Відділ громадського порядку та безпеки

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Відділ громадського порядку та безпеки
Kamu Düzeni ve Güvenliği Müsteşarlığı
KDGM Agency Logo.jpg
емблема Відділe громадського порядку та безпеки Туреччини
Країна: Туреччина Туреччина
Дата заснування: 4 березня 2010
Юрисдикція: Прем'єр-міністр Туреччини
Штаб-квартира: Çankaya, Ulus, Ankara
Бюджет: засекречено (14 млн. лір)
Чисельність: засекречено
Попередня
служба:
Служба національної безпеки
Керівництво
Мухамад Дервішоглу
Сайт
kdgm.gov.tr

Відділ громадського порядку та безпеки, Підсекретаріат охорони громадського порядку та безпеки (тур. Kamu Düzeni ve Güvenliği Müsteşarlığı, KDGM) — спецслужба Туреччини, відділ відповідальний за контррозвідку, підсекретаріат «охорони громадського порядку та безпеки Міністерства внутрішніх справ»; зазначена спецслужба офіційно вважається «неурядовою» організацією розвідки Туреччини, але підпорядкована саме урядові Туреччини[1]. Немає оперативних завдань, пов'язаних з безпекою. Вказана спецслужб забезпечує координацію між організаціями та установами пов'язаними з боротьбою проти тероризму, відповідає за розробку політики і стратегій в цій галузі[2].

Історія[ред. | ред. код]

Підсекретаріат охорони громадського порядку та безпеки був організований як організація планування боротьби з тероризмом з багатовимірним і цілісним підходом на ефективне координування. Що відбувається також шляхом урахування соціальних цінностей і соціальної динаміки. Відіграє провідну роль у мінімізації тероризму за допомогою своєї політики і стратегії, що приймає перевагу закону і повагу до основних прав і свобод громадян, як принципи. Цей відділ (підсекретаріат) розпочав свою роботи з попереджуючого підходу до питань вироблення проектів, які відкриті до співпраці, що орієнтовані на прийняття рішень, пам'ятаючи про точне та ефективне спілкування має соціальну відповідальність.

Датою введення в дію даної спецслужби вважається 04 березня 2010 р. відповідно «Закону про організацію і збори громадського порядку та безпеки (Підсекретаріат)» № 5952, що для боротьби з тероризмом дав можливість розвивати відповідну політику і стратегію інституту[3]. Пов'язані з цими питаннями цілі забезпечили координацію створеній структурі при Міністерстві внутрішніх справ Румунії; а підпорядкування прем'єр-міністрові відбулося 08 липня 2011 р.[3]. Фактична робота з надходженням «деяких необхідних кадрів» відбулася з червня 2010 р..

Структура[ред. | ред. код]

Зазначена спецслужба має секретаря, заступника з основних послуг, консультаційні і сервісні підрозділи підтримки; складається також з виконуючих спеціалізовані послуги і науково-дослідних комісій[3].

Дана служба оцінює результати стратегічної розвідки та надає інформацію відповідним департаментам і Секретаріатові боротьби з тероризмом, забезпечує також розвідувальні підрозділи Міністерства закордонних справ Румунії отриманням стратегічної інформації, здійснює послуги[3].

Керівники[ред. | ред. код]

Керівники Відділу громадського порядку та безпеки Туреччини
Ім'я Початок Кінець
1 Муамер Гюлер 12 травня 2010 р. 7 березня 2011 р.
2 Мехмет Ніязі Танілір 11 березня 2011 р. 16 листопада 2011 р.
3 Мурат Узшелік 16 листопада 2011 р. 17 травня 2012 р.
4 Кудрет Бюльбюль 23 травня 2012 р. 2 серпня 2012 р.
5 Мехмет Ульві Саран 2 серпня 2012 р. 22 вересня 2014 р.
6 Мухамад Дервішоглу 22 вересня 2014 р.

Примітки[ред. | ред. код]

Джерела[ред. | ред. код]

  • «Разведка Турции» // «Контрразведывательный словарь», изд. Высшая краснознаменная школа Комитета Государственной Безопасности при Совете Министров СССР им. Ф. Э. Дзержинского, г. Москва, 1972 г. (рос.)

Посилання[ред. | ред. код]