Дедпул

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Дедпул
Дедпул.jpeg
Історія
Видавець Marvel Comics
Дебют New Mutants #98(лютий 1991)
Автор(и) Фаб'єн Нісіеза, Роб Ліфілд
Характеристики
Альтер его Вейд Вілсон
Союзники
Капітан Британія, Псайлок
Вороги
Носоріг

Дедпул (Уейд Уїнстон Вілсон) — антигерой, а іноді й суперлиходій коміксів компанії Marvel. Він був створений художником Робом Ліфілдом і письменником Фабіаном Ніціеза і вперше з'явився в коміксі «The New Mutants» #98 (лютий 1991).

Дедпул зайняв 182 місце в списку журналу Wizard «200 кращих персонажів коміксів всіх часів»; зайняв 45 місце в списку журналу Empire «50 кращих персонажів коміксів», а в травні 2011 року зайняв 31 місце в списку «Сто кращих персонажів коміксів усіх часів» за версією IGN.

Біографія[ред.ред. код]

Ранні роки[ред.ред. код]

Про дитинство Дедпула майже нічого невідомо, а те, що відомо, є вкрай суперечливою інформацією. Ймовірно, його справжнє ім'я Уейд Вілсон (англ. Wade Wilson), хоча навіть сам язикатий найманець в цьому сумнівається. Одного разу вбивця розповідав про свою матір, яка померла від раку, коли Уейду виповнилося 5 років. А через ще якийсь час Вілсон сказав, що мати била його протягом усього дитинства. Схожа ситуація і з батьком язикатого найманця. З одного боку, Уейд говорив, що батько кинув його з матір'ю в ранньому дитинстві і що більше він свого тата ніколи не бачив. Але з іншого боку, Вілсон розповідав, як його батька застрелив п'яний друг в барі, коли йому виповнилося 17 років. Вбивця також згадував, що все своє дитинство він провів в Огайо, хоча це також під великим питанням. У всякому разі, з усіх слів язикатого найманця можна зробити один висновок: Уейд ріс в обстановці жорстокості і насильства, яка не могла не позначитися на його психіці. Коли Вілсон виріс, він пішов в армію, де досить швидко виділився на тлі інших солдатів, оскільки був дуже гарний у рукопашному бою, неймовірно влучно стріляв і вміло поводився з усіма видами зброї.