Вікіпедія:Кандидати у добрі статті/Позбавлення статусу

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Вибрані зображення · Вибрані портали · Вибрані списки · Вибрані статті · Добрі статті

Скорочення
ВП:ДС-ПС
Qsicon blue star minus.png
На цій сторінці відбувається обговорення стосовно добрих статей, які не відповідають критеріям. Виставляти статтю кандидатом до позбавлення статусу можна не раніше, як за 3 місяці після обрання доброю. Винятком із цього правила можуть бути лише випадки, коли стаття після обрання була сильно змінена (була вилучена недостовірна інформація, вилучені ділянки тексту чи зображення, що порушують авторські права, чи стали відомими інші факти, невідомі під час обговорення статті і це сильно вплинуло на якість статті чи її відповідність критеріям).

Бажано спробувати виправити недоробки щоб довести статтю до рівня, який відповідає критеріям. Якщо це не вдасться зробити за результатами обговорення протягом 1 місяця, то стаття втрачає статус доброї. Винятки становлять випадки, якщо у добрих статтях виявлено порушення авторського права. У разі наявності у статті фрагментів, що порушують авторське право, обговорення триває один тиждень і стаття втрачає статус доброї, якщо не була протягом цього часу перероблена.

Якщо за позбавлення статусу аргументовано висловилося понад троє учасників і немає аргументованих голосів проти позбавлення статусу, то за рішенням адміністратора, який підводить підсумок, термін обговорення може бути скорочений, але не може бути коротшим за один тиждень.

На статті, які є кандидатами до позбавлення статусу, обов'язково ставте шаблон {{До позбавлення статусу доброї}}. Замінюйте цим шаблоном шаблон {{Добра стаття}}. Обов'язково вказуйте дату номінації. Приклад: {{До позбавлення статусу доброї|19 жовтня 2019}}.

Підсумки щодо позбавлення статусу підбиваються щоп'ятниці.

Wikipedia-logo-v2.svg
Вікіпроекти
 
Категорія КатегоріяКаталог

Поточні пропозиції[ред. код]

Управління державної охорони України[ред. код]

Пропонує: Стаття отримала статус доброї 2008 року. Проте оцінюючи її зараз, мені очевидно, що стаття не може претендувати на такий статус. І не тільки через практично повну відсутність вторинних незалежних джерел (серед 18 джерел статті — 11 нормативно-правових актів — указів чи законів, які не вважаються найкращими джерелами для статей) чи критичної нестачі виносок (чимало розділів не мають жодної виноски, мінімум 2 джерел — биті), а через те, що стаття банально виглядає істотно недописаною. Тобто там замало інформації просто про об'єкт статті — як проходило становлення і розвиток УДО за 29 років незалежності, чи були його реформи за цей час, як саме УДО функціонує, які випадки, історії та інциденти потрапляли у поле зору громадськості (згадано лише один випадок щодо Київської фортеці). Підсумовуючи: за шкалою якості проекту Військова історія (там типова шкала оцінювання), стаття може претендувати на II рівень якості (розвинута). --VoidWanderer (обговорення) 19:00, 16 жовтня 2019 (UTC)

За кого/що Кількість голосів «За» Кількість голосів «Проти» Кількість голосів «Утримуюсь» %за Початок Тривалість Статус Закінчення
Управління державної охорони України 3 0 0 100% 16 жовтня 2019
  • Symbol support vote.svg За:
  1. --VoidWanderer (обговорення) 19:00, 16 жовтня 2019 (UTC)
  2. --MiskoGe (обговорення) 21:19, 18 жовтня 2019 (UTC)
  3. --Sehrg (обговорення) 14:33, 19 жовтня 2019 (UTC)
  • Symbol oppose vote.svg Проти:
  • Symbol neutral vote.svg Утримуюсь:

Завершені обговорення[ред. код]

Див. також[ред. код]