Обговорення користувача:Franko Lemberger

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо!

   RedPillar.svg Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Franko Lemberger!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проекту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 17:13, 9 грудня 2018 (UTC)

Файли[ред. код]

Доброго дня! 1) будь-ласка старайтесь ставити не "приватна колекція", а джерело публікації (з датою публікації, і найкраще з автором зображення), бо згідно ліцензування "Ця робота перебуває в суспільному надбанні в Україні, тому що вона опублікована до 1 січня 1951 року" потрібна якраз публікація. Через це буде важко зберегти файл на Вікікомонз. 2) Файл:Кружльова 1714-1930-40 роки.jpg Ви вказали автор В. Заложецький. Хочу уточнити хто це, щоб ідентифікувати рік смерті та перенести на Вікісховище. --『  』 Обг. 13:03, 11 квітня 2019 (UTC)

Вікіпедія:Запити до адміністраторів[ред. код]

Ви повідомили, що видалили польські факти про місто Перемишль — Вікіпедія:Запити до адміністраторів. --E-960 (обговорення) 05:35, 22 липня 2019 (UTC)

Попередження[ред. код]

Привіт. За результатами перевірки на ВП:ЗПК було підтверджено, що обліковий запис Lendzianin належить Вам. Очевидно, що Ви його створили для ведення війни редагувань у статті Перемишль. На додачу до цього ще й порушили ВП:НЕТРИБУНА та ВП:НО відносно свого опонента. Тому прошу надалі не вдаватися до порушень ВП:ЛТ та інших подібних деструктивних дій, оскільки це може завершитися блокуванням Вашого основного облікового запису. --Piramidion 17:50, 24 липня 2019 (UTC)

Вітаю Piramidion. За 229 днів в українській Вікіпедії, я здійснив 249 редагувань, завантажив 45 файлів, в основному на тему втрачених пам'яток дерев'яної архітектури. Всі редагування я супроводжую посиланнями на джерела. Розділи які я створив на одній із сторінок, із неведенням посилань на наукові джерела, просто знищувались одним із користувачів. Мої спроби відновити свої редагування мали наслідком їх нове і нове знищення. Більше того, цей користувач ще й поскаржився адміністраторам на "вандалізм" з ... мого боку. Спочатку я зрадів, що можливо хтось все таки зверне увагу на знищення мого доробку. Однак, у повідомленнях прочитав, що це саме я здійснюю "деструктиві" дії і є заблокованим. Я довго шукав в інтернеті інформацію про те як видалити свій профіль із Вікіпедії,але на жаль не знайшов. Тому прошу Вас надіслати мені якийсь корисний лінк чи інструкцію на цю тему. Можливо я прийму рішення припинити свою "деструктивну" діяльність, а ви і інші читачі української вікіпедії будуть насолоджуватись інформацією про те що в українців не існує, а жили тут поляки, при чому ще до появи мамонтів.--Franko Lemberger (обговорення) 13:48, 25 липня 2019 (UTC)
Привіт. Дайте, будь ласка, відповідь: як Ви думаєте, для чого й для кого створювалися правила й настанови, які зараз діють в українській Вікіпедії? Вікіпедія має П'ять основ. Усі інші правила лише доповнюють (деталізують) ці п'ять основ. Прочитайте, будь ласка, четверту основу (ВП:5О4). Потім, якщо матимете бажання, ми зможемо продовжити цю розмову. Питання щодо Вашого опонента наразі вирішується в адмінкнайпі.--Piramidion 20:17, 25 липня 2019 (UTC)
У мене до Вас, було одне питання - чи можна і як саме самостійно видалити свій акаунт на Вікіпедії? --Franko Lemberger (обговорення) 10:12, 26 липня 2019 (UTC)

Лукомський і Петрик[ред. код]

Вітаю!

Знайшов такі джерела.

Віктор Вечерський, автор лише Лукомський. У Вікіпедії автор лише Петрик.

Юрій Дзядик в) 21:31, 30 липня, ? 14:18, 31 липня 2019 (UTC).

Community Insights Survey[ред. код]

RMaung (WMF) 14:44, 6 вересня 2019 (UTC)

Reminder: Community Insights Survey[ред. код]

RMaung (WMF) 15:12, 20 вересня 2019 (UTC)

Reminder: Community Insights Survey[ред. код]

RMaung (WMF) 19:50, 3 жовтня 2019 (UTC)