Ветеринарний фельдшер

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Ветеринарні техніки армії США при допомозі в операції на військовому собаці

Фельдшер ветеринарної медициникваліфікація молодшого спеціаліста з ветеринарною освітою. Також відомий як «ветеринарний фельдшер», або «ветеринар».

Освіта[ред.ред. код]

Після закінчення навчання у виші за спеціальністю «Ветеринарна медицина» державна кваліфікаційна комісія своїм рішенням присвоює кваліфікацію «фельдшер ветеринарної медицини», про що видається диплом. Диплом підписує Голова державної кваліфікаційної комісії, директор навчального закладу і секретар.

Робота[ред.ред. код]

На роботі в організаціях і підприємствах, пов’язаних з утриманням, розведенням та виробничим використанням тварин, забоєм худоби, переробкою продукції і сировини тваринницького походження безпосередньо підкоряється зоотехніку та/або ветеринарному лікарю. Під керівництвом ветеринарного лікаря, зоотехніка надає лікувальну та профілактичну допомогу тваринам, проводить огляди тварин, організовує підготовку тварин до огляду та лікування, здійснює підготовку інструментів та матеріалів, що використовуються для лікування тварин, забезпечує утримання їх у належному стані; консультує з питань лікування, профілактики захворювань та санітарних норм утримання тварин; здійснює контроль за санітарним станом приміщень, кормів та устаткування, проведенням їх санітарної обробки, а також здійснює обслуговування тварин, що знаходяться на карантині, в ізоляторі, на стаціонарному лікуванні; виконує технічні обов'язки по штучному осіменінні сільськогосподарських тварин, або обов'язки оператора по штучному осіменінні сільськогосподарських тварин.

Див. також[ред.ред. код]