Обговорення користувача:QAtlantic.mn

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо!

   RedPillar.svg Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, QAtlantic.mn!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проекту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 10:17, 9 грудня 2018 (UTC)

Будь ласка виправте ваше недавнє порушення ВП:УКР та ВП:Іншомовні джерела[ред. код]

Вітаю, Одне з ваших останніх редагувань порушило ВП#УКР та ВП#Іншомовні джерела відповідно до редагування у статті Україна на пісенному конкурсі Євробачення що додало туди іншомовні посилання, на які існує рівнозначне джерело з того ж сайту українською мовою. Оскільки це українська Вікіпедія, слід використовувати джерела українською мовою, щоб полегшити читачам задачу перевірки даних, що наведені у статтях. Для зручності читачів української ВП треба за можливості завжди приводити україномовні джерела.

Будь ласка приділіть особливу увагу офіційним правилам Української ВП щодо важливості завжди надавати преференцію україномовним джерелам:

  1. Читач Української ВП за замовчуванням розуміє українську мову, тому слід завжди намагатися використовувати україномовні джерела, де це можливо.
  2. Відповідно, ви можете допомогти суттєво поліпшити статтю, якщо заміните ваше попереднє посилання на іншомовне джерело на версію з цього ж джерела але українською мовою.

Якщо ви не впевнені чому ви отримали це попередження, ви завжди можете звернутися до одного з адмінів Української ВП за роз'ясненням щодо того як редактори можуть впевнитеся що їхні редагування не порушуються ВП#УКР та ВП#Іншомовні джерела. Зверніть увагу, що у разі продовження масового ігнорування цього правила Української Вікіпедії та відмови вами його виконати, навіть після попередження, це можуть розцінити як зумисний підрив нормального функціонування Української Вікіпедії що може призвести до вашого заблокування від редагувань.

Редагування через яке ви отримали це повідомлення: diff
Примітка: не рекомендується вилучати попередження, які ще не втратили актуальність, тому що у деяких випадках це може розцінюватися як порушення правил Вікіпедії. --piznajko (обговорення) 17:35, 28 лютого 2019 (UTC)

Попередження[ред. код]

Попередження!
Ваші дії (ось це редагування) суперечать правилам Вікіпедії і розцінюються як вандалізм.

За систематичне порушення правил до Вас можуть бути застосовані заходи адміністративного характеру, включаючи повну заборону доступу до редагування сайту. Сподіваємось, що до цього не дійде. Можливо, Ваша деструктивна діяльність є наслідком незнання правил та цілей проекту. У цьому разі настійно радимо Вам ознайомитися з ними. Якщо у Вас виникли запитання про проект, скористайтеся системою допомоги. Якщо Ви не знайшли в ній відповіді на ваше запитання, поставте його на форумі проекту.

Примітка: не рекомендується вилучати попередження, які ще не втратили актуальність, тому що у деяких випадках це може розцінюватися як порушення правил Вікіпедії.

Devlet Geray (обговорення) 23:19, 28 жовтня 2019 (UTC)

Devlet Geray, не знав, що вказування на відсутніть джерела є актом вандалізму.

Шаблон:Національний відбір на конкурси Євробачення[ред. код]

Вітаю! Перш, ніж номінувати шаблон на швидке вилучення, потрібно перевірити всі його виклики й замінити новим шаблоном. Інакше статті буде зламано. --Mcoffsky (обговорення) 19:26, 15 січня 2020 (UTC)

@Mcoffsky я вже замінив Infobox song contest national year. -- QAtlantic.mn, 21:14, 15 січня 2020 (UTC)
Це чудово. Але Ви не замінили шаблони у всіх статтях, де використовується старий (на сторінці шаблону вкладка «Посилання сюди»). Тому Ви поспішили скасовувати мої редагування, не розібравшись у суті. Тим більше, що редагування слід було не скасовувати, а ставити повторно за критерієм ШВ для шаблонів: «не використовується». --Mcoffsky (обговорення) 07:28, 16 січня 2020 (UTC)

Пісні Джамали[ред. код]

Вітаю! Бачу, Ви номінували деякі пісні Джамали на ШВ. Чи намагались Ви пошукати джерела? Бо я бачу на прикладі статті про пісню «Заплуталась», що досить легко можна знайти критичні огляди, а також публікації про історію створення пісні. Тож стаття може відповідати загальним ВП:КЗ, тому номінація на ШВ не дуже коректна, бо в незначимості є певні сумніви. --Mcoffsky (обговорення) 14:42, 27 січня 2020 (UTC)

P.S. Коли номінуєте статті на швидке вилучення, не забувайте додавати відповідні шаблони на СО автора. --Mcoffsky (обговорення) 14:45, 27 січня 2020 (UTC)
Mcoffsky, вітаю. Щодо "не забувайте додавати відповідні шаблони на СО автора" — автор я (статті створені мною під іншим нікнеймом). Щодо самих статей, проблема не так в джерелах, як в значущості. Ті пісні, де я розмістив ШВ не мають широкої популярності, відзнак музичних премій та ін. Єдина пісня, що гідна статті у Вікіпедії — «1944». Також я залишив ті, що відзначені музичною премією «YUNA». Зрештою Вікіпедія — це не медіатека. --QAtlantic.mn (обг.) 3:27, 28 січня 2020 (UTC)
QAtlantic.mn Вам не соромно порушувати мої авторські права? Mcoffsky Хотілося Вашої реакції на весь цей «театр». Дякую LuppovNikita (обговорення) 20:30, 28 січня 2020 (UTC)
LuppovNikita ще раз вибачте за неуважність. --QAtlantic.mn (обг.) 4:00, 29 січня 2020 (UTC)

Непотрібні перенаправлення[ред. код]

Які саме правила чи настанови Вікіпедії порушують наступні сторінки-перенаправлення, що Ви виставили до Категорія:Сторінки до швидкого вилучення?

--213.179.250.180 07:40, 30 січня 2020 (UTC)

На ці сторінки не посилається жодна стаття, тому вони не потрібні. Антуана Куїссара я не чіпав. --QAtlantic.mn (обг.) 08:08, 30 січня 2020 (UTC)
Відсутність посилань на перенаправлення не є критерієм для їх вилучення. Перенаправлення, різні форми слів і словосполучень, існують для пошуку за цими різними формами.--213.179.250.180 12:56, 30 січня 2020 (UTC)
Гаразд. Але вони з'явилися саме через неоднаразове перейменування однієї статті. Якби особу підписали правильно від самого початку, їх не було б. Тому я не бачу в них жодної користі. Крім того сторінку «Уле-Ейнар Б'єрндален» треба видалити не через непотрібне перенаправлення, а щоб звільнити шлях для перейменування основної сторінки з Уле-Ейнар Бйорндален на Уле-Ейнар Б'єрндален, що відповідає чинному правописові.-- QAtlantic.mn (обг.) 13:43, 30 січня 2020 (UTC)
Не радив би, особисто, ганяти за правописами, які літять мов кулі. Адже практично всі з перелічених словосполучень є впізнаваними однозначно і є використовуваними в українських текстах. Втім, для вилучення для перейменування є шаблон {{db-move}}.--213.179.250.180 18:40, 30 січня 2020 (UTC)
Дякую за шаблон (він там такий і стоїть). І так, я розумію, що правопис може змінитися, але передавання огубленого голосного високого та низько-середнього підняття (œ, ø) укр. літерою Е не зміниться.-- QAtlantic.mn (обг.) 07:14, 31 січня 2020 (UTC)

KRUTЬ[ред. код]

Вітаю. З усією повагою, але шаблон ``пишу`` існує якраз для того, щоб убезпечити себе від конфліктів редагувань з іншими редакторами. Будь ласка, не ігноруйте в майбутньому. Mike.Khoroshun (обговорення) 11:41, 6 лютого 2020 (UTC)

Khayat[ред. код]

If you can. Please help me improve Khayats article over at English Wikipedia. Any help would be appreciated.--BabbaQ (обговорення) 19:19, 26 лютого 2020 (UTC)

Коронавірусна хвороба 2019[ред. код]

Вітаю. Стоїть шаблон, що я пишу цю сторінку. Останнє редагування зроблено мною декілька хвилин том. Вам аж кортить встромити своє? Шаблон означає, що я ще й до кінця не перевірив всього. Але поваги до праці інших, як і багато до чого у Вікі немає. Не заважайте, будь ласка! Як зніму шаблон, то тоді встромляйте. --АВШ (обговорення) 18:59, 14 березня 2020 (UTC)

Прошу мене вибачити. Я переглядав сторінку з телефона і не звернув увагу на шаблон, бо в мобільній версії він непримітний і сірого кольору. Дякую за розуміння. --QAtlantic.mn (обг.) 09:55, 27 березня 2020 (UTC)
Дякую за розуміння. --АВШ (обговорення) 17:58, 27 березня 2020 (UTC)

Щодо параметрів шаблону[ред. код]

Привіт. Будь ласка, не змінюйте параметри шаблону ред.№ 27821986, оскільки вони використовуються. Там спеціально наведено такий довгий список різних варіантів, щоб врахувати усі можливі випадки, у тому числі й помилкові. Крім того, ці речі невидимі в статті — їх видно лише під час редагування коду.--Piramidion 11:53, 29 квітня 2020 (UTC)

Гаразд.--QAtlantic.mn, 14:09, 30 квітня 2020 (+3 UTC)

Щодо ред.№ 27795652[ред. код]

Добридень! Нагадайте, будь ласка, пункт правопису, за яким Ви перейменували категорію. В ідеалі слід було зазначити його в описі редагування (я так завжди роблю), але що є, то є. З повагою, Рассилон 08:42, 7 травня 2020 (UTC)

§ 35, 4.2.: Слова з першими регулярно вживаними іншомовними компонентами на голосний та приголосний: попмýзика, попгýрт.--QAtlantic.mn, 11:58, 7 травня 2020 (+3 UTC)
Бачу, що згідно того самого пункту разом пишемо й «аеропорт», «метафізика», «мотоцикл», «телевізор» тощо. Дякую, надалі знатиму. --Рассилон 13:23, 7 травня 2020 (UTC)

Масове перейменування[ред. код]

Привіт! Побачила, що ви багато перейменовуєте. То так просто, щоб знали: адміністратори мають технічну можливість перейменовувати сторінки разом з підсторінками, тому якщо є сторінка з багатьма підсторінками, можна звернутися на ВП:ЗА і зекономити ручну роботу.
(Не знаю, що там із обговоренням про централізований перехід Вікіпедії на новий правопис; поки що наче окремі проекти вирішували, хочуть вони перейменовувати свої сторінки, чи ні). -- Ата (обг.) 22:57, 24 травня 2020 (UTC)

Дякую. Я й не знав, що є таке обговорення. :) Трохи почитав. Власне, не розумію, що тут обговорювати. Є чинний правопис (2019), а Вікіпедію пишуть за чинним правописом — подобається він комусь чи ні. Зрештою, я розумію, що в майбутньому знову можуть змінити певні норми, але, гадаю, що проєкт залишиться, бо там логічне пояснення, чому маємо писати з є. — Q, 2:14, 25 травня 2020 (+3 UTC)
Зазначу, що мені довелося скасувати частину ваших змін саме через їх несистемність. Після прийняття рішення про перехід на новий правопис, звісно, потрібно буде перейменувати всі сторінки за новим правописом на Проєкти, але це потрібно буде зробити систематично й з заміною ботом. Ваша ж зміна призвела до того, що багато синіх посилань стали червоними — передусім через те, що ви перейменували лише деякі сторінки, але не всі, і замінили багато посилань (зокрема, на шаблони), не створивши відповідних перенаправлень. Я не чіпав перейменувань, які не призвели до проблем, все одно рано чи пізно буде проєкт, але, будь ласка, не перейменовуйте частинами, як ви це робили вчора. Дякую — NickK (обг.) 17:09, 25 травня 2020 (UTC)
Подобається чи ні, то інше питання. Але такого точно робити не можна через відсутність консенсусу і головне позову щодо нового правопису. --Jphwra (обговорення) 17:11, 25 травня 2020 (UTC)
Я зрозумів. Більше не перейменовуватиму шаблони й категорії. Робіть це самі. — Q, 16:04, 29 травня 2020 (+3 UTC)

Pictogram voting comment.svg Коментар підстава перейменувань з Грін на Ґрін?? Та решти статей?? Наведіть їх будь ласка на чинний правопис і параграфи його. І припиніть перейменовувати. --Jphwra (обговорення) 16:31, 29 травня 2020 (UTC)

§ 122. Звуки [g], [h]. 3. У прізвищах та іменах людей допускається передавання звука [g] двома способами: шляхом адаптації до звукового ладу української мови — буквою г (Вергі́лій, Гарсі́я, Ге́гель, Гео́рг, Ге́те, Грегуа́р, Гулліве́р) і шляхом імітації іншомовного [g] — буквою ґ (Верґі́лій, Ґарсі́я, Ге́ґель, Ґео́рґ, Ґе́те, Ґреґуа́р, Ґулліве́р і т. ін.). — Q, 19:39, 29 травня 2020 (+3 UTC)
То навіщо ці ваші перейменування??? --Jphwra (обговорення) 16:53, 29 травня 2020 (UTC)
QAtlantic.mn, все правильно ви посилаєтесь, але дивіться яка ситуація. Стаття була створена у 2007 році і якщо допускається як з г, так і з ґ, то як її створили з Г, то хай вже з Г і буде. Інакше хтось інший створені статті з Ґ зараз, посилаючись як і ви на правопис, який допускає і Г - візьме і перейменує відповідно до правопису. Розумієте про що я? Якщо ні, то поясню: десь вже обговорювали, що як створили статтю (з Г або Ґ), то хай так вже і буде (за принципом що було першим). Інакше кожен буде посилатися на те правило і що ми з того матимемо??? Війни редагувань? Тож у цій статті допускається і так, і сяк, але першим було Г. Значить Г повинно залишатися. П.С. Вибачте, що втрутився. Flavius (обговорення) 16:54, 29 травня 2020 (UTC)
Розумію. Але погодьтеся, що виглядає доволі дивно, коли однакові прізвища в Вікіпедії пишуть з різними буквами (особливо, якщо це родичі). Звісно, норма як заманеться (або Г, або Ґ) мені не до вподоби, але я підтримую те, що звук /ґ/ в іменах та прізвищах треба передавати буквою Ґ. — Q, 20:52, 29 травня 2020 (+3 UTC)
погоджуся. Дивно. Я сам за уніфікацію: або всюди г, або всюди ґ. Але прихильники ґ ніколи не згодяться, щоби було всюди г, так само, як і противники ґ не згодяться, щоби було всюди ґ. Такий парадокс. Тому нехай вже буде, як є зараз за принципом "що створили перше". --Flavius (обговорення) 18:03, 29 травня 2020 (UTC)
Q, принаймні, Еви домоглися. І за це дякуємо. --Юрко (обговорення) 21:37, 29 травня 2020 (UTC)
Юрко Градовський, не всі в захваті. Але Ви можете перейти за посиланням та висловитися щодо цього. Дякую. — Q, 19:54, 4 червня 2020 (+3 UTC)
А хто сказав, що буде легко? Мета не передбачає задоволення когось (чогось), точніше, без огляду на це. Ви, до речі, також можете пройтись сторінками обговорень - є трохи. Дякую.--Юрко (обговорення) 03:47, 5 червня 2020 (UTC)
Я щось не зрозумів. Ви і надалі будете перейменовувати незважаючи на попередження про утриматись від таких перейменувань??? --Jphwra (обговорення) 17:55, 29 травня 2020 (UTC)
Ні, не буду. — Q, 21:00, 29 травня 2020 (+3 UTC)

ВП:ПС[ред. код]

Добрий вечір. На ВП:ПС коментарі лишаються у хронологічному порядку. Це усталена практика і виокремлювати їх у спеціальні розділи "ЗА" і "ПРОТИ", акцентуючи на тому, що ПРОТИ більше, ніж ЗА - не треба. --Flavius (обговорення) 16:29, 5 червня 2020 (UTC)

Не знав. Але я ні на чому не акцентував. Просто так зручніше, гадав я.--Q, 19:31, 5 червня 2020 (+3 UTC)
Якби там було голосування, а не обговорення, то може було би і зручніше, але на ВП:ПС підсумок підводиться не на основі кількості тих, хто "проти" чи "за", а на основі аргументів, висловлених там. А хронологія викладу аргументів важлива для підбивальника підсумків. --Flavius (обговорення) 16:39, 5 червня 2020 (UTC)

Щодо статті "Завада Микита Михайлович"[ред. код]

Дякую за підказки, які ви надали. Не знаю, куда вам відповісти, тому пишу сюди. Якщо є якийсь інший, більш правильний, порядок комунікації, підскажіть, будь-ласка. На рахунок джерел ситуація така, що україномовних джерел поки що дуже мало. Я особисто сподівався, що буду додавати інформацію про українських молодих тенісистів на Вікіпедію, і ці статті в подальшому сами стануть джерелами. Пишу тільки перевірену і точну інформацію, свідком подій був у більшості випадків сам особисто. Серед джерел у мене найголовніші: Сайт Міжнародної федерації настільного тенісу, сайт Европейської федерації настільного тенісу, сайт Федерації настільного тенісу України. Вище й краще вже нікуди.... Усі вони посилаються на конкретну особу - молодого та перспективного тенісиста Микиту Заваду та, крім того, пов'язані з тими подіями, про які йде мова у статті. Є ще сайти про настільний теніс, які створені прихильниками настільного тенісу і ці сайти, безперечно, не є офіційними.... Але інших немає. То що їх убрати?... Друкованих видань, книг, монографій, зразок яких ви надали, в України про настільний теніс немає! Я читав в правилах Вікіпедії, що можна в деяких випадках взагалі без джерел. І дійсно: які треба джерела для тенісиста? Усі результати його змагань уже знаходятся серед джерел. Я використовував в якості джерел спортивні сайти. Для цього, наскільки я розібрався, є спеціальні шаблони при створенні статті, які я заповняв (а саме - обов'язкові поля). Можливо, щось зробив не так, але намагався, як краще. Буду чекати на ваші подальші зауваження. У мене прохання: якщо можна, прибрати зауваження (шаблон) редактора про швидке вилучення статті, що стоїть перед статтею. Воно займає пів екрану, і його актуальність вже зникла.--Андрій Лукьяненко (обговорення) 17:38, 5 червня 2020 (UTC)

Андрій Лукьяненко:
1. Зазвичай відповідають під повідомленням, яке Вам написали. Ви мали б відповісти на своїй сторінці обговорення, де я Вам написав, під моїм повідомленням. Так роблять, що було видно ланцюжок повідомлень.
2. Щодо я буду додавати інфо до Вікіпедії і вона стане джерелом та я пишу про те, де був свідком. Вікіпедія може бути джерелом, але сама інформація у Вікіпедії теж повинна бути підкріплена. Це все одно, що написати наукову статтю без джерел, щоб вона сама була джерелом для інших. Це так не працює. Якщо Ви були свідком, це не значить, що можна писати з власної голови без доказів. Якщо Ви були свідком чемпіонату, про нього мали десь написати, от це джерело і додайте (власне, Ви так і зробили).
3. Щодо найголовніші джерела та сайти прихильників, читайте ВП:АД. Моє повідомлення до Вас було не про вибір джерел, а про їх оформлення. Тому я Вам навів приклад.
4. Щодо прибрати шаблон про швидке вилучення статті, я його не ставив, і я не маю таких прав. Зверніться до того, хто його поставив.
5. Я хочу звернути Вашу увагу на ваш правопис і на ваш стиль. Навіть тут я бачу такі помилки: підскажіть (підкажіть), будь-ласка (будь ласка), в подальшому (надалі), Европейської (Європейської), в якості джерел (як джерела)... Щодо Европейської, можливо Ви прихильник т. зв. харківського правопису, але Вікіпедію пишуть за чинним правописом. Дякую за розуміння. — Q, 21:55, 5 червня 2020 (+3 UTC)
Вибачте за втручання - на сторінках обговорень допускається діалект та суржик. --Юрко (обговорення) 19:28, 5 червня 2020 (UTC)
Так, я мав на увазі, писати статті за чинним правописом. — Q, 16:07, 6 червня 2020 (+3 UTC)

Про причини[ред. код]

Вітаю. Можете про причини повідомити? Дякую. --Юрко (обговорення) 18:07, 11 червня 2020 (UTC)

Аурінколахті[ред. код]

Аргументуйте перейменування--Zvr (обговорення) 12:42, 8 грудня 2020 (UTC)

Правопис: § 122. Звуки [g], [h]. — QAtlantic.mn (обговорення), 12:46, 8 грудня 2020 (UTC)
Саме щодо лахті там нічого немає, але ми маємо обговорення у вікі: [1], від нього і танцюємо--Zvr (обговорення) 13:00, 8 грудня 2020 (UTC)
Сумнівне обговорення, якщо чесно. Але я знайшов джерело, де написано, що [h] після голосних перед наступним приголосним знеголошується до [х]. Питання в іншому. Наприклад, у німецькій звук [g] теж в певних позиціях знеголошується до [k], але ми все одно передаємо на письмі українською буквою Г. Тому й у випадку з фінською, відповідно до правопису, звук [h] з європейських мов маємо передавати на письмі буквою Г. До того ж звук [ɦ] в нашій мові після голосних перед наступним глухим приголосним як правило знеголошується до [h] або й навіть до [x]: легко — [ˈlɛɦkɔ], [ˈlɛhkɔ] і [ˈlɛxkɔ]. — QAtlantic.mn (обговорення), 13:28, 8 грудня 2020 (UTC)
То оскаржуйте рішення, а відсебенькою займатись не варто--Zvr (обговорення) 17:09, 8 грудня 2020 (UTC)

Статтю Неогублений голосний середнього ряду низького підняття висунуто на поліпшення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Неогублений голосний середнього ряду низького підняття, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на поліпшення. Якщо Ви зацікавлені у покращенні статті, будь ласка, подивіться на вказані недоліки на сторінці обговорення номінацій за 5 січня 2021, а краще — доопрацюйте статтю, щоб уникнути можливого її вилучення. --Kharkivian (обг.) 11:46, 5 січня 2021 (UTC)