Позика

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

По́зика — передача активів у грошовій або натуральній формі на певний обумовлений час. Позичальник повертає позикодавцеві позику — таку ж суму грошових коштів або таку ж кількість речей того ж роду та такої ж якості. Договір позики може бути безвідсотковим, або під певні відсотки, що регламентується Цивільним Кодексом України.

Уніфіка́ція по́зик — це об'єднання кількох позик в одну, коли облігації раніше випущених кількох позик обмінюються на облігації нової позики. В деяких випадках може здійснюватися обмін облігацій за регресивним співвідношенням, тобто коли декілька раніше випущених облігацій прирівнюють до однієї нової.

Онлайн позика — спосіб отримання грошей в борг у готівковій або безготівковій формі на банківську картку. Позичальник заповнює анкету на веб-ресурсі фінансової компанії (МФО), яка в автоматичному режимі перевіряє дані та протягом години повідомляє про рішення видачі позики.Повернення коштів відбувається через списання з платіжної картки позичальника. Позики видаються на короткий термін до 30 днів.

Див. також[ред. | ред. код]


Посилання[ред. | ред. код]