Вікіпедія:Кандидати у добрі статті/Позбавлення статусу

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Вибрані зображення · Вибрані портали · Вибрані списки · Вибрані статті · Добрі статті

Скорочення
ВП:ДС-ПС
Qsicon blue star minus.png
На цій сторінці відбувається обговорення стосовно добрих статей, які не відповідають критеріям. Виставляти статтю кандидатом до позбавлення статусу можна не раніше, як за 3 місяці після обрання доброю. Винятком із цього правила можуть бути лише випадки, коли стаття після обрання була сильно змінена (була вилучена недостовірна інформація, вилучені ділянки тексту чи зображення, що порушують авторські права, чи стали відомими інші факти, невідомі під час обговорення статті і це сильно вплинуло на якість статті чи її відповідність критеріям).

Бажано спробувати виправити недоробки щоб довести статтю до рівня, який відповідає критеріям. Якщо це не вдасться зробити за результатами обговорення протягом 1 місяця, то стаття втрачає статус доброї. Винятки становлять випадки, якщо у добрих статтях виявлено порушення авторського права. У разі наявності у статті фрагментів, що порушують авторське право, обговорення триває один тиждень і стаття втрачає статус доброї, якщо не була протягом цього часу перероблена.

Якщо за позбавлення статусу аргументовано висловилося понад троє учасників і немає аргументованих голосів проти позбавлення статусу, то за рішенням адміністратора, який підводить підсумок, термін обговорення може бути скорочений, але не може бути коротшим за один тиждень.

На статті, які є кандидатами до позбавлення статусу, обов'язково ставте шаблон {{До позбавлення статусу доброї}}. Замінюйте цим шаблоном шаблон {{Добра стаття}}. Обов'язково вказуйте дату номінації. Приклад: {{До позбавлення статусу доброї|26 січня 2021}}.

Підсумки щодо позбавлення статусу підбиваються щоп'ятниці.

Wikipedia-logo-v2.svg
Вікіпроєкти
 
Категорія КатегоріяКаталог

Поточні пропозиції[ред. код]

Короткевич Володимир Семенович[ред. код]

Пропонує: Безліч тверджень не підкріплені джерелами, життєпис недописаний. Нашу статтю неможливо поставити в один ряд з доброю статтею у білоруській вікіпедії. —NachtReisender (обговорення) 18:04, 20 серпня 2020 (UTC)

За кого/що Кількість голосів «За» Кількість голосів «Проти» Кількість голосів «Утримуюсь» %за Початок Тривалість Статус Закінчення
Короткевич Володимир Семенович 5 1 0 83.33% 20 серпня 2020 року
  • Symbol support vote.svg За:
  1. NachtReisender (обговорення) 18:04, 20 серпня 2020 (UTC)
  2. DimasSolo (обговорення) 23:04, 27 жовтня 2020 (UTC)
  3. --Acedtalk 18:28, 11 грудня 2020 (UTC)
  4. --Kharkivian (обг.) 16:57, 10 січня 2021 (UTC)
  5. --Валерий З (обговорення) 00:29, 18 січня 2021 (UTC)
  • Symbol oppose vote.svg Проти:
  1. --Yasnodark (обговорення) 15:29, 28 жовтня 2020 (UTC)
  • Symbol neutral vote.svg Утримуюсь:

Завершені обговорення[ред. код]

Див. також[ред. код]