Обговорення користувача:Nikponik

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо!

   RedPillar.svg Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Nikponik!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проекту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 11:03, 3 травня 2018 (UTC)

Привітання[ред. код]

Як вам вікі-тренінг?--46.182.83.195 10:01, 12 травня 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Турецька Рив'єра[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Турецька Рив'єра був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 08:06, 13 червня 2018 (UTC)

Нові статті про Азію[ред. код]

Вітаю. Дякую за створення нових статей про В'єтнам та Малайзію. Проте в них є деякі проблеми. Зокрема в статті Доісторичний В'єтнам, яку Ви переклали, є згадка шаблонів, яких нема в укрвікі. Такі посилання треба прибирати, або вже створювати ці шаблони в нас. У статті Джохорська протока Ви не додаи джерел, а це значить, що читач не може довіряти наведеній там інформації. Будь ласка, додайте джерела.

І ще одна порада. Коли Ви перекладаєте статтю, для дотримання авторських прав її авторів з іншого мовного розділу Вікіпедії треба ставити Шаблон:Перекладена стаття на сторінці обговорення цієї статті.

Якщо є питання, задавайте мені сміливо. Наснаги!--Brunei (обговорення) 23:16, 30 червня 2018 (UTC)

Субак[ред. код]

Доброго дня! В статті Субак відсутні посилання в тексті, тому список посилань не відображається коректно, виправте це, будь ласка Олексій (обговорення) 12:09, 2 липня 2018 (UTC)

Якість статей[ред. код]

Вітаю. Рекомендую при написанні статей уважно перечитувати написане, дбати про якість. Краще якісніше перекласти одну статтю, чим братись за написання, але не досконало, декількох. В силу цього прошу доробити залишені вами статті. Крім того, бажано при перекладі використовувати не російські, а англомовні статті, які традиційно є кращими за якістю.--KHMELNYTSKYIA (обговорення) 16:30, 9 липня 2018 (UTC)

Карел Лішка[ред. код]

Чудова стаття, Ви молодець, що переклали з Дойчу, але... впевнений, що прізвище по-українськи буде Лішка. Ви ж не проти перейменування?.. --IgorTurzh (обговорення) 15:18, 9 серпня 2018 (UTC)

Полтавська газета - не аргумент, і створити традиції однією статею вона не здатна. Є правила транскрипції з чеської мови, в даному випадку вони однозначні. --IgorTurzh (обговорення) 03:36, 10 серпня 2018 (UTC)

Нагорода[ред. код]

Вікі-орден Танзанії.png
Вікіорден Танзанії
Нагороджується КОРИСТУВАЧ:Nikponik за участь у Тижні Танзанії, що тривав з 13 по 31 серпня 2018 року. Дякую Вам за вагомий внесок!!! Якщо Вас зацікавила тематика, пропоную звернути увагу на Портал:Танзанія. Бажаю натхнення й наснаги у подальшій роботі. З повагою --visem (обговорення) 18:42, 3 вересня 2018 (UTC)

Посилання[ред. код]

Добрий день! Прошу Вас називати розділи не Зовнішні посилання, а просто Посилання. Це чітко прописано у ВП:СТИЛЬ. Також перед цим розділом повинен бути розділ Примітки, змістом розділу повинен бути {{reflist}}. Але зверніть увагу, якщо Ви не використовували рефи (у аізуальному редакторі відображається якось типу так: [1], [2] і т.п.), то цей розділ не потрібен. Виправте це у своїх статтях. Буду вдячний!--DiMon2711 19:05, 18 січня 2019 (UTC)

Доброго дня. Стаття перекладена з російської. Ніяких активних змін не вносив. Доповнив посиланнями.Як виправити не знаю. Статтю як редагувати читав.Можливо ви допоможете мені внести зміни.

Алувіхара[ред. код]

Вітаю. Прошу Вас прекладати назву з англійської мови. Бо Алувіхара - це місто у Шрі-Ланці. Тож стаття повинна називатися саме Алувіхара (храм). Далі, у Шрі-Ланці немає районів, там округи. Прошу Вас ознайомитися із усіма статтями (досить прочитати лише вступ та назви розділів) усіх статей із цього шаблону:

Перед тим як писати статті. Сподіваюся на розуміння.--DiMon2711 19:14, 25 січня 2019 (UTC)

Бачу, що Ви усе перекладаєте з росвікі. Прошу Вас перейти на англвікі. Там статті змістовніші та якісніші. І з назвами проблем не буде). Якщо англійську не розумієте, то користуйтеся гугл-перекладачем. Але завжди вичитуйте тексти, щоб вони нормально виглядали та були без помилок. Це більше порада, але у росвікі якість статей жахлива, а нам не потрібно перетворюватися на росвікі.--DiMon2711 19:18, 25 січня 2019 (UTC)

Дякую за зауваженя.Виправив. Стараюсь перекладати з англ. Але не завжди виходить.