Обговорення користувача:Xsandriel

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Архіви

Подяка за участь у проекті[ред. код]

Золота зірка Цей користувач — 2-разовий герой проекту «Чи ви знаєте?» 2017 року


З новорічними і різдвяними святами! --Олег (обговорення) 18:11, 15 січня 2018 (UTC)

Wow Face-blush.svg! Дякую! Вас також із святами, минулими і прийдешніми :).--Xsandriel (обговорення) 18:14, 15 січня 2018 (UTC)

Статус файлу Файл:Обкладинка роману Hex Томаса Олде Хьовелта, видання 2013 року.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Обкладинка роману Hex Томаса Олде Хьовелта, видання 2013 року.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

  • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
  • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
  • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
  • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото). Чорний Кіт Обг. 17:51, 10 березня 2018 (UTC)
Вилучайте, мені «до лампочки» і цей файл, і генацвале Гевельт --Xsandriel (обговорення) 13:20, 11 березня 2018 (UTC)
Чорний Кіт а мені не до лампочки. навіщо ви влаштували війну з зображеннями, кому буде ліпше, від ваших дій, спрямованих на винищення ілюстративного оформлення статей. Адже це підвищує їх якість. Використання невільних зображень, що є основним предметом статті допускається, то якого ви у статтях про книги робити все для винищення ъх обкладинок? Ви ж самі собі суперечите. Приберіть оті червноні виразки на тілі зображень.--Yasnodark (обговорення) 15:32, 11 березня 2018 (UTC)
@Yasnodark: покажіть де цей файл використовується як основний предмет статті. --Чорний Кіт Обг. 15:34, 11 березня 2018 (UTC)
Чорний Кіт Кракен прокидається - ось приклад. цей до ваших дій так само використовувся, як деякі інші файли.--Yasnodark (обговорення) 15:37, 11 березня 2018 (UTC)
Там два різних файла. Ось наприклад стаття цього файлу Відьма (роман). У ній інше зображення. А у Кракен прокидається файл обрізаний, а у статті повний. Для цього два файла, коли один не використовується у статтях і не відповідає ВП:КДВ?--Чорний Кіт Обг. 15:42, 11 березня 2018 (UTC)
Обкладинка мовою оригіналу теж має бути у статті, і в цьому випадку (в середині тексту) і у "Відкриття небес". Відкриття небес.jpg - теж важливий. Якщо з "кракеном" - це куций дублікат - то він дійсно зайвий.--Yasnodark (обговорення) 15:47, 11 березня 2018 (UTC)
Файл:Відкриття небес фото.jpg Файл:Відкриття небес.jpg. Їх два. Щодо двох невільних файлів, мовою оригіналу та українською не розумію, бо це не відповідає ВП:КДВ. Для чого шкодити авторам, які отримують за це гроші? Хоча у Hex це можливо так як є відповідний розділ. То у Відкриття небес, я не розумію для чого обкладинки і нідерландською, і англійською. --Чорний Кіт Обг. 16:13, 11 березня 2018 (UTC)
Чорний Кіт Повинно бути мовою оригіналу, а ви її вилучати хочете. Навіщо там англійською? Ми що англомовці?--Yasnodark (обговорення) 14:13, 12 березня 2018 (UTC)

Файл:Обкладинка роману Hex Томаса Олде Хьовелта, видання 2013 року.jpg був завантажений більше року тому при створенні статті Відьма (роман) як ілюстрація видання (і, FYI, завантажений із дотриманням усіх правил і обґрунтуванням КДВ, і мені дуже прикро бачити звинувачення, що «Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми.», та я розумію, що це автоматичний текст, але «абідно, панімаєш»). Наразі, після перекладу книги українською, доступне україномовне зображення обкладинки, яке замінило в статті первісний, англомовний варіант, який став непотрібним. Не заперечую проти його видалення. Крапка. Всім гарного вечора.--Xsandriel (обговорення) 16:27, 11 березня 2018 (UTC)

Олде-Ольде[ред. код]

Привіт, допоможіть, будь ласка, з оцим. Дякую --SitizenX (обговорення) 10:32, 12 травня 2018 (UTC)

Ця тема втомила користувачку, вона навіть дві з 5-ти обіцяних на фініш статей з тої мови відклала.
Доброго дня Xsandriel ! прошу відпатрулювати цю статтю на предмет додання джерел. З двома посиланнями щось не те - не можу зрозуміти, чому дужки висвічуються. Там просте додання АД: Ле Мон, Гардіан, Громадське, Детектор.Медіа тощо.--Yasnodark (обговорення) 16:05, 16 травня 2018 (UTC)

Вікі любить музику[ред. код]

Ауде Мердейк[ред. код]

Сподіваюсь ви хоч заглядаєте сюди. Чи правильна назва стадіону в темі цього допису? Там якраз голландець доповнює статтю і робить зауваження відносно назв інших статей. --Jphwra (обговорення) 16:50, 7 червня 2018 (UTC)

Заглядаю, бо сповіщення на електронну пошту приходять, треба налаштування поміняти. Назва правильна, хоча я б залишила транслітерацію визначеного артикля De - Де Ауде Мердейк (тут сталих правил немає, хто як хоче, так і перекладає). Про голландця не зрозуміла, бо не знайшла жодних зауважень, можливо, ви мали на увазі іншу статтю Xsandriel (обговорення) 06:36, 8 червня 2018 (UTC)

Питання[ред. код]

Вітаю Xsandriel прошу вас залишити ваш голос у "пропоновані зміни" цієї сторінки щодо змісту фотоколлажу у бік збільшення кількості осіб та певного зменшення заполітизованості та дискримінації жінок у шаблоні, тут конкретна пропозиція і чітко буде видно проявив спільноти.--Yasnodark (обговорення) 13:43, 18 червня 2018 (UTC)

Пиво для вас![ред. код]

Export hell seidel steiner.png Доброго дня! Можете справити назву Замлакського водоспаду? З точки зору граматики української мови, правильніше - ЗамлаЦький, як-от Прилуки - Прилуцький, Кобеляки - Кобеляцький і т.п. Дякую. Gudyma s (обговорення) 21:19, 8 липня 2018 (UTC)
Дякую за пиво, але вибачте, навряд чи можу вам допомогти, граматика української мови — не найсильніша моя навичка. Я продивилася граматичні правила і наскільки я зрозуміла, можна і так, і так. Цей водоспад мало досліджений і майже не зустрічається в авторитетних джерелах. Єдине джерело — вказана в статті праця Йосипа Гілецького «Водоспади Українських Карпат» і там наведений саме варіант Замлакський. Я б порадила вам звернутися у Вікіпедія:Кнайпа (мовна консультація) і спитати місцевих мовознавців (чи я можу це зробити за вас). А з технічної точки зору ви й самі можете перейменувати статтю: кнопка «Перейменувати» нагорі, справа від кнопки «Історія». Ще раз вибачте, що не змогла допомогти--Xsandriel (обговорення) 07:20, 9 липня 2018 (UTC)

Цукеркандль[ред. код]

Доброго дня. Если Вы поддерживаете точку зрения анонимного участника, что фамилия автоматически становится и австрийской, и венгерской, если её носители проживали на территории Австро-Венгрии, тогда да — Вы отменили мою правку справедливо. 91i79 (обговорення) 10:03, 14 серпня 2018 (UTC)

а зачем надо было убирать категории фамилий? Предлагаю консенсус — оставить категорию Категорія:Єврейські прізвища--Xsandriel (обговорення) 10:06, 14 серпня 2018 (UTC)
Сделайте как считаете нужным. В Русской Википедии фамильные дизамбиги не категоризируются как статьи о фамилиях, а в Украинской — напротив. Не собираюсь это менять, это дело местного вики-сообщества. Также не знаю, немецкая это фамилия или еврейская (идишская), или и то и другое вместе, что бывает очень часто. Лишь хотел сказать, что Австрійські прізвища и особенно Угорські прізвища, добавленные анонимным участником, тут явно лишние. 91i79 (обговорення) 21:33, 14 серпня 2018 (UTC)