Unreal

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Unreal

Unrealgoldbox.jpg
Американська обкладинка Unreal Gold

Розробник Epic Games, Digital Extremes
Видавець Newworldmap.svg GT Interactive
Частина серії Unreal
Наступна гра серії Q250019?
Дата випуску 22 травня 1998
Версія 226f
Жанр Шутер від першої особи
Віковий
рейтинг
ELSPA: 15+
ESRB: M
Платформа Windows, Mac OS, Linux
Рушій гри Unreal Engine 1
Режим гри Один гравець, мережева гра
Носій CD-ROM
Системні
вимоги
Для PC: Windows 95/98/NT 4.0, 166 МГц Pentium- сумісний ЦПУ (рек. 200 МГц), 16 МБ ОЗУ (рек. 32 МБ), 2 МБ відеокарта, звукова карта, CD-ROM-дисковод, 100 МБ місця на ж/д (рек. 450 МБ)
Керування Клавіатура, миша

Unreal — культова відеогра жанру 3D-шутер розроблена компанією Epic MegaGames (пізніше перейменована в Epic Games) у партнерстві з Digital Extremes, і випущена компанією GT Interactive. Офіційний реліз гри відбувся 22 травня 1998 року.

Гра відрізнялась захоплюючим геймплеєм та ігровим двигуном, який розроблювався упродовж трьох років до випуску гри і тепер носить її ім'я. З часу виходу Unreal, ця ігрова серія має одне пряме продовження та дві серії ігор, які відрізняються, засновані на всесвіті Unreal. Unreal — перша гра, справжній екранний знімок якої журнал Game.EXE опублікував на чільній палітурці у поліграфічній якості.

Доповнення Unreal Mission Pack I: Return To Na Pali було опубліковане 31 травня 1999 року і додало нові місії в одиночний режим Unreal. Unreal і Unreal Mission Pack I: Return To Na Pali пізніше були перевидані під назвою Unreal Gold. 30 серпня 2001 року, Unreal був знову перевиданий як Totally Unreal, який містив у собі вміст Unreal Gold та Unreal Tournament. У 2007 році компанією «Новий Диск» виданий збірник «Антологія Unreal», що включав у себе "Unreal Gold, «Unreal Tournament: Game of the Year Edition», «Unreal II: The Awakening» і «Unreal Tournament 2004: Editors' Choice Edition» та аудіодиск із вибраними звуковими доріжками з «Unreal»-серії.

Фабула[ред.ред. код]

Гравець виступає у ролі засудженого за невідомий злочин ув'язненого № 849 на борту тюремного космічного корабля Вортекс Райкерс (англ. Vortex Rikers) (бортовий номер NC114-85EKLS)[1], що зазнав аварії (після якої гине більша частина людей, що були на борту) у горах на недослідженій людьми планеті На Палі. Аборигени цієї планети (чотирирукі налійці) були поневолені конфедерацією альянсів іншопланетних рас і включені до Імперії скаарджів — ворожій землянам розвиненій цивілізації. Коли Вортекс Райкерс, що потрапив до надзвичайно сильного гравітаційного поля На Палі, зазнає аварії, скаарджі проникають у розбитий корабель, вбиваючи всіх знайдених, що вижили. Після того, як усі ув'язнені й майже увесь екіпаж корабля гинуть при катастрофі й у результаті атаки скаарджів, гравець залишається на самоті на невідомій йому планеті.

Примітки[ред.ред. код]

Посилання[ред.ред. код]