Обговорення користувача:Salain

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошукуОбговорення користувача:Vagrant8[ред. код]

Ви проредагували сторінку иншого облікового запису. Це Ваш запис, чи вашого знайомого? --ASƨɐ 20:09, 26 березня 2015 (UTC)

Це теж мій обліковий запис, просто я не знаю як їх об'єднати в один (там різні ніки). То ж користуюсь обома. А щодо редагування з іншого облікового запису -- я просто не помітив, що я не з того зайшов. --Vagrant8ƨɐ 16:39, 29 березня 2015 (UTC)

Підкажіть будь ласка, чи можливо перенести обліковий запис з іншої материнської вікіпедії у цю, так щоби ця стала материнською? І ще чи можливо змінити ім'я користувача?. --Salainƨɐ 16:39, 29 березня 2015 (UTC)

Випадково побачив вашу розмову... Об'єднати облікові записи неможливо. Змінити ім'я - можливо, сторінка для звернень тут. — Green Zero обг 13:41, 23 серпня 2015 (UTC)

Шаблон.[ред. код]

Добрий день!

Щодо шаблону. Не зовсім зрозумів, ЩО саме Ви мали на увазі? --Nickispeaki (обговорення) 07:42, 13 червня 2015 (UTC)

Ото на моїй сторінці меню - Користувач Обговорення Про мене Корисні посилання ToDo Чернетка ? --Nickispeaki (обговорення) 07:43, 13 червня 2015 (UTC)

Ну то я теж у когось побачив і під себе зробив. Десь є код, зараз гляну. Хоч воно? --Nickispeaki (обговорення) 07:43, 13 червня 2015 (UTC)

Так, саме це. Я шукав код на вашій сторінці, але з нього шаблон всеодно не виходить Alex Flax (обговорення) 07:46, 13 червня 2015 (UTC)

Ех! Зараз з часом не дуже... Але може встигну щось розповісти.

Там шаблонів куча, а не один, наскільки я пригадую. Головний - {{Користувач:Nickispeaki/FlexiShort}}--Nickispeaki (обговорення) 09:18, 13 червня 2015 (UTC)

Крім того, ще треба буде Користувач:Nickispeaki/FlexiMenu та Користувач:Nickispeaki/FlexiTab. ТО Вам треба такі ж зробити. Я брав готові, хіба що СВОЇ назви меню робив і кольори свої ставив. Але то ще цілий прикол - кольори то відображаються, але ЛИШЕ В МОЄМУ БРАУЗЕРІ! ;-0 ;-( Ну, теоритично, можна підібрати універсальні кольори, що скрізь однакові будуть, але я вже на те діло майже забив... --Nickispeaki (обговорення) 09:21, 13 червня 2015 (UTC)

Ок. Якщо щось треба буде - пишіть мені на СО, або пінганіть! :-) - {{пінг|Nickispeaki}} - вставте сюди отаке при відповіді. --Nickispeaki (обговорення) 09:24, 13 червня 2015 (UTC)

А! І оте {{Користувач:Nickispeaki/FlexiShort}} треба буде НА КОЖНІЙ підсторінці шаблону додавати, що трохи заморочливо, але не знаю іншого способу. Ну, штук 6 (чи скільки в мене там меню?) довелося приліпити. Ще в одного українця в російській вікі бачив добре оформлену сторінку. Або можете пройтися сторінками адмінів (українських в першу чергу! російських та англійських) - краще українських, бо велика ймовірність, що і у Вас запрацює. Російська 50 на 50, англійська ще менше, бо може шаблонів не бути в українській таких, а самому створювати, наскільки Ви вже зрозуміли, не завжди просто. :-) ;-) --Nickispeaki (обговорення) 09:28, 13 червня 2015 (UTC)

Велике спасибі! Alex Flax (обговорення) 09:46, 13 червня 2015 (UTC)
Будь ласка! Аби тільки помогло! :-) Ще таке - ліворуч є меню Нові редагування - частіше заходьте туди, там є оголошення і купа цікавих меню і сторінок! А ще є Кнайпа - там тусуються вікіпедисти. Запити до адміністраторів - там теж періодично щось цікаве відбувається. Ну у Вікі дуже багато чого цікавого є - якщо щось треба - запитуйте! :-) --Nickispeaki (обговорення) 19:41, 13 червня 2015 (UTC)

Тиждень екології[ред. код]

--アンタナナ через MediaWiki message delivery

Дякую, долучуся, ця наука в списку зацікавлень. Але нащо двічі запрошувати?--Alex Flax (обговорення) 09:45, 17 червня 2015 (UTC)

Запрошення до участі в тижні народів Росії[ред. код]

У Вікіпедії пройде конкурс статей з фізики та астрономії[ред. код]

З повагою, член оргкомітету Звірі (обговорення) 21:07, 15 березня 2016 (UTC)

Вулиця Велика Панасівська (Харків)[ред. код]

Доброго дня. Коли я шукала для статті щось уже написане у ВІКІ про ці місця, то знайшла вашу статтю Панасівка (місцевість). Там у картці я побачила червоне посилання на статтю про Велику Панасівську вулицю, яку збиралась писати. З вашої статті я і зайшла в редактор. Може тому вона і опинилась у вашому списку спостереження. Я ж не знаю, як воно працює, може, це мало значення.--Nadiya Li (обговорення) 21:56, 17 березня 2016 (UTC)

А можна ще питання. Може ви знаєте як називається кав'ярня де зображений російський крендель (Велика Панасівська 95) поряд з протезним заводом.? бо назви ніде не знайшов--Alex Flax (обговорення) 19:20, 18 березня 2016 (UTC)
Нажаль, не знаю.--Nadiya Li (обговорення) 18:08, 19 березня 2016 (UTC)

Ґ-диверсія[ред. код]

Cyrillic letter Ghe with upturn.png

Доброго дня, вікікориснику Salain!

Вибачаюсь за те, що відриваю від ваших справ. Прошу звернути вашу увагу на діяльність цього користувача. Може Ви стикались з нею й раніше, можливо навіть спотикались об таке. Я не прибічник тотальної бездумної заміни г на ґ, особливо в усталених термінах і назвах, але таку підривну діяльність, що не додає статтям жодної нової корисної інформації, яка тільки шкодить розвиткові проекту, не можна попускати. Така конфліктна й беззмістовна діяльність не повинна залишатись непоміченою. Залишите свій голос, можливо репліку — він не залишиться непоміченим. Наперед дякую!

З повагою до вашого внеску.--Dim Grits 12:17, 23 листопада 2016 (UTC)

Запрошення на Вікімарафон 2017[ред. код]

Wikimarathon-UA Lviv 2017 poster (cropped).png

Привіт! 30 січня Українській Вікіпедії виповниться 13 років. Запрошуємо долучитися до Вікімарафону, який відбудеться 28—30 січня 2017 — це гарна нагода створити нову статтю разом із сотнями інших користувачів. Охочі учасники акції зможуть отримати невеличкі сувеніри. Також приходьте на вікізустріч у Харкові!

Статтю Бакай Григорій Павлович номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Бакай Григорій Павлович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 6 лютого 2017. Що ще можна зробити? --Brunei (обговорення) 01:54, 6 лютого 2017 (UTC)

Вікіпедія:Сторінка користувача[ред. код]

Вікіпедія:Сторінка користувача: Не бажано оформлювати свою сторінку чи підсторінку так, щоб ускладнювався доступ до елементів навігації або приховувалися інформаційні системні повідомлення. --141.90.9.62 15:01, 6 вересня 2017 (UTC)

я знаю код поганенько, не більш як на трійку, то ж якщо можете, підкажіть, що я маю змінити...Деякі речі, які я написав, вийли не так як я сподівався, або спочатку все було як треба, а тоді чомусь зламалося, навіть коли я нічого не змінював......--Alex Flax (обговорення) 20:36, 9 вересня 2017 (UTC)

пропозиція[ред. код]

Вітаю @Salain:, вже розпочалася реєстрація щодо участі у тематичнику фантастики, що стартує у вересні, для участі в тематичнику запрошую зареєструватися на сторінці. Сподіваюся на вашу участь та створення і поліпшення статей про фантастичні твори та їх творців. Під час відповіді прошу пінгувати. З повагою. Координатор проекту «Фантастика»--Yasnodark (обговорення) 12:33, 8 вересня 2018 (UTC)

Місяць Української революції та державності[ред. код]

Coat of Arms of UNR-2.svg
Ukrainian revolution 1917-1921 monthly contest logo-02.png

Доброго дня! Запрошуємо долучитися до місячника статей Української революції та державності, що проходитиме з 14 листопада до 14 грудня. Допоможіть збільшити кількість та покращити якість статей на історичну, культурну, воєнну та інші теми безпосередньо пов'язані з революційною добою та українською державністю. Ми підготували список статей до створення, але можете пропонувати свої. Приєднуйтесь!

--TohaomgBot (обговорення) 21:01, 15 листопада 2018 (UTC)

Запрошуємо взяти участь у WikiScience Contest 2019[ред. код]

Вітаю!

До кінця листопада триває WikiScience Contest 2019 — конкурс статей, присвячений науковим темам. Цьогоріч у конкурс включені три наукові дисципліни: біологія, фізика та археологія. Беріть участь у конкурсі і допоможіть українській Вікіпедії поповнитися фаховими статтями на ці теми!

У конкурсу є призовий фонд, і ви маєте шанс виграти цінні призи за перемогу та активну участь у кожній з номінацій. Призами будуть сувеніри та сертифікати інтернет-магазинів. Детальніші правила участі можна прочитати в регламенті.

До речі, паралельно у Вікісховищі відбувається фотоконкурс Wiki Science Competition 2019 в Україні. Приєднуйтесь до нього також!

Якщо будуть питання, пишіть на SciencePhotoAt sign.svgwikimedia.org.ua або на Фейсбук-сторінку.

З повагою, --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) (від імені організаційного комітету конкурсу) 11:01, 14 листопада 2019 (UTC)

Ви отримали це повідомлення, бо вказали на своїй сторінці, що є біологом чи фізиком та/або цікавитесь біологією чи фізикою.

Запрошення до вікіпроєкту «Харківщина»[ред. код]

Ви отримали це повідомлення, бо вказали на своїй сторінці, що ви із Харківщини і/або брали участь у вікізустрічах у цьому регіоні і/або іншим способом пов'язані із Харківщиною. Запрошення розіслали Aced і Kharkivian 14:57, 23 травня 2020 (UTC)

Запрошення до вікіпроєкту «Харків»[ред. код]

Ви отримали це повідомлення, бо вказали на своїй сторінці, що ви із Харкова і/або брали участь у вікізустрічах у цьому місті і/або іншим способом пов'язані із Харковом. Запрошення розіслали Aced і Kharkivian 15:01, 23 травня 2020 (UTC)