Обговорення користувача:QAtlantic.mn

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо!

   RedPillar.svg Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, QAtlantic.mn!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проекту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 10:17, 9 грудня 2018 (UTC)

Будь ласка виправте ваше недавнє порушення ВП:УКР та ВП:Іншомовні джерела[ред. код]

Вітаю, Одне з ваших останніх редагувань порушило ВП#УКР та ВП#Іншомовні джерела відповідно до редагування у статті Україна на пісенному конкурсі Євробачення що додало туди іншомовні посилання, на які існує рівнозначне джерело з того ж сайту українською мовою. Оскільки це українська Вікіпедія, слід використовувати джерела українською мовою, щоб полегшити читачам задачу перевірки даних, що наведені у статтях. Для зручності читачів української ВП треба за можливості завжди приводити україномовні джерела.

Будь ласка приділіть особливу увагу офіційним правилам Української ВП щодо важливості завжди надавати преференцію україномовним джерелам:

  1. Читач Української ВП за замовчуванням розуміє українську мову, тому слід завжди намагатися використовувати україномовні джерела, де це можливо.
  2. Відповідно, ви можете допомогти суттєво поліпшити статтю, якщо заміните ваше попереднє посилання на іншомовне джерело на версію з цього ж джерела але українською мовою.

Якщо ви не впевнені чому ви отримали це попередження, ви завжди можете звернутися до одного з адмінів Української ВП за роз'ясненням щодо того як редактори можуть впевнитеся що їхні редагування не порушуються ВП#УКР та ВП#Іншомовні джерела. Зверніть увагу, що у разі продовження масового ігнорування цього правила Української Вікіпедії та відмови вами його виконати, навіть після попередження, це можуть розцінити як зумисний підрив нормального функціонування Української Вікіпедії що може призвести до вашого заблокування від редагувань.

Редагування через яке ви отримали це повідомлення: diff
Примітка: не рекомендується вилучати попередження, які ще не втратили актуальність, тому що у деяких випадках це може розцінюватися як порушення правил Вікіпедії. --piznajko (обговорення) 17:35, 28 лютого 2019 (UTC)

Попередження[ред. код]

Попередження!
Ваші дії (ось це редагування) суперечать правилам Вікіпедії і розцінюються як вандалізм.

За систематичне порушення правил до Вас можуть бути застосовані заходи адміністративного характеру, включаючи повну заборону доступу до редагування сайту. Сподіваємось, що до цього не дійде. Можливо, Ваша деструктивна діяльність є наслідком незнання правил та цілей проекту. У цьому разі настійно радимо Вам ознайомитися з ними. Якщо у Вас виникли запитання про проект, скористайтеся системою допомоги. Якщо Ви не знайшли в ній відповіді на ваше запитання, поставте його на форумі проекту.

Примітка: не рекомендується вилучати попередження, які ще не втратили актуальність, тому що у деяких випадках це може розцінюватися як порушення правил Вікіпедії.

Devlet Geray (обговорення) 23:19, 28 жовтня 2019 (UTC)

Devlet Geray, не знав, що вказування на відсутніть джерела є актом вандалізму.

Шаблон:Національний відбір на конкурси Євробачення[ред. код]

Вітаю! Перш, ніж номінувати шаблон на швидке вилучення, потрібно перевірити всі його виклики й замінити новим шаблоном. Інакше статті буде зламано. --Mcoffsky (обговорення) 19:26, 15 січня 2020 (UTC)

@Mcoffsky я вже замінив Infobox song contest national year. -- QAtlantic.mn, 21:14, 15 січня 2020 (UTC)
Це чудово. Але Ви не замінили шаблони у всіх статтях, де використовується старий (на сторінці шаблону вкладка «Посилання сюди»). Тому Ви поспішили скасовувати мої редагування, не розібравшись у суті. Тим більше, що редагування слід було не скасовувати, а ставити повторно за критерієм ШВ для шаблонів: «не використовується». --Mcoffsky (обговорення) 07:28, 16 січня 2020 (UTC)

Пісні Джамали[ред. код]

Вітаю! Бачу, Ви номінували деякі пісні Джамали на ШВ. Чи намагались Ви пошукати джерела? Бо я бачу на прикладі статті про пісню «Заплуталась», що досить легко можна знайти критичні огляди, а також публікації про історію створення пісні. Тож стаття може відповідати загальним ВП:КЗ, тому номінація на ШВ не дуже коректна, бо в незначимості є певні сумніви. --Mcoffsky (обговорення) 14:42, 27 січня 2020 (UTC)

P.S. Коли номінуєте статті на швидке вилучення, не забувайте додавати відповідні шаблони на СО автора. --Mcoffsky (обговорення) 14:45, 27 січня 2020 (UTC)
Mcoffsky, вітаю. Щодо "не забувайте додавати відповідні шаблони на СО автора" — автор я (статті створені мною під іншим нікнеймом). Щодо самих статей, проблема не так в джерелах, як в значущості. Ті пісні, де я розмістив ШВ не мають широкої популярності, відзнак музичних премій та ін. Єдина пісня, що гідна статті у Вікіпедії — «1944». Також я залишив ті, що відзначені музичною премією «YUNA». Зрештою Вікіпедія — це не медіатека. --QAtlantic.mn (обг.) 3:27, 28 січня 2020 (UTC)
QAtlantic.mn Вам не соромно порушувати мої авторські права? Mcoffsky Хотілося Вашої реакції на весь цей «театр». Дякую LuppovNikita (обговорення) 20:30, 28 січня 2020 (UTC)
LuppovNikita ще раз вибачте за неуважність. --QAtlantic.mn (обг.) 4:00, 29 січня 2020 (UTC)

Непотрібні перенаправлення[ред. код]

Які саме правила чи настанови Вікіпедії порушують наступні сторінки-перенаправлення, що Ви виставили до Категорія:Сторінки до швидкого вилучення?

--213.179.250.180 07:40, 30 січня 2020 (UTC)

На ці сторінки не посилається жодна стаття, тому вони не потрібні. Антуана Куїссара я не чіпав. --QAtlantic.mn (обг.) 08:08, 30 січня 2020 (UTC)
Відсутність посилань на перенаправлення не є критерієм для їх вилучення. Перенаправлення, різні форми слів і словосполучень, існують для пошуку за цими різними формами.--213.179.250.180 12:56, 30 січня 2020 (UTC)
Гаразд. Але вони з'явилися саме через неоднаразове перейменування однієї статті. Якби особу підписали правильно від самого початку, їх не було б. Тому я не бачу в них жодної користі. Крім того сторінку «Уле-Ейнар Б'єрндален» треба видалити не через непотрібне перенаправлення, а щоб звільнити шлях для перейменування основної сторінки з Уле-Ейнар Бйорндален на Уле-Ейнар Б'єрндален, що відповідає чинному правописові.-- QAtlantic.mn (обг.) 13:43, 30 січня 2020 (UTC)
Не радив би, особисто, ганяти за правописами, які літять мов кулі. Адже практично всі з перелічених словосполучень є впізнаваними однозначно і є використовуваними в українських текстах. Втім, для вилучення для перейменування є шаблон {{db-move}}.--213.179.250.180 18:40, 30 січня 2020 (UTC)
Дякую за шаблон (він там такий і стоїть). І так, я розумію, що правопис може змінитися, але передавання огубленого голосного високого та низько-середнього підняття (œ, ø) укр. літерою Е не зміниться.-- QAtlantic.mn (обг.) 07:14, 31 січня 2020 (UTC)

KRUTЬ[ред. код]

Вітаю. З усією повагою, але шаблон ``пишу`` існує якраз для того, щоб убезпечити себе від конфліктів редагувань з іншими редакторами. Будь ласка, не ігноруйте в майбутньому. Mike.Khoroshun (обговорення) 11:41, 6 лютого 2020 (UTC)