Тиса ФМ

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Тиса FM
Країна Україна Україна
Місто трансляції Ужгород
Територія Закарпатська область
Частота103.0 МГц
Моваукраїнська
Вперше в ефірі2005 (15 років)
ВласникДержавний комітет телебачення і радіомовлення України
КерівникиМещеряков Віталій Володимирович
Братні проектиТелеканал Тиса-1
Адреса88018, Закарпатська обл., м. Ужгород, Київська набережна, 18
Веб-сторінкаТиса FM

Тиса FM — українська суспільна радіостанція на Закарпатті, що входить до складу Національної суспільної телерадіокомпанії України.

Історія[ред. | ред. код]

Уперше з’явилась в ефірі наприкінці 2005-го року в Ужгороді на частоті 103.0 МГц. 13 грудня 2006-го року сигнал почав транслюватися через супутник. Зараз супутникове мовлення з сателіту Astra 4A (4,8°E) в зоні впевненого прийому охоплює Україну, Європейську частину Росії, Східну та Західну Європу, а також країни Скандинавії. В 2007-му радіостанція розпочала ефірне мовлення у Рахові на частоті 102.2 МГц., Міжгір’ї на частоті 106.6 МГц., Хусті на частоті 106.8 МГц., та Великому Березному на частоті 104.3 МГц. Це дало змогу радіостанції розповсюдити свій сигнал на 85% заселеної території Закарпатської області, охопити частину Львівської та Івано-Франківської областей, а також мовити в межах 50-ти кілометрової прикордонної зони в Угорщині та Словаччині, що вивело радіостанцію Тиса FM у лідери за покриттям сигналу серед усіх радіостанцій Закарпаття. У 2010-му році Тиса FM розпочала цілодобове онлайн-мовлення на сайті https://web.archive.org/web/20110830162603/http://www.tysa1.tv/index.php/tysa-fm-online, що дозволило пригорнути увагу чисельної Інтернет-аудиторії.

Тиса FM — музично-інформаційна радіостанція, що відповідає запитам сучасного радіослухача, надаючи якісний інформаційно-аналітичний та музичний продукт. Програми Тиса ФМ є джерелом незалежної об’єктивної інформації для активних, самостійних і забезпечених людей — тих, хто сьогодні визначає розвиток міста та країни. Слухачами радіостанції Тиса FM є переважно, люди з активною життєвою позицією, вищою освітою та широким кругозором віком від 20-ти до 40-ка років, що відносяться до різних соціальних груп: від студентської молоді та людей творчих до успішних підприємців та керівників. Наявність близьких кордонів з ЄС дає змогу слухачам подорожувати країнами Європи та пройматися європейськими цінностями які і пропагує радіостанція Тиса FM.

Музичний репертуар Тиса FM дуже різноманітний. Велику увагу радіостанція приділяє сучасній якісній українській музиці, а також активно допомагає в ротації талановитим закарпатським музикантам. Тільки тут ви можете почути рідкісні композиції, які ретельно відбиралися по всьому світу; невідомі хіти відомих виконавців; кавер-версії головних хітів XX і XXI століття; пісні, яких немає в ротації на інших радіостанціях … і, головне, багато нової, гарної, якісної музики, яку хочеться і приємно слухати!

На сьогодні Тиса FM — це унікальна радіостанція, аналогів котрої не існує не лише в нашому краї, але і в Україні в цілому. Радіостанція активно підтримує, розвиває і сама ініціює різноманітні міські та обласні актуальні заходи, соціальні акції та проекти. В подальших планах: запуск повноцінного сайту, створення власного відеоканалу, архіву подкастів, виготовлення та розповсюдження унікального відео-та аудіо візуального контенту тощо.

Контакти[ред. | ред. код]

(0312)61-33-99 — стаціонарний (оператор «Укртелеком»)

(068)555-10-10 — мобільний (оператор «Київстар»)

tisafm@gmail.com

код ЄДРПОУ: 22071911

Посилання[ред. | ред. код]