Род і Тодд Фландерс

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Персонаж мультфільму
Род Фландерс
Rod Flanders
Стать чоловіча
Вперше з'явився «The Call of the Simpsons»
Озвучення Памела Хейден
Вік 10
Колір волосся світлокоричневе
Робота учень Спрінґфілдської початкової школи
Родичі Брат: Тодд
Батьки Нед и Мод Фландерси (нині покійна)
Персонаж мультфільму
Тодд Фландерс
Todd Flanders
Стать чоловіча
Вперше з'явився «Simpsons Roasting on an Open Fire»
Озвучення Ненсі Картрайт
Вік 8
Колір волосся світлокоричневе
Робота учень Спрінґфілдської початкової школи
Родичі Брат: Род
Батьки Нед и Мод Фландерси (нині покійна)

Род і Тодд Фландерси — персонажі серіалу «Сімпсони».

Біографія[ред. | ред. код]

Род Фландерс — старший син Неда Фландерса. Йому 10 років, він одноліток Барта. Він також відвідує Спрінґфілдську початкову школу, вчиться у паралельному класі з Бартом. У нього кучеряве світлокоричневе волосся, хоча у серіях 3 сезону воно задумувалось як чорне і лише у 5 сезоні він набув свого неповторного вигляду.

Тодд Фландерс — молодший син Неда Фландерса. Йому 8 років. Він вчиться у Спрінґфілдській початковій школі у паралельному класі з Лісою.

Заняття і виховання[ред. | ред. код]

Род і Тодд — сини Неда, і тому теж дотримуються усіх законів Біблії, і не тільки. Однак Нед явно перебрав з обмеженнями:

  • він не дозволяє їм дивитись телевізор, а якщо і дозволяє, то вставляє блокуючі смарткартки на все, крім церковного каналу;
  • він не дозволяє їм їсти цукор, не дозволяє говорити телефоном, не дозволяє гратись у будь-що, що породжує насильство;
  • каже неправду на очевидні й усім відомі речі (наприклад, не кров, а малиновий сироп; не жіночі груди, а цибульки), хоча сам про все це чудово знає.

Род і Тодд також чудово обізнані у різних доповненнях (?) Біблії та знають напам'ять майже усі розділи. З таким вихованням вони дуже сильно відстають від інших дітей, ніколи не грають у квача, бейсбол, футбол, регбі та інші спортивні ігри та лягають спати о 7 вечора. Вони стали просто маленькими копіями Фландерса після своєї мами, яка після одруження теж стала побожною.

Ставлення Барта і Ліси до Фландерсів[ред. | ред. код]

Барт і Ліза дуже рідко грають з Родом і Тоддом. Барт їх вважає пришибленими, відмороженими, гальмами та кінченими — мабуть, через їхню панічну втечу після початку ризикованих витівок Барта. Попри це, Барт завжди їх захищає і намагався їх врятувати від Фландерса і майже врятував Лісу, коли крикнув «Ні, я не дозволю тобі вбити мою сестру, Фландерсе!». Ліса з ними взагалі не спілкується, мабуть, тому, що не хоче гаяти на них свій дорогоцінний час.

Стосунки Мардж з Родом і Тоддом[ред. | ред. код]

Одного разу Мардж лишилась доглядати за ними, як няня. Мардж — людина дуже активна — навчила їх грати в доміно, у карти, у настільні ігри (у Фландерсів була тільки одна гра — «Християнство») і гойдатись на гойдалці-дошці. Мардж їх також навчила лазити по «альпін-дошці» (що згодом врятувало Бартові життя). Під час гри Тодд порізався, а Нед, побачивши пластир, знепритомнів. Критикував усякі забави, якими бавились Мардж і його діти.

Див. також[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]