Культура США

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Культура Сполучених Штатів Америки — це західна культура, яка була спочатку під впливом європейської культури. Вона почала розвиватись задовго до того, як Сполучені Штати стали країною, зі своїм неповторними соціальними і культурними характеристиками, такі як діалект, музика, мистецтво, соціальні звички, кухня та фольклор. Сьогодні Сполучені Штати Америки є етнічно і расово різноманітною країною в результаті великомасштабної імміграції з різних країн протягом всієї своєї історії.

Головний культурний вплив прийшов з англійських, шотландських вельських та ірландських поселень колоніальної Америки. Британська культура, завдяки колоніальним зв'язкам з Великою Британією, які поширюють англійську мову, правову систему та іншу культурну спадщину, мала творчий вплив. Інші важливі чинники впливу на культуру прийшли з інших частин Західної Європи, особливо з Німеччини, Франції та Італії.

Оригінальні елементи також грають важливу роль, наприклад, початок демократії Джефферсона. Запис Томаса Джефферсона в штаті Вірджинія був, мабуть, першим вітчизняним впливом на культурну критику з боку американців і реакція переважно з європейської сторони, говорила що внутрішня своєрідність Америки погіршувалась. Поширення ідей та ідеалів, які розвивалися всередині країни, такі як національні свята, американський спорт, військові традиції та інновації в сфері мистецтва і розваг дають сильне почуття національної гордості серед населення в цілому.

Посилання[ред. | ред. код]