Една Крабапель

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Персонаж мультфільму
Една Крабаппель
Edna Krabappel
Крабапель.gif
Стать жіноча
Вперше з'явився Серія №1
Озвучення Марсія Уоллес
Вік 42
Колір волосся русяве
Робота вчитель
Родичі батьки

Е́дна Краба́ппель (англ. Edna Krabappel) — один з вигаданих персонажів мультсеріалу Сімпсони, красуня-вчителька і класний керівник у 4 класі, де навчається Барт Сімпсон.

Біографія[ред. | ред. код]

Една народилась у Спрингфілді, ще з дитинства була знайома з Мардж Сімпсон, від якої вона старша на 2 роки (протягом всього серіалу їй 39 років). У серіалі не розказують про батьків красуні, є версія, що вони живуть в іншому місті. Закінчила той самий інститут, що і Гомер та багато інших жителів Спрингфілда. Коли їй було 39 років, вона приїхала у Спрингфілд і стала вчителькою у Спрингфілдській початковій школі. Успішно вчить свій клас уже 24 сезони поспіль, приятелює зі своїми учнями, для багатьох реальних учнів є недосяжною мрією (через симпатичну зовнішність, нестандартність викладання матеріалу та цікаві випадки, що траплялись на довгому шляху історії серіалу) Зустрічалась зі Скіннером, а потім із Недом Фландерсом, з останнім одружилась і дотепер проживає у щасливому шлюбі.

Една на роботі[ред. | ред. код]

Една Крабаппель працює вчителькою у 4-тому класі. Оскільки вона класний керівник, то вона викладає майже усі предмети: математику, історію, геометрію, літературу. Відомо, що вона має позитивне відношення до роботи: майже завжди вона показує, що любить своїх учнів і своєю найзаповітнішою мрією називає бажання завжди бути вчителькою (завдяки безсмертю героїв Сімпсонів їй це успішно вдається). Її життя як вчительки наповнене цікавими пригодами: від звичайних поїздок на різні екскурсії до участі у конкурсі «Вчитель року». Проте іноді бувають і негаразди, пов'язані з не завжди високим бюджетом школи. Одного разу в 6 сезоні вона організувала страйк, який завершився досить успішно (хоч і нестандартно). І хоча іноді умови праці бувають не вище середнього, можна з впевненістю сказати, що красуні Едні в житті пощастило: її поважають учні (це видно у деяких серіях), вона має багато друзів у Спрингфілді, а її зарплатні достатньо для організації вечірок і взагалі красивого життя (хоча іноді Една не демонструє це, щоб її менш щасливі знайомі не заздрили)[1].

Відносини з Бартом[ред. | ред. код]

Їхні відношення побудовані досить нестандартно: на відміну від колишніх вчителів Барта (які від спроб навчати Барта сходили з розуму) Една бачить у Барті не нахабного і цинічного двієчника-хулігана, а доброго хлопчика з ранимою душею, що мечеться між прагненням здобути визнання і прагненням до внутрішнього спокою, тому красуня часто поблажливо ставиться до Барта, вибачає йому "косяки", а іноді й заохочує до активних дій; у свою чергу хлопчик за це дуже любить свою вчительку і намагається ніколи не чіпати її своїми витівками. Тому Барт й Една приятелюють і навіть деякі взаємні жарти не скасовують міцну дружбу цієї пари.

Життя[ред. | ред. код]

Як і багато інших жителів міста Една є представницею середнього класу. Живе простим життям, без перебільшень. Має досить велику квартиру, в якій красуня жила до переїзду в дім Неда Фландерса і багато костюмів для побачень. Вдома Една тримає кота з дивним фіолетовим відтінком шерсті. На початку серіалу Една вела досить активне сексуальне життя: ходила у клуби, зустрічалась з різними чоловіками і купувала журнали, у яких друкують оголошення про знайомства. Все змінилось після подій серії «Bart the lover», коли Барт, дізнавшись про журнали, вирішив «пограти у кохання» і почав писати Едні під іменем Вудро. Хлопчик лише хотів трохи розіграти красуню, але побачивши результат йому стало соромно і навіть більше: він справді трохи закохався в Едну (через це пізніше він часто щиро допомагав своїй вчительці, що нехарактерно для типових хуліганів), а Една в свою чергу побачила в Барті якусь іскру і вони почали приятелювати. Після цього випадку період побачень в Едні закінчився. У 8 сезоні (19 серія) вона почала зустрічатись із Скіннером, проте зав'язати серйозні стосунки в цієї пари не вийшло — переважно через маму Скіннера. В 14 сезоні Скіннер робить красуні пропозицію руки і серця і вона погоджується. В 15 сезоні відбулось весілля, яке завершилось тим, що Една зрозуміла, Скіннер не кохає її, і вона розійшлись. У 16-22 сезонах життя повернулось у період 3-8 сезонів (тобто без побачень). У 23 сезоні Една Крабапель почала зустрічатись із Недом Фландерсом і в тому ж сезоні вона одружується з ним. В новій родині вона є зразковою сім'янинкою (допомагає дітям Неда стати більш нормальними, допомагає Неду позбутися деяких зайвих комплексів).

Примітки[ред. | ред. код]

  1. Edna Krabappel. Simpsons Wiki (en). Процитовано 2018-10-18. 

Посилання[ред. | ред. код]