Xenix

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Xenix
Дискета з Microsoft Xenix 1.00
Розробник Microsoft
Родина ОС UNIX
Робочий стан Історія
Початковий випуск 1980
Останній випуск 2.3.4 / 1989
Платформи PC/XT, x86, PDP-11, Z8001, 68k
Тип ядра Монолітне ядро
Ліцензія Власницьке програмне забезпечення
www.microsoft.com

Xenix — Unix-подібна версія операційної системи, ліцензована Microsoft у AT&T в кінці 1970-х. SCO пізніше придбала виняткові права на програмне забезпечення, замінивши його згодом на SCO UNIX (нині відоме як SCO OpenServer).

Історія[ред. | ред. код]

Особливості архітектури і реалізації[ред. | ред. код]

Trusted Xenix[ред. | ред. код]

Джерела[ред. | ред. код]

Помилка цитування: Тег <ref> з назвою «pate», заданий в <references>, має атрибут групи «», який не фігурує в попередньому тексті.
Помилка цитування: Тег <ref> з назвою «msdn1», заданий в <references>, має атрибут групи «», який не фігурує в попередньому тексті.
Помилка цитування: Тег <ref> з назвою «hope», заданий в <references>, має атрибут групи «», який не фігурує в попередньому тексті.
Помилка цитування: Тег <ref> з назвою «ibm», заданий в <references>, має атрибут групи «», який не фігурує в попередньому тексті.
Помилка цитування: Тег <ref> з назвою «intel», заданий в <references>, має атрибут групи «», який не фігурує в попередньому тексті.

Помилка цитування: Тег <ref> з назвою «byte198110», заданий в <references>, має атрибут групи «», який не фігурує в попередньому тексті.