Обговорення користувача:Ганна Онкович

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Зміст

Ласкаво просимо!

   RedPillar.svg Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Ганна Онкович!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проекту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 11:31, 4 березня 2017 (UTC)

Спілкування[ред. код]

Дякую за співпрацю--Fox2304 10:01, 5 березня 2017 (UTC)

вікітренінг[ред. код]

Ганна Володимирівна, ми сьогодні на тренінгу отримуємо корисну інформацію--Хозраткулова Ірина Анатоліївна (обговорення) 10:00, 5 березня 2017 (UTC)

Так. справді... Практика корисна.--Ганна Онкович (обговорення) 10:47, 5 березня 2017 (UTC)

подяка за надану інформацію[ред. код]

Пані Ганно, щаслива, що ви прибули до Миколаєва на тренінг з активного використання Вікіпедії в освіті--Марущак Віра Іванівна (обговорення) 10:02, 5 березня 2017 (UTC) та за надану інформацію про словник Грінченка.

Дякую за спілкування, Віро Іванівно! Я в Миколаєві - не тільки на вікітренінгу... :)--Ганна Онкович (обговорення) 10:46, 5 березня 2017 (UTC)

Шаблон для книжки[ред. код]

Вітаю! Бачу, Ви додаєте у джерела багатьох статей однакову інформацію про енциклопедію. Створив шаблон {{Київ. Енциклопедія. 2016}}, який дає результат

Київ : Енциклопедія / В. Г. Абліцов. — К. : Фенікс, 2016. — 281 с., 6 с. іл. — ISBN 978-966-136-405-8.

з посиланням на вікі-статтю про автора. Кількість сторінок/сторінок ілюстрацій та ISBN уточнив по каталогу НБУВ. Так буде зручніше, при необхідності можна буде додати у шаблон можливість послатися на певні сторінки і зручно оформлювати виноски, як у шаблоні {{Гриби України 2017}}. --ReAlв.о. 22:23, 25 грудня 2017 (UTC)

Стаття Топінг[ред. код]

Шановний користувачу! Дякуємо, що ви зробили свій внесок до Вікіпедії, створивши статтю Топінг. Проте ця стаття надто мала та/або недооформлена, щоби бути повноцінною енциклопедичною статтею. Якщо протягом трьох днів її не буде суттєво поліпшено (хоча б до рівня статті-заготовки), статтю буде вилучено. Якщо ви маєте намір доробити статтю, приберіть зі статті шаблон-попередження та поставте шаблон {{Edited}}. Із запитаннями можете звертатися до мене. — くろねこ Обг. 11:10, 14 січня 2018 (UTC)

Сторінку Капуста Матвій Григорович номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Капуста Матвій Григорович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 21 січня 2018. Що ще можна зробити? --Anticop (обговорення) 13:41, 21 січня 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Медіадидактика[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Медіадидактика був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 8 днів. — KrBot (обговорення) 18:53, 13 лютого 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Інтернет-дидактика[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Інтернет-дидактика був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 8 днів. — KrBot (обговорення) 12:03, 12 березня 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Теледидактика[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Теледидактика був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 15:37, 14 березня 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Альфреско[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Альфреско був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 16:43, 19 березня 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Соня Шпіранець[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Соня Шпіранець був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 02:51, 26 березня 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Варецька Олена Володимирівна[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Варецька Олена Володимирівна був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 09:23, 10 квітня 2018 (UTC)

Файл:Професор В.С.Білецький.jpg[ред. код]

Доброго дня! У статті Білецький Володимир Стефанович це фото підписано "Професор В.С.Білецький на врученні нагороди "Експерт року"". У статті Експерт року вказано, що премія функціонувала в 2006 та 2007 роках, але ви вказали в описі фотографії — "Час створення: 2018". --Ілля (обговорення) 08:35, 28 квітня 2018 (UTC)

  • Доброго! Мені відомо, що пишеться час створення вікі-файлу. Для наглядності: якщо фото створене, скажімо, у 1917 році, а вікі-файл створюється сьогодні, то пишеться саме сьогоднішня дата, а не 1917 р. — Це написав, але не підписав користувач Ганна Онкович (обговореннявнесок).
@Ганна Онкович: вітаю! Ні, в параметрі "Час створення" необхідно вказати реальну дату, коли фото було зроблене, а не рік завантаження, а таку інформацію, як «Професор В.С.Білецький на врученні нагороди "Експерт року"» треба вносити в "Опис". Але подібні зображення варто завантажувати на Вікісховище, в категорію Volodymyr Biletskyy. Бачу, що у Вас є вже внесок у тому вікіпроекті, тож не думаю, що виникнуть проблеми. Проте, якщо будуть питання — можете сміливо звертатися до мене ). --JTs (обговорення) 11:07, 23 жовтня 2018 (UTC)

Сторінку Слово-тема номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Слово-тема, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 16 червня 2018. Що ще можна зробити? --ᛒᚨᛊᛖ (ⰑⰁⰃ) 18:56, 16 червня 2018 (UTC)

Сторінку Вікідидактика номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Вікідидактика, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 13 липня 2018. Що ще можна зробити? --Kharkivian (обг.) 06:28, 13 липня 2018 (UTC)

Сторінку Радіодидактика номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Радіодидактика, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 16 липня 2018. Що ще можна зробити? --Kharkivian (обг.) 13:33, 16 липня 2018 (UTC)

Сторінку Інтернет-дидактика номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Інтернет-дидактика, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 16 липня 2018. Що ще можна зробити? --Kharkivian (обг.) 17:01, 16 липня 2018 (UTC)

Сторінку Пресодидактика номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Пресодидактика, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 16 липня 2018. Що ще можна зробити? --Kharkivian (обг.) 17:07, 16 липня 2018 (UTC)

Сторінку Теледидактика номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Теледидактика, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 16 липня 2018. Що ще можна зробити? --Kharkivian (обг.) 17:08, 16 липня 2018 (UTC)

Сторінку Пресолінгводидактика номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Пресолінгводидактика, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 16 липня 2018. Що ще можна зробити? --Kharkivian (обг.) 17:08, 16 липня 2018 (UTC)

Статтю Медіадидактика необхідно поліпшити[ред. код]

Nuvola apps important yellow.svg

Статтю Медіадидактика, значний внесок до написання якої зробили Ви, необхідно поліпшити, аби привести її у відповідність вимогам Вікіпедії. Конкретні зауваження Ви можете прочитати на підсторінці поліпшення за 23 жовтня 2018. Раджу Вам скористатись правилами та порадами. З повагою, JTs (обговорення) 10:50, 23 жовтня 2018 (UTC)