Kingdoms and Castles

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Kingdoms and Castles
Kingdoms and Castles.jpg
Загальне
Розробник Lion Shield Studios
Видавець Lion Shield Studios
Жанр(и) Стратегія, cимулятор містобудування, інді
Платформа Microsoft Windows, MacOS, Linux
Творці
Технічне
Дата випуску
Українська Так (UaLT)[1] [2]
Рушій Unity
Режим гри Однокористувацька гра
Носій Цифрова дистрибуція
Вимоги
Windows:[3] 

МІНІМАЛЬНІ:

Mac OS X:[3] 

МІНІМАЛЬНІ:

SteamOS + Linux:[3] 

МІНІМАЛЬНІ:

Керування Миша та клавіатура
Посилання
Сайт kingdomsandcastles.com

«Kingdoms and Castles» (укр. Королівства та замки) — гра в жанрі cимулятора містобудування про зростання королівства від маленького селища до розвинутого міста й дивовижного замку. Створена Lion Shield Studios у 2017 році. Гра надихалася серією ігор SimCity, Banished та Stronghold[4].

Ігролад[ред. | ред. код]

«Kingdoms and Castles» — гра про зростання королівства від маленького селища до розкішного міста й дивовижного замку.

Ваше королівство має вижити в живому й небезпечному світі. Чи захоплять ватаги вікінгів ваших підданих? Чи будуть підкошені стрілами перед замковою брамою? Чи спалить дракон комору, а люди помруть від голоду взимку, чи ви зможете дати чудовиську гідну відсіч? Успіх вашого королівства залежить виключно від вашої майстерності будувати міста та фортеці.

Будова міста[ред. | ред. код]

Стратегічно плануйте своє місто, щоби зробити підданих щасливішими та залучити нових поселенців. Запроваджуйте податки задля покриття витрат. Переконайтеся, що ваші піддані будуть ситі взимку і не заражені чумою. Будуйте церкви, щоб уберегти їх від відчаю, та таверни для підняття рівня щастя. Ви навіть можете організувати святкування, якщо побудуєте міський майдан. Відправляйте лісників рубати дерева, будуйте каменярні, для будівництва власного замку, а також ефективно оброблюйте землі, щоби ваше місто розросталося й процвітало.

Зміцніть і захистіть[ред. | ред. код]

Земля, яку ви колонізуєте, під загрозою вторгнення вікінгів. Під час цих навал вони вбивають та викрадають ваших підданих, цуплять ресурси й палять місто до тла. Використовуйте потужну систему фортифікації замку, будуйте його з блоків, які можна розташувати будь-де. Вежі та стіни автоматично створюються, залежно від того, як ви їх складаєте й організовуєте. Що вище розташовані вежі лучників й інша зброя, то більший радіус ураження вони мають. Пробуйте різні дизайни задля кращого захисту вашого королівства. Здобудьте собі слави справжнього короля чи королеви.

Живий світ[ред. | ред. код]

І все це відбувається в пречудовому динамічному світі зі стилізованою системою утворення хмар і зміни пір року. Реалістичний алгоритм зростання дерева відтворює ліси. Залежно від ваших потреб, лісники можуть вирубувати чи відповідально доглядати за вашим лісом.

Розробка[ред. | ред. код]

Переклад[ред. | ред. код]

Рецензії[ред. | ред. код]

Огляди
Агрегатори
АгрегаторОцінка
Metacritic72/100[5]

Гра отримала загалом позитивні відгуки від критиків.

Посилання[ред. | ред. код]

Примітки[ред. | ред. код]

  1. Українська локалізація Kingdoms and Castles - Огляд та відгуки. Каталог ігор з українською локалізацією. Процитовано 2019-07-14. 
  2. Українська локалізація
  3. а б в Сторінка «Kingdoms and Castles» у «Steam». 
  4. Lion Shield Studios (30.11.2016). KINGDOMS AND CASTLES (англ.). Lion Shield Studios. Процитовано 30.06.2018. 
  5. KINGDOMS AND CASTLES. Metacritic. Процитовано 30.06.2018. 

Див. також[ред. | ред. код]