Мелітопольгаз

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Мелітопольгаз
ПрАТ «Мелітопольгаз»
Тип Приватна компанія
Форма власності публічна компанія
Галузь енергетика
Спеціалізація газорозподіл газу
Засновано 1959
Штаб-квартира Мелітополь, Запорізька область, Україна
Ключові особи Михайло Новак
Структурні підрозділи див. Структура
melgaz.com.ua

ПрАТ «Мелітопольга́з» — приватне акціонерне товариство зі штаб-квартирою в місті Мелітополь Запорізької області, займається розподілом природного газу, експлуатацією систем газопостачання та надає інші послуги, пов'язані із безперебійним та безаварійним газопостачанням споживачів у Мелітополі, смт. Приазовському й смт. Веселому Мелітопольського району Запорізької області.

Історія[ред. | ред. код]

Газовий цех, створений в складі виробничого управління водоканалізаціі Мелітополя — 29 січня 1959 року. У 1974 році включили в Мелітопольське міжрайонне виробниче управління газового господарства в складі ПО «Запоріжгаз». У 1994 році управління отримало статус самостійного державного підприємства у складі ДХК «Укргаз». У 1998 році в процесі приватизації, організаційно-правова форма підприємства змінена на відкрите акціонерне товариство «Мелітопольгаз». У 2015 році змінено тип акціонерного товариства з відкритого на публічне — ПАТ «Мелітопольгаз».[1] В 2019 році проведено зміну типу акціонерного товариства на Приватне акціонерне товариство «Мелітопольгаз».

ПрАТ «Мелітопольгаз» -Оператор газорозподільної системи (Оператор ГРМ) — суб'єкт господарювання, що на підставі ліцензії здійснює діяльність з розподілу природного газу газорозподільною системою, відповідно до законодавства, та виконує щодо неї функції оперативно-технологічного управління ?

Структура[ред. | ред. код]

  • Головне Управління ПАТ «Мелітопольгаз»;
  • Приазовський цех природного та зрідженого газу;
  • Веселівський цех природного та зрідженого газу.[2]

Див. також[ред. | ред. код]

Примітки[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]