MIUI

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
MIUI
Меню «Про телефон» на MIUI 14 на Mi 10 Pro
Розробник Xiaomi Inc.
Написано на C (core), C++ (деякі сторонні бібліотеки), Java (UI)
Родина ОС вбудована ОС (Linux/Android)
Робочий стан Розробку завершено
Вихідна модель Закритий код (деякі компоненти відкриті)
Початковий випуск 0.8.1.6
Останній випуск Залежить від моделі та регіону прошивки
Цільовий ринок Заміна Firmware для пристроїв на базі Android; основна прошивка для телефонів та планшетних комп'ютерів Xiaomi
Мови Китайська версія: англійська, спрощена китайська, традиційна китайська
Глобальні версії: близько 78 мов (включаючи українську)
Спосіб оновлення OTA
Менеджер пакетів Google Play (якщо інстальовано) / GetApps / APK
Платформи 32-bit ARM, MIPS, x86, x64
Тип ядра Монолітне, модифіковане ядро Linux
Інтерфейс
користувача
Графічний (Мультитач)
Ліцензія GNU General Public License v3
Apache License 2.0
Власницька
Наступна HyperOS
www.mi.com/global/miui (Глобальний)
miui.com (материковий Китай)

MIUI (вимовляється як «Мі-Ю-Ай») — інтерфейс користувача на основі відкритого коду операційної системи Android для лінії смартфонів і планшетів від китайського розробника Xiaomi.

Першим смартфоном з вбудованою прошивкою MIUI був Xiaomi Mi 1.

Перша версія MIUI базувалася на Android 2.2.x Froyo і спочатку була розроблена китайською мовою китайським стартапом Xiaomi Tech. Xiaomi додали низку вбудованих додатків таких як Нотатки, Резервне копіювання, Музика, Галерея та ін.

26 вересня 2023 року Xiaomi представила новий користувацький інтерфейс на базі Android під назвою HyperOS, що має замінити MIUI. Першими пристроями з вбудованою HyperOS стали Xiaomi 14 та Xiaomi 14 Pro.

Назва

[ред. | ред. код]

Назва оболонки MIUI походить від двох абревіатур: MI і UI, де UI розшифровується як «User Interface» (Користувацький інтерфейс), а MI як «Mobile Internet», або «Mission Impossible».

Інтерфейс

[ред. | ред. код]

Інтерфейс прошивки MIUI дуже зручний для використання, його особливість в тому, що він забезпечує швидкий доступ до будь-яких функцій меню смартфона.

Зверху знаходиться панель стану, на якій розміщені годинник, іконки сповіщень, стан мобільної мережі, індикатор заряду акумулятора, тощо. Також, якщо провести пальцем вниз з лівої частини панелі стану, то відкриється панель сповіщень, а якщо з правої — центр керування на манер iOS. Крім цього на більшості телефонів в налаштуваннях присутній вибір між новим та стандартним для Android стилем центру керування,[1] але на деяких моделях може бути присутній тільки один з двох стилів.

Робочий стіл

[ред. | ред. код]

У центрі знаходиться головний екран, на якому розміщенні основні програми інтерфейсу MIUI, наприклад: папки, віджети і багато інших застосунків за бажанням користувача. В темі «Класика» іконки програм виконані у єдиному квадратному стилі, а в темі «Безмежність», що вбудована в систему починаючи з MIUI 9, іконки мають різну форму. В нижній частині робочого столу розміщена док-панель, на якій можна закріпити до 5 програм. Зліва від головної сторінки на смартфонах починаючи з MIUI 9.2, що були випущені до 2020 року та з 2023, присутня Стрічка віджетів (англ. App Vault), а на смартфонах, що випущені в проміжку 2020-2022 років — Google Discover.

Робочий стіл має два режими: звичайний, подібний робочого столу з iOS, на якому всі програми розміщені на робочому столі, та з меню програм, як на «чистому» Android, в якому всі програми приховані в меню програм, яке відкривається проведенням пальцем знизу вгору по робочому столу, а на робочому столі знаходяться розміщені користувачем програми. Крім цього, в меню програм присутній пошук програм і застосунки поділені на категорії, які можна редагувати або додавати свої.

Також в налаштуваннях робочого столу можна змінювати розмір і сітку іконок, вигляд меню Нещодавніх, тощо.

Навігація

[ред. | ред. код]

MIUI має два способи навігації: кнопки та жести.

Кнопки навігації є стандартними для всіх пристроїв на Android. Трикутник, який являє собою кнопку «назад», круг, який є кнопкою «додому», при тривалому натисненні якого відкривається віртуальний помічник і квадрат, який відповідає за відкриття меню Нещодавніх, а подвійне натиснення по ньому виконує функцію перемикання між останніми програмами. В пункті налаштувань «Функції кнопок» можна налаштувати додаткові дії на навігаційні кнопки.

Починаючи з MIUI 9 в MIUI присутня можливість навігації жестами, схожа на таку в iOS і Android 10. Проведення з нижньої частини екрану виконує функцію «додому», проведення з нижньої частини екрана і при тривалому притримуванні відкриває меню запущених програм, проведення з лівого або правого краю екрана виконує функцію «назад». Також з MIUI 9 по MIUI 11 та на деяких пристроях із MIUI 12 та 12.5 при проведенні з лівого/правого краю екрана і затримці пальця пальця після цього виконує функцію перемикання між останніми програмами. Починаючи з MIUI 12 на базі Android 11 і на деяких пристроях на базі Android 10 ця функція виконується при змаху вліво чи вправо по навігаційній лінії.

Версії прошивок

[ред. | ред. код]

MIUI поділялася на 3 версії за частотою оновлення: стабільну, щотижневу і щоденну.

Щоденна

[ред. | ред. код]

Щоденна версія існувала тільки для китайської версії MIUI. Відповідно до назви, нове оновлення випускалося кожен день. Вона найпершою отримувала нові функції, але водночас мала найменшу стабільність.

Щотижнева

[ред. | ред. код]

Щотижнева прошивка поділялася на китайську і глобальну (підтримка останньої була припинена з 1 липня 2019 року[2]) версії. Щотижнева отримувала найпершою після щоденної нові функції.

Стабільна

[ред. | ред. код]

Стабільна версія поділяється на регіональні версії: китайську, європейську, міжнародну, індонезійську, російську, індійську, турецьку, тайванську, японську та інші. Зазвичай оновлення виходять раз на 90 днів[3] і є найстабільнішою серед усіх версій. На всіх смартфонах з європейською, міжнародною і російською версією прошивки, випущених з 1 серпня 2019 року, та з індійською версією, випущених з грудня 2020 року по січень 2023 року, певні програми MIUI замінені на аналоги від Google.

Китайська

[ред. | ред. код]

Китайська (індекс CN) версія має найбільший функціонал. Це пов'язано з тим, що вона випускається лише під китайський ринок, тому й багато функцій із щотижневої пізніше з'являються в стабільній. Також в китайській прошивці відсутні сервіси Google.

Міжнародна, європейська та турецька

[ред. | ред. код]

Міжнародна (індекс MI) версія відрізняється від китайської відносно малою кількістю вбудованих програм від Xiaomi і має сервіси Google. Відсутні деякі функції з китайської версії. Встановлена на всіх смартфонах, що продаються в країнах, які не належать до певного регіону окремо виділеного регіону (в тому числі й в Україні). Європейська (індекс EU) версія MIUI практично не має відмінностей в порівнянні із міжнародною і вбудована на пристроях, що продаються в країнах Європейського Союзу та в Україні. Турецька (індекс TR) версія відрізняється від двох попередніх варіантів тільки попередньо встановленими турецькими застосунками.

Індонезійська та Тайванська

[ред. | ред. код]

Індонезійська (індекс ID) та тайванська (індекс TW) версії MIUI відрізняються від міжнародної тим, що замість Google Контактів, Телефону та Повідомлень, як і в китайській версії, встановлені аналоги від Xiaomi. Є вбудованими на ринку Індонезії та Тайваню відповідно.

Російська

[ред. | ред. код]

Російська (індекс RU) версія прошивки відрізняється від всіх тим, що має вбудовані російські сервіси. Також в цій прошивці присутній магазин програм Xiaomi GetApps і починаючи з MIUI 13 присутня можливість змінити Google Discover на стрічку віджетів. Є вбудованою на апаратах, які випускаються на території Росії.

Індійська

[ред. | ред. код]

Індійська (індекс IN) версія прошивки відрізняється тим, що має багато функцій, які є в китайській версії, але адаптовані під ринок Індії. Також на цій версії Google Контакти, Телефон та Повідомлення були попередньо встановленими на пристроях випущених з грудня 2020 по січень 2023 року. Встановлюється на апаратах, які продаються на території Індії.

Локалізовані прошивки

[ред. | ред. код]

Деякі розробники роблять свої прошивки на базі MIUI. Найчастіше за основу вони беруть китайську стабільну або щотижневу версію прошивки. В цих прошивках робиться повний переклад інтерфейсу та оптимізація системи і видаляються певні китайські сервіси MIUI. Також інколи розробники можуть додавати свої зміни в прошивку. Більшість прошивок оновлюються вручну (оновлення через меню Recovery), але деякі з них можуть отримувати оновлення по повітрю.

Варіації MIUI

[ред. | ред. код]

MIUI для POCO

[ред. | ред. код]
MIUI 13 на POCO M5

MIUI для POCO (англ. MIUI for POCO) — варіація MIUI для дочірньої компанії Xiaomi POCO. Дебютувала в POCOPHONE F1.[4] Її головними відмінностями є POCO Launcher замість робочого столу MIUI та тема оформлення, що присутня виключно в MIUI для POCO.

MIUI Pad 14 на Xiaomi Pad 5

MIUI Pad (раніше MIUI для Pad) — варіація MIUI для планшетів Xiaomi Pad. Дебютувала в лінійці Xiaomi Pad 5.[5] Головними відмінностями від MIUI для телефонів є оптимізованість системи та системних програм під великий дисплей планшетів.

MIUI Fold

[ред. | ред. код]

MIUI Fold — варіація MIUI для смартфонів зі складаним дисплеєм. Дебютувала в Xiaomi MIX Fold 2. Головними відмінностями від MIUI для телефонів є оптимізованість системи під формфактор смартфона зі складаним дисплеєм типу телефон-планшет.

Історія версій

[ред. | ред. код]
Версія Зображення Версія Android Останній
стабільний реліз
Останній реліз для
розробників
Дата випуску першої
версії
Зміни
Old version, no longer supported: MIUI 1 2.1 Н/Д 0.8.16 16 серпня 2010 Початковий реліз
Old version, no longer supported: MIUI 2 2.1 — 2.3.6 Н/Д Н/Д Н/Д Змінений зовнішній вигляд
Old version, no longer supported: MIUI 3
2.3.6
Н/Д 2.4.20 20 квітня 2012
 • Змінений зовнішній вигляд
 • Додано програму Теми
Old version, no longer supported: MIUI 4 4.0.4 — 4.1.2
ICS24.0 3.2.22 21 червня 2012
 • Змінений зовнішній вигляд;
 • Додано антивірус.
Old version, no longer supported: MIUI 5
4.1.2 — 4.4.2 22.0 4.12.5 1 березня 2013
 • Змінений зовнішній вигляд;
 • Були прибрані сервіси Google з китайської версії;
 • Додано жест на робочому столі для відкриття панелі сповіщень.
Old version, no longer supported: MIUI 6 4.4.2 — 5.0.2
6.7.2.0 5.8.6 29 квітня 2014
 • Змінений зовнішній вигляд;
 • Доданий майстер очищення.
Old version, no longer supported: MIUI 7
4.4.2 — 6.0.1
7.5.1.0 6.5.30 13 серпня 2015
 • Змінений зовнішній вигляд;
 • Додано 4 вбудовані теми;
 • Заблокований завантажувач на деяких старих і подальших пристроях;
 • Доданий дитячий режим;
 • Додано режим не турбувати;
 • Додана функція збереження даних;
 • Була проведена робота над оптимізацією системи.
Old version, no longer supported: MIUI 8
4.4.2 — 7.1.2
8.5.10.0 7.7.20 16 червня 2016
 • Змінений зовнішній вигляд;
 • Додано карусель шпалер;
 • Додано можливість змінити піктограми на екрані блокування;
 • Додано функцію «Друге сховище»;
 • Додано функцію клонування програм.
Old version, no longer supported: MIUI 9
4.4.2 — 8.1.0
9.6.14.0 8.5.26 10 серпня 2017
 • Мінімальні зміни в зовнішньому вигляді;
 • Після закриття програм на іконках з'являється анімація;
 • Вилучено більшість вбудованих тем;
 • Додано нову тему «Безмежність»;
 • Покращено режим не турбувати;
 • Покращено панель сповіщень і додано до неї швидкі відповіді;
 • Додано бокову панель App Vault;
 • Додано багатовіконний режим;
 • Можна змінювати функції кнопок;
 • Додано пошук зображень (китайська версія);
 • Додано жест відкриття пошуку Google або пошуку в Браузері при проведенні пальцем знизу вверх (глобальна версія);
 • Додано навігаційні жести;
 • Змінені системні звуки;
 • Додано фейсконтроль;
 • Додано запис екрану;
 • Прибрано назви програм в док-панелі;
 • Була проведена робота над оптимізацією системи.
Old version, no longer supported: MIUI 10
6.0 — 9
10.4.5.0 9.8.29 31 травня 2018
 • Змінений зовнішній вигляд панелі сповіщень, панелі гучності, екрана блокування і деяких програм;
 • Покращено навігаційні жести;
 • Інтеграція з асистентом Xiao AI;
 • Додано темну тему (працює з версії Android 9.0);
 • Додано режим SOS;
 • Можна змінювати зовнішній вигляд годинника на екрані блокування;
 • Змінені системні звуки;
 • Додано портретний режим для деяких смартфонів з одним модулем камери;
 • Додано функцію DC Dimming для деяких смартфонів з OLED дисплеями, що знижує мерехтіння;
 • Припинення підтримки Глобальної щотижневої версії;
 • Розділення MIUI на китайську (CN), європейську (EU), міжнародну (MI), індонезійську (ID), російську (RU) та індійську (IN) версії;
 • Смартфони які випущені на глобальний ринок з серпня 2019 року мають вбудовані сервіси Google (телефон, повідомлення, контакти) замість сервісів MIUI.
Old version, no longer supported: MIUI 11

7.0 — 10

11.0.14.0 20.3.26 24 вересня 2019
 • Змінений зовнішній вигляд;
 • Нові анімації;
 • Додано більше звуків (змінений минулий звук сповіщень, додано новий звук природи для сповіщень, додано нові звуки природи для будильника, нові мелодії дзвінку);
 • Додано автоматичну темну тему;
 • Додано режим ультраекономії заряду (лише китайська версія);
 • Додано новий шрифт Mi Lan Pro з можливістю зміни його товщини (лише китайська версія);
 • Функція відображення калькулятора поверх інших програм;
 • Змінено структуру налаштувань;
 • Вбудовані «живі» шпалери;
 • Вбудований переглядач документів;
 • Функція Mi Share, що дозволяє передавати через Wi-Fi та Bluetooth файли на смартфони Xiaomi, Redmi, OPPO, vivo та realme;
 • Покращена версія режиму збільшення швидкості ігор під назвою Game Turbo.
 • Додано три варіанти приховування вирізу на пристроях, що мають виріз;
 • Додано функцію «Швидкі відповіді».
Old version, no longer supported: MIUI 12

9 — 11

12.2.7.0 20.12.10 27 квітня 2020
 • Змінений зовнішній вигляд;
 • Нова панель керування та панель сповіщень;
 • Змінений дизайн додатку Погода (змінено зовнішній вигляд та додані звукові ефекти);
 • Кардинально змінені анімації;
 • Темний режим 2.0;
 • Покращено Always-on Display (тільки на екранах OLED);
 • Тепер можна завантажувати сторонні стилі Always on Display в додатку Теми (тільки на OLED екранах і на китайській версії);
 • Покращено навігаційні жести;
 • Додано функцію «Super Wallpaper» (тільки на деяких пристроях з OLED екранами);
 • Змінений інтерфейс камери з можливістю налаштування його кольору та звуку затвора;
 • Новий четвертий варіант відображення годинника на екрані блокування;
 • Покращено шрифт;
 • Додано меню програм;
 • Додано спливаючі вікна;
 • Додано режим ультраекономії заряду для глобальної версії
 • Додано спрощений режим;
 • Додано інструменти відео.
Older version, yet still supported: MIUI 12.5 10 — 12 12.5.20.0 21.12.9 28 грудня 2020
 • Додано нові природні звуки;
 • Більш плавні анімації;
 • Додано вертикальну орієнтацію для недавніх програм;
 • Змінено дизайн папок;
 • Покращено Mi Нотатки;
 • Додано нові Супер шпалери («Геометрія» та «Гора Сигунян»);
 • Додано вимірювання пульсу за допомогою камери.
Older version, yet still supported: MIUI 13
11 — 13 13.2.5.0 22.10.24 28 грудня 2021
 • Невеликі зміни користувацького інтерфейсу;
 • Нові віджети;
 • Новий режим управління однією рукою з Android 12;
 • Змінений дизайн стрічки віджетів;
 • Новий шрифт Mi Sans;
 • Змінений дизайн Центру керування;
 • Нові живі шпалери.
Older version, yet still supported: MIUI 14
12 — 14 14.1.10.0 23.10.8 11 грудня 2022
 • Останній великий реліз MIUI;
 • Невеликі зміни користувацького інтерфейсу;
 • Нові віджети;
 • Супер іконки (лише китайська версія);
 • Віджети-улюбленці (лише китайська версія);
 • Photon Engine;
 • Razor Project;
 • New family share features;
 • Підключені пристрої (MIUI Interconnect).

Смартфони Xiaomi з підтримкою MIUI

[ред. | ред. код]

Нижче наведено список смартфонів Xiaomi з підтримкою MIUI.[6][7]

Модель Кодове ім'я Стабільна версія Щотижнева версія
Початкова Поточна Поточна
MIUI Android MIUI Android MIUI Android
Mi/Xiaomi
Mi 1 mione MIUI V3 Android 2.3 MIUI V5 Android 4.1 MIUI (V5)

4.12.5 (CN)

Android 4.1
Mi 1 Youth MIUI V4 Android 4.0
Mi 1S mione plus
Mi 1S Youth
Mi 2/2S aries MIUI V4 Android 4.1 MIUI 9.2.2.0 (MI)

MIUI 9.2.3.0 (CN)

Android 5.0 MIUI (9)

7.11.16 (MI/CN)

Android 5.0
Mi 2A taurus MIUI V5 MIUI V5 Android 4.1 MIUI (V5)

4.12.5 (CN)

Android 4.1
Mi 3 Tegra pisces MIUI V5 Android 4.2 MIUI 9.2.3.0 (CN) Android 4.4 MIUI (9)

7.11.16 (MI/CN)

Android 4.4
Mi 3 cancro MIUI V5 MIUI 9.5.7.0 (MI)

MIUI 10.1.1.0 (CN)

Android 6.0 MIUI (9)

8.3.1 (CN)

MIUI (10)

8.9.13 (CN)

Android 6.0
Mi 4 Android 4.4
Mi 4i ferrari MIUI 6.6.5.0 (MI)

MIUI 6.6.3.0 (CN)

Android 5.0 MIUI 9.2.3.0 (MI)

MIUI 7.5.1.0 (CN)

Android 5.0 MIUI (9)

7.1.16 (MI)

MIUI (7)

6.3.24 (CN)

Android 5.0
Mi 4c libra MIUI 7.0.4.0 (CN) Android 5.1 MIUI 10.1.1.0 (CN) Android 7.0 MIUI (10)

8.13.13 (CN)

Android 7.0
Mi 4S aqua MIUI 7.2.2.0 (CN) Android 6.0 MIUI 10.1.1.0 (CN)
Mi 5 gemini MIUI 7.5.1.0 (MI)

MIUI 7.2.4.0 (CN)

Android 6.0 MIUI 10.2.2.0 (MI)

MIUI 10.2.1.0 (CN)

Android 8.0 MIUI (10)

8.11.22 (MI/CN)

Android 8.0
Mi 5s capricorn MIUI 8.0.3.0 (MI)

MIUI 8.0.10.0 (CN)

MIUI 10.2.3.0 (MI)

MIUI 11.0.2.0 (CN)

MIUI (10)

9.6.27 (MI)

MIUI (11)

9.10.10 (CN)

Mi 5s Plus natrium MIUI 8.0.1.0 (MI)

MIUI 8.0.6.0 (CN)

MIUI 10.2.4.0 (MI)

MIUI 11.0.2.0 (CN)

Mi 5c song/meri MIUI 8.1.3.0 (CN) MIUI 11.0.3.0 (CN) Android 7.1.2 MIUI (11)

9.10.10 (CN)

Android 7.1.2
Mi 5X tiffany MIUI 8.5.3.0 (CN) Android 7.1 MIUI 11.0.3.0 (CN) Android 8.1 Android 8.1
Mi 6 sagit MIUI 8.2.2.0 (MI)

MIUI 8.2.13.0 (CN)

Android 7.1 MIUI 11.0.6.0 (MI)

MIUI 11.0.5.0 (CN)

Android 9 MIUI (10)

9.6.27 (MI)

MIUI (12)

20.6.18 (CN)

Android 9
Mi 6X wayne MIUI 9.5.7.0 (CN) Android 8.1 MIUI 12.0.2.0 (CN) MIUI (12)

20.6.18 (CN)

Mi 8 dipper MIUI 9.5.13.0 (MI)

MIUI 9.5.14.0 (RU)

MIUI 9.5.6.0 (CN)

Android 8.1 MIUI 12.0.3.0 (MI)

MIUI 12.0.2.0 (RU)

MIUI 12.5.2.0 (CN)

Android 10 MIUI (10)

9.6.27 (MI)

MIUI (12)

20.9.4 (CN)

Android 9 (MI)

Android 10 (CN)

Mi 8 SE sirius MIUI 9.5.3.0 (CN) MIUI 12.5.1.0 (CN) MIUI (12)

20.9.4 (CN)

Android 10
Mi 8 EE ursa MIUI 9.6.5.0 (CN)
Mi 8 Pro equuleus MIUI 9.6.5.0 (MI)

MIUI 10.2.2.0 (RU)

MIUI 9.6.6.0 (CN)

MIUI 12.0.2.0 (MI)

MIUI 12.0.2.0 (RU)

MIUI 12.5.2.0 (CN)

MIUI (10)

9.6.27 (MI)

MIUI (12)

20.9.4 (CN)

Android 9 (MI)

Android 10 (CN)

Mi 8 Lite platina MIUI 9.6.5.0 (MI)

MIUI 9.6.6.0 (RU)

MIUI 9.6.4.0 (CN)

MIUI 12.0.3.0 (MI)

MIUI 12.0.1.0 (RU)

MIUI 12.5.1.0 (CN)

Mi 9 cepheus MIUI 10.2.3.0 (MI)

MIUI 10.2.12.0 (EU)

MIUI 10.2.5.0 (RU)

MIUI 10.2.5.0 (CN)

Android 9 MIUI 12.5.1.0 (MI)

MIUI 12.5.2.0 (EU)

MIUI 12.5.2.0 (RU)

MIUI 12.5.6.0 (CN)

Android 11 MIUI (10)

9.6.27 (MI)

MIUI (12.5)

21.11.17 (CN)

Android 9 (MI)

Android 11 (CN)

Mi 9 SE grus MIUI 10.2.2.0 (MI)

MIUI 10.2.5.0 (EU)

MIUI 10.2.5.0 (RU)

MIUI 10.2.3.0 (CN)

MIUI 12.5.1.0 (MI)

MIUI 12.5.1.0 (EU)

MIUI 12.5.1.0 (RU)

MIUI 12.5.4.0 (CN)

Mi 9 Lite pyxis MIUI 10.3.1.0 (MI)

MIUI 10.3.6.0 (EU)

MIUI 10.3.1.0 (RU)

MIUI 12.5.2.0 (MI)

MIUI 12.5.3.0 (EU)

MIUI 12.5.6.0 (RU)

Немає
Mi 9 Pro crux MIUI 10.4.6.0 (CN) MIUI 13.0.1.0 (CN) MIUI (12.5)

21.11.17 (CN)

Android 11
Mi 10 umi MIUI 11.0.2.0 (MI)

MIUI 11.0.9.0 (EU)

MIUI 11.0.1.0 (RU)

MIUI 11.0.3.0 (ID)

MIUI 11.0.4.0 (IN)

MIUI 12.0.1.0 (TR)

MIUI 11.0.5.0 (CN)

Android 10 MIUI 14.0.5.0 (MI)

MIUI 14.0.2.0 (EU)

MIUI 14.0.3.0 (RU)

MIUI 14.0.3.0 (ID)

MIUI 14.0.6.0 (IN)

MIUI 14.0.2.0 (TR)

MIUI 14.0.4.0 (CN)

Android 13 MIUI 13.0.5.1.45.DEV (CN) Android 12
Mi 10 Pro cmi MIUI 11.0.4.0 (MI)

MIUI 11.0.7.0 (EU)

MIUI 11.0.2.0 (CN)

MIUI 14.0.5.0 (MI)

MIUI 14.0.3.0 (EU)

MIUI 14.0.4.0 (CN)

MIUI 13.0.4.1.47.DEV (CN)
Mi 10 Ultra cas MIUI 12.0.6.0 (CN) MIUI 14.0.2.0 (CN) MIUI (13)

22.10.24 (CN)

Mi 10S thyme MIUI 12.0.7.0 (CN) Android 11 MIUI 14.0.6.0 (CN) MIUI (14)

23.4.17 (CN)

Android 13
Mi 10 Lite 5G monet MIUI 11.0.11.0 (MI)

MIUI 11.0.4.0 (EU)

MIUI 12.0.1.0 (TW)

Android 10 MIUI 13.0.4.0 (MI)

MIUI 13.0.4.0 (EU)

MIUI 13.0.3.0 (TW)

Android 12 Немає
Mi 10 Lite Zoom vangogh MIUI 11.0.6.0 (CN) MIUI 13.0.9.0 (CN) MIUI 13.0.3.1.47.DEV (CN) Android 12
Mi 10i gauguinpro MIUI 12.0.3.0 (IN) MIUI 14.0.3.0 (IN) Немає
Mi 11 venus MIUI 12.0.4.0 (MI)

MIUI 12.0.9.0 (EU)

MIUI 12.0.2.0 (RU)

MIUI 12.0.3.0 (ID)

MIUI 12.0.2.0 (TR)

MIUI 12.0.1.0 (TW)

MIUI 12.0.12.0 (CN)

Android 11 MIUI 14.0.7.0 (MI)

MIUI 14.0.7.0 (EU)

MIUI 14.0.4.0 (RU)

MIUI 14.0.4.0 (ID)

MIUI 14.0.3.0 (TR)

MIUI 14.0.4.0 (TW)

MIUI 14.0.11.0 (CN)

Android 13 MIUI (14)

23.9.18 (CN)

Android 13
Mi 11 Pro star MIUI 12.0.1.0 (MI)

MIUI 12.0.3.0 (EU)

MIUI 12.0.1.0 (ID)

MIUI 12.0.2.0 (IN)

MIUI 12.0.9.0 (CN)

MIUI 14.0.5.0 (MI)

MIUI 14.0.7.0 (EU)

MIUI 14.0.3.0 (ID)

MIUI 14.0.3.0 (IN)

MIUI 14.0.13.0 (CN)

Mi 11 Ultra
Mi 11X aliothin MIUI 12.0.4.0 (IN) MIUI 14.0.5.0 (IN) Немає
Mi 11X Pro haydnin MIUI 12.0.2.0 (IN)
Mi 11i haydnpro MIUI 12.0.1.0 (MI)

MIUI 12.0.4.0 (EU)

MIUI 14.0.7.0 (MI)

MIUI 14.0.7.0 (EU)

Mi 11 Lite courbet MIUI 12.0.3.0 (MI)

MIUI 12.0.2.0 (EU)

MIUI 12.0.1.0 (RU)

MIUI 12.0.2.0 (ID)

MIUI 12.0.2.0 (TR)

MIUI 14.0.4.0 (MI)

MIUI 14.0.3.0 (EU)

MIUI 14.0.2.0 (RU)

MIUI 14.0.3.0 (ID)

MIUI 14.0.2.0 (TR)

courbetin MIUI 12.0.4.0 (IN) MIUI 14.0.2.0 (IN)
Mi 11 Lite 5G renoir MIUI 12.0.2.0 (MI)

MIUI 12.0.8.0 (EU)

MIUI 12.0.2.0 (RU)

MIUI 12.5.2.0 (JP)

MIUI 12.0.2.0 (TW)

MIUI 12.0.7.0 (CN)

MIUI 14.0.7.0 (MI)

MIUI 14.0.9.0 (EU)

MIUI 14.0.6.0 (RU)

MIUI 14.0.4.0 (JP)

MIUI 14.0.6.0 (TW)

MIUI 14.0.12.0 (CN)

MIUI (14)

23.4.17 (CN)

Android 13
Xiaomi 11 Lite 5G NE lisa MIUI 12.5.4.0 (MI)

MIUI 12.5.1.0 (EU)

MIUI 12.5.1.0 (RU)

MIUI 12.5.1.0 (TR)

MIUI 12.5.1.0 (TW)

MIUI 14.0.7.0 (MI)

MIUI 14.0.11.0 (EU)

MIUI 14.0.6.0 (RU)

MIUI 14.0.5.0 (TR)

MIUI 14.0.5.0 (TW)

Немає
Xiaomi 11 Lite NE MIUI 12.5.1.0 (IN) MIUI 14.0.8.0 (IN)
Mi 11 LE MIUI 12.5.5.0 (CN) MIUI 14.0.13.0 (CN) MIUI (13)

22.3.23 (CN)

Android 12
Xiaomi 11i pissarro MIUI 12.5.2.0 (IN) MIUI 14.0.6.0 (IN) Немає
Xiaomi 11i HyperCharge pissarropro
Xiaomi 12X psyche MIUI 13.0.5.0 (MI)

MIUI 13.0.1.0 (EU)

MIUI 13.0.1.0 (RU)

MIUI 13.0.5.0 (TW)

MIUI 13.0.10.0 (CN)

Android 11 MIUI 14.0.5.0 (MI)

MIUI 14.0.4.0 (EU)

MIUI 14.0.4.0 (RU)

MIUI 14.0.7.0 (TW)

MIUI 14.0.11.0 (CN)

Android 13 MIUI (14)

23.7.31 (CN)

Android 13
Xiaomi 12 cupid MIUI 13.0.4.0 (MI)

MIUI 13.0.10.0 (EU)

MIUI 13.0.1.0 (RU)

MIUI 13.0.1.0 (ID)

MIUI 13.0.2.0 (TR)

MIUI 13.0.2.0 (TW)

MIUI 13.0.10.0 (CN)

Android 12 MIUI 14.0.8.0 (MI)

MIUI 14.0.15.0 (EU)

MIUI 14.0.5.0 (RU)

MIUI 14.0.5.0 (ID)

MIUI 14.0.5.0 (TR)

MIUI 14.0.5.0 (TW)

MIUI 14.0.10.0 (CN)

MIUI (14)

23.10.8 (CN)

Xiaomi 12 Pro zeus MIUI 13.0.3.0 (MI)

MIUI 13.0.10.0 (EU)

MIUI 13.0.1.0 (RU)

MIUI 13.0.1.0 (ID)

MIUI 13.0.4.0 (IN)

MIUI 13.0.3.0 (TR)

MIUI 13.0.2.0 (TW)

MIUI 13.0.10.0 (CN)

MIUI 14.0.10.0 (MI)

MIUI 14.0.18.0 (EU)

MIUI 14.0.5.0 (RU)

MIUI 14.0.6.0 (ID)

MIUI 14.0.7.0 (IN)

MIUI 14.0.5.0 (TR)

MIUI 14.0.5.0 (TW)

MIUI 14.0.18.0 (CN)

Xiaomi 12 Pro Dimensity daumier MIUI 13.0.2.0 (CN) MIUI 14.0.9.0 (CN)
Xiaomi 12 Lite MIUI 13.0.3.0 (MI)

MIUI 13.0.3.0 (EU)

MIUI 13.0.2.0 (RU)

MIUI 13.0.4.0 (ID)

MIUI 13.0.4.0 (TR)

MIUI 13.0.2.0 (TW)

MIUI 14.0.8.0 (MI)

MIUI 14.0.25.0 (EU)

MIUI 14.0.8.0 (RU)

MIUI 14.0.7.0 (ID)

MIUI 14.0.7.0 (TR)

MIUI 14.0.8.0 (TW)

Немає
Xiaomi 12S mayfly MIUI 13.0.6.0 (CN) MIUI 14.0.11.0 (CN) MIUI (14)

23.10.8 (CN)

Android 13
Xiaomi 12S Pro unicorn MIUI 13.0.7.0 (CN)
Xiaomi 12S Ultra thor MIUI 13.0.1.0 (CN) MIUI 14.0.15.0 (CN)
Xiaomi 13 fuxi MIUI 14.0.4.0 (MI)

MIUI 14.0.6.0 (EU)

MIUI 14.0.5.0 (RU)

MIUI 14.0.4.0 (TW)

MIUI 14.0.4.0 (CN)

Android 13 MIUI 14.0.6.0 (MI)

MIUI 14.0.9.0 (EU)

MIUI 14.0.11.0 (RU)

MIUI 14.0.10.0 (TW)

MIUI 14.0.5.0 (CN)

Android 14

Android 13 (RU/TW)

MIUI (14)

23.9.19 (CN)

Android 14
Xiaomi 13 Pro nuwa MIUI 14.0.6.0 (MI)

MIUI 14.0.11.0 (EU)

MIUI 14.0.5.0 (RU)

MIUI 14.0.2.0 (IN)

MIUI 14.0.4.0 (TW)

MIUI 14.0.4.0 (CN)

MIUI 14.0.6.0 (MI)

MIUI 14.0.9.0 (EU)

MIUI 14.0.11.0 (RU)

MIUI 14.0.1.0 (IN)

MIUI 14.0.11.0 (TW)

MIUI 14.0.4.0 (CN)

Xiaomi 13 Lite ziyi MIUI 14.0.1.0 (MI)

MIUI 14.0.4.0 (EU)

MIUI 14.0.1.0 (RU)

MIUI 14.0.1.0 (TR)

MIUI 14.0.1.0 (TW)

Android 12 MIUI 14.0.6.0 (MI)

MIUI 14.0.17.0 (EU)

MIUI 14.0.5.0 (RU)

MIUI 14.0.3.0 (TR)

MIUI 14.0.3.0 (TW)

Android 13 Немає
Xiaomi 13 Ultra ishtar MIUI 14.0.1.0 (MI)

MIUI 14.0.1.0 (EU)

MIUI 14.0.1.0 (RU)

MIUI 14.0.3.0 (TW)

MIUI 14.0.7.0 (CN)

Android 13 MIUI 14.0.5.0 (MI)

MIUI 14.0.6.0 (EU)

MIUI 14.0.5.0 (RU)

MIUI 14.0.6.0 (TW)

MIUI 14.0.20.0 (CN)

MIUI (14)

23.9.18 (CN)

Android 13
Xiaomi T
Mi 9T davinci MIUI 10.3.6.0 (MI)

MIUI 10.3.7.0 (EU)

MIUI 10.3.5.0 (RU)

Android 9 MIUI 12.1.4.0 (MI)

MIUI 12.1.1.0 (EU)

MIUI 12.1.2.0 (RU)

Android 11 Немає
Mi 9T Pro raphael MIUI 10.3.1.0 (MI)

MIUI 10.3.1.0 (EU)

MIUI 10.3.1.0 (RU)

MIUI 12.5.2.0 (MI)

MIUI 12.5.1.0 (EU)

MIUI 12.5.1.0 (RU)

Mi 10T apollo MIUI 12.0.3.0 (MI)

MIUI 12.0.4.0 (EU)

MIUI 12.0.2.0 (RU)

MIUI 12.0.1.0 (ID)

MIUI 12.0.2.0 (IN)

MIUI 12.0.1.0 (TR)

MIUI 12.0.1.0 (TW)

Android 10 MIUI 14.0.4.0 (MI)

MIUI 14.0.3.0 (EU)

MIUI 14.0.1.0 (RU)

MIUI 14.0.1.0 (ID)

MIUI 14.0.1.0 (IN)

MIUI 14.0.1.0 (TR)

MIUI 14.0.1.0 (TW)

Android 12 Немає
Mi 10T Pro apollopro
Mi 10T Lite gauguin MIUI 12.0.1.0 (MI)

MIUI 12.0.1.0 (EU)

MIUI 12.0.1.0 (TR)

MIUI 12.0.3.0 (TW)

MIUI 13.0.8.0 (MI)

MIUI 13.0.12.0 (EU)

MIUI 14.0.2.0 (TR)

MIUI 14.0.1.0 (TW)

Xiaomi 11T agate MIUI 12.5.2.0 (MI)

MIUI 12.5.4.0 (EU)

MIUI 12.5.1.0 (RU)

MIUI 12.5.1.0 (ID)

MIUI 12.5.1.0 (TR)

MIUI 12.5.2.0 (TW)

Android 11 MIUI 14.0.6.0 (MI)

MIUI 14.0.6.0 (EU)

MIUI 14.0.4.0 (RU)

MIUI 14.0.5.0 (ID)

MIUI 14.0.4.0 (TR)

MIUI 14.0.5.0 (TW)

Android 13 Немає
Xiaomi 11T Pro vili MIUI 12.5.3.0 (MI)

MIUI 12.5.4.0 (EU)

MIUI 12.5.2.0 (RU)

MIUI 12.5.3.0 (ID)

MIUI 12.5.1.0 (JP)

MIUI 12.5.2.0 (TR)

MIUI 12.5.1.0 (TW)

MIUI 14.0.5.0 (MI)

MIUI 14.0.18.0 (EU)

MIUI 14.0.4.0 (RU)

MIUI 14.0.4.0 (ID)

MIUI 14.0.7.0 (IN)

MIUI 14.0.5.0 (JP)

MIUI 14.0.4.0 (TR)

MIUI 14.0.4.0 (TW)

Xiaomi 12T plato MIUI 13.0.4.0 (MI)

MIUI 13.0.6.0 (EU)

MIUI 13.0.4.0 (RU)

MIUI 13.0.5.0 (ID)

MIUI 13.0.3.0 (TR)

MIUI 13.0.3.0 (TW)

Android 12 MIUI 14.0.7.0 (MI)

MIUI 14.0.6.0 (EU)

MIUI 14.0.4.0 (RU)

MIUI 14.0.5.0 (ID)

MIUI 14.0.4.0 (TR)

MIUI 14.0.5.0 (TW)

Android 14 (MI/EU)

Android 13

Немає
Xiaomi 12T Pro ditingp MIUI 13.0.3.0 (MI)

MIUI 13.0.7.0 (EU)

MIUI 13.0.3.0 (RU)

MIUI 13.0.2.0 (JP)

MIUI 13.0.2.0 (TW)

MIUI 14.0.5.0 (MI)

MIUI 14.0.19.0 (EU)

MIUI 14.0.6.0 (RU)

MIUI 14.0.4.0 (JP)

MIUI 14.0.6.0 (TW)

Android 13
Xiaomi 13T aristotle MIUI 14.0.5.0 (MI)

MIUI 14.0.7.0 (EU)

MIUI 14.0.3.0 (RU)

MIUI 14.0.3.0 (ID)

MIUI 14.0.3.0 (TR)

MIUI 14.0.3.0 (TW)

Android 13 MIUI 14.0.6.0 (MI)

MIUI 14.0.11.0 (EU)

MIUI 14.0.3.0 (RU)

MIUI 14.0.5.0 (ID)

MIUI 14.0.4.0 (TR)

MIUI 14.0.4.0 (TW)

Android 13 Немає
Xiaomi 13T Pro corot MIUI 14.0.6.0 (MI)

MIUI 14.0.11.0 (EU)

MIUI 14.0.2.0 (RU)

MIUI 14.0.4.0 (JP)

MIUI 14.0.2.0 (TR)

MIUI 14.0.5.0 (TW)

MIUI 14.0.12.0 (MI)

MIUI 14.0.16.0 (EU)

MIUI 14.0.5.0 (RU)

MIUI 14.0.4.0 (JP)

MIUI 14.0.4.0 (TR)

MIUI 14.0.9.0 (TW)

Mi Note
Mi Note virgo MIUI 6.6.2.0 (MI)

MIUI 6.4.1.0 (CN)

Android 4.4 MIUI 9.5.1.0 (MI)

MIUI 9.2.3.0 (CN)

Android 6.0 MIUI (9)

7.11.16 (MI/CN)

Android 6.0
Mi Note Pro leo MIUI 6.5.4.0 (CN) Android 5.0.2 MIUI 9.2.3.0 (CN) Android 7.0 MIUI (9)

7.11.16 (CN)

Android 7.0
Mi Note 2 scorpio MIUI 8.2.3.0 (MI)

MIUI 8.0.9.0 (CN)

Android 6.0 MIUI 11.0.2.0 (MI)

MIUI 11.0.2.0 (CN)

Android 8.0 MIUI (10)

9.6.27 (MI)

MIUI (11)

9.10.10 (CN)

Android 8.0
Mi Note 3 jason MIUI 9.1.4.0 (MI)

MIUI 8.5.1.0 (CN)

Android 7.1.2 MIUI 12.0.1.0 (MI)

MIUI 12.0.1.0 (CN)

Android 9 MIUI (10)

9.6.27 (MI)

MIUI (12)

20.6.18 (CN)

Android 9
Mi Note 10/Pro tucana MIUI 11.0.3.0 (MI)

MIUI 11.0.5.0 (EU)

MIUI 11.0.3.0 (RU)

MIUI 11.1.1.0 (ID)

Android 9 MIUI 13.0.2.0 (MI)

MIUI 13.0.2.0 (EU)

MIUI 13.0.3.0 (RU)

MIUI 13.0.3.0 (ID)

Android 11 Немає
Mi Note 10 Lite toco MIUI 11.0.1.0 (MI)

MIUI 11.0.3.0 (EU)

MIUI 11.0.1.0 (RU)

MIUI 12.0.1.0 (TR)

Android 10 MIUI 13.0.2.0 (MI)

MIUI 13.0.3.0 (EU)

MIUI 13.0.2.0 (RU)

MIUI 13.0.2.0 (TR)

Android 12
Mi Max
Mi Max hydrogen MIUI 7.5.3.0 (MI)

MIUI 7.3.14.0 (CN)

Android 6.0 MIUI 10.2.2.0 (MI)

MIUI 10.3.2.0 (CN)

Android 7.0 MIUI (10)

9.2.28 (MI/CN)

Android 7.0
Mi Max Pro helium MIUI 8.0.3.0 (MI)

MIUI 7.3.14.0 (CN)

Mi Max 2 oxygen MIUI 8.5.4.0 (MI)

MIUI 8.5.6.0 (CN)

Android 7.1.2 MIUI 11.0.2.0 (MI)

MIUI 11.0.2.0 (CN)

Android 7.1.2 MIUI (10)

9.6.27 (MI)

MIUI (11)

9.10.10 (CN)

Android 7.1.2
Mi Max 3 nitrogen MIUI 9.6.4.0 (MI)

MIUI 10.0.2.0 (RU)

MIUI 9.6.7.0 (CN)

Android 8.1 MIUI 12.0.1.0 (MI)

MIUI 12.0.1.0 (RU)

MIUI 12.5.1.0 (CN)

Android 10 MIUI (10)

9.6.27 (MI)

MIUI (12)

20.9.4 (CN)

Android 9 (MI)

Android 10 (CN)

MIX
Mi MIX lithium MIUI 8.2.4.0 (MI)

MIUI 8.0.8.0 (CN)

Android 6.0 MIUI 11.0.2.0 (MI)

MIUI 11.0.2.0 (CN)

Android 8.0 MIUI (10)

9.6.27 (MI)

MIUI (11)

9.10.10 (CN)

Android 8.0
Mi MIX 2 chiron MIUI 8.5.1.0 (MI)

MIUI 8.5.2.0 (CN)

Android 7.1.2 MIUI 12.0.1.0 (MI)

MIUI 12.0.1.0 (CN)

Android 9 MIUI (10)

9.6.27 (MI)

MIUI (12)

20.6.18 (CN)

Android 9
MIX 2S polaris MIUI 9.5.4.0 (MI)

MIUI 9.5.16.0 (RU)

MIUI 9.5.0.4 (CN)

Android 8.1 MIUI 12.0.3.0 (MI)

MIUI 12.0.2.0 (RU)

MIUI 12.5.1.0 (CN)

Android 10 MIUI (10)

9.6.27 (MI)

MIUI (12)

20.9.4 (CN)

Android 9 (MI)

Android 10 (CN)

Mi MIX 3 perseus MIUI 10.0.11.0 (MI)

MIUI 10.0.13.0 (RU)

MIUI 10.0.9.0 (CN)

Android 9 MIUI 12.0.2.0 (MI)

MIUI 12.0.3.0 (RU)

MIUI 12.5.1.0 (CN)

Android 10
Mi MIX 3 5G andromeda MIUI 10.3.2.0 (MI)

MIUI 10.3.4.0 (EU)

MIUI 10.3.1.0 (CN)

MIUI 12.0.4.0 (MI)

MIUI 12.0.7.0 (EU)

MIUI 10.3.18.0 (CN)

Android 9 Немає
Mi MIX Fold cetus MIUI 12.0.5.0 (CN) Android 11 MIUI Fold 14.0.4.0 (CN) Android 13 MIUI (14)

23.7.31 (CN)

Android 13
MIX 4 odin MIUI 12.5.2.0 (CN) MIUI 14.0.8.0 (CN)
MIX Fold 2 zizhan MIUI Fold 13.1.6.0 (CN) Android 12 MIUI Fold 14.0.14.0 (CN) Android 13 MIUI (14)

23.9.18 (CN)

Android 13
MIX Fold 3 babylon MIUI Fold 14.1.2.0 (CN) Android 13 MIUI Fold 14.1.10.0 (CN) Android 13 MIUI (14)

23.9.18 (CN)

Android 13
Mi CC/Civi
Mi CC9 pyxis MIUI 10.3.5.0 (CN) Android 9 MIUI 12.5.5.0 (CN) Android 11 MIUI (12.5)

21.11.17 (CN)

Android 11
Mi CC9 ME vela MIUI 10.3.1.0 (CN)
Mi CC9e laurus MIUI 10.2.7.0 (CN) Android 10 MIUI (12.5)

21.4.22 (CN)

Android 10
Mi CC9 Pro tucana MIUI 11.0.3.0 (CN) MIUI 13.0.4.0 (CN) Android 11 MIUI (13)

22.3.2 (CN)

Android 11
Xiaomi Civi mona MIUI 12.5.3.0 (CN) Android 11 MIUI 14.0.6.0 (CN) Android 13 MIUI (14)

23.7.31 (CN)

Android 13
Xiaomi Civi 1S zijin MIUI 13.0.6.0 (CN) Android 12
Xiaomi Civi 2 ziyi MIUI 13.0.1.0 (CN) Android 12 MIUI 14.0.17.0 (CN) Android 13 Немає
Xiaomi Civi 3 yuechu MIUI 14.0.4.0 (CN) Android 13 MIUI 14.0.11.0 (CN) Android 13 Немає
Інші
Mi Play lotus MIUI 10.2.3.0 (MI)

MIUI 10.2.3.0 (RU)

MIUI 10.1.3.0 (CN)

Android 8.1 MIUI 11.0.10.0 (MI)

MIUI 11.0.11.0 (RU)

MIUI 11.0.8.0 (CN)

Android 8.1 MIUI (11)

20.12.1 (CN)

Android 8.1
Модель Кодове ім'я Стабільна версія Щотижнева версія
Стан підтримки Початкова Поточна Поточна
MIUI Android MIUI Android MIUI Android
Redmi
Redmi 1 HM2013023 Не підтримується MIUI V5 Android 4.4.2 MIUI 9 (CN) Android 4.4.2 MIUI (9)

7.11.16 (MI/CN)

Android 4.4.2
Redmi 1S armani Android 4.3 MIUI 9.2.3.0 (CN) Android 4.4 Android 4.4
Android 4.2 MIUI 9.2.2.0 (CN)
Android 4.4 MIUI 9.2.2.0 (CN)
Redmi 2 HM2014811

HM2014817

HM2014818

HM2014821

Не підтримується MIUI 6.2.0.6 (MI)

MIUI 6.2.0.1 (CN)

Android 4.4.4 MIUI 9.2.3.0 (MI)

MIUI 9.2.3.0 (CN)

Android 4.4.4 MIUI (9)

7.11.16 (MI/CN)

Android 4.4.4
Redmi 2 Pro MIUI V6 MIUI 9.2.5.0 (MI)

MIUI 9.2.3.0 (CN)

Android 5.1.1 Android 5.1.1
Redmi 2 Prime
Redmi 2A/Enhanced HM2014812

HM2014813

HM2014816

MIUI 6.4.1.0 (CN) MIUI 9.2.3.0 (CN) Android 4.4.4 Android 4.4.4
Redmi 3/Prime ido Не підтримується MIUI 7.5.2.0 (MI)

MIUI 7.1.1.0 (CN)

Android 5.1 MIUI 9.6.2.0 (MI)

MIUI 9.6.1.0 (CN)

Android 5.1 MIUI (9)

8.4.19 (MI)

8.4.26 (CN)

Android 5.1
Redmi 3S/3X/Prime land MIUI 7.5.8.0 (MI)

MIUI 7.3.6.0 (CN)

Android 6.0 MIUI 10.2.2.0 (MI)

MIUI 10.2.2.0 (CN)

Android 6.0 MIUI (10)

9.3.28 (MI/CN)

Android 6.0
Redmi 4 prada Не підтримується MIUI 8 (MI)

MIUI 8.0.3.0 (CN)

Android 6.0.1 MIUI 10.2.2.0 (MI)

MIUI 10.2.2.0 (CN)

Android 6.0.1 MIUI (10)

9.3.28 (MI/CN)

Android 6.0.1
Redmi 4 Prime markw MIUI 8.1.2.0 (MI)

MIUI 8.0.5.0 (CN)

Redmi 4A rolex MIUI 8.1.4.0 (CN)

MIUI 8.0.3.0 (CN)

MIUI 10.2.3.0 (MI)

MIUI 10.2.2.0 (CN)

Android 7.1.2 (MI)

Android 6.0.1 (CN)

Android 7.1.2 (MI)

Android 6.0.1 (CN)

Redmi 4X santoni MIUI 8.2.0.2 (MI)

MIUI 8.2.7.0 (CN)

MIUI 11.0.2.0 (MI)

MIUI 11.0.1.0 (CN)

Android 7.1.2 MIUI (10)

9.6.27 (MI)

MIUI (11)

9.10.10 (CN)

Android 7.1.2
Redmi 5 rosy Не підтримується MIUI 9.2.2.0 (MI)

MIUI 9.1.1.0 (CN)

Android 7.1.2 MIUI 11.0.2.0 (MI)

MIUI 11.0.4.0 (CN)

Android 8.1 MIUI (10)

9.6.27 (MI)

MIUI (11)

9.10.10 (CN)

Android 8.1
Redmi 5 Plus vince MIUI 9.2.3.0 (MI)

MIUI 9.0.4.0 (CN)

MIUI 11.0.2.0 (MI)

MIUI 11.0.3.0 (CN)

Redmi 5A riva MIUI 9.1.3.0 (MI)

MIUI 8.5.2.0 (CN)

MIUI 11.0.2.0 (MI)

MIUI 11.0.6.0 (CN)

Redmi 6 cereus Не підтримується MIUI 9.6.4.0 (MI)

MIUI 9.6.13.0 (RU)

MIUI 9.6.7.0 (CN)

Android 8.1 MIUI 11.0.4.0 (MI)

MIUI 11.0.5.0 (RU)

MIUI 12.0.2.0 (CN)

Android 9 MIUI (10)

9.6.27 (MI)

MIUI (11)

20.1.9 (CN)

Android 9
Redmi 6 Pro sakura MIUI 9.6.7.0 (CN) MIUI 12.0.1.0 (CN)
sakurain MIUI 9.6.4.0 (MI) MIUI 12.0.4.0 (MI)
Redmi 6A cactus MIUI 9.6.2.0 (MI)

MIUI 9.6.5.0 (RU)

MIUI 9.6.5.0 (CN)

MIUI 11.0.8.0 (MI)

MIUI 11.0.4.0 (RU)

MIUI 12.0.2.0 (CN)

Redmi 7 onclite Не підтримується MIUI 10.2.4.0 (MI)

MIUI 10.2.8.0 (EU)

MIUI 10.2.5.0 (RU)

MIUI 10.3.2.0 (IN)

MIUI 10.2.2.0 (CN)

Android 9 MIUI 11.0.2.0 (MI)

MIUI 11.0.3.0 (EU)

MIUI 11.0.1.0 (RU)

MIUI 11.0.4.0 (IN)

MIUI 12.5.3.0 (CN)

Android 10 Немає
Redmi 7A pine MIUI 10.2.4.0 (MI)

MIUI 10.2.3.0 (EU)

MIUI 10.2.1.0 (RU)

MIUI 10.2.4.0 (IN)

MIUI 10.2.6.0 (CN)

MIUI 12.5.2.0 (MI)

MIUI 12.5.3.0 (EU)

MIUI 12.5.2.0 (RU)

MIUI 12.5.1.0 (IN)

MIUI 12.5.5.0 (CN)

Redmi 8 olive Не підтримується MIUI 10.3.4.0 (MI)

MIUI 10.3.1.0 (EU)

MIUI 10.3.3.0 (RU)

MIUI 11.0.2.0 (ID)

MIUI 10.3.1.0 (IN)

MIUI 10.3.5.0 (CN)

Android 9 MIUI 12.5.3.0 (MI)

MIUI 12.5.3.0 (EU)

MIUI 12.5.3.0 (RU)

MIUI 12.5.3.0 (ID)

MIUI 12.5.5.0 (IN)

MIUI 12.5.5.0 (CN)

Android 10 Немає
Redmi 8A olivelite MIUI 10.3.3.0 (MI)

MIUI 10.3.1.0 (EU)

MIUI 10.3.3.0 (RU)

MIUI 11.0.1.0 (ID)

MIUI 10.3.1.0 (IN)

MIUI 10.3.3.0 (CN)

MIUI 12.5.2.0 (MI)

MIUI 12.5.3.0 (EU)

MIUI 12.5.1.0 (RU)

MIUI 12.5.3.0 (ID)

MIUI 12.5.6.0 (IN)

MIUI 12.5.3.0 (CN)

Redmi 8A Dual/Pro olivewood MIUI 11.0.4.0 (ID)

MIUI 11.0.5.0 (IN)

MIUI 12.5.4.0 (ID)

MIUI 12.5.6.0 (IN)

Redmi 9 lancelot Не підтримується MIUI 11.0.4.0 (MI)

MIUI 11.0.2.0 (EU)

MIUI 11.0.5.0 (RU)

MIUI 11.0.3.0 (ID)

MIUI 11.0.1.0 (TR)

MIUI 11.0.1.0 (CN)

Android 10 MIUI 13.0.4.0 (MI)

MIUI 13.0.3.0 (EU)

MIUI 13.0.3.0 (RU)

MIUI 13.0.1.0 (ID)

MIUI 13.0.3.0 (TR)

MIUI 13.0.5.0 (CN)

Android 12 Немає
Redmi 9 Prime MIUI 11.0.2.0 (IN) MIUI 13.0.3.0 (IN)
Redmi 9 (IN)/9 Activ cattail MIUI 12.0.1.0 (IN) MIUI 12.0.18.0 (IN) Android 10
Redmi 9A/9AT/9i/9A Sport/9i Sport dandelion MIUI 12.0.3.0 (MI)

MIUI 12.0.4.0 (EU)

MIUI 12.0.3.0 (RU)

MIUI 12.0.2.0 (ID)

MIUI 12.0.3.0 (IN)

MIUI 12.0.2.0 (TR)

MIUI 12.0.1.0 (CN)

MIUI 12.0.22.0 (MI)

MIUI 12.0.21.0 (EU)

MIUI 12.5.7.0 (RU)

MIUI 12.0.15.0 (ID)

MIUI 12.0.26.0 (IN)

MIUI 12.0.7.0 (TR)

MIUI 12.5.21.0 (CN)

Android 10

Android 11 (RU/CN)

Redmi 9C angelica MIUI 12.0.4.0 (MI)

MIUI 12.0.3.0 (EU)

MIUI 12.0.1.0 (ID)

MIUI 12.0.2.0 (TR)

MIUI 12.0.23.0 (MI)

MIUI 12.0.14.0 (EU)

MIUI 12.0.14.0 (ID)

MIUI 12.0.15.0 (TR)

Android 10
Redmi 9C NFC angelican MIUI 12.0.2.0 (MI)

MIUI 12.0.3.0 (EU)

MIUI 12.0.3.0 (RU)

MIUI 12.0.16.0 (MI)

MIUI 12.0.14.0 (EU)

MIUI 12.5.3.0 (RU)

Android 10

Android 11 (RU)

Redmi 9T lemon/lime MIUI 12.0.1.0 (MI)

MIUI 12.0.2.0 (EU)

MIUI 12.0.3.0 (RU)

MIUI 12.0.2.0 (ID)

MIUI 12.0.2.0 (TR)

MIUI 12.0.1.0 (TW)

MIUI 14.0.3.0 (MI)

MIUI 14.0.3.0 (EU)

MIUI 14.0.2.0 (RU)

MIUI 14.0.2.0 (ID)

MIUI 14.0.3.0 (TR)

MIUI 14.0.2.0 (TW)

Android 12
Redmi 9 Power MIUI 12.0.1.0 (IN) MIUI 14.0.2.0 (IN)
Redmi 10 selene Підтримується MIUI 12.5.4.0 (MI)

MIUI 12.5.1.0 (EU)

MIUI 12.5.2.0 (RU)

MIUI 12.5.2.0 (ID)

MIUI 12.5.4.0 (TR)

MIUI 12.5.1.0 (TW)

Android 11 MIUI 14.0.7.0 (MI)

MIUI 14.0.7.0 (EU)

MIUI 14.0.2.0 (RU)

MIUI 14.0.5.0 (ID)

MIUI 14.0.2.0 (TR)

MIUI 14.0.1.0 (TW)

Android 13 Немає
Redmi 10 2022 selenes
Redmi 10 Prime selene MIUI 12.5.1.0 (IN) MIUI 14.0.8.0 (IN)
Redmi 10 Prime 2022 selenes
Redmi 10A/10A Sport dandelion MIUI 12.5.2.0 (MI)

MIUI 12.5.2.0 (EU)

MIUI 12.5.2.0 (RU)

MIUI 12.5.2.0 (ID)

MIUI 12.5.3.0 (IN)

MIUI 12.5.1.0 (TW)

MIUI 12.5.3.0 (CN)

MIUI 12.5.8.0 (MI)

MIUI 12.5.15.0 (EU)

MIUI 12.5.14.0 (RU)

MIUI 12.5.16.0 (ID)

MIUI 12.5.18.0 (IN)

MIUI 12.5.6.0 (TW)

MIUI 12.5.13.0 (CN)

Android 11
Redmi 10C fog MIUI 13.0.5.0 (MI)

MIUI 13.0.3.0 (EU)

MIUI 13.0.3.0 (RU)

MIUI 13.0.2.0 (ID)

MIUI 13.0.1.0 (TR)

MIUI 13.0.2.0 (TW)

MIUI 14.0.6.0 (MI)

MIUI 14.0.4.0 (EU)

MIUI 14.0.2.0 (RU)

MIUI 14.0.4.0 (ID)

MIUI 14.0.4.0 (TR)

MIUI 14.0.4.0 (TW)

Android 13
Redmi 10 (IN)/10 Power MIUI 13.0.4.0 (IN) MIUI 14.0.6.0 (IN)
Redmi 10 5G light Не підтримується MIUI 13.0.2.0 (MI)

MIUI 13.0.4.0 (EU)

MIUI 13.0.6.0 (RU)

MIUI 13.0.3.0 (ID)

MIUI 13.0.3.0 (TR)

MIUI 13.0.2.0 (TW)

Android 12 MIUI 14.0.8.0 (MI)

MIUI 14.0.9.0 (EU)

MIUI 14.0.3.0 (RU)

MIUI 14.0.5.0 (ID)

MIUI 14.0.1.0 (TR)

MIUI 14.0.3.0 (TW)

Redmi 11 Prime rock Не підтримується MIUI 13.0.6.0 (IN) Android 12 MIUI 14.0.6.0 (IN) Android 13 Немає
Redmi 11 Prime 5G light MIUI 13.0.2.0 (IN) MIUI 14.0.9.0 (IN)
Redmi 12 fire Не підтримується MIUI 14.0.4.0 (MI)

MIUI 14.0.2.0 (EU)

MIUI 14.0.3.0 (RU)

MIUI 14.0.2.0 (ID)

MIUI 14.0.4.0 (IN)

MIUI 14.0.2.0 (TR)

Android 13 MIUI 14.0.12.0 (MI)

MIUI 14.0.11.0 (EU)

MIUI 14.0.10.0 (RU)

MIUI 14.0.6.0 (ID)

MIUI 14.0.6.0 (IN)

MIUI 14.0.5.0 (TR)

Android 13 Немає
Redmi 12 5G sky MIUI 14.0.1.0 (MI)

MIUI 14.0.4.0 (EU)

MIUI 14.0.2.0 (IN)

MIUI 14.0.1.0 (TW)

MIUI 14.0.2.0 (CN)

MIUI 14.0.4.0 (MI)

MIUI 14.0.10.0 (EU)

MIUI 14.0.7.0 (IN)

MIUI 14.0.3.0 (TW)

MIUI 14.0.8.0 (CN)

Redmi 12R
Redmi 12C earth MIUI 13.0.2.0 (MI)

MIUI 13.0.2.0 (EU)

MIUI 13.0.3.0 (RU)

MIUI 13.0.1.0 (ID)

MIUI 13.0.2.0 (IN)

MIUI 13.0.1.0 (TR)

MIUI 13.0.1.0 (TW)

MIUI 13.0.1.0 (CN)

Android 12 MIUI 14.0.7.0 (MI)

MIUI 14.0.8.0 (EU)

MIUI 14.0.3.0 (RU)

MIUI 14.0.4.0 (ID)

MIUI 14.0.4.0 (IN)

MIUI 14.0.3.0 (TR)

MIUI 14.0.3.0 (TW)

MIUI 14.0.4.0 (CN)

Redmi 13C gale Не підтримується MIUI 14.0.6.0 (MI)

MIUI 14.0.6.0 (EU)

MIUI 14.0.3.0 (RU)

MIUI 14.0.2.0 (ID)

MIUI 14.0.3.0 (IN)

MIUI 14.0.1.0 (TR)

MIUI 14.0.1.0 (TW)

Android 13 MIUI 14.0.9.0 (MI)

MIUI 14.0.10.0 (EU)

MIUI 14.0.5.0 (RU)

MIUI 14.0.6.0 (ID)

MIUI 14.0.5.0 (IN)

MIUI 14.0.5.0 (TR)

MIUI 14.0.3.0 (TW)

Android 13 Немає
Redmi 13C 5G/13R air Підтримується MIUI 14.0.1.0 (EU)

MIUI 14.0.2.0 (IN)

MIUI 14.0.4.0 (CN)

MIUI 14.0.1.0 (EU)

MIUI 14.0.10.0 (IN)

MIUI 14.0.5.0 (CN)

Redmi Note
Redmi Note lcsh92 wet jb9 Не підтримується MIUI V5 Android 4.2 MIUI 9.2.2.0 (CN) Android 4.4 MIUI (9)

7.11.16 (CN)

Android 4.4
Redmi Note 4G dior MIUI 9.2.3.0 (MI)

MIUI 9.2.4.0 (CN)

MIUI (9)

7.9.22 (MI)

7.11.16 (CN)

Redmi Note Prime gucci Android 4.4 MIUI 9.2.3.0 (MI)

MIUI 9.2.2.0 (CN)

Redmi Note 2 wt86047 Не підтримується MIUI 7.0.12.0 (MI)

MIUI 6.6.8.0 (CN)

Android 5.0 MIUI 9.6.3.0 (MI)

MIUI 9.6.1.0 (CN)

Android 5.0 MIUI (9)

8.4.19 (MI)

8.4.26 (CN)

Android 5.0
Redmi Note 2 Prime hermes
Redmi Note 3 (MTK) hennessy Не підтримується MIUI 7 Android 5.0 MIUI 9.6.1.0 (CN) Android 5.0 MIUI (9)

8.4.26 (CN)

Android 5.0
Redmi Note 3 (SD)/Pro kenzo MIUI 7.1.7.0 (MI)

MIUI 7.1.9.0 (CN)

Android 5.1 MIUI 10.2.1.0 (MI)

MIUI 10.2.1.0 (CN)

Android 6.0 MIUI (10)

8.11.22 (MI/CN)

Android 6.0
Redmi Note 3 SE kate MIUI 7.3.9.0 (MI) Android 6.0 MIUI 10.2.1.0 (MI) MIUI (10)

9.3.28 (MI)

Redmi Note 4/4X (MTK) nikel Не підтримується MIUI 8.0.3.0 (CN)

MIUI 7.3.8.0 (CN)

Android 6.0 MIUI 10.2.1.0 (MI)

MIUI 10.2.2.0 (CN)

Android 6.0 MIUI (10)

9.3.28 (MI)

Android 6.0
Redmi Note 4/4X (SD) mido MIUI 8.1.10.0 (MI)

MIUI 8.1.11.0 (CN)

MIUI 11.0.2.0 (MI)

MIUI 11.0.2.0 (CN)

Android 7.0 MIUI (10)

8.12.20 (MI)

MIUI (11)

9.10.10 (CN)

Android 7.0
Redmi Note 5 whyred Не підтримується MIUI 9.5.6.0 (MI)

MIUI 9.5.27.0 (RU)

MIUI 9.5.4.0 (CN)

Android 8.1 MIUI 12.0.2.0 (MI)

MIUI 11.0.1.0 (RU)

MIUI 11.0.2.0 (CN)

Android 9 MIUI (10)

9.6.27 (MI)

MIUI (12)

20.6.18 (CN)

Android 9
Redmi Note 5 Pro MIUI 9.2.4.0 (MI) Android 7.1.2
Redmi Note 5A ugglite MIUI 8.5.4.0 (MI)

MIUI 8.5.6.0 (CN)

MIUI 11.0.3.0 (MI)

MIUI 11.0.2.0 (CN)

Android 7.1.2 MIUI (10)

9.6.27 (MI)

MIUI (11)

9.10.10 (CN)

Android 7.1.2
Redmi Note 5A Prime ugg MIUI 8.5.4.0 (MI)

MIUI 8.5.2.0 (CN)

MIUI 11.0.2.0 (MI)

MIUI 11.0.1.0 (CN)

Redmi Note 6 Pro tulip Не підтримується MIUI 9.6.8.0 (MI)

MIUI 10.2.1.0 (RU)

Android 8.1 MIUI 12.0.1.0 (MI)

MIUI 10.2.1.0 (RU)

Android 9 MIUI (10)

9.6.27 (MI)

Android 9
Redmi Note 7 (IN) lavenderin Не підтримується MIUI 10.2.6.0 (IN) Android 9 MIUI 12.5.1.0 (IN) Android 10 Немає
Redmi Note 7/7S lavender MIUI 10.2.6.0 (MI)

MIUI 10.2.3.0 (EU)

MIUI 10.2.3.0 (RU)

MIUI 10.2.6.0 (IN)

MIUI 10.2.3.0 (CN)

MIUI 12.5.3.0 (MI)

MIUI 12.5.1.0 (EU)

MIUI 12.5.1.0 (RU)

MIUI 12.5.1.0 (IN)

MIUI 12.5.7.0 (CN)

MIUI (12.5)

21.4.22 (CN)

Android 10
Redmi Note 7 Pro violet MIUI 10.2.6.0 (IN)

MIUI 10.2.5.0 (CN)

MIUI 12.5.1.0 (IN)

MIUI 12.5.4.0 (CN)

Redmi Note 8 ginkgo Не підтримується MIUI 10.3.2.0 (MI)

MIUI 12.0.1.0 (EU)

MIUI 12.0.2.0 (RU)

MIUI 10.3.2.0 (ID)

MIUI 10.3.1.0 (IN)

MIUI 10.3.2.0 (CN)

Android 9 MIUI 12.5.2.0 (MI)

MIUI 12.5.7.0 (EU)

MIUI 12.5.3.0 (RU)

MIUI 12.5.3.0 (ID)

MIUI 12.5.2.0 (IN)

MIUI 12.5.5.0 (CN)

Android 11 MIUI (12.5)

21.11.24 (CN)

Android 11
Redmi Note 8T willow MIUI 10.3.1.0 (MI)

MIUI 10.3.5.0 (EU)

MIUI 10.3.2.0 (RU)

MIUI 12.5.6.0 (MI)

MIUI 12.5.5.0 (EU)

MIUI 12.5.1.0 (RU)

Немає
Redmi Note 8 2021 biloba Підтримується MIUI 12.5.1.0 (MI)

MIUI 12.5.1.0 (EU)

MIUI 12.5.1.0 (RU)

Android 11 MIUI 14.0.6.0 (MI)

MIUI 14.0.5.0 (EU)

MIUI 14.0.6.0 (RU)

Android 13
Redmi Note 8 Pro begonia Не підтримується MIUI 10.4.1.0 (MI)

MIUI 10.4.5.0 (EU)

MIUI 10.4.2.0 (RU)

MIUI 10.4.2.0 (ID)

MIUI 10.4.3.0 (IN)

MIUI 10.4.4.0 (CN)

Android 9 MIUI 12.5.8.0 (MI)

MIUI 12.5.15.0 (EU)

MIUI 12.5.5.0 (RU)

MIUI 12.5.6.0 (ID)

MIUI 12.5.10.0 (IN)

MIUI 12.5.6.0 (CN)

Android 11 MIUI (12.5)

21.11.24 (CN)

Android 11
Redmi Note 9 merlin Не підтримується MIUI 11.0.2.0 (MI)

MIUI 11.0.2.0 (EU)

MIUI 11.0.2.0 (RU)

MIUI 11.0.1.0 (ID)

MIUI 11.0.2.0 (IN)

MIUI 11.0.2.0 (TR)

MIUI 12.0.1.0 (TW)

Android 10 MIUI 13.0.2.0 (MI)

MIUI 13.0.3.0 (EU)

MIUI 13.0.3.0 (RU)

MIUI 13.0.3.0 (ID)

MIUI 13.0.5.0 (IN)

MIUI 13.0.3.0 (TR)

MIUI 13.0.3.0 (TW)

Android 12 Немає
Redmi Note 9 4G lime MIUI 12.0.5.0 (CN) MIUI 14.0.2.0 (CN) MIUI (13)

22.10.24 (CN)

Android 12
Redmi Note 9 5G cannon MIUI 12.0.3.0 (CN) MIUI 14.0.6.0 (CN)
Redmi Note 9T cannong MIUI 12.0.5.0 (MI)

MIUI 12.0.4.0 (EU)

MIUI 12.0.1.0 (RU)

MIUI 12.5.1.0 (TR)

MIUI 12.0.4.0 (TW)

MIUI 14.0.4.0 (MI)

MIUI 14.0.4.0 (EU)

MIUI 14.0.2.0 (RU)

MIUI 14.0.2.0 (TR)

MIUI 14.0.2.0 (TW)

Немає
Redmi Note 9S curtana MIUI 11.0.1.0 (MI)

MIUI 11.0.1.0 (EU)

MIUI 11.0.1.0 (RU)

MIUI 11.0.2.0 (TR)

MIUI 14.0.4.0 (MI)

MIUI 14.0.4.0 (EU)

MIUI 14.0.1.0 (RU)

MIUI 14.0.1.0 (TR)

Redmi Note 9 Pro (IN) MIUI 11.0.3.0 (IN) MIUI 14.0.3.0 (IN)
Redmi Note 10 Lite MIUI 12.0.2.0 (IN) MIUI 14.0.6.0 (IN)
Redmi Note 9 Pro joyeuse MIUI 11.0.2.0 (MI)

MIUI 11.0.1.0 (EU)

MIUI 11.0.1.0 (RU)

MIUI 11.0.1.0 (ID)

MIUI 11.0.1.0 (TR)

MIUI 12.0.3.0 (TW)

MIUI 14.0.3.0 (MI)

MIUI 14.0.5.0 (EU)

MIUI 14.0.1.0 (RU)

MIUI 14.0.1.0 (ID)

MIUI 14.0.1.0 (TR)

MIUI 14.0.4.0 (TW)

Redmi Note 9 Pro Max excalibur MIUI 11.0.1.0 (IN) MIUI 14.0.2.0 (IN)
Redmi Note 9 Pro 5G gauguin MIUI 12.0.4.0 (CN) MIUI 14.0.2.0 (CN) MIUI (13)

22.10.24 (CN)

Android 12
Redmi Note 10 mojito Не підтримується MIUI 12.0.2.0 (MI)

MIUI 12.0.2.0 (EU)

MIUI 12.0.2.0 (RU)

MIUI 12.0.1.0 (ID)

MIUI 12.0.1.0 (IN)

MIUI 12.0.4.0 (TR)

Android 11 MIUI 14.0.8.0 (MI)

MIUI 14.0.6.0 (EU)

MIUI 14.0.6.0 (RU)

MIUI 14.0.6.0 (ID)

MIUI 14.0.5.0 (IN)

MIUI 14.0.4.0 (TR)

Android 12 Немає
Redmi Note 10S/11 SE rosemary Підтримується MIUI 12.5.5.0 (MI)

MIUI 12.5.3.0 (EU)

MIUI 12.5.3.0 (RU)

MIUI 12.5.3.0 (ID)

MIUI 12.5.5.0 (IN)

MIUI 12.5.1.0 (TR)

MIUI 12.5.1.0 (TW)

MIUI 14.0.8.0 (MI)

MIUI 14.0.7.0 (EU)

MIUI 14.0.3.0 (RU)

MIUI 14.0.5.0 (ID)

MIUI 14.0.9.0 (IN)

MIUI 14.0.5.0 (TR)

MIUI 14.0.2.0 (TW)

Android 13
Redmi Note 10T 5G camellia MIUI 12.0.5.0 (IN) MIUI 14.0.6.0 (IN)
Redmi Note 10 5G/11SE MIUI 12.0.6.0 (CN) MIUI 14.0.2.0 (CN) MIUI (13)

22.10.24 (CN)

Android 12
Redmi Note 10 5G camellian MIUI 12.0.1.0 (MI)

MIUI 12.0.2.0 (EU)

MIUI 12.0.1.0 (ID)

MIUI 12.0.2.0 (TR)

MIUI 12.0.3.0 (TW)

MIUI 14.0.6.0 (MI)

MIUI 14.0.4.0 (EU)

MIUI 14.0.6.0 (ID)

MIUI 14.0.3.0 (TR)

MIUI 14.0.3.0 (TW)

Немає
Redmi Note 10T MIUI 12.0.1.0 (RU) MIUI 14.0.5.0 (RU)
lilac MIUI 13.0.2.0 (JP) MIUI 14.0.12.0 (JP)
Redmi Note 10 JE iris MIUI 12.5.6.0 (JP) MIUI 14.0.21.0 (JP)
Redmi Note 10 Pro sweetpro Не підтримується MIUI 12.0.1.0 (MI)

MIUI 12.0.3.0 (EU)

MIUI 12.0.1.0 (RU)

MIUI 12.0.2.0 (ID)

MIUI 12.0.6.0 (TR)

MIUI 12.5.1.0 (TW)

MIUI 14.0.8.0 (MI)

MIUI 14.0.9.0 (EU)

MIUI 14.0.2.0 (RU)

MIUI 14.0.2.0 (ID)

MIUI 14.0.2.0 (TR)

MIUI 14.0.4.0 (TW)

sweetin MIUI 12.0.1.0 (IN) MIUI 13.0.10.0 (IN) Android 12
Redmi Note 10 Pro Max sweetin_pro
Redmi Note 10 Pro 5G chopin Підтримується MIUI 12.5.1.0 (CN) MIUI 14.0.8.0 (CN) Android 13 MIUI (14)

23.4.17 (CN)

Android 13
Redmi Note 11 spes Не підтримується MIUI 13.0.1.0 (MI)

MIUI 13.0.8.0 (IN)

MIUI 13.0.5.0 (TR)

Android 11 MIUI 14.0.5.0 (MI)

MIUI 14.0.5.0 (IN)

MIUI 14.0.6.0 (TR)

Android 13 Немає
Redmi Note 11 NFC spesn MIUI 13.0.3.0 (MI)

MIUI 13.0.1.0 (EU)

MIUI 13.0.2.0 (RU)

MIUI 13.0.1.0 (ID)

MIUI 14.0.6.0 (MI)

MIUI 14.0.7.0 (EU)

MIUI 14.0.7.0 (RU)

MIUI 14.0.5.0 (ID)

Redmi Note 11S fleur MIUI 13.0.3.0 (MI)

MIUI 13.0.1.0 (EU)

MIUI 13.0.2.0 (RU)

MIUI 13.0.2.0 (IN)

MIUI 13.0.2.0 (TR)

MIUI 13.0.1.0 (TW)

MIUI 14.0.6.0 (MI)

MIUI 14.0.6.0 (EU)

MIUI 14.0.6.0 (RU)

MIUI 14.0.6.0 (IN)

MIUI 14.0.3.0 (TR)

MIUI 14.0.1.0 (TW)

Redmi Note 11S 5G opal MIUI 13.0.4.0 (MI)

MIUI 13.0.4.0 (EU)

MIUI 13.0.1.0 (RU)

MIUI 13.0.3.0 (TW)

MIUI 14.0.5.0 (MI)

MIUI 14.0.4.0 (EU)

MIUI 14.0.1.0 (RU)

MIUI 14.0.1.0 (TW)

Redmi Note 11 Pro viva MIUI 13.0.3.0 (MI)

MIUI 13.0.4.0 (EU)

MIUI 13.0.3.0 (RU)

MIUI 13.0.2.0 (ID)

MIUI 13.0.3.0 (TR)

MIUI 13.0.1.0 (TW)

MIUI 14.0.5.0 (MI)

MIUI 14.0.5.0 (EU)

MIUI 14.0.6.0 (RU)

MIUI 14.0.5.0 (ID)

MIUI 14.0.4.0 (TR)

MIUI 14.0.2.0 (TW)

vida MIUI 13.0.5.0 (IN) MIUI 14.0.4.0 (IN)
Redmi Note 11 Pro 5G veux MIUI 13.0.2.0 (MI)

MIUI 13.0.1.0 (EU)

MIUI 13.0.1.0 (RU)

MIUI 13.0.2.0 (ID)

MIUI 13.0.2.0 (JP)

MIUI 13.0.1.0 (TR)

MIUI 13.0.1.0 (TW)

MIUI 14.0.6.0 (MI)

MIUI 14.0.9.0 (EU)

MIUI 14.0.4.0 (RU)

MIUI 14.0.5.0 (ID)

MIUI 14.0.4.0 (JP)

MIUI 14.0.3.0 (TR)

MIUI 14.0.5.0 (TW)

Redmi Note 11E Pro MIUI 13.0.2.0 (CN) MIUI 14.0.5.0 (CN)
Redmi Note 11 Pro+ 5G (IN) peux MIUI 13.0.2.0 (IN) MIUI 14.0.7.0 (IN)
Redmi Note 11 4G selenes Підтримується MIUI 12.5.2.0 (CN) MIUI 14.0.2.0 (CN)
Redmi Note 11 5G evergo Не підтримується MIUI 14.0.4.0 (CN) MIUI (13)

22.10.24 (CN)

Android 12
Redmi Note 11T MIUI 12.5.2.0 (IN) MIUI 14.0.4.0 (IN) Немає
Redmi Note 11 Pro (CN) pissarro MIUI 12.5.5.0 (MI)

MIUI 12.5.4.0 (EU)

MIUI 12.5.3.0 (RU)

MIUI 12.5.2.0 (TR)

MIUI 12.5.3.0 (TW)

MIUI 12.5.3.0 (CN)

MIUI 14.0.6.0 (MI)

MIUI 14.0.6.0 (EU)

MIUI 14.0.3.0 (RU)

MIUI 14.0.3.0 (TR)

MIUI 14.0.4.0 (TW)

MIUI 14.0..0 (CN)

MIUI (14)

23.7.31 (CN)

Android 13
Redmi Note 11 Pro+ 5G pissarropro
Redmi Note 11E light MIUI 13.0.1.0 (CN) Android 12 MIUI 14.0.9.0 (CN) Немає
Redmi Note 11R lightcm MIUI 13.0.11.0 (CN) MIUI 14.0.10.0 (CN)
Redmi Note 11T Pro xaga MIUI 13.0.1.0 (CN) MIUI 14.0.7.0 (CN) MIUI (14)

23.9.18 (CN)

Android 13
Redmi Note 11T Pro+ xagapro
Redmi Note 12 tapas Не підтримується MIUI 14.0.2.0 (MI)

MIUI 14.0.2.0 (IN)

MIUI 14.0.1.0 (TR)

Android 13 MIUI 14.0.14.0 (MI)

MIUI 14.0.9.0 (IN)

MIUI 14.0.8.0 (TR)

Android 13 Немає
Redmi Note 12 NFC topaz MIUI 14.0.1.0 (MI)

MIUI 14.0.1.0 (EU)

MIUI 14.0.1.0 (RU)

MIUI 14.0.1.0 (ID)

MIUI 14.0.8.0 (MI)

MIUI 14.0.12.0 (EU)

MIUI 14.0.8.0 (RU)

MIUI 14.0.8.0 (ID)

Redmi Note 12S sea MIUI 14.0.1.0 (MI)

MIUI 14.0.1.0 (EU)

MIUI 14.0.1.0 (RU)

MIUI 14.0.1.0 (TR)

MIUI 14.0.1.0 (TW)

MIUI 14.0.7.0 (MI)

MIUI 14.0.3.0 (EU)

MIUI 14.0.3.0 (RU)

MIUI 14.0.4.0 (TR)

MIUI 14.0.4.0 (TW)

Redmi Note 12 Pro sweet_k6a MIUI 13.0.2.0 (MI)

MIUI 13.0.3.0 (EU)

MIUI 13.0.2.0 (RU)

MIUI 13.0.1.0 (ID)

MIUI 13.0.2.0 (TR)

Android 11 MIUI 14.0.5.0 (MI)

MIUI 14.0.9.0 (EU)

MIUI 14.0.3.0 (RU)

MIUI 14.0.5.0 (ID)

MIUI 14.0.2.0 (TR)

Redmi Note 12 5G/12R Pro sunstone MIUI 14.0.2.0 (MI)

MIUI 14.0.4.0 (EU)

MIUI 13.0.7.0 (IN)

14.0.1.0 (TW)

MIUI 13.0.2.0 (CN)

Android 12 MIUI 14.0.6.0 (MI)

MIUI 14.0.5.0 (EU)

MIUI 14.0.5.0 (IN)

MIUI 14.0.3.0 (TW)

MIUI 14.0.10.0 (CN)

Redmi Note 12 Pro 5G ruby MIUI 14.0.2.0 (MI)

MIUI 14.0.4.0 (EU)

MIUI 14.0.3.0 (RU)

MIUI 14.0.2.0 (ID)

MIUI 13.0.2.0 (IN)

MIUI 14.0.1.0 (KR)

MIUI 14.0.2.0 (TR)

MIUI 14.0.2.0 (TW)

MIUI 13.0.2.0 (CN)

MIUI 14.0.8.0 (MI)

MIUI 14.0.12.0 (EU)

MIUI 14.0.3.0 (RU)

MIUI 14.0.5.0 (ID)

MIUI 14.0.5.0 (IN)

MIUI 14.0.4.0 (KR)

MIUI 14.0.1.0 (TR)

MIUI 14.0.3.0 (TW)

MIUI 14.0.5.0 (CN)

Redmi Note 12 Pro+ rubyplus
Redmi Note 12 Discovery Edition rubypro
Redmi Note 12 Pro Speed redwood MIUI 14.0.2.0 (CN) MIUI 14.0.6.0 (CN)
Redmi Note 12 Turbo marble MIUI 14.0.1.0 (CN) Android 13 MIUI 14.0.27.0 (CN)
Redmi Note 12T Pro pearl MIUI 14.0.1.0 (CN) MIUI 14.0.10.0 (CN)
Redmi Note 12R sky MIUI 14.0.2.0 (CN) MIUI 14.0.8.0 (CN)
Redmi Note 13 sapphire Не підтримується MIUI 14.0.4.0 (MI) Android 13 MIUI 14.0.9.0 (MI) Android 13 Немає
Redmi Note 13 NFC sapphiren MIUI 14.0.1.0 (MI)

MIUI 14.0.3.0 (EU)

MIUI 14.0.1.0 (RU)

MIUI 14.0.5.0 (ID)

MIUI 14.0.6.0 (TR)

MIUI 14.0.1.0 (TW)

MIUI 14.0.8.0 (MI)

MIUI 14.0.6.0 (EU)

MIUI 14.0.6.0 (RU)

MIUI 14.0.5.0 (ID)

MIUI 14.0.7.0 (TR)

MIUI 14.0.4.0 (TW)

Redmi Note 13 5G/13R Pro gold MIUI 14.0.1.0 (MI)

MIUI 14.0.3.0 (EU)

MIUI 14.0.1.0 (ID)

MIUI 14.0.1.0 (IN)

MIUI 14.0.1.0 (TR)

MIUI 14.0.1.0 (TW)

MIUI 14.0.1.0 (CN)

MIUI 14.0.3.0 (MI)

MIUI 14.0.6.0 (EU)

MIUI 14.0.4.0 (ID)

MIUI 14.0.7.0 (IN)

MIUI 14.0.4.0 (TR)

MIUI 14.0.2.0 (TW)

MIUI 14.0.8.0 (CN)

Redmi Note 13 Pro emerald MIUI 14.0.1.0 (MI)

MIUI 14.0.1.0 (EU)

MIUI 14.0.2.0 (RU)

MIUI 14.0.4.0 (ID)

MIUI 14.0.3.0 (TR)

MIUI 14.0.5.0 (MI)

MIUI 14.0.5.0 (EU)

MIUI 14.0.5.0 (RU)

MIUI 14.0.5.0 (ID)

MIUI 14.0.4.0 (TR)

Redmi Note 13 Pro 5G garnet MIUI 14.0.6.0 (MI)

MIUI 14.0.4.0 (EU)

MIUI 14.0.1.0 (RU)

MIUI 14.0.1.0 (ID)

MIUI 14.0.2.0 (IN)

MIUI 14.0.1.0 (TR)

MIUI 14.0.1.0 (TW)

MIUI 14.0.1.0 (CN)

MIUI 14.0.9.0 (MI)

MIUI 14.0.8.0 (EU)

MIUI 14.0.4.0 (RU)

MIUI 14.0.4.0 (ID)

MIUI 14.0.4.0 (IN)

MIUI 14.0.2.0 (TR)

MIUI 14.0.2.0 (TW)

MIUI 14.0.18.0 (CN)

Redmi Note 13 Pro+ zircon MIUI 14.0.3.0 (MI)

MIUI 14.0.2.0 (EU)

MIUI 14.0.1.0 (RU)

MIUI 14.0.2.0 (ID)

MIUI 14.0.1.0 (IN)

MIUI 14.0.2.0 (TR)

MIUI 14.0.1.0 (TW)

MIUI 14.0.1.0 (CN)

MIUI 14.0.7.0 (MI)

MIUI 14.0.7.0 (EU)

MIUI 14.0.2.0 (RU)

MIUI 14.0.2.0 (ID)

MIUI 14.0.2.0 (IN)

MIUI 14.0.2.0 (TR)

MIUI 14.0.2.0 (TW)

MIUI 14.0.9.0 (CN)

Redmi K
Redmi K20 davinci Не підтримується MIUI 10.3.3.0 (IN)

MIUI 10.3.6.0 (CN)

Android 9 MIUI 12.1.4.0 (IN)

MIUI 12.5.2.0 (CN)

Android 11 MIUI (12.5)

21.11.17 (CN)

Android 11
Redmi K20 Pro raphael MIUI 12.5.1.0 (IN)

MIUI 12.5.6.0 (CN)

Redmi K20 Pro Premium MIUI 10.4.4.0 (CN) Android 10 MIUI 12.5.6.0 (CN)
Redmi K30 phoenix Не підтримується MIUI 11.0.5.0 (CN) Android 10 MIUI 13.0.6.0 (CN) Android 12 MIUI 13.0.2.1.47.DEV (CN) Android 12
Redmi K30 5G picasso MIUI 11.0.3.0 (CN) MIUI 13.0.5.0 (CN) MIUI 13.0.1.1.47.DEV (CN)
Redmi K30 5G Speed MIUI 11.1.20.0 (CN)
Redmi K30i MIUI 11.1.27.0 (CM) MIUI 13.0.4.0 (CM)
Redmi K30 Pro/Zoom lmi MIUI 11.0.10.0 (CN) MIUI 14.0.5.0 (CN) MIUI 13.0.3.1.47.DEV (CN)
Redmi K30 Ultra cezanne MIUI 12.0.8.0 (CN) MIUI 13.0.1.1.56.DEV (CN)
Redmi K30S Ultra apollo MIUI 12.0.3.0 (CN) MIUI (13)

22.10.24 (CN)

Redmi K40 alioth Не підтримується MIUI 12.0.5.0 (CN) Android 11 MIUI 14.0.8.0 (CN) Android 13 MIUI (14)

23.4.17 (CN)

Android 13
Redmi K40 Pro/Pro+ haydn MIUI 12.0.3.0 (CN)
Redmi K40 Gaming ares MIUI 12.5.3.0 (CN) MIUI 14.0.5.0 (CN)
Redmi K40S munch MIUI 13.0.2.0 (CN) Android 12 MIUI 14.0.9.0 (CN) MIUI (14)

23.9.18 (CN)

Redmi K50 rubens Не підтримується MIUI 13.0.1.0 (CN) Android 12 MIUI 14.0.10.0 (CN) Android 13 MIUI (14)

23.10.8 (CN)

Android 13
Redmi K50 Pro matisse MIUI 13.0.4.0 (CN) MIUI 14.0.15.0 (CN)
Redmi K50G ingres MIUI 13.0.2.0 (CN) MIUI 14.0.11.0 (CN)
Redmi K50 Ultra diting MIUI 13.0.4.0 (CN)
Redmi K50i xagain MIUI 13.0.3.0 (IN) MIUI 14.0.10.0 (IN) Немає
Redmi K60 mondrian Не підтримується MIUI 14.0.7.0 (CN) Android 13 MIUI 14.0.28.0 (CN) Android 13 MIUI (14)

23.9.18 (CN)

Android 13
Redmi K60 Pro socrates MIUI 14.0.4.0 (CN) MIUI 14.0.25.0 (CN)
Redmi K60E rembrandt MIUI 13.0.3.0 (CN) Android 12 MIUI 14.0.6.0 (CN) Немає
Redmi K60 Ultra corot MIUI 14.0.3.0 (CN) Android 13 MIUI 14.0.14.0 (CN)
Redmi X
Redmi 10X 4G merlin Не підтримується MIUI 11.0.3.0 (CN) Android 10 MIUI 13.0.1.0 (CN) Android 12 Немає
Redmi 10X 5G atom MIUI 11.0.2.0 (CN) MIUI 13.0.6.0 (CN) MIUI (13)

22.10.24 (CN)

Android 12
Redmi 10X Pro bomb MIUI 11.0.1.0 (CN) MIUI 13.0.5.0 (CN)
Redmi Y
Redmi Y1 ugg Не підтримується MIUI 8.5.4.0 (MI) Android 7.1.2 MIUI 11.0.2.0 (MI) Android 7.1.2 MIUI (10)

9.6.27 (MI)

Android 7.1.2
Redmi Y1 Lite ugglite MIUI 11.0.3.0 (MI)
Redmi S2/Y2 ysl MIUI 9.5.9.0 (MI)

MIUI 9.5.10.0 (RU)

MIUI 9.5.2.0 (CN)

Android 8.1 MIUI 12.0.2.0 (MI)

MIUI 12.0.1.0 (RU)

MIUI 12.0.4.0 (CN)

Android 9 MIUI (10)

9.6.27 (MI)

MIUI (12)

20.6.18 (CN)

Android 9
Redmi Y3 oncin MIUI 10.3.2.0 (IN) Android 9 MIUI 11.0.6.0 (IN) Android 10 Немає
Інші
Redmi Pro omega Не підтримується MIUI 7.3.9.0 (CN) Android 6.0 MIUI 10.2.1.0 (CN) Android 6.0 MIUI (10)

9.3.28 (CN)

Android 6.0
Модель Кодова назва Стабільна версія Щотижена версія
Стан підтримки Початкова Поточна Поточна
MIUI Android MIUI Android MIUI Android
POCO C
POCO C3 angelicain Не підтримується MIUI 12.0.1.0 (IN) Android 10 MIUI 12.0.19.0 (IN) Android 10 Немає
POCO C31 MIUI 12.5.5.0 (IN) Android 11
POCO C40 frost Підтримується MIUI 13.0.7.0 (MI)

MIUI 13.0.6.0 (EU)

MIUI 13.0.5.0 (RU)

MIUI 13.0.8.0 (ID)

MIUI 13.0.15.0 (TR)

MIUI 13.0.2.0 (TW)

Android 11 MIUI 13.0.26.0 (MI)

MIUI 13.0.12.0 (EU)

MIUI 13.0.17.0 (RU)

MIUI 13.0.12.0 (ID)

MIUI 13.0.20.0 (TR)

MIUI 13.0.7.0 (TW)

Android 11 Немає
POCO C55 earth Не підтримується MIUI 13.0.2.0 (IN) Android 12 MIUI 14.0.4.0 (IN) Android 13 Немає
POCO C65 gale Підтримується MIUI 14.0.6.0 (MI)

MIUI 14.0.6.0 (EU)

MIUI 14.0.3.0 (RU)

MIUI 14.0.2.0 (ID)

MIUI 14.0.3.0 (IN)

MIUI 14.0.1.0 (TR)

MIUI 14.0.1.0 (TW)

Android 13 MIUI 14.0.9.0 (MI)

MIUI 14.0.10.0 (EU)

MIUI 14.0.5.0 (RU)

MIUI 14.0.6.0 (ID)

MIUI 14.0.5.0 (IN)

MIUI 14.0.5.0 (TR)

MIUI 14.0.3.0 (TW)

Android 13 Немає
POCO F
POCOPHONE F1 beryllium Не підтримується MIUI 9.6.14.0 (MI)

MIUI 9.6.13.0 (RU)

Android 8.1 MIUI 12.0.3.0 (MI)

MIUI 12.0.3.0 (RU)

Android 10 MIUI (10)

9.6.27 (MI)

Android 9
POCO F2 Pro lmi Не підтримується MIUI 11.0.2.0 (MI)

MIUI 11.0.6.0 (EU)

MIUI 12.0.1.0 (ID)

MIUI 12.0.3.0 (TR)

Android 10 MIUI 14.0.1.0 (MI)

MIUI 14.0.1.0 (EU)

MIUI 14.0.1.0 (RU)

MIUI 14.0.1.0 (ID)

MIUI 14.0.1.0 (TR)

Android 12 Немає
POCO F3 alioth Підтримується MIUI 12.0.2.0 (MI)

MIUI 12.0.1.0 (EU)

MIUI 12.0.2.0 (RU)

MIUI 12.0.2.0 (ID)

MIUI 12.0.1.0 (TR)

MIUI 12.0.2.0 (TW)

Android 11 MIUI 14.0.8.0 (MI)

MIUI 14.0.11.0 (EU)

MIUI 14.0.3.0 (RU)

MIUI 14.0.4.0 (ID)

MIUI 14.0.3.0 (TR)

MIUI 14.0.3.0 (TW)

Android 13 Немає
POCO F3 GT ares Не підтримується MIUI 12.5.4.0 (IN) MIUI 14.0.5.0 (IN)
POCO F4 munch Не підтримується MIUI 13.0.1.0 (MI)

MIUI 13.0.3.0 (EU)

MIUI 13.0.1.0 (RU)

MIUI 13.0.3.0 (ID)

MIUI 13.0.2.0 (IN)

MIUI 13.0.1.0 (TR)

MIUI 13.0.2.0 (TW)

Android 12 MIUI 14.0.5.0 (MI)

MIUI 14.0.4.0 (EU)

MIUI 14.0.6.0 (RU)

MIUI 14.0.9.0 (ID)

MIUI 14.0.10.0 (IN)

MIUI 14.0.5.0 (TR)

MIUI 14.0.5.0 (TW)

Android 13 Немає
POCO F4 GT ingres MIUI 13.0.3.0 (MI)

MIUI 13.0.4.0 (EU)

MIUI 13.0.2.0 (RU)

MIUI 13.0.2.0 (ID)

MIUI 13.0.1.0 (TR)

MIUI 13.0.1.0 (TW)

MIUI 14.0.5.0 (MI)

MIUI 14.0.7.0 (EU)

MIUI 14.0.2.0 (RU)

MIUI 14.0.6.0 (ID)

MIUI 14.0.2.0 (TR)

MIUI 14.0.3.0 (TW)

POCO F5 marble Не підтримується MIUI 14.0.1.0 (MI)

MIUI 14.0.2.0 (EU)

MIUI 14.0.1.0 (RU)

MIUI 14.0.1.0 (ID)

MIUI 14.0.1.0 (TR)

MIUI 14.0.3.0 (TW)

Android 13 MIUI 14.0.8.0 (MI)

MIUI 14.0.9.0 (EU)

MIUI 14.0.6.0 (RU)

MIUI 14.0.6.0 (ID)

MIUI 14.0.6.0 (TR)

MIUI 14.0.6.0 (TW)

Android 13 Немає
marblein MIUI 14.0.1.0 (IN) MIUI 14.0.6.0 (IN)
POCO F5 Pro mondrian MIUI 14.0.4.0 (MI)

MIUI 14.0.4.0 (EU)

MIUI 14.0.3.0 (RU)

MIUI 14.0.3.0 (TR)

MIUI 14.0.3.0 (TW)

MIUI 14.0.6.0 (MI)

MIUI 14.0.7.0 (EU)

MIUI 14.0.4.0 (RU)

MIUI 14.0.4.0 (TR)

MIUI 14.0.4.0 (TW)

POCO M
POCO M2/M2 Reloaded shiva Не підтримується MIUI 11.0.4.0 (IN) Android 10 MIUI 13.0.2.0 (IN) Android 12 Немає
POCO M2 Pro gram MIUI 11.0.3.0 (IN) MIUI 14.0.5.0 (IN)
POCO M3 citrus Не підтримується MIUI 12.0.1.0 (MI)

MIUI 12.0.3.0 (EU)

MIUI 12.0.3.0 (RU)

MIUI 12.0.4.0 (ID)

MIUI 12.0.1.0 (IN)

MIUI 12.0.2.0 (TR)

MIUI 12.0.1.0 (TW)

MIUI 14.0.2.0 (MI)

MIUI 14.0.2.0 (EU)

MIUI 14.0.1.0 (RU)

MIUI 14.0.2.0 (ID)

MIUI 14.0.2.0 (IN)

MIUI 14.0.2.0 (TR)

MIUI 14.0.2.0 (TW)

Android 12 Немає
POCO M3 Pro camellia Підтримується MIUI 12.0.2.0 (IN) Android 11 MIUI 14.0.6.0 (IN) Android 13
camellian MIUI 12.0.1.0 (MI)

MIUI 12.0.8.0 (EU)

MIUI 12.0.1.0 (RU)

MIUI 12.0.1.0 (ID)

MIUI 14.0.6.0 (MI)

MIUI 14.0.4.0 (EU)

MIUI 14.0.5.0 (RU)

MIUI 14.0.6.0 (ID)

POCO M4 5G light Не підтримується MIUI 13.0.2.0 (MI)

MIUI 13.0.4.0 (EU)

MIUI 13.0.6.0 (RU)

MIUI 13.0.2.0 (IN)

MIUI 13.0.3.0 (TR)

Android 12 MIUI 14.0.8.0 (MI)

MIUI 14.0.9.0 (EU)

MIUI 14.0.3.0 (RU)

MIUI 14.0.9.0 (IN)

MIUI 14.0.1.0 (TR)

Android 13 Немає
POCO M4 Pro fleur MIUI 13.0.3.0 (MI)

MIUI 13.0.1.0 (EU)

MIUI 13.0.2.0 (RU)

MIUI 13.0.2.0 (ID)

MIUI 13.0.2.0 (IN)

MIUI 13.0.2.0 (TR)

MIUI 13.0.1.0 (TW)

Android 11 MIUI 14.0.6.0 (MI)

MIUI 14.0.6.0 (EU)

MIUI 14.0.6.0 (RU)

MIUI 14.0.7.0 (ID)

MIUI 14.0.6.0 (IN)

MIUI 14.0.3.0 (TR)

MIUI 14.0.1.0 (TW)

POCO M4 Pro 5G evergreen MIUI 12.5.2.0 (MI)

MIUI 12.5.3.0 (EU)

MIUI 12.5.1.0 (RU)

MIUI 12.5.2.0 (TR)

MIUI 12.5.1.0 (TW)

MIUI 14.0.2.0 (MI)

MIUI 14.0.4.0 (EU)

MIUI 14.0.3.0 (RU)

MIUI 14.0.1.0 (TR)

MIUI 14.0.1.0 (TW)

POCO M5 rock Не підтримується MIUI 13.0.2.0 (MI)

MIUI 13.0.2.0 (EU)

MIUI 13.0.2.0 (RU)

MIUI 13.0.4.0 (ID)

MIUI 13.0.6.0 (IN)

MIUI 13.0.2.0 (TR)

MIUI 13.0.2.0 (TW)

Android 12 MIUI 14.0.9.0 (MI)

MIUI 14.0.1.0 (EU)

MIUI 14.0.5.0 (RU)

MIUI 14.0.6.0 (ID)

MIUI 14.0.6.0 (IN)

MIUI 14.0.1.0 (TR)

MIUI 14.0.1.0 (TW)

Android 13 Немає
POCO M5s rosemary_p Підтримується MIUI 13.0.4.0 (MI)

MIUI 13.0.2.0 (EU)

MIUI 13.0.2.0 (RU)

MIUI 13.0.3.0 (TR)

MIUI 13.0.3.0 (TW)

MIUI 14.0.10.0 (MI)

MIUI 14.0.4.0 (EU)

MIUI 14.0.8.0 (RU)

MIUI 14.0.2.0 (TR)

MIUI 14.0.2.0 (TW)

POCO M6 air Підтримується MIUI 14.0.1.0 (EU)

MIUI 14.0.2.0 (IN)

Android 13 MIUI 14.0.2.0 (EU)

MIUI 14.0.10.0 (IN)

Android 13 Немає
POCO M6 Pro emerald Не підтримується MIUI 14.0.1.0 (MI)

MIUI 14.0.1.0 (EU)

MIUI 14.0.2.0 (RU)

MIUI 14.0.4.0 (ID)

MIUI 14.0.3.0 (TR)

MIUI 14.0.5.0 (MI)

MIUI 14.0.5.0 (EU)

MIUI 14.0.5.0 (RU)

MIUI 14.0.5.0 (ID)

MIUI 14.0.4.0 (TR)

POCO M6 Pro 5G sky MIUI 14.0.2.0 (IN) MIUI 14.0.7.0 (IN)
POCO X
POCO X2 phoenixin Не підтримується MIUI 11.0.4.0 (IN) Android 10 MIUI 12.5.7.0 (IN) Android 11 Немає
POCO X3 karna Не підтримується MIUI 12.0.1.0 (IN) Android 10 MIUI 13.0.1.0 (IN) Android 12 Немає
POCO X3 NFC surya MIUI 12.0.1.0 (MI)

MIUI 12.0.1.0 (EU)

MIUI 12.0.1.0 (RU)

MIUI 12.0.3.0 (ID)

MIUI 12.0.1.0 (TR)

MIUI 14.0.2.0 (MI)

MIUI 14.0.5.0 (EU)

MIUI 14.0.2.0 (RU)

MIUI 14.0.2.0 (ID)

MIUI 14.0.2.0 (TR)

POCO X3 Pro vayu MIUI 12.0.4.0 (MI)

MIUI 12.0.4.0 (EU)

MIUI 12.0.3.0 (RU)

MIUI 12.0.3.0 (ID)

MIUI 12.0.5.0 (IN)

MIUI 12.0.2.0 (TR)

MIUI 12.0.1.0 (TW)

Android 11 MIUI 13.0.3.0 (MI)

MIUI 13.0.1.0 (EU)

MIUI 13.0.1.0 (RU)

MIUI 13.0.1.0 (ID)

MIUI 13.0.3.0 (IN)

MIUI 13.0.1.0 (TR)

MIUI 13.0.2.0 (TW)

POCO X3 GT chopin Підтримується MIUI 12.5.2.0 (MI)

MIUI 12.5.1.0 (ID)

MIUI 12.5.2.0 (TR)

MIUI 14.0.5.0 (MI)

MIUI 14.0.5.0 (ID)

MIUI 14.0.4.0 (TR)

Android 13
POCO X4 Pro 5G veux_p Не підтримується MIUI 13.0.2.0 (MI)

MIUI 13.0.1.0 (EU)

MIUI 13.0.1.0 (RU)

MIUI 13.0.2.0 (ID)

MIUI 13.0.1.0 (TR)

MIUI 13.0.1.0 (TW)

Android 11 MIUI 14.0.4.0 (MI)

MIUI 14.0.7.0 (EU)

MIUI 14.0.3.0 (RU)

MIUI 14.0.4.0 (ID)

MIUI 14.0.3.0 (TR)

MIUI 14.0.5.0 (TW)

Android 13 Немає
peux_p MIUI 13.0.2.0 (IN) MIUI 14.0.6.0 (IN)
POCO X4 GT xaga MIUI 13.0.1.0 (MI)

MIUI 13.0.1.0 (EU)

MIUI 13.0.3.0 (RU)

MIUI 13.0.4.0 (TR)

MIUI 13.0.1.0 (TW)

Android 12 MIUI 14.0.7.0 (MI)

MIUI 14.0.7.0 (EU)

MIUI 14.0.7.0 (RU)

MIUI 14.0.5.0 (TR)

MIUI 14.0.5.0 (TW)

POCO X5 5G moonstone Не підтримується MIUI 13.0.2.0 (MI)

MIUI 13.0.1.0 (EU)

MIUI 13.0.1.0 (RU)

MIUI 13.0.2.0 (ID)

MIUI 13.0.1.0 (IN)

MIUI 13.0.x.0 (TR)

MIUI 13.0.1.0 (TW)

Android 12 MIUI 14.0.6.0 (MI)

MIUI 14.0.3.0 (EU)

MIUI 14.0.5.0 (RU)

MIUI 14.0.7.0 (ID)

MIUI 14.0.4.0 (IN)

MIUI 14.0.2.0 (TR)

MIUI 14.0.3.0 (TW)

Android 13 Немає
POCO X5 Pro 5G redwood MIUI 14.0.3.0 (MI)

MIUI 14.0.1.0 (EU)

MIUI 14.0.3.0 (RU)

MIUI 14.0.2.0 (ID)

MIUI 14.0.1.0 (TR)

MIUI 14.0.1.0 (TW)

MIUI 14.0.7.0 (MI)

MIUI 14.0.5.0 (EU)

MIUI 14.0.4.0 (RU)

MIUI 14.0.4.0 (ID)

MIUI 14.0.4.0 (TR)

MIUI 14.0.4.0 (TW)

redwoodin MIUI 14.0.6.0 (IN) MIUI 14.0.5.0 (IN)
POCO X6 garnetp Не підтримується MIUI 14.0.6.0 (MI)

MIUI 14.0.4.0 (EU)

MIUI 14.0.1.0 (RU)

MIUI 14.0.1.0 (ID)

MIUI 14.0.2.0 (IN)

MIUI 14.0.1.0 (TR)

MIUI 14.0.1.0 (TW)

Android 13 MIUI 14.0.9.0 (MI)

MIUI 14.0.8.0 (EU)

MIUI 14.0.4.0 (RU)

MIUI 14.0.4.0 (ID)

MIUI 14.0.4.0 (IN)

MIUI 14.0.2.0 (TR)

MIUI 14.0.2.0 (TW)

Android 13 Немає
POCO X6 Neo gold MIUI 14.0.1.0 (IN) MIUI 14.0.7.0 (IN)

Смартфони інших компаній (окрім Xiaomi) з підтримкою MIUI

[ред. | ред. код]

Android 2.3.x GB:

MIUI v4.0.x ICS

Примітки

[ред. | ред. код]
 1. published, Srivatsa Ramesh (13 вересня 2020). MIUI 12 update: the best features and biggest changes. TechRadar (англ.). Процитовано 27 квітня 2023.
 2. [ОФІЦІЙНО] З 1 липня 2019 року припиняється випуск глобальних бета-прошивок. - Новини MIUI - Mi Community - Xiaomi. c.mi.com. Архів оригіналу за 11 квітня 2020. Процитовано 11 квітня 2020.
 3. Xiaomi Security Center. trust.mi.com. Процитовано 28 березня 2024.
 4. POCOPHONE by Xiaomi: представлено найшвидший смартфон POCOPHONE F1! - POCOPHONE F1 - Xiaomi Community - Xiaomi. c.mi.com. Процитовано 26 листопада 2021.
 5. Панасовський, Максим. Представлені планшети Xiaomi Mi Pad 5 і Mi Pad 5 Pro з новою прошивкою за ціною від $ 310. gagadget.com (укр.). Архів оригіналу за 26 листопада 2021. Процитовано 26 листопада 2021.
 6. MIUI ROM DOWNLOAD - Mi Community - Xiaomi. c.mi.com (en-IN) . Архів оригіналу за 28 липня 2020. Процитовано 2 серпня 2020.
 7. Xiaomi Firmware Updater. xiaomifirmwareupdater.com. Архів оригіналу за 4 серпня 2020. Процитовано 3 серпня 2020.

Посилання

[ред. | ред. код]