Обговорення користувача:Web-wiki-warrior

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо!

   RedPillar.svg Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Web-wiki-warrior!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проекту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 12:44, 16 червня 2016 (UTC)

Кар'єра гравця[ред. код]

Добрий день! Ви збираєтеся писати цей розділ у своїх статтях? Якщо так, то дякую. А якщо ні, то краще напишіть. Статті наразі перебувають у поганому стані щодо наповненості і той розділ дуже допоміг би їй. Напишіть їх, будь ласка. Буду вдячний!--DiMon2711 21:37, 17 січня 2019 (UTC)

Дякую, що виправили. Але є ще дещо, розділ "Зовнішні посилання" повинен називатися просто "Посилання". Це прописано у ВП:СТИЛЬ. Дякую!--DiMon2711 13:38, 19 січня 2019 (UTC)

Примітки та посиланя[ред. код]

Добрий день! Прошу Вас ставити спочатку розділ "Примітки", а вже потім розділ "Посилання". Це правил не порушує, але так прийнято. Дякую!--DiMon2711 12:20, 8 лютого 2019 (UTC)

Патрулювання[ред. код]

Вітаю. Номінував вас на патрульного на ВП:ЗПП. Прошу дати згоду та дати відповіді на запитання. Дякую--DiMon2711 18:06, 12 травня 2019 (UTC)

Вітаю. Бажання бути патрульним немає.