Чемпіонат України з футболу 2010—2011: перша ліга

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Команди-учасниці[ред.ред. код]

У чемпіонаті України серед команд першої ліги взяли участь 18 команд:

Команда Місто, село Стадіон Місткість
стадіону[1]
Місце в
попер. ч-ті
«Арсенал» Біла Церква «Трудові резерви»
СКОР (м. Обухів)
13 500
2064
9
«Буковина» Sub on.svg Чернівці «Буковина» 12 000 1 (друга ліга, група А)
«Геліос» Харків «Геліос-Арена» 2057 10
«Динамо-2» Київ Клубний стадіон «Динамо» в Чапаєвці 750[2] 13
«Дністер» смт Овідіополь Одеської області «Дністер» ім. Віктора Дукова
«Спартак» (м. Одеса)
1500
4000[3]
11
«Енергетик» Бурштин «Енергетик» 3000 15
«Закарпаття» Sub off.svg Ужгород «Авангард»
«Авангард» (м. Мукачеве)
12 000[4]
3000[5]
16 (Прем'єр-ліга)
«Зірка» Кіровоград «Зірка» 14 628 12
«Кримтеплиця» смт Молодіжне АРК «КТ Спорт-Арена» (смт Аграрне) 3250 6
ФК «Львів» Львів «Лафорт Арена» (м. Добромиль) 2270 4
«Нафтовик-Укрнафта» Охтирка «Нафтовик» 5265 7
«Нива» Sub on.svg Вінниця Центральний міський стадіон
СК «Нива»
24 000
3282[6]
Переможець
стикового матчу
ПФК «Олександрія» Олександрія КСК «Ніка» 5692 5
ФСК «Прикарпаття» Івано-Франківськ МЦС «Рух» 6500 16
«Сталь» Алчевськ «Сталь» 8632 3
«Титан» Sub on.svg Армянськ «Хімік»
«Хімік» (м. Красноперекопськ)
3450
4116[7]
1 (друга ліга, група Б)
«Фенікс-Іллічовець» с. Калініне Красногвардійського району АРК «Юність» 2500 14
«Чорноморець» Sub off.svg Одеса «Спартак» 4000[3] 15 (Прем'єр-ліга)
Ukraine (1991-2014) location map.svg
Місцезнаходження команд-учасниць першої ліги 2010—2011

22 березня 2011 року рішенням Центральної ради ПФЛ футбольний клуб «Фенікс-Іллічовець» виключений з ПФЛ у зв'язку зі скрутним фінансовим становищем. У решті матчів, починаючи з 21-го туру, команді зараховані технічні поразки −:+, суперникам — технічні перемоги +:−.[8]

Підсумкова турнірна таблиця[ред.ред. код]

М Команда І В Н П РМ О
Gold medal icon.svg ПФК «Олександрія» 34 21 6 7 55−25 69
Silver medal icon.svg «Чорноморець» 34 18 11 5 53−26 65
Bronze medal icon.svg «Сталь» 34 18 8 8 55−31 62
4 «Кримтеплиця» 34 18 7 9 43−30 61
5 ФК «Львів» 34 17 8 9 52−28 59
6 «Закарпаття» 34 16 8 10 51−40 56
7 «Буковина» 34 17 5 12 48−45 56
8 «Динамо-2» 34 15 7 12 39−35 52
9 «Арсенал» 34 15 6 13 42−43 51
10 «Нива» 34 14 8 12 44−42 50
11 «Титан» 34 13 5 16 32−42 44
12 «Зірка» 34 12 7 15 43−44 43
13 «Дністер» 34 10 12 12 39−42 42
14 «Нафтовик-Укрнафта» 34 10 11 13 40−44 41
15 «Геліос» 34 10 10 14 31−44 40
16 «Енергетик» 34 10 6 18 29−49 36
17 ФСК «Прикарпаття» 34 5 1 28 27−82 16
18 «Фенікс-Іллічовець» 34 3 2 29 17−48 8[9]

«Фенікс-Іллічовець» знявся зі змагань після 20-го туру.

Позначення:

 — клуби, що вийшли до вищої ліги
 — клуби, що залишили першу лігу
 — участь у стикових матчах

Результати матчів[ред.ред. код]

Команда АРС БУК ГЕЛ Д-2 ДНІ ЕНЕ ЗАК ЗІР КРИ ЛЬВ НАФ НИВ ОЛЕ ПРИ СТА ТИТ ФЕН ЧОР
«Арсенал» 1:2 3:1 0:2 0:0 2:1 1:3 2:0 0:0 1:0 2:1 2:1 1:1 3:2 0:0 1:2 +:− 2:2
«Буковина» 2:1 0:2 1:0 2:2 2:1 0:0 1:2 1:2 0:2 2:1 1:0 3:1 2:1 3:1 2:1 +:− 3:0
«Геліос» 0:2 2:1 0:0 0:0 0:1 1:0 2:2 1:0 1:3 3:1 0:0 2:2 1:0 0:1 2:2 +:− 0:0
«Динамо-2» 0:1 0:1 1:0 2:0 3:1 0:1 3:0 0:1 1:0 1:0 3:1 1:1 1:0 2:1 2:1 1:1 2:0
«Дністер» 0:2 2:1 1:0 0:1 2:0 4:2 4:1 0:0 1:3 1:2 1:0 1:4 2:1 2:0 0:0 +:− 1:2
«Енергетик» 0:1 1:4 1:1 2:1 0:0 2:1 2:0 1:2 0:0 1:1 1:0 1:3 0:3[10] 2:0 0:2 1:2 1:1
«Закарпаття» 2:2 2:2 4:2 1:1 1:0 1:0 2:0 0:2 2:3 2:1 3:0 2:1 4:2 3:2 2:0 3:0 0:1
«Зірка» 1:0 3:3 1:3 1:0 3:1 0:0 4:0 3:0 3:0 3:0 2:1 1:1 3:2 0:1 1:3 0:2 0:1
«Кримтеплиця» 4:1 3:1 2:1 2:1 3:1 1:0 0:0 2:0 0:1 1:1 1:1 1:0 5:1 1:2 2:1 +:− 1:1
ФК «Львів» 1:0 2:0 0:0 3:0 1:1 2:1 0:0 0:0 2:1 3:0 4:1 0:3 4:2 0:2 2:0 6:1 0:1
«Нафтовик-Укрнафта» 2:3 2:3 1:1 2:2 1:1 2:3 1:1 2:0 0:2 0:0 4:0 1:0 3:0 2:2 2:0 1:0 0:0
«Нива» 3:1 1:1 2:0 2:2 3:2 3:0[11] 2:1 0:0 1:0 1:0 2:2 2:2 3:0 2:1 4:0 +:− 1:3
ПФК «Олександрія» 2:0 1:0 3:0 3:0 2:1 2:0 1:0 2:1 1:0 1:0 1:1 2:1 3:0 0:1 3:0 2:1 2:1
«Прикарпаття» 0:2 0:1 0:2 0:3 2:2 0:3 1:3 1:0 1:2 1:6 2:0 0:1 0:3 0:3 2:1 1:2 1:5
«Сталь» 3:0 4:2 4:0 2:2 1:1 3:1 3:2 2:1 1:0 0:0 0:1 1:0 1:0 5:0 0:0 3:0 1:1
«Титан» 2:1 1:0 2:1 3:0 0:3 0:1 0:2 0:0 0:0 2:0 0:1 1:2 1:0 2:0 2:1 3:0[12] 0:1
«Фенікс-Іллічовець» 2:4 0:1 1:2 −:+ 1:1 −:+ −:+ 1:6 1:2 0:3 −:+ 1:3 −:+ −:+ 0:2 −:+ 1:3
«Чорноморець» 1:0 3:0 3:0 3:1 1:1 4:0 1:1 0:1 4:0 1:1 2:1 0:0 0:2 2:1 1:1 4:0 +:−

Найкращі бомбардири[ред.ред. код]

# Футболіст Команда Голи
(пен.)
1 Україна Руслан Гунчак «Буковина» 20 (1)
2 Україна Матвій Бобаль «Закарпаття» 15 (4)
3 Україна В'ячеслав Шевченко «Сталь» (11) / ПФК «Олександрія» (3) 14
4 Україна Олександр Кочура «Зірка» 12 (5)
5 Україна Дмитро Леонов «Фенікс-Іллічовець» (5) / «Арсенал» (5) 10
6 Україна Віталій Гавриш «Сталь» 10 (1)
7 Україна Костянтин Візьонок «Титан» 10 (2)
8 Україна Сергій Герасимець «Нива» 10 (5)

Посилання[ред.ред. код]

Примітки[ред.ред. код]

  1. Дані з сайту ПФЛ станом на 1.06.2011, якщо не зазначене інше джерело.
  2. Петренко Андрей, Климчук Тарас, Самоткан Юрий (19 вересня 2008). «Когда начнет побеждать Динамо-2? Результаты матчей 8-го тура первенства первой лиги» (російською). ИА «Спорт Украины». Архів оригіналу за 14 квітня 2012. Процитовано 14 квітня 2012. 
  3. а б [1]
  4. Булах, Павел (2007-08-01). «Посещаемость 17-го чемпионата Украины сезона 2007/2008» (російською). UA-Футбол. Архів оригіналу за 2013-07-08. Процитовано 2010-06-02. 
  5. Климчук Тарас и др. (13 квітня 2009). «Сухой Энергетик. Результаты матчей 22-го тура первенства первой лиги + События тура» (російською). ИА «Спорт Украины». Архів оригіналу за 14 квітня 2012. Процитовано 27 березня 2011. 
  6. «Краткая информация о СК "Нива" (база футбольного клуба "Нива" Винница)» (російською). Сайт болельщиков ФК «Нива» Винница. Архів оригіналу за 14 квітня 2012. Процитовано 14 квітня 2012. 
  7. Красноперекопск. профиль громады
  8. Постанова Центральної Ради ПФЛ №3 від 22.03.2011 року
  9. З команд «Фенікс-Іллічовець», «Верес», «Динамо» Х, «Дніпро-2», «Нива» Т, «Рось» знято по 3 очки згідно з рішенням ДК ПФЛ №21 від 9 лютого 2011 року.[2]
  10. Згідно з рішенням КДК ФФУ від 06.05.2011 року результат матчу (1:1) анульовано через участь у матчі дискваліфікованого гравця Ігоря Долотка. Команді «Прикарпаття» зараховано технічну перемогу 3:0, а команді «Енергетик» — поразку 0:3.
  11. Згідно з рішенням ДК ПФЛ №30 від 16.06.2011 року «Енергетику» зарахована технічна поразка 0:3 за неявку на гру, а «Ниві» — перемога 3:0.
  12. Згідно з рішенням ДК ПФЛ №17 від 27.10.2010 року команді «Фенікс-Іллічовець» зарахована технічна поразка 0:3 за неявку на гру без поважної причини, а «Титану» — технічна перемога 3:0.

Див. також[ред.ред. код]