Вікіпедія:Запити на шаблони

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Скорочення
ВП:ЗНШ
Wikipedia-logo-v2.svg
Вікіпроекти
 
Категорія КатегоріяКаталог

Архіви

 1. Архів 2009
 2. Архів 2010
 3. Архів 2011
 4. Архів 2012
 5. Архів 2013

Це службова сторінка, яка опікується створенням шаблонів, їхнім впровадженням та тестуванням.

Ви можете також розмістити тут свій запит на шаблон. Зверніть увагу на оновлений формат додавання запиту. Формат: назва шаблону, якщо є схожі зразки — то посилання на них в українському або іншомовних розділах. Прохання для тих, хто розміщує запити, слідкувати за їх виконанням. Також ви можете взяти участь у роботі проекту Вікіпедія:Проект:Шаблони.

Зміст

Шаблон:Археологічна пам'ятка/документація [ред. код]

Прошу додати строки Площа пам'ятки Висота над рівнем моря

Також, напишіть, як поповнювати строки у шаблон? В мене не виходить.

Шаблон для порталу:Бароко[ред. код]

Потрібен новий шаблон на кшталт російського, зрозуміло, що з назвами укранською і з архівом. (Портал:Театр/Изображение недели/Шапка для года), щось схоже на це (Портал:Бароко/Зображення місяця/Позначка року). Сподіваюсь на допомогу--Lorry (обговорення) 07:18, 30 червня 2015 (UTC)

Шаблон:S-phrase[ред. код]

Шось у нас шаблони типу {{S7}} прописані не через {{S-phrase}}, а через {{r-phrase}}. Хоча в енвікі вони окремо (en:category:S-phrase templates). Ніби нічого такого, але перепишіть, а? -- Ата (обг.) 11:08, 23 січня 2013 (UTC)

Треба б… --Baseобг.вн. 20:53, 1 лютого 2013 (UTC)

Шаблон:Сторінка обговорення[ред. код]

Для сприяння зменшення конфліктності і розвитку Укр.Вікі прошу створити в Укр.Вікі за прикладом Рос.Вікі шаблон, що з'являється на кожній сторінці обговорення де є докладна інформація (українською приблизно з на рос. "Правила обсуждений→Будьте вежливы→Предполагайте добрые намерения→Не допускайте оскорблений→Не цепляйтесь к новичкам→Пожалуйста, подписывайте свои сообщения, используя четыре тильды→Новые темы начинайте внизу страницы (добавить тему)→Впервые в Википедии? Добро пожаловать! Часто задаваемые вопросы"). Я міг постаратися зробити для УкрВікі - але я не знаю назви їх шаблону для зразка, і напевно це з доступом статусу адміна (якщо автоматично появляється на всіх сторінках обговорень Вікіпедії), якого в мене немає. З повагою --✍ Крупскі Алег обг · внес @ 10:13, 7 січня 2014 (UTC)

Не пам'ятаю як там в рувікі. Тут є два шляхи. Або власне створення «обговорень» статей з лише цим шаблоном. Користувач бачить що є СО, заходить почитати, а бачить нічого і видає кілька поганих слів під носа. Така модель в македономовній Вікіпедії. Інший спосіб це встановити шаблон в так званий едітнотіс сторінки. У такому разі шаблон відображуватиметься угорі сторінок при редагуванні їх. (над полем редагування). Це дійсно вимагає адмінправ для встановлення в сам нотіс. У будь-якому випадку що те що те треба обговорити при чому із застосуванням загального оголошення, бо в першому випадку йде мова про створення десятків або скоріше й сотень тисяч майже порожніх сторінок, в другому ж про редагування інтерфейсу. --ᛒᚨᛊᛖ (ⰑⰁⰃ) 18:07, 30 жовтня 2014 (UTC)

Шаблон:Бурбони[ред. код]

Будь ласка, створіть шаблон Шаблон:Бурбони. Дякую! --Vittalio (обговорення) 15:02, 12 лютого 2014 (UTC) — перенесено з Обговорення:Людовик I Бурбон-Конде --Розум (обговорення) 14:55, 14 лютого 2014 (UTC)

YesТак Зроблено --AndriykoUA 14:14, 8 січня 2015 (UTC)

Існує неякісний шаблон Французькі Бурбони, який слід наблизити до англомовної версії. Дякую. --Розум (обговорення) 14:55, 14 лютого 2014 (UTC)

Шаблон:Міста майя[ред. код]

Потрібен шаблон Міста майя.

YesТак Зроблено Шаблон:Міста майя підкорегуйте назви міст--Петрущак Обг@ 17:18, 20 квітня 2014 (UTC)

Шаблон:ЗНО[ред. код]

Пропоную створити шаблон для організації та відсортування матеріалу для підготовки до ЗНО. На мою думку, це допоможе майбутнім абітурієнтам з пошуком потрібних матеріалів.

--AlexSG (обговорення) 21:36, 2 березня 2014 (UTC)

Оформлення шаблону Аніманга/Заголовок та ін.[ред. код]

Допоможете з цим? Обговорення тут: Обговорення Вікіпедії:Проект:Аніме та манґа#Оформлення шаблону Аніманга/Заголовок та ін. -- Ата (обг.) 07:19, 18 квітня 2014 (UTC)

Шаблон:Чемпіонат світу з трекових велоперегонів[ред. код]

Прохання до умільців створити Шаблон:Чемпіонат світу з трекових велоперегонів або просто з велоперегонів. За основу можна взяти en:Template:Infobox cycling championship, проте він потребує доопрацювання з візуальної точки зору. Я приклад оформлення можна взяти картку у статті Чемпіонат світу з трекових велоперегонів 2000. Довести її до пуття і створити на її основі нормальний шаблон я так і не змогла. Буду дуже вдячна за допомогу. --Tata lv (обговорення) 11:21, 23 квітня 2014 (UTC)

А це треба до Вікіпедія:Вікіфлешмоб чи можна після? ;-) Бо зробити неважко, але зараз просто важко знайти час. Хоча якщо це потрібно для статті на флешмоб, то пошукаю. --ReAlв.о. 11:48, 23 квітня 2014 (UTC)
Можна і після флешмобу :) До цих статтей планую повернутися десь в травні, так що можна не спішити. --Tata lv (обговорення) 12:11, 23 квітня 2014 (UTC)
Тоді ми його ще обговоримо, бо у мене таке враження, що він має називатися {{Змагання з велосипедного спорту}} (див. корекцію статті). --ReAlв.о. 13:14, 23 квітня 2014 (UTC)
Добре, коли будете мати час, дайте знати тут або в мене на СО і тоді все узгодимо. --Tata lv (обговорення) 13:55, 23 квітня 2014 (UTC)

Шаблон:Scroll Gallery[ред. код]

Хтось в курсі чому Шаблон:Scroll Gallery перестав працювати? Навка (обговорення) 14:36, 25 квітня 2014 (UTC)

Схоже, знову працює. --ᛒᚨᛊᛖ (ⰑⰁⰃ) 00:44, 19 квітня 2016 (UTC)

Шаблон:Безрозмірнісні фізичні величини, Шаблон:Критерії подібності[ред. код]

Працюючи над статтями на цю тематику бачу необхідність у шаблонах, яких немає. Може знайдуться охочі і компетентні їх створити.--Білецький В.С. (обговорення) 19:08, 15 червня 2014 (UTC)

Білецький В.С., Якщо підкажете вміст ;) --ᛒᚨᛊᛖ (ⰑⰁⰃ) 18:01, 30 жовтня 2014 (UTC)

Шаблон:Картка мозку та Шаблон:Картка нейрона[ред. код]

Прохання перекласти шаблон з англовікі--Brunei (обговорення) 15:36, 11 липня 2014 (UTC)

Можете, будь ласка, зробити власне переклад слів у параметрах та тих що відображуються? Я ж так розумію що у вас проблема не з власне перекладом а зі створенням шаблону. --ᛒᚨᛊᛖ (ⰑⰁⰃ) 18:00, 30 жовтня 2014 (UTC)
Перекладаю, хоча ніби там нема ніяких підводних каменів...
{-{Мозок

| назва = | латина = | номер у "Анатомії" Грея = | сторінка у "Анатомії" Грея = | зображення = | підпис = | зображення2 = | підпис = | входить до = | склад = структури і ядра | артерії = | вени = | скорочення = | NeuroLex = | NeuroLexID = | Dorlands = | DorlandsID = | BamsSlug = | TA98 = | FMA = }-}

І, як неважко, ще до купи про нейрон.
{-{Нейрон

|назва= |зображення= |підпис= |локалізація = |функція = |нейромедіатор = |морфологія = |аференти = пресинаптичні зв'язки |еференти = постсинаптичні зв'язки |NeuroLex = |NeuroLexID = }-}--Brunei (обговорення) 19:31, 10 січня 2015 (UTC)

Потребує переробки {{Infobox anatomy}} en:Template:Infobox anatomy, легше буде зробити через створення нового {{Картка анатомії}}, адже суть у тому, що вони всі робляться через {{Картка}} --PsichoPuzo (обговорення) 17:39, 21 вересня 2016 (UTC)

Шаблон:Бібліоінформація[ред. код]

Привіт! Велике прохання підтягнути хоча б до рівня англійського. Я ще такі складні шаблони не робив, тому вирішив не ризикувати, щоб не наламати дров. --Nickispeaki (обговорення) 10:13, 29 липня 2014 (UTC)

Шаблон:Політик[ред. код]

Прохання доробити. --Nickispeaki (обговорення) 10:07, 5 серпня 2014 (UTC)

Конкретизуй що ти там хочеш бачити. --ᛒᚨᛊᛖ (ⰑⰁⰃ) 17:57, 30 жовтня 2014 (UTC)

Шаблон:Зірка[ред. код]

Прохання створити нормальний шаблон (на кшталт Шаблон:Звезда) для зірок, бо шаблон типу Зірка begin, і всі шаблони цього типу, є надзвичайно складним та загромадженим нікому не потрібними функціями, і як мінімум лякає людей необізнаних з цим. Докотилися до того що стаття Альфа Центавра немає шаблону --«Teo» обг 13:38, 7 вересня 2014 (UTC)

Шаблон:Книжкова серія[ред. код]

M:
Загальна інформація

Прохання перекласти цей шаблон з англійської вікі, томущо немає можливості створити сторінку про серію книжок, а не окремо про одну. англовікі— Це написала, але не підписала користувачка FabulousAngelika (обговореннявнесок).

Ви маєте на увазі доповнити його якимись параметрами які є в англомовній Вікіпедії, але яких немає в україномовному наразі? --ᛒᚨᛊᛖ (ⰑⰁⰃ) 17:56, 30 жовтня 2014 (UTC)

Зробити навігаційні шаблони[ред. код]

Шаблон:Дерево категорій (біологія) має виглядати як Шаблон:Модельні організми в генетиці, тільки зі сталою шириною (щоб не скорочувався при зменшенні кількості категорій).

Шаблон:Біологічна категорія має бути таким як Шаблон:Молекулярна фізика, тільки щоб можна було міняти колір. Заздалегідь дякую, --Nina Shenturk (обговорення) 19:05, 29 жовтня 2014 (UTC)

А посилатись вони куди мають? На жаль, в біології не дуже розбираюсь. --ᛒᚨᛊᛖ (ⰑⰁⰃ) 17:59, 30 жовтня 2014 (UTC)
Власне мені потрібні самі «рамки» від шаблонів, тобто оформлення, а посилання я сама розставлю.--Nina Shenturk (обговорення) 15:29, 1 листопада 2014 (UTC)

Шаблон:Дослідження планет та планети Сонячної системи[ред. код]

Здається тут можна залишити запити на створення шаблонів. Я не знаю можливостей перекладачів тому, напишу що гарно було б перекласти з англійської. Про планету - як за приклад - шаблон про Марс. В деяких шаблонах вже є дослідження КА, проте хай буде і там і там. Прошу створити шаблони для:

1. Дослідження Меркурія космічними апаратами.

2. Дослідження Венери космічними апаратами.

3. Власне Венера.

4. ДОслідження Фобоса космічними апаратами.

5. Дослідження Деймоса космічними апаратами.

6. Дослідження Титана (супутник) космічними апаратами.

7. Дослідження Сатурна космічними апаратами.

8. Власне Сатурн.

9. Дослідження Юпітера космічними апаратами.

10. Дослідження Урана космічними апаратами.

11. Дослідження Нептуна космічними апаратами.

12. Власне Плутон (карликова планета).

13. Дослідження Плутона космічними апаратами. Дякую.-- Manefon (обговорення) 10:43, 19 лютого 2015 (UTC)

Створити — не проблема, візьміть за зразок будь-який навшаблон та й створюйте. Тільки такі шаблони, як en:template:Mars — це точно не приклад, це, як каже дехто в ру-вікі, «лотуха на весь екран два екрани», завалена прірвою непримітних об'єктів, у тому числі сумнівної значимості, серед яких реально важливі треба ще довго шукати. Взагалі кажучи, тягти щось з інших Вікіпедій — не кращий напрямок прикладання праці. Stas (обговорення) 22:51, 19 лютого 2015 (UTC)
зробив про Сатурн Шаблон:Дослідження Сатурна космічними апаратами --27century (обговорення) 18:29, 24 грудня 2015 (UTC)

Шаблон:Картка біатлоніста[ред. код]

Є відповідник в російській вікі: Шаблон:Биатлонист, а також така анкета на сайті ФБУ: Приклад. Їх би злити в одну шаблон-картку... Також - англ. відповідник: Template:Infobox_biathlete--DegoleX (обговорення) 19:29, 20 лютого 2015 (UTC)

Шаблон:Я люблю Рівне[ред. код]

ЛюблюРівне 00.png Цей користувач любить княже місто Рівне.


Доброго дня!!! Потрібна допомога в створенні шаблону типу "Я люблю Рівне!!!". (Щось на зразок Шаблон:Я люблю Львів, тільки можна простіше...) Заздалегідь вдячний... --REX82 (обг.) 16:30, 8 вересня 2015 (UTC)

Так годиться? Бо бренда міста до цих пір не народили. Заюзав традиційний герб + прапор -- Usik64 обговорення 14:26, 24 листопада 2015 (UTC)
Дуже дякую!!! --REX82 (обг.) 16:59, 24 листопада 2015 (UTC)
На здоров'я -- Usik64 обговорення 15:46, 24 листопада 2015 (UTC)

Шаблон:Картка засобу ППО[ред. код]

Шаблон:Картка зброї[ред. код]

Шаблон:UsersSpeak[ред. код]

Для належного оформлення підкатегорій у Категорія:User languages. Аналогічний шаблон використовується у 33 вікіпедіях, зокрема в англійській en:Template:UsersSpeak, російській ru:Шаблон:UsersSpeak, білоруській be-tarask:Шаблён:Мовы ўдзельніка. Заздалегідь дякую.--Xsandriel (обговорення) 13:26, 24 листопада 2015 (UTC)


Шаблон:Картка:Військовий підрозділ[ред. код]

Шаблон:Картка книги[ред. код]

Потрібно переробити (або якимось чином доповнити) Шаблон:Видання. Варто би зробити, так як в рос. вікі. додати необхідні поля: інші назви книги(коли не збігається), та розділити на блоки: загальна інформація, оригінальна версія книги та перекладена. ось як це зроблено в рос. ru:Шаблон:Карточка книги

Дякую. 27century (обговорення) 00:28, 18 грудня 2015 (UTC)

en:Template:Infobox book--PsichoPuzo (обговорення) 00:33, 18 грудня 2015 (UTC)
 Працюю --PsichoPuzo (обговорення) 06:37, 20 вересня 2016 (UTC)

Шаблон:Брайль[ред. код]

en:Template:Braille cell водночас завеликий, щоб я його просто руками копіювала, і заширокий, щоб імпортувати його з усіма підсторінками (там є непотрібні для укрВП речі). Якщо б хтось допоміг зі створенням, було б добре. -- Ата (обг.) 11:37, 21 грудня 2015 (UTC)

А що саме непотрібне? --ᛒᚨᛊᛖ (ⰑⰁⰃ) 00:40, 19 квітня 2016 (UTC)

Шаблон:IPAblink[ред. код]

Прошу виправити ситуацію з IPAblink. Там, певно, якась помилка. Чи не можна перекласти з англійської?

--В.Галушко (обговорення) 09:35, 5 січня 2016 (UTC)

Шаблон:YouTube особистість[ред. код]

Гадаю вартий уваги Шаблон:Картка. en:Template:Infobox YouTube personality--27century (обговорення) 00:16, 11 січня 2016 (UTC)

Тільки не під такою назвою. Stas (обговорення) 02:55, 11 січня 2016 (UTC)
Може Шаблон:Картка персонажу YouTube?--PsichoPuzo (обговорення) 23:09, 13 січня 2016 (UTC)

Шаблон:Ілля Рєпін[ред. код]

Шаблон:МФА[ред. код]

Шаблон МФА повинен бути повністю переписаний. У коді, певно, помилка: замість посилання на статтю про відповідний звук виходить абревіатура МФА з посиланням на ту ж саму статтю «Міжнародна фонетична абетка». Мушу встановлювати посилання вручну.

--В.Галушко (обговорення) 12:33, 8 лютого 2016 (UTC)

Ну там зараз взагалі ніяке посилання, у тому числі на ту ж статтю, не передбачене, просто додається підказка при наведенні «Вимова у МФА». А можете описати, чи привести приклад іншомовного шаблону як ви б хотіли щоб шаблон працював? --ᛒᚨᛊᛖ (ⰑⰁⰃ) 00:38, 19 квітня 2016 (UTC)

Шаблон:Потрібен переклад[ред. код]

Вставлення англомовного шаблону {{fix|text=translation needed|date=January 2016}} чомусь викликає [translation needed] з посиланням на «Статті, що необхідно поліпшити». Чи не можна розібратися?

--В.Галушко (обговорення) 14:20, 8 лютого 2016 (UTC)

А яку поведінку ви з нього очікували? --ᛒᚨᛊᛖ (ⰑⰁⰃ) 00:36, 19 квітня 2016 (UTC)

Шаблон:Підкреслення[ред. код]

Шаблон:Картка бренда[ред. код]

Вітаю. Прохання повністю замінити незручний і неповний шаблон на принаймні кращий як за оформленням, так і за необхідними параметрами російський аналог. Інакше тим, що є, користуватися неможливо (створений анонімом, який не довів його до ума). І включень дуже мало. Дякую. --AnatolyPm (обговорення) 14:41, 16 березня 2016 (UTC)

YesТак Зроблено. — ɪ (обговорення) 11:22, 17 березня 2016 (UTC)
Дуже дякую. Чудовий шаблон. --AnatolyPm (обговорення) 11:44, 17 березня 2016 (UTC)

Шаблон:Ядерна та радіаційна фізика[ред. код]

Будь-ласка — Це написав, але не підписав користувач Nallikaea (обговореннявнесок) 17:25, 2 квітня 2016.

YesТак Зроблено. — ɪ (обговорення) 00:00, 3 квітня 2016 (UTC)
Чудовий шаблон! — Це написав, але не підписав користувач 193.108.227.228 (обговореннявнесок) 15:25, 10 квітня 2016.

Шаблон:Землетрус[ред. код]

При використанні шаблону перед картою вискакує щось подібне - [[Зображення:, а після карти - |240px|alt=|Землетрус]]. Як виправити?--DegoleX (обговорення) 16:45, 18 квітня 2016 (UTC)

Мм, а як ви використовували його? Там просто назву файлу потрібно вказувати, а не повний синтаксис вставки зображення. --ᛒᚨᛊᛖ (ⰑⰁⰃ) 00:31, 19 квітня 2016 (UTC)
ось тут гляньте Землетрус в Еквадорі (2016)--DegoleX (обговорення) 04:13, 19 квітня 2016 (UTC)
YesТак Глянув. --ᛒᚨᛊᛖ (ⰑⰁⰃ) 22:49, 19 квітня 2016 (UTC)

Спортивні змагання[ред. код]

Страх і жах. Зараз проходить Чемпіонат Європи з водних видів спорту. Стикнувся з тим, що немає шаблону-картки для цього змагання. Тоді вирішив скористатись Шаблон:Infobox sport event, а там - маєм те, що маєм.. Чи можна це якось виправити?--DegoleX (обговорення) 21:25, 13 травня 2016 (UTC)

Шаблон:Картка району міста[ред. код]

Під час Вікі-Олімпіади доводиться створювати довідкові статті про райони Ріо-де-Жанейро. Потрібна картка-інфобокс.

--В.Галушко (обговорення) 15:27, 14 серпня 2016 (UTC)

підтримую. Колись брася писати про райони Осло - також виникла потрба в картках--DegoleX (обговорення) 15:40, 14 серпня 2016 (UTC)
Пряме посилання статті або шаблону?--PsichoPuzo (обговорення) 15:21, 21 вересня 2016 (UTC)

Див. {{Місцевість}} (і·о·д·р··#) --Avatar6 (обговорення) 07:12, 19 червня 2017 (UTC)

Шаблон:Колишній рекорд Європи[ред. код]

Необхідно створити шаблон, аналогічний шаблону Шаблон:Колишній WR

Шаблон:Колишнє вище світове досягнення[ред. код]

Аналог WR* щодо рекордних результатів у тих дисциплінах легкої атлетики, в яких не фіксувались (не фіксуються) рекорди світу

WB* World Best

Шаблон:Картка баскетбольної команди коледжу[ред. код]

Прошу адаптувати англійську версію шаблону en:Template:Infobox college basketball team для української вікі. Наперед вдячний! Користувач:Inflicted_Voodoo 15:60, 12 січня 2017

 Працюю--PsichoPuzo (обговорення) 14:19, 12 січня 2017 (UTC)
Хотів би уточнити по статусу шаблона - він ще не готовий? Бачу сторінку без коду за посиланням, але англомовний шаблон працює в укрвікі з Вашою назвою. Користувач:Inflicted_Voodoo 15:58, 13 січня 2017 (UTC)
Ні, поки не готовий, я напишу тут коли буде.--PsichoPuzo (обговорення) 09:43, 14 січня 2017 (UTC)

Шаблон:Огляд серіалу[ред. код]

Є шаблон Series overview — неповний переклад аналогічного шаблону з англійської вікі. Цей шаблон не дає змоги показувати спецепізоди серіалів, розділені сезони та додаткову інформацію. Було б добре, якби хтось переклав англійський шаблон таким чином, щоб він був повнофункціональним і в українській вікі. Наперед вдячний --ivasykus (обговорення) 14:24, 15 лютого 2017 (UTC)

Шаблон:Трудова відзнака "Знак пошани"[ред. код]

Знак пошани

Шаблон:Кратні і частинні одиниці[ред. код]

Шаблон Кратні і частинні одиниці можна перекласти з російського розділу.

--В.Галушко (обговорення) 10:33, 3 квітня 2017 (UTC)

Див. {{Одиниці з префіксами}}. --Jarozwj (обговорення) 06:04, 4 квітня 2017 (UTC)

Шаблон:Позначення вільного вмісту[ред. код]

w:en:Template:Free-content attribution. До перекладу, потрібен для статтей, коли більшість інформації — з вільноліцензованого сайту --Anntinomyобг 09:05, 26 серпня 2017 (UTC)

Дякую за знайдений прототип, сам хочу подібний шаблон (для OTRS-книжок шаблон є, а на CC-BY-SA «від народження» книжку послатися ніяк). Якщо до мого виходу з вікі-відпустки ніхто не зробить переклад, то я зроблю. --ReAlв.о. 19:45, 26 серпня 2017 (UTC)
навряд візьмусь, чекатиму --Anntinomyобг 20:13, 30 серпня 2017 (UTC)
@Anntinomy: Трохи дивно він виглядає. По рекомендованому використанню він призначений для позначення у розділі «Джерела» тих робіт, які не просто джерела інформації, а, завдяки ліцензуванню, джерела цілих фрагментів тексту чи взагалі тексту всієї статті. А виглядає не як призначені для того ж en:Template:Citation-attribution і en:Template:Source-attribution, а як призначений для сторінок обговорення Шаблон:PermissionOTRS. То, мабуть, я зроблю його ближчим до тих двох шаблонів з англійської і до того, як цей виглядає у польській. Текст «To learn how to add open-license text to Wikipedia…» не додаватиму, а лінк на (ще не перекладену) статтю дам з картинки. Якось так. --ReAlв.о. 16:10, 2 вересня 2017 (UTC)
ок, довідкове речення про «дізнайтесь як» справді можна викинути --Anntinomyобг 13:12, 4 вересня 2017 (UTC)
@Anntinomy: Занесло мене на всіляке-різне-інше, то мало не забув зовсім. Якось так, дивіться підсторінку тестів. Якщо що — на СО шаблону. Поступово підтягну нормальну документацію і категорії. --ReAlв.о. 22:00, 19 вересня 2017 (UTC)
дякую! чудово, для видань справді буде в нагоді. але "робота" якось не пасує до цілого сайту. Чи можемо якось узагальнити? може "Ця стаття містить текст, розміщений під вільною ліцензією"?--Anntinomyобг 12:37, 20 вересня 2017 (UTC)
@Anntinomy: трохи переформулював, подивимося. Може, просто додасться якийсь параметр на зразок «тип» в {{Інші значення}}. --ReAlв.о. 18:09, 22 вересня 2017 (UTC)
Дякую, вже додаю. наприклад

Kazakhstan-gov-stub & Kyrgyzstan-gov-stub[ред. код]

Перенесено із ВП:Кнайпа (допомога)

У статті Аким вставив два шаблони, які взяв із en-wiki: {{Kazakhstan-gov-stub}} {{Kyrgyzstan-gov-stub}}

Прохання довести ці шаблони до ладу. --Perohanych (обговорення) 11:12, 18 вересня 2017 (UTC)

Для цього є ВП:ЗНШ. --ᛒᚨᛊᛖ (ⰑⰁⰃ) 11:59, 18 вересня 2017 (UTC)
YesТак Зроблено Дякую Jarozwj ! --Perohanych (обговорення) 11:34, 20 вересня 2017 (UTC)

Шаблон:Криптовалюта[ред. код]

Доброго дня, друзі. Наразі криптовалюта у тренді, та у нас ця тема не дуже розвинена. Можете, будь-ласка, допомогти зі створення шаблону Шаблон:Криптовалюта на основі варіанту з Bitcoin в англійській версії. Готовий допомогти з перекладом. Дякую! --Kibeee (обговорення) 15:42, 3 листопада 2017 (UTC)

Вітаю! Не дуже зрозуміло, який саме шаблон потрібен? Аналог en:Template:Bitcoin вже є (Шаблон:Bitcoin). Ви про нього? -- Hypers в) 11:05, 22 січня 2018 (UTC)
Так то ж навігатор саме по bitcoin. Думаю, мова йде про en:template:infobox cryptocurrency, щоб не infobox software на всі криптовалюти ставити. --ReAlв.о. 13:20, 22 січня 2018 (UTC)
Зрозуміло. Дякую. Займуся цим. -- Hypers в) 08:26, 23 січня 2018 (UTC)
Шаблон:Картка криптовалюти готовий YesТак Зроблено -- Hypers в)
Дякую! Чудово! --Kibeee (обговорення) 09:50, 4 лютого 2018 (UTC)

Шаблон:Тенісист[ред. код]

Потрібно виправити шаблон Тенісист: не відображується в картці спортсмена наступна інформація: результати_на_World_Tour_Finals.

З повагою, Alex_1958

@Alex 1958: Виправив, тепер працює — NickK (обг.) 11:34, 31 березня 2018 (UTC)

Дякую. Alex 1958 (обговорення) 12:38, 31 березня 2018 (UTC)

Шаблон:КОІ[ред. код]

Наче нема відповідника https://en.wikipedia.org/wiki/Template:COI. Гарний шаблон позначати очевидних авторів статей про себе :)--Anntinomyобг 20:24, 5 квітня 2018 (UTC)

Тепер є. Формулювання можна змінити. — ɪ 21:13, 5 квітня 2018 (UTC)

Шаблон:Гранд-Тур[ред. код]

{{Картка велоперегонів
| назва      = 
| тур       = 
| логотип     = 
| розмір логотипу = 
| дата      =
| етапи      = 
| дистанція    = 
| час       = 
| перший     =
| перший країна  = 
| перший команда = 
| перший колір  =
| другий     = 
| другий країна  = 
| другий команда =
| третій     = 
| третій країна  = 
| третій команда = 
| очкова     = 
| очкова країна  = 
| очкова команда = 
| очкова колір  = 
| гірська     = 
| гірська країна = 
| гірська команда = 
| гірська колір  = 
| молодіжна    = 
| молодіжна країна= 
| молодіжна команда= 
| молодіжна колір = 
| командна    = 
| попередній   = 
| наступний    = 
}}
Запити на шаблони
Деталі велоперегонів
Етапи {{{stages}}}
Призери

тут буде відображено приклад роботи шаблону,

параметри, які він виводить із запропонованих.

А що це? Гранд-тур? The Grand Tour? Хоч приклад статті для якої треба картку.--Avatar6 (обговорення) 07:53, 14 травня 2018 (UTC)
Отаке є в англомовній вікіпедії: https://en.wikipedia.org/wiki/Template:Infobox_cycling_race_report. Шаблон для гранд-турів (великих 21-денних велогонок).{{subst:Tugarinova}}
@Tugarinova: так же є {{Картка велоперегонів}}. Лише параметри англомовні у неї. --Чорний Кіт Обг. 15:57, 14 травня 2018 (UTC)
@AlexKozur: намагаюсь використати, каже що не написаний ще такий шаблон{{subst:Tugarinova}}
@Tugarinova: Так дещо сирий переклад, дещо підправив Картка велоперегонів і Ваш пінг не працюватиме без підпису. Дещо пізніше зроблю україномовні параметри, що Ви написали.--Чорний Кіт Обг. 22:16, 14 травня 2018 (UTC)

Запит на шаблон Шаблон:Легенда_карти[ред. код]

Вітання! Ніхто не зміг би допомогти перекласти цей Шаблон:Легенда_карти (з французької), щоб він запрацював? --Arxivist (обговорення) 14:41, 7 серпня 2018 (UTC)

@Arxivist: Там потрібно переносити всі допоміжні шаблони, наприклад, fr:Modèle:Distance cartographique. Якщо ця легенда буде широко використовуватися, це має сенс, якщо ж для однієї статті, то, ймовірно, не варто — NickK (обг.) 19:43, 2 вересня 2018 (UTC)
@Arxivist: є зміст. Думаю написати деякі статті на різні теми, за допомогою цього шаблона. --Arxivist (обговорення) 16:42, 7 вересня 2018 (UTC)

Шаблон:Учасник проекту Танзанія[ред. код]

Потрібен шаблон

Герб Танзанії
Учасник проекту «Танзанія»
до Тижня Танзанії, проект я вже зробив у пісочниці, потрібен шаблон.AndriiPigal (обговорення) 10:37, 10 серпня 2018 (UTC)AndriiPigal
@AndriiPigal: Ви вже створили шаблон: Шаблон:Учасник проекту:Танзанія. Більша проблема в тому, що проекту Вікіпедія:Проект:Танзанія не існує — NickK (обг.) 22:00, 2 вересня 2018 (UTC)

Шаблон:Радар[ред. код]

Cтворити у нас аналог en:Template:Infobox radar чи ru:Шаблон:Радар. Можна навіть один спільний для РЛС і ГАС --Old Navy (обговорення) 12:01, 8 жовтня 2018 (UTC)

Вікіфвікація шаблону Шаблон:Картка судна і дотичних[ред. код]

@PsichoPuzo, ReAl та Krupski Oleg: Прошу вікіфікувати поняття в шаблоні Шаблон:Картка судна і дотичних Шаблон:Військовий корабель і де там ще треба:

Бо це поняття важливі в історії корабля, але малозрозумілі для пересічного читача --Old Navy (обговорення) 12:30, 21 жовтня 2018 (UTC)

Шаблон для Записок історично-філологічного відділу ВУАН[ред. код]

Були колись такі Записки історично-філологічного відділу ВУАН, які припинили виходити 1931 року, і, наскільки я розумію, вони вже перебувають у суспільному надбанні. Загалом вийшло 26 томів. Я трохи їх поперечитував за адресою і вважаю, що їх можна сміливо використовувати для написання статей Вікіпедії, а зараз вони практично не використані. Навіть у деяких випадках там практично готові статті, або ж розділи до статей. Чи міг би хтось зробити шаблон для цього джерела за зразком {{ЕІУ|| }}?--Oleksandr Tahayev (обговорення) 12:31, 31 грудня 2018 (UTC)

{{ЗІФВ}}
автори стаття // Записки історично-філологічного відділу ВУАН : у 26 кн. / редкол.: ... та ін. ; Інститут історії України НАН України. — К.: ВУАН, 1919­—1931.
, але треба заповнити томи, рік, сторінки, редкол. тощо для 26 томів.--Avatar6 (обговорення) 13:12, 3 січня 2019 (UTC)
Дякую. @Ahonc:, @Tohaomg:, @Antanana: Можете підтвердити, що ці праці вже в суспільному надбанні?--Oleksandr Tahayev (обговорення) 13:58, 3 січня 2019 (UTC)

Шаблон:User th-1[ред. код]

У Вікіпедії немає шаблону який говорить що користувач знає тайську мову на першому рівні

Нехай ця відсутність позначає, що "у Вікіпедії немає користувачів із потребою розуміти, що користувач знає тайську мову, на будь-якому рівні"--Avatar6 (обговорення) 18:54, 16 лютого 2019 (UTC)

Шаблон:Перейменовано[ред. код]

Шаблон потребує ще одного параметру. В процесі обоговорення часто занходиться більш коректний варіант, але немає можливості включити цю інформацію в шаблон. Наразі текст виглядатиме так:

Цю статтю було перейменовано з ВАРІАНТ 1 за рішенням спільноти (див. на сторінці Вікіпедія:Перейменування статей/ВАРІАНТ 1 → ВАРІАНТ 2)
Угорі ж назва сторінки "ВАРІАНТ 3"

Як варіант використовується шаблон "не перейменовано". Краще це не виглядає. Мало б бути так:

Цю статтю було перейменовано з ВАРІАНТ 1 на ВАРІАНТ 3 за рішенням спільноти (див. на сторінці Вікіпедія:Перейменування статей/ВАРІАНТ 1 → ВАРІАНТ 2)

або

Цю статтю було перейменовано на ВАРІАНТ 3 за рішенням спільноти (див. на сторінці Вікіпедія:Перейменування статей/ВАРІАНТ 1 → ВАРІАНТ 2)
Текст шаблону приблизно такий (щоб не ламати сумісність зі старими): {{перейменовано|Стара назва|Нова назва|link = Назва сторінки обговорення номінації на перейменування}}

--95.91.179.43 15:37, 11 лютого 2019 (UTC)

Для цього є параметр link. Наприклад, {{перейменовано|щось|link=Вікіпедія:Перейменування статей/Щось → Шось ще}} дає
при цьому, назва статті може бути яку завгодно.--DiMon2711 21:14, 15 лютого 2019 (UTC)
Про це і мова. Було запропоноване перейменування ВАРІАНТ 1 → ВАРІАНТ 2, а фактично перейменовано на ВАРІАНТ 3, що у шаблоні не згадується. У вікі російською є додатковий параметр, наприклад. --95.91.179.43 18:00, 21 лютого 2019 (UTC)

Шаблон:Забагато зображень[ред. код]

Пропоную створити Шаблон:Забагато зображень, який буде використовуватись на сторінках, які містять інформацію (нормальну кількість і за всіма правилами В:АД, В:С, В:ОД, В:СП тощо), але містить забагато зображень (часто навіть тих, які повторюються, або тих, які не стосуються теми). Прошу підтримати! Пропоную обговорити! --Анатолій 10:35, 29 травня 2019 (UTC)

хіба існують відповідники в інших мовах? все таки виправити надмірну ілюстрованість це набагато швидше, ніж з текстом працювати. вважаю, що такий шаблон не потрібен. треба видаляти, якщо є для цього підстави. до речі, які є настанови в укрвікі? не знаходжу.--Anntinomyобг 10:33, 10 липня 2019 (UTC)

Шаблон:Автобіографія[ред. код]

@ɪ, Base та Piramidion: може матимете наснагу. Перенести/перекласти не зле було б Template:Autobiography для статей "сам про себе видатного."--Anntinomyобг 10:36, 10 липня 2019 (UTC)

YesТак Зроблено (див. {{Автобіографія}}), але в нас, на жаль, відсутня політика ВП:Автобіографії. --  Gzhegozh обг. 14:14, 15 липня 2019 (UTC)

Шаблон:Картка Президентство[ред. код]

Прохання створити шаблон, як тут https://en.wikipedia.org/wiki/Template:Infobox_administration. Пробував сам, але не вийшло. --Mykola7 (обговорення) 15:51, 31 жовтня 2019 (UTC)

Шаблон:Шпиталь[ред. код]

Прошу створити даний шаблон для військових шпиталів (госпіталів) ЗС України. Наче діло не хитре: зробити Шаблон на зразок Шаблон:Картка військового формування і добавити декілька потрібних граф з Шаблон:Лікарня. Почав робити сам і схоже виходжу на візуально прийнятний результат, але ж явно роблю езотеричним шляхом. Ledarun (обговорення) 21:00, 24 грудня 2019 (UTC)

Шаблон:Скелелазний маршрут[ред. код]

Хотілось би перекласти цей шаблон для додавання відомостей про скелелазні маршрути: Шаблон:Infobox climbing route Переклад: Шаблон:Скелалазний маршрут

Шаблон:Роки в театрі[ред. код]

Потрібен шаблон накшталт Роки в кіно тільки про український театр.

Наприклад, як в російській Вікі https://ru.wikipedia.org/wiki/Шаблон:Годы_в_театре

Дякую! Jenes (обговорення) 21:20, 6 січня 2020 (UTC)

Зверніть увагу, що більшість статей про роки в кіно - напівпорожні. Ви можете додавати інформацію про події в театрі у звичайні статті про роки, й лише при переповнені подібних розділів - виділяти в окремі статті. --Brunei (обговорення) 23:22, 6 січня 2020 (UTC)
Звісно, що такий обсяг одразу з'явитися не може. Проте, кілька останніх років театру не те що не напівпорожні, а вельми насичені (напр. 2019 рік у театрі). А порожні роки цілком можуть бути неактивними. Jenes (обговорення) 23:40, 6 січня 2020 (UTC)
Можливо краще підійде {{НавРік}} → {{НавРік|2017|театрі}}. Однак статті називаються 2017 рік у театрі, що суперечить уніфікації 2017 у кіно тощо --Fosufofiraito Обг. 07:14, 7 січня 2020 (UTC)
Не зовсім розумію що чому суперечить? І статті і пропонований шаблон названі за аналогією вже істнуючих. Якщо щось треба перейменувати – кажіть що? Як напівміра можна наразі зупинитися на періоді Незалежності і зробити шаблон, починаючи з 1991-го. Jenes (обговорення) 09:32, 7 січня 2020 (UTC)
Категорія:Категорії за роками подивіться в категоріях. Наприклад, є лише 2017 у науці, 2017 у кіно, 2018 у відеоіграх тощо, слово "рік" опускається. Нав. шаблон {{Історія театру}}, думаю доцільныше буде створити такий, бо Театр в поганому стані, а так може зацікавиться Хтось написати Історію театру. --Fosufofiraito Обг. 16:22, 7 січня 2020 (UTC)
Дякую, AlexKozur! Існуючі сторінки перейменував. Шаблони до них імплементував! Jenes (обговорення) 00:21, 8 січня 2020 (UTC)