Сироватка (їжа)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Склянка сироватки

Сироватка молочна — продукт переробки молока, який здобувають під час виробництва сирів, сиру кисломолочного, казеїну. Сироватка — плазма молока, яка переважно містить воду, лактозу та мінеральні солі.

Склад[ред.ред. код]

Сироватка містить 93—94% води, 0,7—1% білків (головним чином альбумінів і глобулінів), 4,5—4,7% вуглеводів (молочного цукру), 0,04—0,05% жиру, 0,5—0,7% мінеральних солей. При сквашуванні молока сичужним ферментом одержують солодку сироватку, а молочнокислими бактеріями — кислу. Солодка молочна сироватка поживніша, ніж кисла. 100 кг її містять 11 кормових одиниць і 0,9 кг перетравного протеїну. Основну кількість молочної сироватки одержують при виробництві сиру. Молочну сироватку використовують для виготовлення альбумінового молока, молочного цукру, різних напоїв, а також для годівлі та відгодівлі свиней. Суха молочна сироватка входить до складу замінників молока для молодняка свійських тварин. З сироватки також виробляють концентрат сивороковий білковий (КСБ), з концентрайією білку 72-82% залежно від віробника та якості продукції. Його використовують у виробництві спортивного та дітячого діетичного молочного харчування. Такі молочні суміші використовуються для харчування людей, які погано засвоюють лактозу.

До складу молочної сироватки входять вітаміни групи В, вітамін С, нікотинова кислота, холін, вітамін А, вітамін Е і біотин. Молочна сироватка містить також кальцій, магній і пробіотичні бактерії. 1 літр сироватки містить 60% добової потреби організму дорослої людини в кальції, практично повністю у вітаміні В2 і на 40% в калії.

Див. також[ред.ред. код]

Посилання[ред.ред. код]


Їжа та напої Це незавершена стаття про їжу та напої.
Ви можете допомогти проекту, виправивши або дописавши її.