Nissan Cima

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Jump to navigation Jump to search
Nissan Cima
Nissan Cima HGY51 VIP.jpg Nissan Cima HGY51 (з 2012)
Виробник Nissan
Роки виробництва з 1989
Клас Люкс-автомобіль
Стиль кузова седан
Двигун(и) Бензинові
Подібні Toyota Crown

Nissan Cima (японський: 日産·シーマ, Ніссан Сіма) — великий повнорозмірний розкішний седан виробництва Nissan Motor Co., Ltd. для японського ринку. Назва автомобіля походить від іспанського на «вищому рівні». Капот виконаний з використанням орнаменту акантового листа. Лист аканта широко використовувався класичними греками для виготовлення вінка для використання як корони.

В Японії Ciма традиційно конкурерувала з Toyota Crown Royal Saloon G, а потім Crown Majesta. Cima протягом перших двох поколінь була більш розкішною і більшою версією Cedric і Gloria, з двигуном V8 від тодішнього флагмана Nissan President, що був альтернативою компанії Nissan з Toyota Century. Nissan Cima була введена в 1988 році і була заснована на подовженому шасі Cedric/Gloria.

Cedric Cima продавався через Nissan Motor Stores, в той час як Gloria Cima продавалась через Nissan Prince Store. Пізніші покоління Cima поділяють ту ж платформу, що і President. Пізніші версії Cima були експортовані в США, як Infiniti Q45. Виробництво Q45 було припинено після 2006 року, однак Cima і President продовжували виробляти до серпня 2010 року, флагманом марки став Nissan Fuga.

В липні 2012 року, ім'я Cima відновили, для позначення подовженої версії Nissan Fuga на японському ринку.

Посилання[ред.ред. код]