Обговорення користувача:Xsandriel

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Архіви


Вікі любить музику[ред. код]


Розділ без дати --DixonDBot II (обговорення) 20:48, 23 листопада 2018 (UTC)

Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Фантастична осінь 2018 тощо[ред. код]

Xsandriel вітаю, вже розпочалася реєстрація щодо участі у місячнику фантастики, що стартує у вересні, для участі в тематичнику запрошую зареєструватися на сторінці. Адже ви планували завершити спіробітництво з мовою тюльпанів 5-ма статтями та зупинилися на трьох, тож якщо у вас знайдеться час та наймізерніше бажання на створення якоїсь з цих статей Сол 3, Едді Бертен[nl], Метт Мелдон (цикл)[nl] чи наприклад поліпшити статтю цієї статті за рахунок нідерладського розділу nl:Voorland (Brunner) в рамках торішньої обіцянки, буду вельми вдячний, як за ваші попередні статті та роботу у вікідаті..--Yasnodark (обговорення) 14:33, 4 вересня 2018 (UTC)

Якщо ж вам навіть сам спогад про шанувальників легких наркотиків та підсвічених ліхтарів вже в печінках сидить ), а від їх правопису та нашої недосконалості його відтворення аж на асфальт вивертає ), проте все ще десь глибоко у закутках вашої підсвідомості залишається бодай ледь тліюче примарне та нестійке бажання принести користь проекту, дуже вас прошу звернути увагу на необхідність перекладу статей з іншої знаної вам мови декількох з нижче перелічених статей про видатні фантастичнеі романи:

«Гаряча лінія Змійоносця[en]», «Герої та лиходії[en]», «Глибокий вакуум», «Двері до океану», «Жінка на краю часу[en]», «Жіночий чоловік», «Жінка, що впала», «Зеленіше, ніж ти гадаєш», «Зелені будівлі[en]» (англ. «Green Mansions: A Romance of the Tropical Forest», 1904), «Китайська гора Цанг», «Комплекс Касандри[en]», «Кохання серед руїн: пригоди поганого католика за часів, близькі до кінця світу[en]», «Крихкі дамби[en]», «Люди лані (роман)[en]», «Майклмас[en]», Моя брудна маленька книга викраденого часу[en]», «На крилах пісні[en]», «По той бік від Аполону», «Повітря [en]», «Прогулянка до межі світу[en]» «Прогульник Ріддлі», «Рік спокійного Сонця» «Сутінки Бріарею[en]»«Там, де до пізньої пори птахи так солодко співали[en]» «Химера[en]». З повагою та обережним сподіванням.--Yasnodark (обговорення) 14:33, 4 вересня 2018 (UTC)

Дякую за запрошення, проте дана тематика мені нецікава, а я пишу тільки про те, що хоч якось мене цікавить (про ці вищевказані твори я навіть і не чула, хоча читаю багато). І надалі прошу не турбувати мене проханнями написати/перекласти статті, ви ж, сподіваюсь, самі прекрасно це можете робити, чи ви тільки керувати вмієте і цінні вказівки роздавати? Все, крапка, не пишіть на цю СО більше, благаю.--Xsandriel (обговорення) 14:43, 4 вересня 2018 (UTC)
Довга цитата з Республіки ШКІД, яка крутиться в мене в голові 
«

В іншому кутку чути вищання поета Фінкельштейна. Це Купець збирає матеріал для свого "Кулемета".
— Даси віршики? — реве він. — Даси чи ні?
— Немає у мене віршів, — захищається Кость.
— Брешеш, є! Не даси, мучитиму, Костику!
— Не треба, Купо. Боляче.
— А даси вірші?
— Дам, дам…
— Отож-бо.
Купець, задоволений, відпускає Фінкельштейна і насідає на Янкеля.
— Даси оповідання чи ні?
Знову писк:
— Я зайнятий!
— Даси чи ні?
— Дам!
Купця покинули всі співробітники, от він вигадав цей простий спосіб добування матеріалу.

»

Місяць фантастичних творів 2017: підсумки[ред. код]

Доброго дня! Дякуємо за участь у місячнику! Ініціатор місячника, користувач Yasnodark, звернувся до ГО «Вікімедіа Україна» з проханням відзначити найактивніших учасників та учасниць акції. На жаль, йому не вдалося підвести підсумки раніше, тому ми тільки зараз розсилаємо форму для збору даних від Вас. Вікіпоштою Вам надіслала форму для заповнення, щоб ми могли передати чи переслати Вам сувеніри--VikaIvankiv (WMUA) (обговорення) 10:54, 6 вересня 2018 (UTC)

Дякую, але топіком вище ми з паном Yasnodark'ом, як кажуть, «побили горщики», тому мені незручно приймати від нього будь-які винагороди, і до того ж, не вважаю свій внесок у тому тематичному місячнику таким, що заслуговує на якусь винагороду. Тому мушу відмовитися. Із надією на розуміння--Xsandriel (обговорення) 11:06, 6 вересня 2018 (UTC)

Пропозиція[ред. код]

Вітаю! Маєте зацікавлення ідеєю? --Ерідан (обговорення) 22:09, 18 вересня 2018 (UTC)

Ну, зважаючи на загальну інерцію наших патрульних, то потребу (точніше, її відсутність через вищезгадану інерцію) в «оперативній координації дій та вирішенні проблем» задовольняє кнайпа, і взагалі патрульних, які свідомо виконують свої обов'язки у нас, на жаль, дуже мало. Я не проти додаткового веб-чату у Месенджері чи Скайпі, я взагалі вважаю, що «краще зробити та пошкодувати про це, ніж шкодувати, що не зробив», але боюся, там буде 3-4 людини максимум. От у ВікіФлудоЧаті, наприклад, десь 28-30 учасників, проте реально спілкуються 2-3 і останнє повідомлення взагалі було майже 3 місяці тому. У будь-якому разі, якщо створите такий чат — мої контакти у ФБ і скайпі вказані на моїй сторінці користувача.--Xsandriel (обговорення) 08:30, 19 вересня 2018 (UTC)
Кнайпа патрульних якраз цю потребу й не задовольняє: відповіді там можна чекати довго, а писати у Вікі не завжди зручно. На своїй СО патрульні реагують швидше. І мені здається, що 3—4 людини — це вже добре. Загалом, треба ще хоча б одного патрульного заагітувати. --Ерідан (обговорення) 08:50, 19 вересня 2018 (UTC)
Ги-ги, тобто нас усього двоє, хто підтримує ідею додаткового спілкування учасників проекту? «Третім будеш? Тоді шукай другого» (с) ) А якщо серйозно, то я саме це мала на увазі, коли казала про загальну інертність патрульних і Укр-вікі в цілому. Спробуйте поспілкуватись із тими, хто робить хоч більше 100 патрулювань за місяць, бо у нас, на мою думку, лише відсотків 10% цілеспрямовано патрулюють статті/правки, інші 90% патрулюють лише при нагоді і якщо є час/натхнення/бажання. Ваша цільова аудиторія — саме активні 10%. Гадаю, можна вже започатковувати якийсь чат, а люди самі підтягнуться--Xsandriel (обговорення) 10:21, 19 вересня 2018 (UTC)
Я вже повідомив про свою ідею найактивніших патрульних, але відгукнулись наразі тільки Ви. :( --Ерідан (обговорення) 10:49, 19 вересня 2018 (UTC)
Я як маркетолог могла б Вам порадити більш детально розписати, які саме можуть виникати оперативні питання і чому їх краще вирішувати через чат, а не Кнайпу. Користувачі навряд чи підуть на спілкування лише заради самого спілкування. В Укр-Вікі чомусь пропагується ідея, що «Вікіпедія — не соціальна мережа» (хоча в ВП:ЧНЄВ про це ні слова), і спілкування учасників проекту поза проектом, а іноді і в проекті (шаблончик «Пиши статті, а не базікай») — це щось погане і ганебне...Хоча чим більша спільнота, тим, НМСД, більше уваги треба приділяти спілкуванню учасників між собою, заради поліпшення моральної атмосфери спільноти. Ну ОК, як створите чат — повідомте, бажаю успіху!--Xsandriel (обговорення) 11:10, 19 вересня 2018 (UTC)
Чат є, чекаємо Вас. :) --Ерідан (обговорення) 11:07, 30 вересня 2018 (UTC)
А хто, де, куди, тобто, як приєднатися?)--Xsandriel (обговорення) 07:27, 1 жовтня 2018 (UTC)
Просто зайдіть у Facebook. --Ерідан (обговорення) 16:31, 1 жовтня 2018 (UTC)
Та я з нього і не виходжу ніколи...Ніякого сповіщення не було, довелося покопирсатися в Месенджері, але я таки знайшла ваш чат )--Xsandriel (обговорення) 16:41, 1 жовтня 2018 (UTC)

Покращення[ред. код]

Добрий день!

Ви у всіх статтях про села, які я доповнював, прибираєте моє оформлення. Важаєте, що так стало краще? — Шиманський હાય! 16:26, 24 вересня 2018 (UTC)

Якщо Ви маєте на увазі кілька статей, де блок приміток був оформлений у такій собі рамочці і мілким шрифтом, то так, я надаю перевагу уніфікованому вигляду Приміток (такому, як у 99,9% інших статей) і не бачу сенсу у спеціальному оформленні.--Xsandriel (обговорення) 16:33, 24 вересня 2018 (UTC)
Ну, у 99% статей про села — 1 рядок. Не думаю, що завжди варто орієнтуватися на уніфікований варіант. І це все-таки оформлення. Просто це не кілька статей про села, а кілька сотень, які я доповнював. І чомусь кожен за честь вважає прибрати те оформлення. І нічого не додає натомість. Хоч би для вигляду. Так зайдіть і сюди, уніфікуйте і тут. — Шиманський હાય! 16:37, 24 вересня 2018 (UTC)
Я мала на увазі не статті про села, а взагалі всі статті Вікіпедії, і, до речі, я такого оформлення, як ви пропагуєте, в інших вікі щось не бачила. Я наразі займаюся оформленням списків ВЛП Вінницької області і по ходу продивляюся статті про села, патрулюю чи трохи підправляю їх, з надією, що колись, коли я розгрібу ці завали з ВЛП, я візьмусь за доповнення статей про ці та інші села України. Хоча, якщо вам так дорогі ці дурні багатоповерхові конструкції <div style="margin:0;margin-top: 10px; padding: 10px; font-size:9pt; border: 1px solid #333333; line-height: 85%;">{{reflist}}</div>, то я їх поверну у ваші статті, щоб ви були здорові. До речі, на холєри до статті про село пихати інформацію про сільську раду, разом із таблицями і виносками, які мають бути і наявні в статті про сільраду??? Просто щоб води байтів побільше було?--Xsandriel (обговорення) 16:46, 24 вересня 2018 (UTC)
от приклад статті з купою приміток Ялтушків — примітки займають стільки ж місця, навіть згортаються, можна нормально прочитати шрифт тексту приміток, дизайн без траурної рамки очі не ріже. Ні, треба ж завжди примножувати сутності без потреби...--Xsandriel (обговорення) 16:57, 24 вересня 2018 (UTC)
Ото ще поб'ємся. Я свого оформлення не повертаю і війнами на пустому місці не займаюсь. З приводу сусідів - я на всіх не озираюсь, мені сподобалось, я й робив. Дякую за побажання здоров'я, Ви теж не хворійте ). Нічого повертати не треба. У мене всі ті статті у списку спостереження, краще я туди, за нагоди, чогось корисного додам. Води (ну, спасибі)? А у статті про село не треба, думаєте, писати хто там владарює? Їх же ці люди й обирали. Он зараз старост понавибирають, можна буде їх написати замість депутатів. У статті про сільську раду інформація детальна, а тут - лише про поточний склад. За роки, які я редагував статті про села, і покращив всі, що були розміром менше 1800 байт (а колись їх розміри починались від 1400) рідко хто подякував, чи доповнив опісля. Тому я, насправді, радий, що ще хтось чіпає ті статті. Гарного Вам вечора. — Шиманський હાય! 17:02, 24 вересня 2018 (UTC)
Я все ж таки ваші примітки поверну, цих статей відсотків 5, не більше, з тих, що я редагувала, тобто далееееко не всі-всі-всі статті про села. Про сільради не згодна, НМСД, там достатньо одним реченням сказати «орган місцевого самоуправління — така-то рада, складається із стількох-то депутатів, голова - такий-то з такої-то партії». Вам також гарного вечора.--Xsandriel (обговорення) 17:06, 24 вересня 2018 (UTC)
Статей про села 31 тисяча, я далеко не всі поредагував, хоч і хотів би - у мене стільки вільного часу за все життя не буде. Не хотів Вас образити. Але повертання моїх приміток - то вже точно дурна робота. Як не Ви, то хтось інший зайде і прибере. Я вже змирився. — Шиманський હાય! 17:19, 24 вересня 2018 (UTC)
Та нічого, (рос.) «для бешеной собаки семь вёрст — не крюк». Знайшла лише шість статей, де я виправляла оформлення, і повернула старе. Якщо десь якусь пропустила — маякуйте. Все, Вікіпедії на сьогодні досить, пішла пити пігулку від головного болю, бо з цим мілким шрифтом у ваших примітках та з моїми мінус 8 на кожне око я, здається, заробила собі мігрень. Добраніч!--Xsandriel (обговорення) 17:28, 24 вересня 2018 (UTC)

Паріївка (Іллінецький район)[ред. код]

Щодо змін у статті Паріївка (Іллінецький район): нащо ви поміняли місцями навшаблон і шаблон заготовки? Відповідно до ВП:ССС шаблони заготовок мають іти після навшаблонів.--Анатолій (обг.) 13:25, 9 жовтня 2018 (UTC)

та хто там ті правила читає...Виправлю.--Xsandriel (обговорення) 13:27, 9 жовтня 2018 (UTC)

Запрошення[ред. код]

Запрошую Вас взяти участь у Місячник упорядкування української Вікіпедії 2. Ви також можете не лише усувати якісь із запропонованих недоліків української Вікіпедії, а й сміливо пропонувати свої аспекти у вигляді розділів місячника.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 10:03, 1 листопада 2018 (UTC)

Дякую, але у такому форматі нецікаво. Я і так постійно займаюся впорядкуванням Вікіпедії, поки інші пишуть статті з помилками, але отримують за це мєдалькі. От яскравий приклад, до речі — Людина на Місяці (книга Френсіса Годвіна)--Xsandriel (обговорення) 08:37, 2 листопада 2018 (UTC)
Визнаю, що цю статтю я не доробив. Терпіння тоді не вистачило. Тепер для мене буде стимул нарешті її доробити. Ще з того тижня Нові світи (журнал) залишилась недоробленою, щоправда лише сама кінцівка. І ще є кілька статей на інші теми, наприклад про спортсменів. Ніяких медальок я за той тиждень не отримував і взагалі з організацією Вікімедія Україна нічого спільного мати не хочу і знати їх взагалі не хочу. Більше наперед неперекладених статей я не публікую, а спочатку собі в чернетку.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 18:39, 12 листопада 2018 (UTC)
Все, доробив "Людину на Місяці", можете перевіряти.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 09:33, 15 листопада 2018 (UTC)

Вікіцитати[ред. код]

Запрошую у Вікіцитати! Ми цінуємо внесок кожного! ) --Сергій Липко (обговорення) 22:52, 4 грудня 2018 (UTC)