Една Крабапель

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Персонаж мультфільму
Крабапель.gif
Една Крабаппель
Edna Krabappel
Вік 34
Стать жіноча
Колір волосся русяве
Робота вчитель
Родичі батьки
Вперше з'явився Серія №1
Озвучення Марсія Уоллес

Е́дна Краба́ппель (англ. Edna Krabappel) — один з вигаданих персонажів мультсеріалу Сімпсони, красуня-вчителька і класний керівник у 4 класі, де навчається Барт Сімпсон.

Біографія[ред.ред. код]

Една народилась у Спрингфілді, ще з дитинства була знайома з Мардж Сімпсон, від якої вона старша на 2 роки (на протязі всього серіалу їй 39 років). У серіалі не розказують про батьків красуні, є версія, що вони живуть в іншому місті. Закінчила той самий інститут, що і Гомер та багато інших жителів Спрингфілда. Коли їй було 39 років, вона приїхала у Спрингфілд і стала вчителькою у Спрингфілдській початковій школі. Успішно вчить свій клас уже 24 сезони поспіль, приятелює зі своїми учнями, для багатьох реальних учнів являється недосяжною мрією (через симпатичну зовнішність, нестандартність вигладу матеріалу та цікаві випадки, що траплялись на довгому шляху історії серіалу) Зустрічалась зі Скіннером, а потім із Недом Фландерсом, з останнім одружилась і дотепер проживає у щасливому шлюбі.

Една на роботі[ред.ред. код]

Една Крабаппель працює вчителькою у 4-тому класі. Оскільки вона класний керівник, то вона викладає майже усі предмети: і математику, і історію, і геометрію, і літературу. Відомо, що вона має позитивне відношення до роботи: майже завжди вона показує, що любить своїх учнів і своєю найзаповітнішомю мрією називає бажання завжди бути вчителькою (завдяки безсмертю героїв Сімпсонів їй це успішно вдається). Її життя як вчительки наповнене цікавими пригодами: від звичайних поїздок на різні екскурсії до участі у конкурсі «Вчитель року». Проте іноді бувають і негаразди, пов'язані з не завжди високим бюджетом школи. Одного разу в 6 сезоні вона організувала страйк, який завершився досить успішно (хоч і нестандартно). І хоча іноді умови праці бувають не вище середнього, можна з впевненістю сказати, що красуні Едні в житті пощастило: її поважають учні (це видно у деяких серіях), вона має багато друзів у Спрингфілді, а її зарплатні достатньо для організації вечірок і взагалі красивого життя (хоча іноді Една не демонструє це, щоб її менш щасливі знайомі не заздрили).

Відносини з Бартом[ред.ред. код]

Їхні відношення побудовані досить нестандартно: на відміну від колишніх вчителів Барта (які від спроб навчати Барта сходили з розуму) Една бачить у Барті не нахабного і цинічного двієчника-хулігана, а доброго хлопчика з ранимою душею, що мечеться між прагненням здобути визнання і прагненням до внутрішнього спокою, тому красуня часто поблажливо ставиться до Барта, прощає йому його "косяки", а іноді і заохочує його до активних дій; у свою чергу хлопчик за це дуже любить свою вчительку і намагається ніколи не зачіпати її своїми витівками. Тому Барт і Една приятелюють і навіть деякі обоюдні жарти не відміняють міцну дружбу цієї пари.

Життя[ред.ред. код]

Як і багато інших жителів міста Една являється представницею середнього класу. Живе простим життям, без перебільшень. Має досить велику квартиру, в якій красуня жила до переїзду в дім Неда Фландерса і багато костюмів для побачень. Вдома Една тримає кота з дивним фіолетовим відтінком шерсті. На початку серіалу Една вела досить активне сексуальне життя: ходила у клуби, зустрічалась з різними чоловіками і купувала журнали, у яких друкують оголошення про знайомства. Все змінилось після подій серії «Bart the lover», коли Барт, дізнавшись про журнали, вирішив «пограти у кохання» і почав писати Едні під іменем Вудро. Хлопчик лише хотів трохи розіграти красуню, але побачивши результат йому стало соромно і навіть більше: він справді трохи закохався в Едну (від того пізніше він часто щиро допомагав своїй вчительці, що нехарактерно для типових хуліганів), а Една в свою чергу побачила в Барті якусь іскру і вони почали приятелювати. Після цього випадку період побачень у Едні закінчився. У 8 сезоні (19 серія) вона почала зустрічатись зі Скіннером, проте зав'язати серйозні стосунки в цієї пари не вийшло — переважно через маму Скіннера. В 14 сезоні Скіннер робить красуні пропозицію руки і серця і вона погоджується. В 15 сезоні відбулось весілля, яке завершилось тим, що Една зрозуміла, що Скіннер не кохає її, і вона розійшлись. У 16-22 сезонах життя повернулось у період 3-8 сезонів (тобто без побачень). У 23 сезоні Една Крабапель почала зустрічатись із Недом Фландерсом і в тому ж сезоні вона одружується з ним. У сім'ї являється зразковою сім'янинкою (допомагає дітям Неда стати більш нормальними, допомагає Неду позбутися деяких зайвих комплексів).

Посилання[ред.ред. код]