Культура США

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Культура Сполучених Штатів Америки — це західна культура, яка була спочатку під впливом європейської культури. Вона почала розвиватись задовго до того, як Сполучені Штати стали країною, зі своїм неповторними соціальними і культурними характеристиками, такі як діалект, музика, мистецтво, соціальні звички, кухня та фольклор. Сьогодні Сполучені Штати Америки є етнічно і расово різноманітною країною в результаті великомасштабної імміграції з різних країн протягом всієї своєї історії.

Головний культурний вплив прийшов з англійських, шотландських вельських та ірландських поселень колоніальної Америки. Британська культура, завдяки колоніальним зв'язкам з Великою Британією, які поширюють англійську мову, правову систему та іншу культурну спадщину, мала творчий вплив. Інші важливі чинники впливу на культуру прийшли з інших частин Західної Європи, особливо з Німеччини, Франції та Італії.

Оригінальні елементи також грають важливу роль, наприклад, початок демократії Джефферсона. Запис Томаса Джефферсона в штаті Вірджинія був, мабуть, першим вітчизняним впливом на культурну критику з боку американців і реакція переважно з європейської сторони, говорила що внутрішня своєрідність Америки погіршувалась. Поширення ідей та ідеалів, які розвивалися всередині країни, такі як національні свята, американський спорт, військові традиції та інновації в сфері мистецтва і розваг дають сильне почуття національної гордості серед населення в цілому.


Вишивка Це незавершена стаття про культуру.
Ви можете допомогти проекту, виправивши або дописавши її.
Прапор США Це незавершена стаття про Сполучені Штати Америки.
Ви можете допомогти проекту, виправивши або дописавши її.