Обговорення користувача:Максим Підліснюк

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Архіви
Архів 1 Архів 2 Архів 3
Архів 4 Архів 5 Архів 6
Архів 7 Архів 8 Архів 9
Архів 10 Архів 11 Архів 12
Архів 13 Архів 14 Архів 15
Архів 16 Архів 17 Архів 18
Архів 19 Архів 20

Ця сторінка є сторінкою обговорення:

Актуалізація назви статті українського виконавця Олесандра Долі[ред. код]

Доброго дня, прохання перейменувати сторінку Доля Олександр Сергійович на просто Олександр Доля, оскільки це є його сценічним ім'ям, так само як і Андрій Князь в іншого виконавця. Інакше нісенітниця виходить)) Дякую!
Розділ без дати --DixonDBot II (обговорення) 16:16, 12 травня 2017 (UTC)

Тиждень Ірану[ред. код]

Вітаю! Запрошую долучатись до Тижня Ірану. Стартуємо найближчим часом! --visem (обговорення) 19:21, 4 червня 2017 (UTC)

Вопрос[ред. код]

Добрый день! В рувики участник создал страницу Википедия:Защита детей весьма спорного содержания. Как оказалось, эта страница была переводом страницы Вікіпедія:Захист дітей. Скажите пожалуйста, а какая была причина добавления последнего абзаца? — Grain of sand (обговорення) 22:43, 7 червня 2017 (UTC)

Пропозиція[ред. код]

Максим Підліснюк вітаю! можливо вас зацікавить Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Неолімпіада (Тижні неолімпійських та дефлімпійських видів спорту). Приурочується до проводимих зараз Всесвітніх ігор (масові прямі трансляції на Першому національному) та Дефлімпійських ігор (щоденники на Першому національному) задля підвищення відвідуваності укрвікі та у зв'язку з надактуальності теми.

чи Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Пропозиції/Тиждень Української діаспори.--Yasnodark (обговорення) 13:45, 23 липня 2017 (UTC)

Вікіконференція 2017[ред. код]

Доброго дня! Раді повідомити, що сьома Вікіконференція 2017 відбудеться 25—26 серпня у Херсоні. Для участі необхідно зареєструватися.--Taras r (обговорення) 10:00, 30 липня 2017 (UTC)

Патрулювання[ред. код]

Проголосуйте, будь ласка за мене тут (За чи Проти). Дякую.--Максим Огородник (обговорення) 19:18, 12 листопада 2017 (UTC)

Реорганізація судів першої інстанції в Тернопільській області[ред. код]

Вітаю! Днями Президент підписав ряд Указів про реорганізацію судів (http://www.memory.gov.ua/news/v-ukraini-likvidovano-stari-raionni-sudi-z-radyanskimi-nazvami). На українській вікіпедії статей про окремі суди першої інстанції загальної юрисдикції майже не існує, окрім статей про районні суди в Тернопільській області, для яких ви є основним автором.

Що варто робити з цими статтями про суди Тернопільської області, на вашу думку? Я бачу два варіанти: або лишити всі статті, як є (тільки додати в кожну статтю інформацію про те, що суд вже не діє і його було реорганізовано), або спробувати створити на основі відповідних статей про "старі" суди статті про "нові" суди, згрупувавши інформацію, а старі статті видалити. Ось Указ, який ці суди реорганізує: http://www.president.gov.ua/documents/4512017-23386 (йдеться лише про Тернопільщину, по решті я пройшовся і оновив інформацію в усіх статтях і шаблонах).

Буду також дуже вдячний, якщо ви візьмете оновлення інформації щодо Тернопільської області на себе. Дякую! --Maximaximum (обговорення) 21:20, 3 січня 2018 (UTC)