Обговорення користувача:Xsandriel

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Архіви


Вікі любить музику[ред. код]


Розділ без дати --DixonDBot II (обговорення) 20:48, 23 листопада 2018 (UTC)

Запрошення[ред. код]

Запрошую Вас взяти участь у Місячник упорядкування української Вікіпедії 2. Ви також можете не лише усувати якісь із запропонованих недоліків української Вікіпедії, а й сміливо пропонувати свої аспекти у вигляді розділів місячника.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 10:03, 1 листопада 2018 (UTC)

Дякую, але у такому форматі нецікаво. Я і так постійно займаюся впорядкуванням Вікіпедії, поки інші пишуть статті з помилками, але отримують за це мєдалькі. От яскравий приклад, до речі — Людина на Місяці (книга Френсіса Годвіна)--Xsandriel (обговорення) 08:37, 2 листопада 2018 (UTC)
Визнаю, що цю статтю я не доробив. Терпіння тоді не вистачило. Тепер для мене буде стимул нарешті її доробити. Ще з того тижня Нові світи (журнал) залишилась недоробленою, щоправда лише сама кінцівка. І ще є кілька статей на інші теми, наприклад про спортсменів. Ніяких медальок я за той тиждень не отримував і взагалі з організацією Вікімедія Україна нічого спільного мати не хочу і знати їх взагалі не хочу. Більше наперед неперекладених статей я не публікую, а спочатку собі в чернетку.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 18:39, 12 листопада 2018 (UTC)
Все, доробив "Людину на Місяці", можете перевіряти.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 09:33, 15 листопада 2018 (UTC)

Вікіцитати[ред. код]

Запрошую у Вікіцитати! Ми цінуємо внесок кожного! ) --Сергій Липко (обговорення) 22:52, 4 грудня 2018 (UTC)

Подяка за участь у проекті[ред. код]

Золота зірка Цей користувач — 1-разовий герой проекту «Чи ви знаєте?» 2018 року


З новорічними і різдвяними святами! --Олег (обговорення) 19:34, 7 січня 2019 (UTC)

Вікімарафон 2019 та патрулювання[ред. код]

привіт! даруйте, що турбую. дуже потрібна допомога: під час Вікімарафону може бути більше статей, особливо від новачків. було б чудово, якби Ви могли порадити чи відкорегувати, а якщо все більш-менш, то й відпатрулювати якісь статті, щоб вони не висіли так. і якщо раптом є якісь ідеї статей, які можна створити про ту ж архітектуру, то може додасте їх до списку статей до створення? це б дуже допомогло новачкам у виборі --アンタナナ 15:39, 26 січня 2019 (UTC)

якщо чесно, я планую взяти участь як дописувач. Як буде час — відпатрулюю/відкорегую щось, але великий внесок у даному аспекті не гарантую.--Xsandriel (обговорення) 12:38, 27 січня 2019 (UTC)

Кекс для вас![ред. код]

Choco-Nut Bake with Meringue Top cropped.jpg Дякую за Ваш надзвичайно великий внесок у перевірку змін! Пропоную Вам сісти на диван, включити серіал та насолодитися довгожданим відпочинком смакуючи цей віртуальний кекс. Наснаги! Патрулюйте ще! DiMon2711 23:08, 10 лютого 2019 (UTC)