Марія Брінк

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Марія Бринк
Maria Brink
Зображення
Зображення
Марія Брінк у 2016 році
Основна інформація
Дата народження 17 грудня 1977(1977-12-17) (46 років)
Місце народження Олбані
Роки активності з 2002
Громадянство США США
Професія співачка (з 2005)
акторка (2002–2003)
Співацький голос гроулінг, скримінг
Інструменти вокал[d] і фортепіано
Жанр ню-метал, металкор, важка музика, хардкор-панк, треш-метал
Колективи In This Moment
Співпраця Century Media Records
Лейбл Century Media Records
mariabrink.tumblr.com/archive
CMNS: Файли у Вікісховищі
Maria Brink, 2013

Марія Бринк (англ. Maria Brink* 17 грудня, 1977[1], Олбані) — американська співачка, що виконує пісні у жанрах метал та металкор. Народилася 17 грудня 1977 року в Олбані, Нью-Йорк, США. У віці 15 років народила сина на ім'я Девіон. Інтерес до рок-музики завжди черпала від матері, яка зацікавила її у творчості Black Sabbath, Patti Smith та Rolling Stones.

Музична кар'єра[ред. | ред. код]

Вперше Марія вирішила стати співачкою у віці 18 років та сформувала гурт під назвою «Pulse» з музикантами зі штату Олбані, що пізніше виступали «на розігріві» у гуртів Coal Chamber та Sevendust, але колектив швидко розпався.

Остаточно стати співачкою Брінк вирішила 2004 року. У цьому ж році вона зробила три татуювання у місцевому тату-салоні. На лівому зап'ясті співачка викарбувала слоган «We Will», на правому — «Overcome». Також на кістях пальців було викарбувано слово «Believe». Пізніше також було зроблено татуювання на всій правій руці співачки (одним з малюнків є зображення сумних дітей з кровоточивими очима з колекції малюнків Марка Рідена[en]).

Свою творчість (музику гурту In This Moment) співачка відносить до жанру ню-метал з елементами треш-металу та арена-року.

2012 року була номінована на нагороду Golden Gods Awards у номінації «Найкращий вокаліст важкої музики»[2].

Того ж року увійшла до десятки найсексуальніших виконавиць важкої музики у номінації «Hottest Chick In Hard Rock», посівши 6 місце[3].

15 січня 2014 року на сайті «Loudwire» було опубліковано список найкращих виконавиць важкої музики, серед яких було названо і Марію Брінк[4].

Дискографія[ред. | ред. код]

у складі In This Moment

Фільмографія[ред. | ред. код]

  • 2002 — Self Righteous Suicide
  • 2003 — Paper Doll

Інше[ред. | ред. код]

Улюблені виконавці[ред. | ред. код]

Deftones, Dredg, Mazzy Star, Team Sleep, U2, Thrice, Radiohead, Sarah mclachian, Джонні Кеш, Death Cab For Cutie, Billie Holiday, Джон Мейєр, The Postal Service, DevilDriver, 30 Seconds to Mars, Pantera, Killswitch Engage, Dead Can Dance, 36 Crazyfists, Tool, Massive Attack, Sade, Coldplay,A Perfect Circle, Agents of Oblivion, Portishead, Pink Floyd, Woven, Dashboard Confessional, As I Lay Dying, Vast, Monk Chanting, Angels And Airwaves, Jonh Mayer, The Cure, Тім Макгро.

Улюблені фільми[ред. | ред. код]

True Romance,Legand,The Last Unicorn,300, Walk the Line, The Dark Crystal, The Lost Boys,Iron Man, «Жах перед Різдвом», Gladiator, Doors, Braveheart, Goonies, Time Bandits, Lord of the Rings, all the Star Wars, The Never Ending Story, The Shining, Old School, King Kong, Harry Potter.

Примітки[ред. | ред. код]

  1. Архівована копія. Архів оригіналу за 1 лютого 2014. Процитовано 19 січня 2014.{{cite web}}: Обслуговування CS1: Сторінки з текстом «archived copy» як значення параметру title (посилання)
  2. Архівована копія. Архів оригіналу за 2 лютого 2014. Процитовано 19 січня 2014.{{cite web}}: Обслуговування CS1: Сторінки з текстом «archived copy» як значення параметру title (посилання)
  3. Названы 10 самых сексуальных рокерш мира [Архівовано 20 лютого 2014 у Wayback Machine.] Комсомольська правда — 2.09.2012
  4. Архівована копія. Архів оригіналу за 20 січня 2014. Процитовано 19 січня 2014.{{cite web}}: Обслуговування CS1: Сторінки з текстом «archived copy» як значення параметру title (посилання)

Посилання[ред. | ред. код]