Обговорення користувача:Xsandriel

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Архіви

Подяка за участь у проекті[ред. код]

Золота зірка Цей користувач — 2-разовий герой проекту «Чи ви знаєте?» 2017 року


З новорічними і різдвяними святами! --Олег (обговорення) 18:11, 15 січня 2018 (UTC)

Wow Face-blush.svg! Дякую! Вас також із святами, минулими і прийдешніми :).--Xsandriel (обговорення) 18:14, 15 січня 2018 (UTC)

Статус файлу Файл:Обкладинка роману Hex Томаса Олде Хьовелта, видання 2013 року.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Обкладинка роману Hex Томаса Олде Хьовелта, видання 2013 року.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

 • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
 • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
 • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
 • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото). Чорний Кіт Обг. 17:51, 10 березня 2018 (UTC)
Вилучайте, мені «до лампочки» і цей файл, і генацвале Гевельт --Xsandriel (обговорення) 13:20, 11 березня 2018 (UTC)
Чорний Кіт а мені не до лампочки. навіщо ви влаштували війну з зображеннями, кому буде ліпше, від ваших дій, спрямованих на винищення ілюстративного оформлення статей. Адже це підвищує їх якість. Використання невільних зображень, що є основним предметом статті допускається, то якого ви у статтях про книги робити все для винищення ъх обкладинок? Ви ж самі собі суперечите. Приберіть оті червноні виразки на тілі зображень.--Yasnodark (обговорення) 15:32, 11 березня 2018 (UTC)
@Yasnodark: покажіть де цей файл використовується як основний предмет статті. --Чорний Кіт Обг. 15:34, 11 березня 2018 (UTC)
Чорний Кіт Кракен прокидається - ось приклад. цей до ваших дій так само використовувся, як деякі інші файли.--Yasnodark (обговорення) 15:37, 11 березня 2018 (UTC)
Там два різних файла. Ось наприклад стаття цього файлу Відьма (роман). У ній інше зображення. А у Кракен прокидається файл обрізаний, а у статті повний. Для цього два файла, коли один не використовується у статтях і не відповідає ВП:КДВ?--Чорний Кіт Обг. 15:42, 11 березня 2018 (UTC)
Обкладинка мовою оригіналу теж має бути у статті, і в цьому випадку (в середині тексту) і у "Відкриття небес". Відкриття небес.jpg - теж важливий. Якщо з "кракеном" - це куций дублікат - то він дійсно зайвий.--Yasnodark (обговорення) 15:47, 11 березня 2018 (UTC)
Файл:Відкриття небес фото.jpg Файл:Відкриття небес.jpg. Їх два. Щодо двох невільних файлів, мовою оригіналу та українською не розумію, бо це не відповідає ВП:КДВ. Для чого шкодити авторам, які отримують за це гроші? Хоча у Hex це можливо так як є відповідний розділ. То у Відкриття небес, я не розумію для чого обкладинки і нідерландською, і англійською. --Чорний Кіт Обг. 16:13, 11 березня 2018 (UTC)
Чорний Кіт Повинно бути мовою оригіналу, а ви її вилучати хочете. Навіщо там англійською? Ми що англомовці?--Yasnodark (обговорення) 14:13, 12 березня 2018 (UTC)

Файл:Обкладинка роману Hex Томаса Олде Хьовелта, видання 2013 року.jpg був завантажений більше року тому при створенні статті Відьма (роман) як ілюстрація видання (і, FYI, завантажений із дотриманням усіх правил і обґрунтуванням КДВ, і мені дуже прикро бачити звинувачення, що «Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми.», та я розумію, що це автоматичний текст, але «абідно, панімаєш»). Наразі, після перекладу книги українською, доступне україномовне зображення обкладинки, яке замінило в статті первісний, англомовний варіант, який став непотрібним. Не заперечую проти його видалення. Крапка. Всім гарного вечора.--Xsandriel (обговорення) 16:27, 11 березня 2018 (UTC)

Олде-Ольде[ред. код]

Привіт, допоможіть, будь ласка, з оцим. Дякую --SitizenX (обговорення) 10:32, 12 травня 2018 (UTC)

Ця тема втомила користувачку, вона навіть дві з 5-ти обіцяних на фініш статей з тої мови відклала.
Доброго дня Xsandriel ! прошу відпатрулювати цю статтю на предмет додання джерел. З двома посиланнями щось не те - не можу зрозуміти, чому дужки висвічуються. Там просте додання АД: Ле Мон, Гардіан, Громадське, Детектор.Медіа тощо.--Yasnodark (обговорення) 16:05, 16 травня 2018 (UTC)

Вікі любить музику[ред. код]

Ауде Мердейк[ред. код]

Сподіваюсь ви хоч заглядаєте сюди. Чи правильна назва стадіону в темі цього допису? Там якраз голландець доповнює статтю і робить зауваження відносно назв інших статей. --Jphwra (обговорення) 16:50, 7 червня 2018 (UTC)

Заглядаю, бо сповіщення на електронну пошту приходять, треба налаштування поміняти. Назва правильна, хоча я б залишила транслітерацію визначеного артикля De - Де Ауде Мердейк (тут сталих правил немає, хто як хоче, так і перекладає). Про голландця не зрозуміла, бо не знайшла жодних зауважень, можливо, ви мали на увазі іншу статтю Xsandriel (обговорення) 06:36, 8 червня 2018 (UTC)

Питання[ред. код]

Вітаю Xsandriel прошу вас залишити ваш голос у "пропоновані зміни" цієї сторінки щодо змісту фотоколлажу у бік збільшення кількості осіб та певного зменшення заполітизованості та дискримінації жінок у шаблоні, тут конкретна пропозиція і чітко буде видно проявив спільноти.--Yasnodark (обговорення) 13:43, 18 червня 2018 (UTC)

Пиво для вас![ред. код]

Export hell seidel steiner.png Доброго дня! Можете справити назву Замлакського водоспаду? З точки зору граматики української мови, правильніше - ЗамлаЦький, як-от Прилуки - Прилуцький, Кобеляки - Кобеляцький і т.п. Дякую. Gudyma s (обговорення) 21:19, 8 липня 2018 (UTC)
Дякую за пиво, але вибачте, навряд чи можу вам допомогти, граматика української мови — не найсильніша моя навичка. Я продивилася граматичні правила і наскільки я зрозуміла, можна і так, і так. Цей водоспад мало досліджений і майже не зустрічається в авторитетних джерелах. Єдине джерело — вказана в статті праця Йосипа Гілецького «Водоспади Українських Карпат» і там наведений саме варіант Замлакський. Я б порадила вам звернутися у Вікіпедія:Кнайпа (мовна консультація) і спитати місцевих мовознавців (чи я можу це зробити за вас). А з технічної точки зору ви й самі можете перейменувати статтю: кнопка «Перейменувати» нагорі, справа від кнопки «Історія». Ще раз вибачте, що не змогла допомогти--Xsandriel (обговорення) 07:20, 9 липня 2018 (UTC)

Цукеркандль[ред. код]

Доброго дня. Если Вы поддерживаете точку зрения анонимного участника, что фамилия автоматически становится и австрийской, и венгерской, если её носители проживали на территории Австро-Венгрии, тогда да — Вы отменили мою правку справедливо. 91i79 (обговорення) 10:03, 14 серпня 2018 (UTC)

а зачем надо было убирать категории фамилий? Предлагаю консенсус — оставить категорию Категорія:Єврейські прізвища--Xsandriel (обговорення) 10:06, 14 серпня 2018 (UTC)
Сделайте как считаете нужным. В Русской Википедии фамильные дизамбиги не категоризируются как статьи о фамилиях, а в Украинской — напротив. Не собираюсь это менять, это дело местного вики-сообщества. Также не знаю, немецкая это фамилия или еврейская (идишская), или и то и другое вместе, что бывает очень часто. Лишь хотел сказать, что Австрійські прізвища и особенно Угорські прізвища, добавленные анонимным участником, тут явно лишние. 91i79 (обговорення) 21:33, 14 серпня 2018 (UTC)
Ну в данном отношении в Укр-вики царит лёгкий бардак ). Насчет национальности фамилии — думаю, всё-таки еврейская, звучит как-то похоже + младший Цукеркандль погиб в гетто. Хотя, в дизамбиге указаны варианты написания фамилии по-немецки и по-венгерски, поэтому некоторая логика присутствует в том, чтобы считать эту фамилию и австрийской, и венгерской: не в смысле её происхождения, а том смысле, что в Австрии и Венгрии живут или жили люди с такой фамилией в разных вариациях--Xsandriel (обговорення) 07:17, 15 серпня 2018 (UTC)

Вікіпедія:Вікі любить пам'ятки/Вінницька область/Козятин[ред. код]

Доброго вечора! Дякую за вашу роботу над списками ВЛП! Чи можна кілька запитань-прохань?

 • Чому ви девіфіковуєте населені пункти? Стовпець населених пунктів додається до автозгенерованого опису зображення, і часом це єдине посилання в описі (наприклад, Файл:Козятин - Пам'ятник трудової слави залізничників DSCF1607.JPG). Мені це посилання видається там корисним (наприклад, для читача, який не знає української і завдяки цьому зможе зорієнтуватися). Та й загалом вийшло так, що в списку Козятина нема жодного посилання на Козятин, що не дуже добре для зв'язності
 • Можете, будь ласка, не використовувати в адресах шаблонів на кшталт {{з.п.|Плановий}}? Ці адреси знову ж ідуть в описи зображень на Вікісховище, але на Сховищі може не бути таких шаблонів, і вийде битий опис. Найкраще ставити в описи лише внутрішні посилання без шаблонів.
 • І я не дуже впевнений, категорія Cultural heritage monuments in Koziatyn за відсутності точнішою — це добре чи погано. З одного боку, це напряму відправить файли в потрібну категорію для сортування (зараз вони туди все одно потрапляють, але з затримкою через сортування ботом — для цього ця категорія проставлена в кінці списку). З іншого боку, важче розрізнити пам'ятки, де є категорія фото саме цієї пам'ятки, і ті, де її ще немає. Тож не дуже впевнений, чи так краще, чи так гірше...

Взагалі ви робите велику й гарну роботу, дуже дякую вам за інтерес до списків! — NickK (обг.) 18:38, 17 серпня 2018 (UTC)

По-перше, дякую за увагу до моєї праці. Спробую відповісти по пунктах:
  • Я не бачу доцільності у вікіфікації назв населених пунктів, коли у списку це єдиний населений пункт + це додає «зайвої ваги» (у кілобайтах) до статті. Якщо це список пам'яток району — тоді назви н.п. повинні бути вікіфіковані, бо їх там більше, ніж один. Тут така ситуація, яка не має однозначно виграшного рішення, на жаль. Я можу запропонувати вікіфікувати назви населених пунктів в описах категорій цих пам'яток. Теоретично, було б круто, якби спочатку продивитися/поправити описи категорій, а потім Хтось-бот ці описи скопіює в описи файлів у цих категоріях...
  • можу, вибачте, я не знала, що це якимось чином на щось впливатиме :)
  • «зараз вони туди все одно потрапляють» — знову ж таки не знала цього, раніше, я так розумію, вони потрапляли в одну загальну категорію Category:Cultural heritage monuments in Ukraine. Минулого року я витратила десь 2 місяці на розгрібання п'ятирічних завалів у цій категорії, перемістивши приблизно 12 чи 13 тисяч файлів у відповідні підкатегорії. Я б таку марудну роботу не хотіла б знову робити (після ВЛП-2018) і навіть ворогові не побажала б. Якщо ви точно впевнені, що файли пам'ятки, для якої не вказана у списку її відповідна категорія, потраплять у категорію міста/району, а не України, тоді можна і не додавати посилання на категорію у список. З іншого боку, мені здавалося, що все просто: немає фото пам'ятки у списку — значить, немає і на Сховищі.--Xsandriel (обговорення) 19:27, 17 серпня 2018 (UTC)
UPD: Козятин виправила. Бачу, я і сама собі іноді суперечу в тому, що кажу і що роблю ). Взагалі це не якийсь там супер-пупер інтерес до списків, просто колись оформлювала список Києва, ще на перший ВЛП, здається, а минулого року почала виправляти список Львова, потім вирішила і область відповідну підправити, та й досі не можу зупинитися, не люблю кидати недороблене діло )))--Xsandriel (обговорення) 19:34, 17 серпня 2018 (UTC)
Дякую за відповіді! Я трохи поясню контекст — при натисканні на кнопку «Завантажити фото» або «завантажити ще фото» автоматично генерується опис. Туди переходять ID, назва, населений пункт, адреса, координати та категорія Вікісховища. Відповідно, доречні посилання в цих полях поліпшують опис фото на Вікісховищі. Описи зі сторінок категорій на Вікісховищі не мають стосунку до цього (для синхронізації в той бік потрібен буде бот).
Стосовно розгрібання commons:Category:Cultural heritage monuments in Ukraine — ймовірно, торік невчасно запустили бота або він взагалі зламався, подивлюся. Нехай тоді поки буде так, як ви робите, знайдемо краще рішення — зробимо інакше.
Я знаю, що таке «не можу зупинитися» — я вже шостий рік працюю над списками ВЛП і все не можу зупинитися )NickK (обг.) 10:13, 18 серпня 2018 (UTC)
Які дані переносяться при завантаженні фото через список пам'яток, я знаю, сама іноді вантажила фото поза конкурсом через список, щоб опис автоматично згенерувався. Щодо вікіфікації на прикладі Вінницької області: Козятин можна вікіфікувати, Жмеринку — також, а от список по Вінниці вже важить 148 064 байти, там ще назву міста вікіфікувати у кожному рядку, і сторінка вже буде дуже «важка», треба буде розбивати список на частини. Як я казала вище: тут немає однозначно вірного рішення і однозначно виграшної стратегії, тож буду у списках назви НП вікіфікувати, якщо список виявиться дуже важким — розбивати, або, скоріше за все, просити вас ) розбити його на частини. Щодо бота: у категорії Cultural_heritage_monuments_in_Ukraine вже більше сотні файлів, які завантажили після мого «розгрібання» (тоді було 0 некатегоризованих файлів), може, спробуйте запустити бота, якщо він поламався, то, імхо, краще про це дізнатися за два тижні до ВЛП-2018, а не після конкурсу.--Xsandriel (обговорення) 10:48, 18 серпня 2018 (UTC)
Вікірушій дозволяє розмір до 2 Мб в розгорнутому вигляді (тобто з підстановкою шаблонів). Тож для таких сторінок як Козятин чи Жмеринка нема сенсу економити.--Анатолій (обг.) 10:59, 18 серпня 2018 (UTC)
Вікіфікував Вінницю, нічого не зламалося. Вікіфікація міста взагалі дуже мало коштує для рушія, набагато «важчі» в цьому сенсі координати.
Щодо бота подивлюся, він справді зупинився минулого року до завершення ВЛП, залишивши по собі спадщину у вигляді тисяч фото в commons:Category:Cultural heritage monuments in Ukraine. Спробую вирішити питання з ботовласником — NickK (обг.) 11:05, 18 серпня 2018 (UTC)

Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Фантастична осінь 2018 тощо[ред. код]

Xsandriel вітаю, вже розпочалася реєстрація щодо участі у місячнику фантастики, що стартує у вересні, для участі в тематичнику запрошую зареєструватися на сторінці. Адже ви планували завершити спіробітництво з мовою тюльпанів 5-ма статтями та зупинилися на трьох, тож якщо у вас знайдеться час та наймізерніше бажання на створення якоїсь з цих статей Сол 3, Едді Бертен[nl], Метт Мелдон (цикл)[nl] чи наприклад поліпшити статтю цієї статті за рахунок нідерладського розділу nl:Voorland (Brunner) в рамках торішньої обіцянки, буду вельми вдячний, як за ваші попередні статті та роботу у вікідаті..--Yasnodark (обговорення) 14:33, 4 вересня 2018 (UTC)

Якщо ж вам навіть сам спогад про шанувальників легких наркотиків та підсвічених ліхтарів вже в печінках сидить ), а від їх правопису та нашої недосконалості його відтворення аж на асфальт вивертає ), проте все ще десь глибоко у закутках вашої підсвідомості залишається бодай ледь тліюче примарне та нестійке бажання принести користь проекту, дуже вас прошу звернути увагу на необхідність перекладу статей з іншої знаної вам мови декількох з нижче перелічених статей про видатні фантастичнеі романи:

«Гаряча лінія Змійоносця[en]», «Герої та лиходії[en]», «Глибокий вакуум», «Двері до океану[en]», «Жінка на краю часу[en]», «Жіночий чоловік[en]», «Жінка, що впала», «Зеленіше, ніж ти гадаєш[en]», «Зелені будівлі[en]» (англ. «Green Mansions: A Romance of the Tropical Forest», 1904), «Китайська гора Цанг[en]», «Комплекс Касандри[en]», «Кохання серед руїн: пригоди поганого католика за часів, близькі до кінця світу[en]», «Крихкі дамби[en]», «Люди лані (роман)[en]», «Майклмас[en]», Моя брудна маленька книга викраденого часу[en]», «На крилах пісні[en]», «По той бік від Аполону», «Повітря [en]», «Прогулянка до межі світу[en]» «Прогульник Ріддлі[en]», «Рік спокійного Сонця[en]» «Сутінки Бріарею[en]»«Там, де до пізньої пори птахи так солодко співали[en]» «Химера[en]». З повагою та обережним сподіванням.--Yasnodark (обговорення) 14:33, 4 вересня 2018 (UTC)

Дякую за запрошення, проте дана тематика мені нецікава, а я пишу тільки про те, що хоч якось мене цікавить (про ці вищевказані твори я навіть і не чула, хоча читаю багато). І надалі прошу не турбувати мене проханнями написати/перекласти статті, ви ж, сподіваюсь, самі прекрасно це можете робити, чи ви тільки керувати вмієте і цінні вказівки роздавати? Все, крапка, не пишіть на цю СО більше, благаю.--Xsandriel (обговорення) 14:43, 4 вересня 2018 (UTC)
Довга цитата з Республіки ШКІД, яка крутиться в мене в голові 
«

В іншому кутку чути вищання поета Фінкельштейна. Це Купець збирає матеріал для свого "Кулемета".
— Даси віршики? — реве він. — Даси чи ні?
— Немає у мене віршів, — захищається Кость.
— Брешеш, є! Не даси, мучитиму, Костику!
— Не треба, Купо. Боляче.
— А даси вірші?
— Дам, дам…
— Отож-бо.
Купець, задоволений, відпускає Фінкельштейна і насідає на Янкеля.
— Даси оповідання чи ні?
Знову писк:
— Я зайнятий!
— Даси чи ні?
— Дам!
Купця покинули всі співробітники, от він вигадав цей простий спосіб добування матеріалу.

»

Місяць фантастичних творів 2017: підсумки[ред. код]

Доброго дня! Дякуємо за участь у місячнику! Ініціатор місячника, користувач Yasnodark, звернувся до ГО «Вікімедіа Україна» з проханням відзначити найактивніших учасників та учасниць акції. На жаль, йому не вдалося підвести підсумки раніше, тому ми тільки зараз розсилаємо форму для збору даних від Вас. Вікіпоштою Вам надіслала форму для заповнення, щоб ми могли передати чи переслати Вам сувеніри--VikaIvankiv (WMUA) (обговорення) 10:54, 6 вересня 2018 (UTC)

Дякую, але топіком вище ми з паном Yasnodark'ом, як кажуть, «побили горщики», тому мені незручно приймати від нього будь-які винагороди, і до того ж, не вважаю свій внесок у тому тематичному місячнику таким, що заслуговує на якусь винагороду. Тому мушу відмовитися. Із надією на розуміння--Xsandriel (обговорення) 11:06, 6 вересня 2018 (UTC)

Пропозиція[ред. код]

Вітаю! Маєте зацікавлення ідеєю? --Ерідан (обговорення) 22:09, 18 вересня 2018 (UTC)

Ну, зважаючи на загальну інерцію наших патрульних, то потребу (точніше, її відсутність через вищезгадану інерцію) в «оперативній координації дій та вирішенні проблем» задовольняє кнайпа, і взагалі патрульних, які свідомо виконують свої обов'язки у нас, на жаль, дуже мало. Я не проти додаткового веб-чату у Месенджері чи Скайпі, я взагалі вважаю, що «краще зробити та пошкодувати про це, ніж шкодувати, що не зробив», але боюся, там буде 3-4 людини максимум. От у ВікіФлудоЧаті, наприклад, десь 28-30 учасників, проте реально спілкуються 2-3 і останнє повідомлення взагалі було майже 3 місяці тому. У будь-якому разі, якщо створите такий чат — мої контакти у ФБ і скайпі вказані на моїй сторінці користувача.--Xsandriel (обговорення) 08:30, 19 вересня 2018 (UTC)
Кнайпа патрульних якраз цю потребу й не задовольняє: відповіді там можна чекати довго, а писати у Вікі не завжди зручно. На своїй СО патрульні реагують швидше. І мені здається, що 3—4 людини — це вже добре. Загалом, треба ще хоча б одного патрульного заагітувати. --Ерідан (обговорення) 08:50, 19 вересня 2018 (UTC)
Ги-ги, тобто нас усього двоє, хто підтримує ідею додаткового спілкування учасників проекту? «Третім будеш? Тоді шукай другого» (с) ) А якщо серйозно, то я саме це мала на увазі, коли казала про загальну інертність патрульних і Укр-вікі в цілому. Спробуйте поспілкуватись із тими, хто робить хоч більше 100 патрулювань за місяць, бо у нас, на мою думку, лише відсотків 10% цілеспрямовано патрулюють статті/правки, інші 90% патрулюють лише при нагоді і якщо є час/натхнення/бажання. Ваша цільова аудиторія — саме активні 10%. Гадаю, можна вже започатковувати якийсь чат, а люди самі підтягнуться--Xsandriel (обговорення) 10:21, 19 вересня 2018 (UTC)
Я вже повідомив про свою ідею найактивніших патрульних, але відгукнулись наразі тільки Ви. :( --Ерідан (обговорення) 10:49, 19 вересня 2018 (UTC)
Я як маркетолог могла б Вам порадити більш детально розписати, які саме можуть виникати оперативні питання і чому їх краще вирішувати через чат, а не Кнайпу. Користувачі навряд чи підуть на спілкування лише заради самого спілкування. В Укр-Вікі чомусь пропагується ідея, що «Вікіпедія — не соціальна мережа» (хоча в ВП:ЧНЄВ про це ні слова), і спілкування учасників проекту поза проектом, а іноді і в проекті (шаблончик «Пиши статті, а не базікай») — це щось погане і ганебне...Хоча чим більша спільнота, тим, НМСД, більше уваги треба приділяти спілкуванню учасників між собою, заради поліпшення моральної атмосфери спільноти. Ну ОК, як створите чат — повідомте, бажаю успіху!--Xsandriel (обговорення) 11:10, 19 вересня 2018 (UTC)
Чат є, чекаємо Вас. :) --Ерідан (обговорення) 11:07, 30 вересня 2018 (UTC)
А хто, де, куди, тобто, як приєднатися?)--Xsandriel (обговорення) 07:27, 1 жовтня 2018 (UTC)
Просто зайдіть у Facebook. --Ерідан (обговорення) 16:31, 1 жовтня 2018 (UTC)
Та я з нього і не виходжу ніколи...Ніякого сповіщення не було, довелося покопирсатися в Месенджері, але я таки знайшла ваш чат )--Xsandriel (обговорення) 16:41, 1 жовтня 2018 (UTC)

Покращення[ред. код]

Добрий день!

Ви у всіх статтях про села, які я доповнював, прибираєте моє оформлення. Важаєте, що так стало краще? — Шиманський હાય! 16:26, 24 вересня 2018 (UTC)

Якщо Ви маєте на увазі кілька статей, де блок приміток був оформлений у такій собі рамочці і мілким шрифтом, то так, я надаю перевагу уніфікованому вигляду Приміток (такому, як у 99,9% інших статей) і не бачу сенсу у спеціальному оформленні.--Xsandriel (обговорення) 16:33, 24 вересня 2018 (UTC)
Ну, у 99% статей про села — 1 рядок. Не думаю, що завжди варто орієнтуватися на уніфікований варіант. І це все-таки оформлення. Просто це не кілька статей про села, а кілька сотень, які я доповнював. І чомусь кожен за честь вважає прибрати те оформлення. І нічого не додає натомість. Хоч би для вигляду. Так зайдіть і сюди, уніфікуйте і тут. — Шиманський હાય! 16:37, 24 вересня 2018 (UTC)
Я мала на увазі не статті про села, а взагалі всі статті Вікіпедії, і, до речі, я такого оформлення, як ви пропагуєте, в інших вікі щось не бачила. Я наразі займаюся оформленням списків ВЛП Вінницької області і по ходу продивляюся статті про села, патрулюю чи трохи підправляю їх, з надією, що колись, коли я розгрібу ці завали з ВЛП, я візьмусь за доповнення статей про ці та інші села України. Хоча, якщо вам так дорогі ці дурні багатоповерхові конструкції <div style="margin:0;margin-top: 10px; padding: 10px; font-size:9pt; border: 1px solid #333333; line-height: 85%;">{{reflist}}</div>, то я їх поверну у ваші статті, щоб ви були здорові. До речі, на холєри до статті про село пихати інформацію про сільську раду, разом із таблицями і виносками, які мають бути і наявні в статті про сільраду??? Просто щоб води байтів побільше було?--Xsandriel (обговорення) 16:46, 24 вересня 2018 (UTC)
от приклад статті з купою приміток Ялтушків — примітки займають стільки ж місця, навіть згортаються, можна нормально прочитати шрифт тексту приміток, дизайн без траурної рамки очі не ріже. Ні, треба ж завжди примножувати сутності без потреби...--Xsandriel (обговорення) 16:57, 24 вересня 2018 (UTC)
Ото ще поб'ємся. Я свого оформлення не повертаю і війнами на пустому місці не займаюсь. З приводу сусідів - я на всіх не озираюсь, мені сподобалось, я й робив. Дякую за побажання здоров'я, Ви теж не хворійте ). Нічого повертати не треба. У мене всі ті статті у списку спостереження, краще я туди, за нагоди, чогось корисного додам. Води (ну, спасибі)? А у статті про село не треба, думаєте, писати хто там владарює? Їх же ці люди й обирали. Он зараз старост понавибирають, можна буде їх написати замість депутатів. У статті про сільську раду інформація детальна, а тут - лише про поточний склад. За роки, які я редагував статті про села, і покращив всі, що були розміром менше 1800 байт (а колись їх розміри починались від 1400) рідко хто подякував, чи доповнив опісля. Тому я, насправді, радий, що ще хтось чіпає ті статті. Гарного Вам вечора. — Шиманський હાય! 17:02, 24 вересня 2018 (UTC)
Я все ж таки ваші примітки поверну, цих статей відсотків 5, не більше, з тих, що я редагувала, тобто далееееко не всі-всі-всі статті про села. Про сільради не згодна, НМСД, там достатньо одним реченням сказати «орган місцевого самоуправління — така-то рада, складається із стількох-то депутатів, голова - такий-то з такої-то партії». Вам також гарного вечора.--Xsandriel (обговорення) 17:06, 24 вересня 2018 (UTC)
Статей про села 31 тисяча, я далеко не всі поредагував, хоч і хотів би - у мене стільки вільного часу за все життя не буде. Не хотів Вас образити. Але повертання моїх приміток - то вже точно дурна робота. Як не Ви, то хтось інший зайде і прибере. Я вже змирився. — Шиманський હાય! 17:19, 24 вересня 2018 (UTC)
Та нічого, (рос.) «для бешеной собаки семь вёрст — не крюк». Знайшла лише шість статей, де я виправляла оформлення, і повернула старе. Якщо десь якусь пропустила — маякуйте. Все, Вікіпедії на сьогодні досить, пішла пити пігулку від головного болю, бо з цим мілким шрифтом у ваших примітках та з моїми мінус 8 на кожне око я, здається, заробила собі мігрень. Добраніч!--Xsandriel (обговорення) 17:28, 24 вересня 2018 (UTC)

Паріївка (Іллінецький район)[ред. код]

Щодо змін у статті Паріївка (Іллінецький район): нащо ви поміняли місцями навшаблон і шаблон заготовки? Відповідно до ВП:ССС шаблони заготовок мають іти після навшаблонів.--Анатолій (обг.) 13:25, 9 жовтня 2018 (UTC)

та хто там ті правила читає...Виправлю.--Xsandriel (обговорення) 13:27, 9 жовтня 2018 (UTC)