GlobalLogic

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
(Перенаправлено з GlobalLogic Ukraine)
Перейти до навігації Перейти до пошуку
GlobalLogic wordmark
GlobalLogic monogram

GlobalLogic Україна (англ. GlobalLogic Ukraine) — IT-компанія повного циклу розробки програмних продуктів. Компанія є українським підрозділом GlobalLogic і має офіси в Києві, Харкові, Львові, Миколаєві, співпрацює з більш ніж 2800 розробниками в Україні[1].

GlobalLogic на 4-му місці серед найбільших ІТ-компаній України.[2]

Про компанію[ред. | ред. код]

GlobalLogic Україна входить до GlobalLogic Inc., яка налічує 12000 спеціалістів в Аргентині, Великій Британії, Ізраїлі, Індії, Китаї, Польщі, Словаччині, США, Україні, Хорватії та Чилі[3].

Головний офіс GlobalLogic знаходиться у Сан-Хосе (Каліфорнія, США). Компанія займається розробкою програмних продуктів у таких сферах як цифрові медіа та телекомунікації, автомобільні технології, охорона здоров'я, фінанси, роздрібна торгівля та електронна комерція.

Історія компанії[ред. | ред. код]

GL Club, lounge zone at GlobalLogic Kyiv

Історія української філії починається з компанії SourceValley, яку заснував Роман Хміль зі своїм колегою Дмитром Лисицьким в 2002 році у Києві як лабораторію незалежного тестування програмного забезпечення.

Згодом фірма розпочала розробку програм для універсальних комп'ютерів типу IBM. Через декілька років вона відкрила свій офіс у США, що відбулося після злиття з BonusTec Inc., консалтинговою компанією з питань технологій, розташованою в Нью-Йорку. 25 вересня 2006 р. Bonus Tec об'єднався з GlobalLogic. У жовтні 2008 року GlobalLogic оголосила про злиття з InterObject (Ізраїль) — софтверною компанією в галузі розробки програмного забезпечення для інтегральних систем та потокових мультимедіа. Український підрозділ цієї компанії називався SoftObject. Центральний офіс розташовується у Сан-Хосе, а український офіс названо «GlobalLogic Ukraine».

Див. також[ред. | ред. код]

Примітки[ред. | ред. код]

Джерела[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]