Myspace

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
MySpace
Myspacelogo2013.svg
URL www.myspace.com
Комерційний Так
Тип Соціальна мережа
Реєстрація Обов'язкова
Мова англійська
Власник Руперт Мердок
Автор Кріс Девульф і Том Андерсон
Commons-logo.svg MySpace у Вікісховищі

MySpace — популярний соціально мережевий веб-вузол, що пропонує орієнтовану на користувача мережу друзів, особистих профілів, блогів, груп, фотографій, музики і відео. Він став впливовою частиною сучасної популярної культури, особливо в країнах, що говорять англійською.

Сайт мережевих спільнот MySpace.com — одна з перших соціальних мереж у світі, яка була відкрита в 2003 році.

Її засновники Кріс Девульф і Том Андерсон, познайомилися під час спільної роботи в іншій компанії, яку залишили за два роки до відкриття MySpace, для того щоб відкрити власну компанію.

У 2005 році Кріс Девульф і Том Андерсон продали MySpace Руперту Мердоку за 580 мільйонів доларів.

Штаб-квартира My Space розташована в Беверлі-Гіллз, Каліфорнія.

У 2009 році MySpace програла битву за аудиторію своєму основному конкурентові Facebook. Протягом декількох місяців 2009 року місячна аудиторія MySpace знизилася на 10 мільйонів чоловік. Падіння відвідуваності тривало до листопада 2009 року, і потім дещо уповільнилось. Останні 3 місяці MySpace закріпилася на позначці між 50 і 55 мільйонами відвідувачів на місяць.

Але в Інтернеті, як і в житті в цілому, залишатися на тих самих позиціях, і не рости, може автоматично означати, не що інше, як втрачати. MySpace на сьогодні поступилася лідерством на планеті іншим соціальним мережам. Його вже випередили Facebook та Twitter.

Власником соціальної мережі MySpace залишається Руперт Мердок, успішна людина і досвідчений в інформаційному бізнесі інвестор. Тому у MySpace є всі шанси залишитися однією з провідних соціальних мереж світу і збільшити свій вплив.

Основна аудиторія соціальної мережі My Space — молоді люди 16-34 років.

Основна особливість MySpace, що відрізняє її від інших соціальних мереж, це її орієнтованість на інтереси і потреби творчих людей. Твори мистецтва, музика, кіно, живопис, фотографії, дизайн та програмування.

Показники[ред.ред. код]

Соціальна мережа MySpace на 25 лютого 2010 року має такі показники:

  • 6 місце за відвідуваністю серед всіх сайтів США.
  • 15 місце за відвідуваністю серед всіх сайтів світу.
  • Блог-платформу MySpace відвідує понад 50 мільйонів чоловік на місяць.

Посилання[ред.ред. код]