Bart the Lover

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Серія «Сімпсонів»
«Bart the Lover»
Bart the Lover.JPG
Гомер, лаючись, ламає дошки
Сезон № 3
Серія № 051
Тривалість
Код виробника 8F16
Вийшов на екрани в США
13 лютого 1992
в Україні 2005
Сценарій Дж. Вітті
Режисер(и) К. Баеза
На початкуІншопланетянин сидить на дивані і зникає перед приїздом родини Сімпсонів

«Bart the Lover» — 16 серія третього сезону серіалу Сімпсони. Уперше на екрани вийшла у США 13 лютого 1992; в Україні серія грала на телеекранах у 2005.

Сюжет[ред. | ред. код]

У школу Барта і Лізи приїхала рок-група і з кіцем турне показала аудиторії йо-йо. Іграшка так усім сподобалася, що наступного дня кожен учень став власником йо-йо. Одного разу у класі Барт випадково розбив акваріум з рибками — і Скіннер покарав його: присудив йому місяць виправних робіт у школі, а точніш, допомагати своїй учительці Едні Крабапель. Відбуваючи кару, Барт побачив у шухляді Едни журнали з оголошеннями про те, де і як знайти собі чоловіка. Щоб помститися за покарання, Барт собі пожартував і написав учительці листа — та підписав його іменем Вудро Вільсона, 28-го президента США. Згодом отримавши згоду від Едни про побачення, на побачення не прийшов, а натомість пішов у театр дивитися кінокомедію. Опісля побачив сумну Едну 
та вибачитися за витівку аж ніяк не насмілився.

У той же час у Спрингфілді температура повітря впала нижче 0 градусів. Мардж побачила, що Маленький помічник Санти змерз та може згинути від холоду, сказала Гомеру про потребу в новій будці для собаки. Проте купувати будку Гомер відмовився — і вирішив збудувати її сам. Будка у Гомера аж ніяк не виходила: він тільки ламав дошки та лаявся. Тодд Фландерс, почувши крик Гомера: «Доу!! Ідіотська дошка!» вирішив і собі полаятися — за що Нед Фландерс зробив йому зауваження. Коли Нед почав шукати винного у лайці сина, то переконався, що причина у Гомері: той надалі уголос без упину проклинав усіх і все... Почувши про випадок, Мардж оштрафувала чоловіка: примусила класти в банку по 25 центів за кожнен епізод лайки. Оскільки Гомер і надалі лаявся, за 7 днів у банці було понад 80 доларів — і Мардж, зрадівши, купила псові нову будку.

Усе згодом для Барта скінчилося добре: Мардж (вона у цьому майстер) придумала формулу вибачення для сина перед Едною — і Една вже так не вбивалася. З кінцем серії Барт із Едною навіть пішов на прогулянку.

Див.також[ред. | ред. код]