистів, щоби Ви уважніше вивчали що ж конкретно написано у джерелах, а не дивились на те, що джерел нібито багато, бо самі джерела у цій статті здебільшого вводять читача в оману. Нарешті, претендент на посаду голови ОДА та кандидат у депутати - нічого не дають для значимості. Також у статті не показано наукового доробку. Оскільки у статті не показано активної громадської діяльності особи саме через реалізовані проєкти та заходи та оскільки це кандидат наук і місцевий депутат, то статтю все-таки слід вилучити через недоведення жодного пункту ВП:КЗП. --Kharkivian (обг.) 21:34, 24 жовтня 2019 (UTC)
  Шановні вікіпедисти, посилання були частково оновлені і щодо Літнього театру, і щодо комплексу пам'яток в Удільному провулку. А посилання на наукові роботи за авторством Квасніцької у статті були. Ще раз дякую! --Користувач:OdessaTrue 13:39, 29 жовтня 2019 (UTC)
 • Symbol oppose vote.svg Проти:
 1. стаття інформативна, є посилання на джерела, особа веде активну громадсько-політичну діяльність--Людмилка (обговорення) 20:50, 20 жовтня 2019 (UTC)
 • Symbol neutral vote.svg Утримуюсь: