Спів Братів

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Спів Братів
Гурт «Спів Братів», листопад 2014
Гурт «Спів Братів», листопад 2014
Основна інформація
Жанр
поп-рок
рок-н-рол
фольк-рок
Роки 2010 — донині
Країна Україна Україна
Місто Черкаси
Мова Українська
Склад Дмитро Осичнюк
Артемій Осичнюк
Антоній Осичнюк
Леонтій Осичнюк
www.spivbrativ.com

Спів Братів — український рок-гурт, створений 01 жовтня 2010 року у місті Черкаси. Гурт складається з чотирьох рідних братів: Дмитра, Артемія, Антонія і Леонтія Осичнюків.

Історія[ред. | ред. код]

Рок-гурт «Спів Братів» був створений у 2010 році з ініціативи старшого брата 18-річного Дмитра Осичнюка, який запросив до гурту своїх молодших братів: 15-річного Артемія та 14-річних близнюків Антонія і Леонтія.

В листопаді 2013 року брати Осичнюки разом з батьком Володимиром пройшли до фіналу телевізійного шоу «Одна Родина» на телеканалі Інтер. Завдяки схожості чотирьох братів на «ліверпульську четвірку» на шоу до гутру «Спів Братів» приклеїлась назва «український Бітлз»[1][2].

У жовтні 2014 року гурт «Спів Братів» до 200-ї річниці народження Тараса Шевченка презентував програму «Батьку-Кобзарю», яка складалася з п'ятох пісень, написаних на вірші Шевченка «І досі сниться: під горою…»[3], «Світає, край неба палає…», «Тече вода з-під явора», «Садок вишневаий коло хати», «Посланіє», а також однієї авторської пісні «Батьку-Кобзарю», метою якої було популяризувати творчість Шевченка серед школярів[4][5].

8 лютого 2015 року брати Осичнюки переспівали хіти гурту Бітлз українською мовою завдяки еквіритмічному перекладу Олександра Виженка із Запоріжжя. Він разом з сином переклали всі пісні «Бітлз», а їх більше двохсот.[6][7]

17 лютого 2015 року гурт «Спів Братів» випустив свій перший альбом під назвою «З любов’ю в серці, енергією в тілі і рок-н-ролом в голові»[8][9].

Протягом лютого-квітня 2015 року брати разом з батьком брали участь у шоу «Україна Має Талант», де стали півфіналістами.

20 березня 2016 гурт взяв участь у Національному фіналі Global Battle Of The Bands, де посів четверте місце.

Учасники[ред. | ред. код]

Дискографія[ред. | ред. код]

Примітки[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]

Офіційний сайт гурту http://spivbrativ.com