Sonic Triple Trouble

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Sonic Triple Trouble, відома як Sonic & Tails 2 (яп. ソニック & テイルス 2 Сонікку & Теірусу 2) в Японії — платформерна гра серії Sonic the Hedgehog. Розроблено компанією Aspect і видано Sega. У 2003 році гра була випущена на ПК та GameCube як міні-гра в Sonic Adventure DX: Director's Cut, у Sonic Gems Collection для PS2 та GameCube.

Сюжет[ред.ред. код]

Доктор Роботник захопив усі Смарагди Хаосу, але на жаль для нього, під час тестування нової ядерної зброї сталося замикання, в результаті якого всі Смарагди Хаосу знову розсіялися по всьому острову. Відважний їжак Сонік і його найкращий друг Тейлз відправляються на пошуки Смарагдів Хаосу. У цих дорогоцінних каменях зацікавлений Фенг Снайпер. Йому не відомо нічого про їх неймовірну силу, проте він знає що за ці дорогоцінні камені можна отримати багато грошей.

Геймплей[ред.ред. код]

Sonic Triple Trouble — перша гра про Соніка, в якій гравець при зіткненні з роботом або іншим небезпечним предметом не втрачає всі кільця. Цікаво те, що на будь-якому з актів у 1, 2 або 6 зоні, при зіткненні з небезпечним предметом гравець втрачає лише 30 кілець. Теж саме і у всіх інших перших актах, проте у другому акті 3, 4 або 5 зон будуть втрачені 50 кілець.

Можна грати як за Соніка, так і за Тейлза, який має можливість літати в цій грі. Вороги: Доктор Роботник, Єхидна Наклз і шукач скарбів Фенг, нещодавно представлені в серії, які з'являються тільки в спецділянках, щоб заважати Соніку та Тейлзу отримати Смарагди Хаосу.

Зони[ред.ред. код]

Всього в грі 6 зон по 3 акти: Great Turquoise, Sunset Park, Meta Junglira, Robotnik Winter, Tidal Plant і Atomic Destroyer.

Адаптації[ред.ред. код]

Сюжет Sonic Triple Trouble був адаптований у коміксі Sonic the Hedgehog від «Archie Comics» (Specials № 3 Sonic Triple Trouble) вийшов в серпні 1995 року.