MIUI

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
MIUI
New color logo of MIUI.png
MIUI 14 About Phone.png
Меню Про телефон на MIUI 14 на Mi 10 Pro
Розробник Xiaomi Inc.
Написано на C (core), C++ (деякі сторонні бібліотеки), Java (UI)
Родина ОС вбудована ОС (Linux/Android)
Робочий стан Розробляється
Вихідна модель Закритий код (деякі компоненти відкриті)
Початковий випуск 0.8.1.6
Останній випуск Глобальні: 13.0.5.0
Китайська: 13.0.18.0
Цільовий ринок Заміна Firmware для телефонів на базі Android; основна прошивка для телефонів Xiaomi
Мови

Китайська версія: англійська, спрощена китайська, традиційна китайська

Глобальні версії: індонезійська, німецька, англійська, іспанська, французька, італійська, латиська, угорська, узбецька, польська, португальська, румунська, словенська, словацька, турецька, хорватська, болгарська, російська, українська, сербська, японська, корейська, гінді та інш.
Спосіб оновлення OTA
Менеджер пакетів Google Play (якщо інстальовано) / GetApps / APK
Платформи 32-bit ARM, MIPS, x86, x64
Тип ядра Монолітне, модифіковане ядро Linux
Інтерфейс
користувача
Графічний (Мультитач)
Ліцензія GNU General Public License v3
Apache License 2.0
Власницька
global.miui.com (International)
miui.com (China)
hk.miui.com (Hong Kong)
tw.miui.com (Taiwan)

MIUI (вимовляється як «Мі-Ю-Ай») — операційна система на основі відкритого коду операційної системи Android для лінії смартфонів і планшетів від китайського розробника Xiaomi.

Першим смартфоном з вбудованою прошивкою MIUI був Xiaomi Mi 1.

Перша версія MIUI базувалася на Android 2.2.x Froyo і спочатку була розроблена китайською мовою китайським стартапом Xiaomi Tech. Xiaomi додали низку вбудованих додатків таких як Нотатки, Резервне копіювання, Музика, Галерея та ін.

Назва[ред. | ред. код]

Назва оболонки MIUI походить від двох абревіатур: MI і UI, де UI розшифровується як «User Interface» (Користувацький інтерфейс), а MI як «Mobile Internet», або «Mission Impossible».

Інтерфейс[ред. | ред. код]

Інтерфейс прошивки MIUI дуже зручний для використання, його особливість в тому, що він забезпечує швидкий доступ до будь-яких функцій меню смартфона.

Зверху знаходиться панель стану, на якій розташовані годинник, іконки сповіщень, стан мобільної мережі, заряд акумулятора, тощо. Також, якщо потягнути пальцем зверху вниз на лівій частині панелі статусу, то відкриється панель сповіщень, а якщо на правій, то відкриється меню керування на манер iOS. Крім цього в налаштуваннях можна повернути стандартну панель керування.

Робочий стіл[ред. | ред. код]

У центрі знаходиться головний екран, на якому розміщенні основні програми інтерфейсу MIUI, наприклад: папки, віджети і багато інших додатків за бажанням користувача. В темі «Класика» іконки програм виконані у єдиному квадратному стилі. На головній сторінці робочого столу за замовчуванням розташовані віджет годинника з погодою і віджет пошуку Google. Внизу знаходиться док-бар, на якому за замовчуванням є чотири основні програми: Телефон, Повідомлення, Chrome та Камера. Зліва від головної сторінки на смартфонах починаючи з MIUI 9.2, що були випущені до 2020 року, присутня Стрічка віджетів (англ. App Vault), а на смартфонах, що випущені з 2020 року — Google Discover.

Робочий стіл має два режими: «Звичайний» на манер робочого столу з iOS, на якому всі програми знаходяться на робочому столі, та «Меню програм» на манер «чистого» Android, в якому всі програми приховані в меню програм, яке відкривається проведенням пальцем знизу вгору по робочому столу, а на робочому столі знаходяться вибрані користувачем програми. Крім цього в меню програм додатки поділені на категорії, які можна редагувати, або додавати свої.

Також в налаштуваннях робочого столу можна змінювати розмір та сітку іконок.

Навігація[ред. | ред. код]

MIUI має два види навігації: кнопки та жести.

Кнопки навігації є стандартними для всіх пристроїв, які працюють на ОС Android. Трикутник, який являє собою кнопку «назад», круг, який є кнопкою «додому», при тривалому натисненні цієї кнопки відкривається або пошук Google, або з відповідною анімацією відкривається віртуальний помічник Google Assistant, квадратик відповідає за відкриття меню запущених програм, а подвійне натиснення по квадратику виконує функцію перемикання між останніми програмами. У налаштуваннях у пункті «Функції кнопок» можна налаштувати додаткові дії на затримання навігаційної кнопки.

Жести MIUI схожі на ті, що використовуються в iOS і Android 10. Свайп з нижньої частини екрану виконує функцію «додому», свайп з нижньої частини екрану і при тривалому притримувнні відкриває меню запущених програм, свайп з лівої або правої частини екрану виконує функцію «назад», свайп з лівої або правої частини екрану і при тривалому притримувнні виконує функцію перемикання між програмами (в MIUI 12 на базі Android 11 ця функція виконується при змаху вліво чи вправо по навігаційній лінії).

Версії прошивок[ред. | ред. код]

MIUI поділяється на стабільну, щотижневу і щоденну версії прошивок. Різниця їх в кількості функцій і частоті випуску нової прошивки.

Щоденна[ред. | ред. код]

Щоденна версія існує тільки для китайської версії MIUI. Кожна нова версія випускається кожен день. Вона найпершою отримує нові функції, але має найбільше помилок і є дуже нестабільною.

Щотижнева[ред. | ред. код]

Щотижнева прошивка поділяється на китайську і глобальну (підтримка припинена з 1 липня 2019 року[1]) версії. Щотижнева отримує найпершою, після щоденної, функції. Проблемою так само може бути нестабільність системи.

Стабільна[ред. | ред. код]

Стабільна версія поділяється на: китайську, європейську, міжнародну, індонезійську, російську, індійську, турецьку, тайванську та японську версії. Стабільна прошивка зазвичай випускається раз в 1-2 місяці. Є найстабільнішою серед усіх версій. На всіх смартфонах, випущених з 1 серпня 2019 року, на європейській, міжнародній та російській версії прошивки мають вбудовані сервіси Google, такі як телефон, повідомлення та контакти, замість таких самих сервісів MIUI.

Китайська[ред. | ред. код]

Китайська (CN) версія має найбільше функцій. Це пов'язано з тим, що вона випускається лише під китайський ринок, тому й багато функцій із щотижневої пізніше з'являються в стабільній. Також в китайській прошивці немає Google сервісів.

Європейська[ред. | ред. код]

Європейська (EU) версія відрізняється тим, що вона має мінімум вбудованих програм, і має сервіси Google. Деякі функції з китайської версії може й не отримувати. Є вбудованою в країнах, які знаходяться на території Європейського Союзу, в тому й числі ця версія встановлюється на апарати, які продаються в Україні (хоча офіційно Україна не входить в ЄС).

Міжнародна[ред. | ред. код]

Міжнародна (MI) практично нічим не відрізняється від європейської версії прошивки. Єдине що нові версії прошивок виходять в різний час. Встановлюється на апаратах всіх тих регіонів, які не входять до інших. Також може бути встановленою на деякі апарати Xiaomi, що продаються в Україні.

Індонезійська[ред. | ред. код]

Індонезійська (ID) версія прошивки відрізняється від міжнародної тим, що замість Google Контактів, Телефону та Повідомлень встановлені аналоги від Xiaomi, тому багато людей, яким не сподобалася заміна деяких сервісів MIUI сервісами Google прошиваються на цю версію. Є вбудованою на ринку Індонезії.

Російська[ред. | ред. код]

Російська (RU) версія прошивки відрізняється від всіх тим, що має вбудовані російські сервіси (такі як Яндекс). Також в цій прошивці присутній магазин програм Xiaomi GetApps. Є вбудованою на апаратах, які випускаються на території Росії. Оновлення приходять трохи пізніше в порівнянні з іншими версіями прошивок.

Індійська

Індійська (IN) версія прошивки відрізняється тим, що має багато функцій, які є в китайській версії, тільки локалізовані під ринок Індії (карусель шпалер, зміна шрифтів, тощо). Присутній магазин програм від Xiaomi GetApps. Також наці версії Google Контакти, Телефон та Повідомлення встановлюються на смартфонах з кінця 2020 року, а не серпня 2019, як у інших (крім індонезійської та китайської) прошивках. Встановлюється на апаратах, які продаються на території Індії.

Локалізовані прошивки[ред. | ред. код]

Деякі розробники роблять свої прошивки на базі MIUI. Найчастіше вони за основу беруть китайську стабільну та щотижневу версії прошивки. В цих прошивках вони роблять повний переклад інтерфейсу, видаляють китайські сервіси MIUI та роблять повну оптимізацію системи. Також інколи вони можуть додавати свої зміни в прошивку. Більшість прошивок оновлюються вручну (оновлення через меню Recovery), але деякі з них можуть отримувати оновлення по повітрю.

Представники[ред. | ред. код]

Варіації MIUI[ред. | ред. код]

MIUI Pad 14 на Xiaomi Pad 5

MIUI для POCO[ред. | ред. код]

MIUI для POCO (англ. MIUI for POCO) — варіація MIUI для дочірньої компанії Xiaomi POCO. Дебютувала у POCOPHONE F1.[2] Її головними відмінностями є POCO Launcher, замість робочого столу MIUI та тема офрмлення, що присутня виключно у MIUI для POCO.

MIUI Pad[ред. | ред. код]

MIUI Pad (раніше MIUI для Pad) — варіація MIUI для планшетів Xiaomi Pad. Дебютувала у лінійці Xiaomi Pad 5.[3] Головними відмінностями від MIUI для телефонів є оптимізованість системи та системних програм під великий дисплей планшетів та пункт у налаштуваннях для налаштовування аксесуарів до планшета, таких як стилус та чохол-клавіатура.

Історія версій[ред. | ред. код]

Версія Зображення Версія Android Останній
стабільний реліз
Останній реліз для
розробників
Дата випуску першої
версії
Зміни
Old version, no longer supported: MIUI 1 2.1 Н/Д 0.8.16 16 серпня 2010 Початковий реліз
Old version, no longer supported: MIUI 2
2.1—2.3.6 Н/Д Н/Д Н/Д Змінений зовнішній вигляд
Old version, no longer supported: MIUI 3
2.3.6
Н/Д 2.4.20 20 квітня 2012
 • Змінений зовнішній вигляд
 • Додано програму Теми
Old version, no longer supported: MIUI 4 4.0.4 — 4.1.2
ICS24.0 3.2.22 21 червня 2012
 • Змінений зовнішній вигляд;
 • Додано антивірус.
Old version, no longer supported: MIUI 5
紅米note (增強版).jpg
4.1.2 — 4.4.2 22.0 4.12.5 1 березня 2013
 • Змінений зовнішній вигляд;
 • Були прибрані сервіси Google з китайської версії;
 • Додано жест на робочому столі для відкриття панелі сповіщень.
Old version, no longer supported: MIUI 6 4.4.2 — 5.0.2
6.7.2.0 5.8.6 29 квітня 2014
 • Змінений зовнішній вигляд;
 • Доданий майстер очищення.
Old version, no longer supported: MIUI 7 4.4.2 — 6.0.1
7.5.1.0 6.5.30 13 серпня 2015
 • Змінений зовнішній вигляд;
 • Додано 4 вбудовані теми;
 • Заблокований завантажувач на деяких старих і подальших пристроях;
 • Доданий дитячий режим;
 • Додано режим не турбувати;
 • Додана функція збереження даних;
 • Була проведена робота над оптимізацією системи.
Old version, no longer supported: MIUI 8 4.4.2— 7.1.1
8.5.10.0 7.7.20 16 червня 2016
 • Змінений зовнішній вигляд;
 • Додано карусель шпалер;
 • Додано можливість змінити піктограми на екрані блокування;
 • Додано функцію «Друге сховище»;
 • Додано функцію клонування програм.
Old version, no longer supported: MIUI 9 4.4.2 — 8.1.0
9.6.14.0 8.5.26 10 серпня 2017
 • Мінімальні зміни в зовнішньому вигляді;
 • Після закриття програм на іконках з'являється анімація;
 • Вилучено більшість вбудованих тем;
 • Додано нову тему «Безмежність»;
 • Покращено режим не турбувати;
 • Покращено панель сповіщень і додано до неї швидкі відповіді;
 • Додано бокову панель App Vault;
 • Додано багатовіконний режим;
 • Можна змінювати функції кнопок;
 • Додано пошук зображень (китайська версія);
 • Додано жест відкриття пошуку Google або пошуку в Браузері при проведенні пальцем знизу вверх (глобальна версія);
 • Додано навігаційні жести;
 • Змінені системні звуки;
 • Додано фейсконтроль;
 • Додано запис екрану;
 • Прибрано назви програм в док-панелі;
 • Була проведена робота над оптимізацією системи.
Old version, no longer supported: MIUI 10 6.0 — 10
10.4.5.0 9.8.29 31 травня 2018
 • Змінений зовнішній вигляд панелі сповіщень, панелі гучності, екрана блокування і деяких програм;
 • Покращено навігаційні жести;
 • Інтеграція з асистентом Xiao AI;
 • Додано темну тему (працює з версії Android 9.0);
 • Додано режим SOS;
 • Можна змінювати зовнішній вигляд годинника на екрані блокування;
 • Змінені системні звуки;
 • Додано портретний режим для деяких смартфонів з одним модулем камери;
 • Додано функцію DC Dimming для деяких смартфонів з OLED дисплеями, що знижує мерехтіння;
 • Припинення підтримки Глобальної щотижневої версії;
 • Розділення MIUI на китайську (CN), європейську (EU), міжнародну (MI), індонезійську (ID), російську (RU) та індійську (IN) версії;
 • Смартфони які випущені на глобальний ринок з серпня 2019 року мають вбудовані сервіси Google (телефон, повідомлення, контакти) замість сервісів MIUI.
Old version, no longer supported: MIUI 11

7.0 — 10

11.0.14.0 20.3.26 24 вересня 2019
 • Змінений зовнішній вигляд;
 • Нові анімації;
 • Додано більше звуків (змінений минулий звук сповіщень, додано новий звук природи для сповіщень, додано нові звуки природи для будильника, нові мелодії дзвінку);
 • Додано автоматичну темну тему;
 • Додано режим ультраекономії заряду (лише китайська версія);
 • Додано новий шрифт Mi Lan Pro з можливістю зміни його товщини (лише китайська версія);
 • Функція відображення калькулятора поверх інших програм;
 • Змінено структуру налаштувань;
 • Вбудовані «живі» шпалери;
 • Вбудований переглядач документів;
 • Функція Mi Share, що дозволяє передавати через Wi-Fi та Bluetooth файли на смартфони Xiaomi, Redmi, OPPO, vivo та realme;
 • Покращена версія режиму збільшення швидкості ігор під назвою Game Turbo.
 • Додано три варіанти приховування вирізу на пристроях, що мають виріз;
 • Додано функцію «Швидкі відповіді».
Old version, no longer supported: MIUI 12
Mi 11 Ultra front.jpg

9 — 11

12.2.7.0 20.12.10 27 квітня 2020
 • Змінений зовнішній вигляд;
 • Нова панель керування та панель сповіщень;
 • Змінений дизайн додатку Погода (змінено зовнішній вигляд та додані звукові ефекти);
 • Кардинально змінені анімації;
 • Темний режим 2.0;
 • Покращено Always on Display (тільки на OLED екранах);
 • Тепер можна завантажувати сторонні стилі Always on Display в додатку Теми (тільки на OLED екранах і на китайській версії);
 • Покращено навігаційні жести;
 • Додано функцію «Super Wallpaper» (тільки на деяких пристроях з OLED екранами);
 • Змінений інтерфейс камери з можливістю налаштування його кольору та звуку затвора;
 • Новий четвертий варіант відображення годинника на екрані блокування;
 • Покращено шрифт;
 • Додано меню програм;
 • Додано спливаючі вікна;
 • Додано режим ультраекономії заряду для глобальної версії
 • Додано спрощений режим;
 • Додано інструменти відео.
Older version, yet still supported: MIUI 12.5 10 — 12 12.5.20.0 21.12.9 28 грудня 2020
 • Додано нові природні звуки;
 • Більш плавні анімації;
 • Додано вертикальну орієнтацію для недавніх програм;
 • Змінено дизайн папок;
 • Покращено Mi Нотатки;
 • Додано нові Супер шпалери («Геометрія» та «Гора Сигун'ян»);
 • Додано вимірювання пульсу за допомогою камери.
Older version, yet still supported: MIUI 13 11 — 13 13.2.5.0 21.10.x 28 грудня 2021
 • Невеликі зміни користувацького інтерфейсу;
 • Нові віджети;
 • Новий режим управління однією рукою з Android 12;
 • Змінений дизайн стрічки віджетів;
 • Новий шрифт Mi Sans;
 • Змінений дизайн Центру керування;
 • Нові живі шпалери.
Current stable version: MIUI 14
MIUI 14 About Phone.png
12 – 13 14.0.5.0 22.12.x 11 грудня 2022
 • Невеликі зміни користувацького інтерфейсу;
 • Нові віджети;
 • Супер іконки
 • Віджети-улюбленці
 • Photon Engine
 • Razor Project
 • New family share features
 • MIUI Interconnect

Смартфони Xiaomi з підтримкою MIUI[ред. | ред. код]

Нижче наведено список смартфонів Xiaomi з підтримкою MIUI.[4][5]

Xiaomi[ред. | ред. код]

Модель Кодове ім'я Стабільна версія Щотижнева версія
Статус підтримки Початкова Поточна Поточна
MIUI Android MIUI Android Статус підтримки MIUI Android
Mi/Xiaomi
Mi 1 mione Не підтримується MIUI V3 Android 2.3 MIUI V5 Android 4.1 Не підтримується MIUI (V5)

4.12.5 (CN)

Android 4.1
Mi 1 Youth MIUI V4 Android 4.0
Mi 1S mione plus
Mi 1S Youth
Mi 2/2S aries Не підтримується MIUI V4 Android 4.1 MIUI 9.2.2.0 (MI)

MIUI 9.2.3.0 (CN)

Android 5.0 Не підтримується MIUI (9)

7.11.16 (MI/CN)

Android 5.0
Mi 2A taurus MIUI V5 MIUI 7 Android 4.4 Android 4.4
Mi 3 Tegra pisces Не підтримується MIUI V5 Android 4.2 MIUI 9.2.3.0 (CN) Android 4.4 Не підтримується MIUI (9)

7.11.16 (MI/CN)

Android 4.4
Mi 3 cancro MIUI V5 MIUI 9.5.7.0 (MI)

MIUI 10.1.1.0 (CN)

Android 6.0 MIUI (9)

8.3.1 (CN)

MIUI (10)

8.9.13 (CN)

Android 6.0
Mi 4 Не підтримується Android 4.4 Не підтримується
Mi 4i ferrari MIUI 6.6.5.0 (MI)

MIUI 6.6.3.0 (CN)

Android 5.0 MIUI 9.2.3.0 (MI)

MIUI 7.5.1.0 (CN)

Android 5.0 MIUI (9)

7.1.16 (MI)

MIUI (7)

6.3.24 (CN)

Android 5.0
Mi 4c libra MIUI 7.0.4.0 (CN) Android 5.1 MIUI 10.1.1.0 (CN) Android 7.0 MIUI (10)

8.13.13 (CN)

Android 7.0
Mi 4S aqua MIUI 7.2.2.0 (CN) Android 6.0 MIUI 10.1.1.0 (CN)
Mi 5 gemini Не підтримується MIUI 7.5.1.0 (MI)

MIUI 7.2.4.0 (CN)

Android 6.0 MIUI 10.2.2.0 (MI)

MIUI 10.2.1.0 (CN)

Android 8.0 Не підтримується MIUI (10)

8.11.22 (MI/CN)

Android 8.0
Mi 5s capricorn MIUI 8.0.3.0 (MI)

MIUI 8.0.10.0 (CN)

MIUI 10.2.3.0 (MI)

MIUI 11.0.2.0 (CN)

MIUI (10)

9.6.27 (MI)

MIUI (11)

9.10.10 (CN)

Mi 5s Plus natrium MIUI 8.0.1.0 (MI)

MIUI 8.0.6.0 (CN)

MIUI 10.2.4.0 (MI)

MIUI 11.0.2.0 (CN)

Mi 5c song/meri MIUI 8.1.3.0 (CN) MIUI 11.0.3.0 (CN) Android 7.1.2 MIUI (11)

9.10.10 (CN)

Android 7.1.2
Mi 5X tiffany MIUI 8.5.3.0 (CN) Android 7.1 MIUI 11.0.3.0 (CN) Android 8.1 Android 8.1
Mi 6 sagit Не підтримується MIUI 8.2.2.0 (MI)

MIUI 8.2.13.0 (CN)

Android 7.1 MIUI 11.0.6.0 (MI)

MIUI 11.0.5.0 (CN)

Android 9 Не підтримується MIUI (10)

9.6.27 (MI)

MIUI (12)

20.6.18 (CN)

Android 9
Mi 6X wayne MIUI 9.5.7.0 (CN) Android 8.1 MIUI 12.0.2.0 (CN) MIUI (12)

20.6.18 (CN)

Mi 8 dipper Не підтримується MIUI 9.5.13.0 (MI)

MIUI 9.5.14.0 (RU)

MIUI 9.5.6.0 (CN)

Android 8.1 MIUI 12.0.3.0 (MI)

MIUI 12.0.2.0 (RU)

MIUI 12.5.2.0 (CN)

Android 10 Не підтримується MIUI (10)

9.6.27 (MI)

MIUI (12)

20.9.4 (CN)

Android 9 (MI)

Android 10 (CN)

Mi 8 SE sirius MIUI 9.5.3.0 (CN) MIUI 12.5.1.0 (CN) MIUI (12)

20.9.4 (CN)

Android 10
Mi 8 EE ursa MIUI 9.6.5.0 (CN)
Mi 8 Pro equuleus MIUI 9.6.5.0 (MI)

MIUI 10.2.2.0 (RU)

MIUI 9.6.6.0 (CN)

MIUI 12.0.2.0 (MI)

MIUI 12.0.2.0 (RU)

MIUI 12.5.2.0 (CN)

MIUI (10)

9.6.27 (MI)

MIUI (12)

20.9.4 (CN)

Android 9 (MI)

Android 10 (CN)

Mi 8 Lite platina MIUI 9.6.5.0 (MI)

MIUI 9.6.6.0 (RU)

MIUI 9.6.4.0 (CN)

MIUI 12.0.3.0 (MI)

MIUI 12.0.1.0 (RU)

MIUI 12.5.1.0 (CN)

Mi 9 cepheus Не підтримується MIUI 10.2.3.0 (MI)

MIUI 10.2.12.0 (EU)

MIUI 10.2.5.0 (RU)

MIUI 10.2.5.0 (CN)

Android 9 MIUI 12.5.1.0 (MI)

MIUI 12.5.2.0 (EU)

MIUI 12.5.2.0 (RU)

MIUI 12.5.6.0 (CN)

Android 11 Не підтримується MIUI (10)

9.6.27 (MI)

MIUI (12.5)

21.11.17 (CN)

Android 9 (MI)

Android 11 (CN)

Mi 9 SE grus MIUI 10.2.2.0 (MI)

MIUI 10.2.5.0 (EU)

MIUI 10.2.5.0 (RU)

MIUI 10.2.3.0 (CN)

MIUI 12.5.1.0 (MI)

MIUI 12.5.1.0 (EU)

MIUI 12.5.1.0 (RU)

MIUI 12.5.4.0 (CN)

Mi 9T davinci MIUI 10.3.6.0 (MI)

MIUI 10.3.7.0 (EU)

MIUI 10.3.5.0 (RU)

MIUI 12.1.4.0 (MI)

MIUI 12.1.1.0 (EU)

MIUI 12.1.2.0 (RU)

Н/Д Н/Д Н/Д
Mi 9T Pro raphael MIUI 10.3.1.0 (MI)

MIUI 10.3.1.0 (EU)

MIUI 10.3.1.0 (RU)

MIUI 12.5.2.0 (MI)

MIUI 12.5.1.0 (EU)

MIUI 12.5.1.0 (RU)

Н/Д Н/Д Н/Д
Mi 9 Lite pyxis MIUI 10.3.1.0 (MI)

MIUI 10.3.6.0 (EU)

MIUI 10.3.1.0 (RU)

MIUI 12.5.2.0 (MI)

MIUI 12.5.3.0 (EU)

MIUI 12.5.6.0 (RU)

Н/Д Н/Д Н/Д
Mi 9 Pro crux MIUI 10.4.6.0 (CN) Android 10 MIUI 13.0.1.0 (CN) Не підтримується MIUI (12.5)

21.11.17 (CN)

Android 11
Mi 10 umi Підтримується MIUI 11.0.2.0 (MI)

MIUI 11.0.9.0 (EU)

MIUI 11.0.1.0 (RU)

MIUI 11.0.3.0 (ID)

MIUI 11.0.4.0 (IN)

MIUI 12.0.1.0 (TR)

MIUI 11.0.5.0 (CN)

Android 10 MIUI 13.0.7.0 (MI)

MIUI 13.0.10.0 (EU)

MIUI 13.0.3.0 (RU)

MIUI 13.0.8.0 (ID)

MIUI 13.0.7.0 (IN)

MIUI 13.0.3.0 (TR)

MIUI 13.0.7.0 (CN)

Android 12 Не підтримується MIUI 13.0.5.1.45.DEV (CN) Android 12
Mi 10 Pro cmi MIUI 11.0.4.0 (MI)

MIUI 11.0.7.0 (EU)

MIUI 11.0.2.0 (CN)

MIUI 13.0.4.0 (MI)

MIUI 13.0.6.0 (EU)

MIUI 13.0.6.0 (CN)

MIUI 13.0.4.1.47.DEV (CN)
Mi 10 Ultra cas MIUI 12.0.6.0 (CN) MIUI 13.0.6.0 (CN) MIUI (13)

22.10.24 (CN)

Mi 10S thyme MIUI 12.0.7.0 (CN) Android 11 MIUI 14.0.2.0 (CN) Android 13 Підтримується MIUI (14)

23.1.30 (CN)

Mi 10 Lite 5G monet MIUI 11.0.11.0 (MI)

MIUI 11.0.4.0 (EU)

MIUI 12.0.1.0 (TW)

Android 10 MIUI 13.0.3.0 (MI)

MIUI 13.0.3.0 (EU)

MIUI 13.0.2.0 (TW)

Android 12 Н/Д Н/Д
Mi 10 Lite Zoom vangogh MIUI 11.0.6.0 (CN) MIUI 13.0.4.0 (CN) Не підтримується MIUI 13.0.3.1.47.DEV (CN) Android 12
Mi 10T/Pro apollo MIUI 12.0.3.0 (MI)

MIUI 12.0.4.0 (EU)

MIUI 12.0.2.0 (RU)

MIUI 12.0.1.0 (ID)

MIUI 12.0.2.0 (IN)

MIUI 12.0.1.0 (TR)

MIUI 12.0.1.0 (TW)

MIUI 13.0.5.0 (MI)

MIUI 13.0.8.0 (EU)

MIUI 13.0.3.0 (RU)

MIUI 13.0.5.0 (ID)

MIUI 13.0.6.0 (IN)

MIUI 13.0.1.0 (TR)

MIUI 13.0.3.0 (TW)

Н/Д Н/Д Н/Д
Mi 10T Lite gauguin MIUI 12.0.1.0 (MI)

MIUI 12.0.1.0 (EU)

MIUI 12.0.1.0 (TR)

MIUI 12.0.3.0 (TW)

MIUI 13.0.5.0 (MI)

MIUI 13.0.11.0 (EU)

MIUI 13.0.5.0 (TR)

MIUI 13.0.4.0 (TW)

Н/Д Н/Д Н/Д
Mi 10i MIUI 12.0.3.0 (IN) MIUI 13.0.7.0 (IN) Н/Д Н/Д Н/Д
Mi 11 venus Підтримується MIUI 12.0.4.0 (MI)

MIUI 12.0.9.0 (EU)

MIUI 12.0.2.0 (RU)

MIUI 12.0.3.0 (ID)

MIUI 12.0.2.0 (TR)

MIUI 12.0.1.0 (TW)

MIUI 12.0.12.0 (CN)

Android 11 MIUI 13.0.5.0 (MI)

MIUI 14.0.2.0 (EU)

MIUI 13.0.2.0 (RU)

MIUI 13.0.4.0 (ID)

MIUI 13.0.2.0 (TR)

MIUI 13.0.4.0 (TW)

MIUI 13.0.9.0 (CN)

Android 12 Підтримується MIUI (13)

22.9.28 (CN)

Android 12
Mi 11 Pro star MIUI 12.0.1.0 (MI)

MIUI 12.0.3.0 (EU)

MIUI 12.0.1.0 (ID)

MIUI 12.0.2.0 (IN)

MIUI 12.0.9.0 (CN)

MIUI 13.0.6.0 (MI)

MIUI 13.0.9.0 (EU)

MIUI 13.0.3.0 (ID)

MIUI 13.0.5.0 (IN)

MIUI 13.0.13.0 (CN)

Mi 11 Ultra
Mi 11X alioth MIUI 12.0.4.0 (IN) MIUI 13.0.8.0 (IN) style="background: #ececec; color: grey; vertical-align: middle; text-align: center; " class="table-na" | Н/Д Н/Д Н/Д
Mi 11X Pro haydn MIUI 12.0.2.0 (IN) MIUI 14.0.2.0 (IN) style="background: #ececec; color: grey; vertical-align: middle; text-align: center; " class="table-na" | Н/Д Н/Д Н/Д
Mi 11i MIUI 12.0.1.0 (MI)

MIUI 12.0.4.0 (EU)

MIUI 14.0.3.0 (MI)

MIUI 14.0.1.0 (EU)

style="background: #ececec; color: grey; vertical-align: middle; text-align: center; " class="table-na" | Н/Д Н/Д Н/Д
Mi 11 Lite courbet MIUI 12.0.3.0 (MI)

MIUI 12.0.2.0 (EU)

MIUI 12.0.1.0 (RU)

MIUI 12.0.2.0 (ID)

MIUI 12.0.4.0 (IN)

MIUI 12.0.2.0 (TR)

MIUI 13.0.9.0 (MI)

MIUI 13.0.6.0 (EU)

MIUI 13.0.6.0 (RU)

MIUI 13.0.4.0 (ID)

MIUI 13.0.7.0 (IN)

MIUI 13.0.5.0 (TR)

style="background: #ececec; color: grey; vertical-align: middle; text-align: center; " class="table-na" | Н/Д Н/Д Н/Д
Mi 11 Lite 5G renoir MIUI 12.0.2.0 (MI)

MIUI 12.0.8.0 (EU)

MIUI 12.0.2.0 (RU)

MIUI 12.5.2.0 (JP)

MIUI 12.0.2.0 (TW)

MIUI 12.0.7.0 (CN)

MIUI 13.0.8.0 (MI)

MIUI 13.0.7.0 (EU)

MIUI 13.0.4.0 (RU)

MIUI 13.0.6.0 (JP)

MIUI 13.0.4.0 (TW)

MIUI 13.0.12.0 (CN)

Підтримується MIUI (13)

22.9.28 (CN)

Android 12
Xiaomi 11 Lite 5G NE lisa MIUI 12.5.4.0 (MI)

MIUI 12.5.1.0 (EU)

MIUI 12.5.1.0 (RU)

MIUI 12.5.1.0 (TR)

MIUI 12.5.1.0 (TW)

MIUI 13.0.6.0 (MI)

MIUI 13.0.10.0 (EU)

MIUI 13.0.5.0 (RU)

MIUI 13.0.5.0 (TR)

MIUI 13.0.5.0 (TW)

style="background: #ececec; color: grey; vertical-align: middle; text-align: center; " class="table-na" | Н/Д Н/Д Н/Д
Xiaomi 11 Lite NE MIUI 12.5.1.0 (IN) MIUI 13.0.9.0 (IN)
Mi 11 LE MIUI 12.5.5.0 (CN) MIUI 13.0.3.0 (CN) Підтримується MIUI (13)

22.3.23 (CN)

Android 12
Xiaomi 11T agate MIUI 12.5.2.0 (MI)

MIUI 12.5.4.0 (EU)

MIUI 12.5.1.0 (RU)

MIUI 12.5.1.0 (ID)

MIUI 12.5.1.0 (TR)

MIUI 12.5.2.0 (TW)

MIUI 13.0.2.0 (MI)

MIUI 13.0.3.0 (EU)

MIUI 13.0.1.0 (RU)

MIUI 13.0.1.0 (ID)

MIUI 13.0.1.0 (TR)

MIUI 13.0.1.0 (TW)

style="background: #ececec; color: grey; vertical-align: middle; text-align: center; " class="table-na" | Н/Д Н/Д Н/Д
Xiaomi 11T Pro vili MIUI 12.5.3.0 (MI)

MIUI 12.5.4.0 (EU)

MIUI 12.5.2.0 (RU)

MIUI 12.5.3.0 (ID)

MIUI 12.5.1.0 (JP)

MIUI 12.5.2.0 (TR)

MIUI 12.5.1.0 (TW)

MIUI 13.0.3.0 (MI)

MIUI 14.0.5.0 (EU)

MIUI 12.5.4.0 (RU)

MIUI 13.0.2.0 (ID)

MIUI 13.0.12.0 (IN)

MIUI 13.0.6.0 (JP)

MIUI 13.0.1.0 (TR)

MIUI 13.0.1.0 (TW)

style="background: #ececec; color: grey; vertical-align: middle; text-align: center; " class="table-na" | Н/Д Н/Д Н/Д
Xiaomi 11i pissarro MIUI 12.5.2.0 (IN) MIUI 14.0.1.0 (IN) Android 13| style="background: #ececec; color: grey; vertical-align: middle; text-align: center; " class="table-na" | Н/Д Н/Д Н/Д
Xiaomi 11i HyperCharge pissarropro Н/Д Н/Д
Xiaomi 12X psyche Підтримується MIUI 13.0.5.0 (MI)

MIUI 13.0.1.0 (EU)

MIUI 13.0.1.0 (RU)

MIUI 13.0.5.0 (TW)

MIUI 13.0.10.0 (CN)

Android 11 MIUI 13.0.5.0 (MI)

MIUI 13.0.5.0 (EU)

MIUI 13.0.3.0 (RU)

MIUI 13.0.3.0 (TW)

MIUI 13.0.7.0 (CN)

Android 12 Підтримується MIUI (13)

22.9.28 (CN)

Android 12
Xiaomi 12 cupid MIUI 13.0.4.0 (MI)

MIUI 13.0.10.0 (EU)

MIUI 13.0.1.0 (RU)

MIUI 13.0.1.0 (ID)

MIUI 13.0.2.0 (TW)

MIUI 13.0.10.0 (CN)

Android 12 MIUI 13.0.10.0 (MI)

MIUI 13.0.24.0 (EU)

MIUI 13.0.2.0 (RU)

MIUI 14.0.1.0 (ID)

MIUI 13.0.4.0 (TW)

MIUI 13.0.41.0 (CN)

MIUI (13)

22.9.30 (CN)

Android 13
Xiaomi 12 Pro zeus MIUI 13.0.3.0 (MI)

MIUI 13.0.10.0 (EU)

MIUI 13.0.1.0 (RU)

MIUI 13.0.1.0 (ID)

MIUI 13.0.4.0 (IN)

MIUI 13.0.2.0 (TW)

MIUI 13.0.10.0 (CN)

MIUI 13.0.9.0 (MI)

MIUI 13.0.25.0 (EU)

MIUI 13.0.2.0 (RU)

MIUI 13.0.3.0 (ID)

MIUI 13.0.9.0 (IN)

MIUI 13.0.4.0 (TW)

MIUI 13.2.4.0 (CN)

Android 12

Android 13 (CN)

MIUI (13)

22.9.19 (CN)

Xiaomi 12 Pro Dimensity daumier MIUI 13.0.2.0 (CN) MIUI 13.0.15.0 (CN) Android 12
Xiaomi 12 Lite MIUI 13.0.3.0 (MI)

MIUI 13.0.3.0 (EU)

MIUI 13.0.2.0 (RU)

MIUI 13.0.2.0 (TW)

MIUI 13.0.4.0 (MI)

MIUI 13.0.13.0 (EU)

MIUI 13.0.3.0 (RU)

MIUI 13.0.4.0 (TW)

Xiaomi 12S mayfly MIUI 13.0.6.0 (CN) MIUI 13.0.20.0 (CN) MIUI (13)

22.9.19 (CN)

Android 12
Xiaomi 12S Pro unicorn MIUI 13.0.7.0 (CN) MIUI 13.0.18.0 (CN) MIUI (13)

22.9.28 (CN)

Xiaomi 12S Ultra thor MIUI 13.0.1.0 (CN) MIUI 13.0.11.0 (CN)
Xiaomi 12T plato MIUI 13.0.4.0 (MI)

MIUI 13.0.6.0 (EU)

MIUI 13.0.4.0 (RU)

MIUI 13.0.3.0 (TR)

MIUI 13.0.3.0 (TW)

MIUI 13.0.5.0 (MI)

MIUI 13.0.8.0 (EU)

MIUI 13.0.4.0 (RU)

MIUI 13.0.3.0 (TR)

MIUI 13.0.3.0 (TW)

Xiaomi 12T Pro diting MIUI 13.0.3.0 (MI)

MIUI 13.0.7.0 (EU)

MIUI 13.0.2.0 (TW)

MIUI 13.0.3.0 (MI)

MIUI 13.0.9.0 (EU)

MIUI 13.0.2.0 (TW)

Xiaomi 13 Android 13 Android 13
Xiaomi 13 Pro
Mi Note
Mi Note virgo Не підтримується MIUI 6.6.2.0 (MI)

MIUI 6.4.1.0 (CN)

Android 4.4 MIUI 9.5.1.0 (MI)

MIUI 9.2.3.0 (CN)

Android 6.0 Не підтримується MIUI (9)

7.11.16 (MI/CN)

Android 6.0
Mi Note Pro leo MIUI 6.5.4.0 (CN) Android 5.0.2 MIUI 9.2.3.0 (CN) Android 7.0 MIUI (9)

7.11.16 (CN)

Android 7.0
Mi Note 2 scorpio Не підтримується MIUI 8.2.3.0 (MI)

MIUI 8.0.9.0 (CN)

Android 6.0 MIUI 11.0.2.0 (MI)

MIUI 11.0.2.0 (CN)

Android 8.0 Не підтримується MIUI (10)

9.6.27 (MI)

MIUI (11)

9.10.10 (CN)

Android 8.0
Mi Note 3 jason Не підтримується MIUI 9.1.4.0 (MI)

MIUI 8.5.1.0 (CN)

Android 7.1.2 MIUI 12.0.1.0 (MI)

MIUI 12.0.1.0 (CN)

Android 9 Не підтримується MIUI (10)

9.6.27 (MI)

MIUI (12)

20.6.18 (CN)

Android 9
Mi Note 10/Pro tucana Не підтримується MIUI 11.0.3.0 (MI)

MIUI 11.0.5.0 (EU)

MIUI 11.0.3.0 (RU)

MIUI 11.1.1.0 (ID)

Android 9 MIUI 13.0.2.0 (MI)

MIUI 13.0.2.0 (EU)

MIUI 13.0.3.0 (RU)

MIUI 13.0.3.0 (ID)

Android 11 Н/Д Н/Д Н/Д
Mi Note 10 Lite toco Підтримується MIUI 11.0.1.0 (MI)

MIUI 11.0.3.0 (EU)

MIUI 11.0.1.0 (RU)

MIUI 12.0.1.0 (TR)

Android 10 MIUI 13.0.2.0 (MI)

MIUI 13.0.3.0 (EU)

MIUI 13.0.2.0 (RU)

MIUI 13.0.2.0 (TR)

Android 12 Н/Д Н/Д Н/Д
Mi Max
Mi Max hydrogen Не підтримується MIUI 7.5.3.0 (MI)

MIUI 7.3.14.0 (CN)

Android 6.0 MIUI 10.2.2.0 (MI)

MIUI 10.3.2.0 (CN)

Android 7.0 Не підтримується MIUI (10)

9.2.28 (MI/CN)

Android 7.0
Mi Max Pro helium MIUI 8.0.3.0 (MI)

MIUI 7.3.14.0 (CN)

Mi Max 2 oxygen Не підтримується MIUI 8.5.4.0 (MI)

MIUI 8.5.6.0 (CN)

Android 7.1.2 MIUI 11.0.2.0 (MI)

MIUI 11.0.2.0 (CN)

Android 7.1.2 Не підтримується MIUI (10)

9.6.27 (MI)

MIUI (11)

9.10.10 (CN)

Android 7.1.2
Mi Max 3 nitrogen Не підтримується MIUI 9.6.4.0 (MI)

MIUI 10.0.2.0 (RU)

MIUI 9.6.7.0 (CN)

Android 8.1 MIUI 12.0.1.0 (MI)

MIUI 12.0.1.0 (RU)

MIUI 12.5.1.0 (CN)

Android 10 Не підтримується MIUI (10)

9.6.27 (MI)

MIUI (12)

20.9.4 (CN)

Android 9 (MI)

Android 10 (CN)

MIX
Mi MIX lithium Не підтримується MIUI 8.2.4.0 (MI)

MIUI 8.0.8.0 (CN)

Android 6.0 MIUI 11.0.2.0 (MI)

MIUI 11.0.2.0 (CN)

Android 8.0 Не підтримується MIUI (10)

9.6.27 (MI)

MIUI (11)

9.10.10 (CN)

Android 8.0
Mi MIX 2 chiron Не підтримується MIUI 8.5.1.0 (MI)

MIUI 8.5.2.0 (CN)

Android 7.1.2 MIUI 12.0.1.0 (MI)

MIUI 12.0.1.0 (CN)

Android 9 Не підтримується MIUI (10)

9.6.27 (MI)

MIUI (12)

20.6.18 (CN)

Android 9
MIX 2S polaris MIUI 9.5.4.0 (MI)

MIUI 9.5.16.0 (RU)

MIUI 9.5.0.4 (CN)

Android 8.1 MIUI 12.0.3.0 (MI)

MIUI 12.0.2.0 (RU)

MIUI 12.5.1.0 (CN)

Android 10 MIUI (10)

9.6.27 (MI)

MIUI (12)

20.9.4 (CN)

Android 9 (MI)

Android 10 (CN)

Mi MIX 3 perseus Не підтримується MIUI 10.0.11.0 (MI)

MIUI 10.0.13.0 (RU)

MIUI 10.0.9.0 (CN)

Android 9 MIUI 12.0.2.0 (MI)

MIUI 12.0.3.0 (RU)

MIUI 12.5.1.0 (CN)

Android 10 Не підтримується
Mi MIX 3 5G andromeda MIUI 10.3.2.0 (MI)

MIUI 10.3.4.0 (EU)

MIUI 10.3.1.0 (CN)

MIUI 12.0.4.0 (MI)

MIUI 12.0.7.0 (EU)

MIUI 10.3.18.0 (CN)

Android 9 Н/Д Н/Д Н/Д
Mi MIX Fold cetus Підтримується MIUI 12.0.5.0 (CN) Android 11 MIUI Fold 13.1.3.0 (CN) Android 12 Підтримується MIUI (13)

22.9.28 (CN)

Android 12
MIX 4 odin MIUI 12.5.2.0 (CN) MIUI 14.0.1.0 (CN) Android 13 MIUI (14)

23.1.30 (CN)

Android 13
MIX Fold 2 zizhan Підтримується MIUI Fold 13.1.6.0 (CN) Android 12 MIUI Fold 14.0.3.0 (CN) Android 13 Підтримується MIUI (14)

23.1.3 (CN)

Android 13
Mi CC/Civi
Mi CC9 pyxis Не підтримується MIUI 10.3.5.0 (CN) Android 9 MIUI 12.5.5.0 (CN) Android 11 Не підтримується MIUI (12.5)

21.11.17 (CN)

Android 11
Mi CC9 ME vela MIUI 10.3.1.0 (CN)
Mi CC9e laurus MIUI 10.2.7.0 (CN) Android 10 MIUI (12.5)

21.4.22 (CN)

Android 10
Mi CC9 Pro tucana MIUI 11.0.3.0 (CN) MIUI 13.0.4.0 (CN) Android 11 MIUI (13)

22.3.2 (CN)

Android 11
Xiaomi Civi mona Підтримується MIUI 12.5.3.0 (CN) Android 11 MIUI 14.0.1.0 (CN) Android 12 Підтримується MIUI (14)

22.12.26 (CN)

Android 13
Xiaomi Civi 1S zijin MIUI 13.0.6.0 (CN) Android 12 MIUI 14.0.3.0 (CN) MIUI (14)

23.1.30 (CN)

Xiaomi Civi 2 ziyi Підтримується MIUI 13.0.1.0 (CN) Android 12 MIUI 14.0.9.0 (CN) Android 13
Інші
Mi Play lotus Не підтримується MIUI 10.2.3.0 (MI)

MIUI 10.2.3.0 (RU)

MIUI 10.1.3.0 (CN)

Android 8.1 MIUI 11.0.10.0 (MI)

MIUI 11.0.11.0 (RU)

MIUI 11.0.8.0 (CN)

Android 8.1 Не підтримується MIUI (11)

20.12.1 (CN)

Android 8.1

Redmi[ред. | ред. код]

Модель Кодове ім'я Стабільна версія Щотижнева версія
Статус підтримки Початкова Поточна Статус підтримки Поточна
MIUI Android MIUI Android MIUI Android
Redmi
Redmi 1 HM2013023 Не підтримується MIUI V5 Android 4.4.2 MIUI 9 (CN) Android 4.4.2 Не підтримується MIUI (9)

7.11.16 (MI/CN)

Android 4.4.2
Redmi 1S armani Android 4.3 MIUI 9.2.3.0 Android 4.4 Android 4.4
Android 4.2 MIUI 9.2.2.0
Android 4.4 MIUI 9.2.2.0
Redmi 2 HM2014811/17/18/21 Не підтримується MIUI 6.2.0.6 (MI)

MIUI 6.2.0.1 (CN)

Android 4.4.4 MIUI 9.2.3.0 (MI)

MIUI 9.2.3.0 (CN)

Android 4.4.4 Не підтримується MIUI (9)

7.11.16 (MI/CN)

Android 4.4.4
Redmi 2 Pro MIUI V6 MIUI 9.2.5.0 (MI)

MIUI 9.2.3.0 (CN)

Android 5.1.1 Android 5.1.1
Redmi 2 Prime
Redmi 2A/Enhanced HM2014812/13/16 MIUI 6.4.1.0 (CN) MIUI 9.2.3.0 (CN) Android 4.4.4 Android 4.4.4
Redmi 3/Prime ido Не підтримується MIUI 7.5.2.0 (MI)

MIUI 7.1.1.0 (CN)

Android 5.1 MIUI 9.6.2.0 (MI)

MIUI 9.6.1.0 (CN)

Android 5.1 Не підтримується MIUI (9)

8.4.19 (MI)

8.4.26 (CN)

Android 5.1
Redmi 3S/3X/Prime land MIUI 7.5.8.0 (MI)

MIUI 7.3.6.0 (CN)

Android 6.0 MIUI 10.2.2.0 (MI)

MIUI 10.2.2.0 (CN)

Android 6.0 MIUI (10)

9.3.28 (MI/CN)

Android 6.0
Redmi 4 prada Не підтримується MIUI 8 (MI)

MIUI 8.0.3.0 (CN)

Android 6.0.1 MIUI 10.2.2.0 (MI)

MIUI 10.2.2.0 (CN)

Android 6.0.1 Не підтримується MIUI (10)

9.3.28 (MI/CN)

Android 6.0.1
Redmi 4 Prime markw MIUI 8.1.2.0 (MI)

MIUI 8.0.5.0 (CN)

Redmi 4A rolex MIUI 8.1.4.0 (CN)

MIUI 8.0.3.0 (CN)

MIUI 10.2.3.0 (MI)

MIUI 10.2.2.0 (CN)

Android 7.1.2 (MI)

Android 6.0.1 (CN)

Android 7.1.2 (MI)

Android 6.0.1 (CN)

Redmi 4X santoni MIUI 8.2.0.2 (MI)

MIUI 8.2.7.0 (CN)

MIUI 11.0.2.0 (MI)

MIUI 11.0.1.0 (CN)

Android 7.1.2 MIUI (10)

9.6.27 (MI)

MIUI (11)

9.10.10 (CN)

Android 7.1.2
Redmi 5 rosy Не підтримується MIUI 9.2.2.0 (MI)

MIUI 9.1.1.0 (CN)

Android 7.1.2 MIUI 11.0.2.0 (MI)

MIUI 11.0.4.0 (CN)

Android 8.1 Не підтримується MIUI (10)

9.6.27 (MI)

MIUI (11)

9.10.10 (CN)

Android 8.1
Redmi 5 Plus vince MIUI 9.2.3.0 (MI)

MIUI 9.0.4.0 (CN)

MIUI 11.0.2.0 (MI)

MIUI 11.0.3.0 (CN)

Redmi 5A riva MIUI 9.1.3.0 (MI)

MIUI 8.5.2.0 (CN)

MIUI 11.0.2.0 (MI)

MIUI 11.0.6.0 (CN)

Redmi 6 cereus Не підтримується MIUI 9.6.4.0 (MI)

MIUI 9.6.13.0 (RU)

MIUI 9.6.7.0 (CN)

Android 8.1 MIUI 11.0.4.0 (MI)

MIUI 11.0.5.0 (RU)

MIUI 12.0.2.0 (CN)

Android 9 Не підтримується MIUI (10)

9.6.27 (MI)

MIUI (11)

20.1.9 (CN)

Android 9
Redmi 6 Pro sakura/sakura india MIUI 9.6.4.0 (MI)

MIUI 9.6.7.0 (CN)

MIUI 12.0.4.0 (MI)

MIUI 12.0.1.0 (CN)

Redmi 6A cactus MIUI 9.6.2.0 (MI)

MIUI 9.6.5.0 (RU)

MIUI 9.6.5.0 (CN)

MIUI 11.0.8.0 (MI)

MIUI 11.0.4.0 (RU)

MIUI 12.0.2.0 (CN)

Redmi 7 onclite Не підтримується MIUI 10.2.4.0 (MI)

MIUI 10.2.8.0 (EU)

MIUI 10.2.5.0 (RU)

MIUI 10.3.2.0 (IN)

MIUI 10.2.2.0 (CN)

Android 9 MIUI 11.0.2.0 (MI)

MIUI 11.0.3.0 (EU)

MIUI 11.0.1.0 (RU)

MIUI 11.0.4.0 (IN)

MIUI 12.5.3.0 (CN)

Android 10 Н/Д Н/Д Н/Д
Redmi 7A pine MIUI 10.2.4.0 (MI)

MIUI 10.2.3.0 (EU)

MIUI 10.2.1.0 (RU)

MIUI 10.2.4.0 (IN)

MIUI 10.2.6.0 (CN)

MIUI 12.5.2.0 (MI)

MIUI 12.5.3.0 (EU)

MIUI 12.5.2.0 (RU)

MIUI 12.5.1.0 (IN)

MIUI 12.5.5.0 (CN)

Н/Д Н/Д Н/Д
Redmi 8 olive Не підтримується MIUI 10.3.4.0 (MI)

MIUI 10.3.1.0 (EU)

MIUI 10.3.3.0 (RU)

MIUI 11.0.2.0 (ID)

MIUI 10.3.1.0 (IN)

MIUI 10.3.5.0 (CN)

Android 9 MIUI 12.5.3.0 (MI)

MIUI 12.5.3.0 (EU)

MIUI 12.5.3.0 (RU)

MIUI 12.5.3.0 (ID)

MIUI 12.5.5.0 (IN)

MIUI 12.5.5.0 (CN)

Android 10 Н/Д Н/Д Н/Д
Redmi 8A olivelite MIUI 10.3.3.0 (MI)

MIUI 10.3.1.0 (EU)

MIUI 10.3.3.0 (RU)

MIUI 11.0.1.0 (ID)

MIUI 10.3.1.0 (IN)

MIUI 10.3.3.0 (CN)

MIUI 12.5.2.0 (MI)

MIUI 12.5.3.0 (EU)

MIUI 12.5.1.0 (RU)

MIUI 12.5.3.0 (ID)

MIUI 12.5.6.0 (IN)

MIUI 12.5.3.0 (CN)

Н/Д Н/Д Н/Д
Redmi 8A Dual/Pro olivewood MIUI 11.0.4.0 (ID)

MIUI 11.0.5.0 (IN)

MIUI 12.5.4.0 (ID)

MIUI 12.5.6.0 (IN)

Н/Д Н/Д Н/Д
Redmi 9 lancelot Підтримується MIUI 11.0.4.0 (MI)

MIUI 11.0.2.0 (EU)

MIUI 11.0.5.0 (RU)

MIUI 11.0.3.0 (ID)

MIUI 11.0.1.0 (TR)

MIUI 11.0.1.0 (CN)

Android 10 MIUI 13.0.4.0 (MI)

MIUI 13.0.3.0 (EU)

MIUI 12.5.3.0 (RU)

MIUI 13.0.1.0 (ID)

MIUI 13.0.3.0 (TR)

MIUI 13.0.5.0 (CN)

Android 11 (RU)

Android 12

Н/Д Н/Д Н/Д
Redmi 9 Prime MIUI 11.0.2.0 (IN) MIUI 13.0.3.0 (IN) Android 12 Н/Д Н/Д
Redmi 9 (IN)/9 Activ cattail MIUI 12.0.1.0 (IN) MIUI 12.5.6.0 (IN) Android 11 Н/Д Н/Д Н/Д
Redmi 9A/9AT/9i/9A Sport/9i Sport dandelion MIUI 12.0.3.0 (MI)

MIUI 12.0.4.0 (EU)

MIUI 12.0.3.0 (RU)

MIUI 12.0.2.0 (ID)

MIUI 12.0.3.0 (IN)

MIUI 12.0.2.0 (TR)

MIUI 12.0.1.0 (CN)

MIUI 12.5.7.0 (MI)

MIUI 12.5.7.0 (EU)

MIUI 12.5.7.0 (RU)

MIUI 12.0.12.0 (ID)

MIUI 12.5.9.0 (IN)

MIUI 12.0.7.0 (TR)

MIUI 12.5.11.0 (CN)

Android 10

(TR)

Android 11

Н/Д Н/Д Н/Д
Redmi 9C angelica MIUI 12.0.4.0 (MI)

MIUI 12.0.3.0 (EU)

MIUI 12.0.1.0 (ID)

MIUI 12.0.2.0 (TR)

MIUI 12.5.4.0 (MI)

MIUI 12.0.14.0 (EU)

MIUI 12.5.3.0 (ID)

MIUI 12.0.15.0 (TR)

Android 11 (MI/ID)

Android 10

Н/Д Н/Д Н/Д
Redmi 9C NFC angelican MIUI 12.0.2.0 (MI)

MIUI 12.0.3.0 (EU)

MIUI 12.0.3.0 (RU)

MIUI 12.5.4.0 (MI)

MIUI 12.5.3.0 (EU)

MIUI 12.5.3.0 (RU)

Android 11 Н/Д Н/Д
Redmi 9T lemon/lime MIUI 12.0.1.0 (MI)

MIUI 12.0.2.0 (EU)

MIUI 12.0.3.0 (RU)

MIUI 12.0.2.0 (ID)

MIUI 12.0.2.0 (TR)

MIUI 12.0.1.0 (TW)

MIUI 13.0.1.0 (MI)

MIUI 13.0.1.0 (EU)

MIUI 13.0.1.0 (RU)

MIUI 13.0.1.0 (ID)

MIUI 13.0.1.0 (TR)

MIUI 13.0.1.0 (TW)

Android 12 Н/Д Н/Д Н/Д
Redmi 9 Power MIUI 12.0.1.0 (IN) MIUI 13.0.1.0 (IN) Н/Д Н/Д
Redmi 10 selene Підтримується MIUI 12.5.4.0 (MI)

MIUI 12.5.1.0 (EU)

MIUI 12.5.2.0 (RU)

MIUI 12.5.2.0 (ID)

MIUI 12.5.4.0 (TR)

MIUI 12.5.1.0 (TW)

Android 11 MIUI 13.0.4.0 (MI)

MIUI 13.0.2.0 (EU)

MIUI 13.0.3.0 (RU)

MIUI 13.0.3.0 (ID)

MIUI 13.0.2.0 (TR)

MIUI 13.0.2.0 (TW)

Android 12 Н/Д Н/Д Н/Д
Redmi 10 Prime MIUI 12.5.1.0 (IN) MIUI 13.0.4.0 (IN) Н/Д Н/Д Н/Д
Redmi 10 2022 selenes MIUI 12.5.4.0 (MI)

MIUI 12.5.1.0 (EU)

MIUI 12.5.2.0 (RU)

MIUI 12.5.2.0 (ID)

MIUI 12.5.1.0 (TW)

MIUI 13.0.4.0 (MI)

MIUI 12.5.16.0 (EU)

MIUI 13.0.1.0 (RU)

MIUI 13.0.2.0 (ID)

MIUI 13.0.1.0 (TW)

Redmi 10 Prime 2022 MIUI 12.5.1.0 (IN) MIUI 13.0.4.0 (IN)
Redmi 10A/10A Sport dandelion MIUI 12.5.2.0 (MI)

MIUI 12.5.2.0 (EU)

MIUI 12.5.2.0 (RU)

MIUI 12.5.2.0 (ID)

MIUI 12.5.3.0 (IN)

MIUI 12.5.1.0 (TW)

MIUI 12.5.3.0 (CN)

MIUI 12.5.8.0 (MI)

MIUI 12.5.7.0 (EU)

MIUI 12.5.2.0 (RU)

MIUI 12.5.7.0 (ID)

MIUI 12.5.9.0 (IN)

MIUI 12.5.3.0 (TW)

MIUI 12.5.11.0 (CN)

Android 11
Redmi 10C fog MIUI 13.0.5.0 (MI)

MIUI 13.0.3.0 (EU)

MIUI 13.0.3.0 (RU)

MIUI 13.0.2.0 (ID)

MIUI 13.0.1.0 (TR)

MIUI 13.0.2.0 (TW)

MIUI 13.0.13.0 (MI)

MIUI 13.0.3.0 (EU)

MIUI 13.0.2.0 (RU)

MIUI 13.0.2.0 (ID)

MIUI 13.0.2.0 (TR)

MIUI 13.0.2.0 (TW)

Android 12

Android 11

(MI)

Redmi 10 (IN)/10 Power MIUI 13.0.4.0 (IN) MIUI 13.0.2.0 (IN) Android 12
Redmi 10 5G light MIUI 13.0.2.0 (MI)

MIUI 13.0.4.0 (EU)

MIUI 13.0.6.0 (RU)

MIUI 13.0.3.0 (ID)

MIUI 13.0.2.0 (TW)

Android 12 MIUI 13.0.11.0 (MI)

MIUI 13.0.9.0 (EU)

MIUI 13.0.6.0 (RU)

MIUI 13.0.4.0 (ID)

MIUI 13.0.4.0 (TW)

Android 12
Redmi 11 Prime rock Підтримується MIUI 13.0.6.0 (IN) Android 12 MIUI 13.0.8.0 (IN) Android 12
Redmi 11 Prime 5G light MIUI 13.0.2.0 (IN) MIUI 13.0.7.0 (IN)
Redmi Note
Redmi Note lcsh92 wet jb9 Не підтримується MIUI V5 Android 4.2 MIUI 9.2.2.0 (CN) Android 4.4 Не підтримується MIUI (9)

7.11.16 (CN)

Android 4.4
Redmi Note 4G dior MIUI 9.2.3.0 (MI)

MIUI 9.2.4.0 (CN)

MIUI (9)

7.9.22 (MI)

7.11.16 (CN)

Redmi Note Prime gucci Android 4.4 MIUI 9.2.3.0 (MI)

MIUI 9.2.2.0 (CN)

Redmi Note 2 wt86047 Не підтримується MIUI 7.0.12.0 (MI)

MIUI 6.6.8.0 (CN)

Android 5.0 MIUI 9.6.3.0 (MI)

MIUI 9.6.1.0 (CN)

Android 5.0 Не підтримується MIUI (9)

8.4.19 (MI)

8.4.26 (CN)

Android 5.0
Redmi Note 2 Prime hermes
Redmi Note 3 (MTK) hennessy Не підтримується MIUI 7 Android 5.0 MIUI 9.6.1.0 (CN) Android 5.0 Не підтримується MIUI (9)

8.4.26 (CN)

Android 5.0
Redmi Note 3 (SD)/Pro kenzo MIUI 7.1.7.0 (MI)

MIUI 7.1.9.0 (CN)

Android 5.1 MIUI 10.2.1.0 (MI)

MIUI 10.2.1.0 (CN)

Android 6.0 MIUI (10)

8.11.22 (MI/CN)

Android 6.0
Redmi Note 3 SE kate MIUI 7.3.9.0 (MI) Android 6.0 MIUI 10.2.1.0 (MI) MIUI (10)

9.3.28 (MI)

Redmi Note 4/4X (MTK) nikel Не підтримується MIUI 8.0.3.0 (CN)

MIUI 7.3.8.0 (CN)

Android 6.0 MIUI 10.2.1.0 (MI)

MIUI 10.2.2.0 (CN)

Android 6.0 Не підтримується MIUI (10)

9.3.28 (MI)

Android 6.0
Redmi Note 4/4X (SD) mido MIUI 8.1.10.0 (MI)

MIUI 8.1.11.0 (CN)

MIUI 11.0.2.0 (MI)

MIUI 11.0.2.0 (CN)

Android 7.0 MIUI (10)

8.12.20 (MI)

MIUI (11)

9.10.10 (CN)

Android 7.0
Redmi Note 5 whyred Не підтримується MIUI 9.5.6.0 (MI)

MIUI 9.5.27.0 (RU)

MIUI 9.5.4.0 (CN)

Android 8.1 MIUI 12.0.2.0 (MI)

MIUI 11.0.1.0 (RU)

MIUI 11.0.2.0 (CN)

Android 9 Не підтримується MIUI (10)

9.6.27 (MI)

MIUI (12)

20.6.18 (CN)

Android 9
Redmi Note 5 Pro MIUI 9.2.4.0 (MI) Android 7.1.2
Redmi Note 5A ugglite MIUI 8.5.4.0 (MI)

MIUI 8.5.6.0 (CN)

MIUI 11.0.3.0 (MI)

MIUI 11.0.2.0 (CN)

Android 7.1.2 MIUI (10)

9.6.27 (MI)

MIUI (11)

9.10.10 (CN)

Android 7.1.2
Redmi Note 5A Prime ugg MIUI 8.5.4.0 (MI)

MIUI 8.5.2.0 (CN)

MIUI 11.0.2.0 (MI)

MIUI 11.0.1.0 (CN)

Redmi Note 6 Pro tulip Не підтримується MIUI 9.6.8.0 (MI)

MIUI 10.2.1.0 (RU)

Android 8.1 MIUI 12.0.1.0 (MI)

MIUI 10.2.1.0 (RU)

Android 9 Не підтримується MIUI (10)

9.6.27 (MI)

Android 9
Redmi Note 7 (IN) lavenderIN Не підтримується MIUI 10.2.6.0 (IN) Android 9 MIUI 12.5.1.0 (IN) Android 10 Н/Д Н/Д Н/Д
Redmi Note 7/7S lavender MIUI 10.2.6.0 (MI)

MIUI 10.2.3.0 (EU)

MIUI 10.2.3.0 (RU)

MIUI 10.2.6.0 (IN)

MIUI 10.2.3.0 (CN)

MIUI 12.5.3.0 (MI)

MIUI 12.5.1.0 (EU)

MIUI 12.5.1.0 (RU)

MIUI 12.5.1.0 (IN)

MIUI 12.5.7.0 (CN)

Не підтримується MIUI (12.5)

21.4.22 (CN)

Android 10
Redmi Note 7 Pro violet MIUI 10.2.6.0 (IN)

MIUI 10.2.5.0 (CN)

MIUI 12.5.1.0 (IN)

MIUI 12.5.4.0 (CN)

Redmi Note 8 ginkgo Підтримується MIUI 10.3.2.0 (MI)

MIUI 12.0.1.0 (EU)

MIUI 12.0.2.0 (RU)

MIUI 10.3.2.0 (ID)

MIUI 10.3.1.0 (IN)

MIUI 10.3.2.0 (CN)

Android 9 MIUI 12.5.2.0 (MI)

MIUI 12.5.7.0 (EU)

MIUI 12.5.3.0 (RU)

MIUI 12.5.3.0 (ID)

MIUI 12.5.2.0 (IN)

MIUI 12.5.5.0 (CN)

Android 11 Не підтримується MIUI (12.5)

21.11.24 (CN)

Android 11
Redmi Note 8T willow MIUI 10.3.1.0 (MI)

MIUI 10.3.5.0 (EU)

MIUI 10.3.2.0 (RU)

MIUI 12.5.6.0 (MI)

MIUI 12.5.5.0 (EU)

MIUI 12.5.1.0 (RU)

Н/Д Н/Д Н/Д
Redmi Note 8 2021 biloba MIUI 13.0.1.0 (MI)

MIUI 12.5.1.0 (EU)

MIUI 12.5.1.0 (RU)

Android 11 MIUI 13.0.7.0 (MI)

MIUI 13.0.6.0 (EU)

MIUI 13.0.4.0 (RU)

Android 12 Н/Д Н/Д Н/Д
Redmi Note 8 Pro begonia Не підтримується MIUI 10.4.1.0 (MI)

MIUI 10.4.5.0 (EU)

MIUI 10.4.2.0 (RU)

MIUI 10.4.2.0 (ID)

MIUI 10.4.3.0 (IN)

MIUI 10.4.4.0 (CN)

Android 9 MIUI 12.5.8.0 (MI)

MIUI 12.5.15.0 (EU)

MIUI 12.5.5.0 (RU)

MIUI 12.5.6.0 (ID)

MIUI 12.5.10.0 (IN)

MIUI 12.5.6.0 (CN)

Android 11 Не підтримується MIUI (12.5)

21.11.24 (CN)

Android 11
Redmi Note 9 merlin Підтримується MIUI 11.0.2.0 (MI)

MIUI 11.0.2.0 (EU)

MIUI 11.0.2.0 (RU)

MIUI 11.0.1.0 (ID)

MIUI 11.0.2.0 (IN)

MIUI 11.0.2.0 (TR)

MIUI 12.0.1.0 (TW)

Android 10 MIUI 13.0.2.0 (MI)

MIUI 12.5.6.0 (EU)

MIUI 12.5.5.0 (RU)

MIUI 12.5.5.0 (ID)

MIUI 12.5.6.0 (IN)

MIUI 12.5.5.0 (TR)

MIUI 12.5.7.0 (TW)

Android 11

Android 12 (MI)

Н/Д Н/Д Н/Д
Redmi Note 9 4G lime MIUI 12.0.5.0 (CN) MIUI 13.0.2.0 (CN) Android 12 Підтримується MIUI (13)

22.10.24 (CN)

Android 12
Redmi Note 9 5G cannon MIUI 12.0.3.0 (CN) MIUI 13.0.3.0 (CN)
Redmi Note 9T cannong MIUI 12.0.5.0 (MI)

MIUI 12.0.4.0 (EU)

MIUI 12.0.1.0 (RU)

MIUI 12.5.1.0 (TR)

MIUI 12.0.4.0 (TW)

MIUI 13.0.3.0 (MI)

MIUI 13.0.3.0 (EU)

MIUI 13.0.1.0 (RU)

MIUI 13.0.1.0 (TR)

MIUI 13.0.1.0 (TW)

Н/Д Н/Д Н/Д
Redmi Note 9S curtana MIUI 11.0.1.0 (MI)

MIUI 11.0.1.0 (EU)

MIUI 11.0.1.0 (RU)

MIUI 11.0.2.0 (TR)

MIUI 13.0.2.0 (MI)

MIUI 13.0.2.0 (EU)

MIUI 12.5.4.0 (RU)

MIUI 12.5.5.0 (TR)

Android 12 (MI/EU)

Android 11

Н/Д Н/Д Н/Д
Redmi Note 9 Pro (IN) MIUI 11.0.3.0 (IN) MIUI 13.0.1.0 (IN) Android 12 Н/Д Н/Д
Redmi Note 10 Lite MIUI 12.0.2.0 (IN) Н/Д Н/Д Н/Д
Redmi Note 9 Pro joyeuse MIUI 11.0.2.0 (MI)

MIUI 11.0.1.0 (EU)

MIUI 11.0.1.0 (RU)

MIUI 11.0.1.0 (ID)

MIUI 11.0.1.0 (TR)

MIUI 12.0.3.0 (TW)

MIUI 13.0.1.0 (MI)

MIUI 13.0.2.0 (EU)

MIUI 12.5.4.0 (RU)

MIUI 13.0.4.0 (ID)

MIUI 12.5.4.0 (TR)

MIUI 12.5.2.0 (TW)

Android 12 (MI/EU/ID)

Android 11

Н/Д Н/Д
Redmi Note 9 Pro Max excalibur MIUI 11.0.1.0 (IN) MIUI 13.0.1.0 (IN) Android 12 Н/Д Н/Д
Redmi Note 9 Pro 5G gauguin MIUI 12.0.4.0 (CN) MIUI 13.0.10.0 (CN) Підтримується MIUI (13)

22.10.24 (CN)

Android 12
Redmi Note 10 mojito Підтримується MIUI 12.0.2.0 (MI)

MIUI 12.0.2.0 (EU)

MIUI 12.0.2.0 (RU)

MIUI 12.0.1.0 (ID)

MIUI 12.0.1.0 (IN)

MIUI 12.0.4.0 (TR)

Android 11 MIUI 13.0.7.0 (MI)

MIUI 13.0.5.0 (EU)

MIUI 13.0.1.0 (RU)

MIUI 13.0.2.0 (ID)

MIUI 13.0.1.0 (IN)

MIUI 13.0.1.0 (TR)

Android 12 Н/Д Н/Д Н/Д
Redmi Note 10S/11 SE rosemary MIUI 12.5.5.0 (MI)

MIUI 12.5.3.0 (EU)

MIUI 12.5.3.0 (RU)

MIUI 12.5.3.0 (ID)

MIUI 12.5.5.0 (IN)

MIUI 12.5.1.0 (TR)

MIUI 12.5.1.0 (TW)

MIUI 13.0.10.0 (MI)

MIUI 13.0.5.0 (EU)

MIUI 13.0.4.0 (RU)

MIUI 13.0.5.0 (ID)

MIUI 13.0.4.0 (IN)

MIUI 13.0.2.0 (TR)

MIUI 13.0.2.0 (TW)

style="background: #ececec; color: grey; vertical-align: middle; text-align: center; " class="table-na" | Н/Д Н/Д Н/Д
Redmi Note 10T 5G camellia MIUI 12.0.5.0 (IN) MIUI 13.0.6.0 (IN) style="background: #ececec; color: grey; vertical-align: middle; text-align: center; " class="table-na" | Н/Д Н/Д
Redmi Note 10 5G/11SE MIUI 12.0.6.0 (CN) MIUI 13.0.5.0 (CN) Підтримується MIUI (13)

21.1.13 (CN)

Android 12
camellian MIUI 12.0.1.0 (MI)

MIUI 12.0.2.0 (EU)

MIUI 12.0.1.0 (ID)

MIUI 12.0.2.0 (TR)

MIUI 12.0.3.0 (TW)

MIUI 13.0.5.0 (MI)

MIUI 13.0.7.0 (EU)

MIUI 13.0.5.0 (ID)

MIUI 13.0.4.0 (TR)

MIUI 13.0.3.0 (TW)

style="background: #ececec; color: grey; vertical-align: middle; text-align: center; " class="table-na" | Н/Д Н/Д Н/Д
Redmi Note 10T MIUI 12.0.1.0 (RU) MIUI 13.0.4.0 (RU) style="background: #ececec; color: grey; vertical-align: middle; text-align: center; " class="table-na" | Н/Д Н/Д
Redmi Note 10 JE iris MIUI 12.5.x.0 (JP) MIUI 13.0.4.0 (JP) style="background: #ececec; color: grey; vertical-align: middle; text-align: center; " class="table-na" | Н/Д Н/Д Н/Д
Redmi Note 10T (JP) lilac MIUI 13.0.x.0 (JP) MIUI 13.0.2.0 (JP)
Redmi Note 10 Pro sweetpro MIUI 12.0.1.0 (MI)

MIUI 12.0.3.0 (EU)

MIUI 12.0.1.0 (RU)

MIUI 12.0.2.0 (ID)

MIUI 12.0.6.0 (TR)

MIUI 12.5.1.0 (TW)

MIUI 14.0.1.0 (MI)

MIUI 14.0.2.0 (EU)

MIUI 13.0.5.0 (RU)

MIUI 13.0.7.0 (ID)

MIUI 13.0.6.0 (TR)

MIUI 13.0.6.0 (TW)

Android 13 (MI/EU)

Android 12

Н/Д Н/Д
Redmi Note 10 Pro (IN) sweetin MIUI 12.0.1.0 (IN) MIUI 13.0.7.0 (IN) Android 12| style="background: #ececec; color: grey; vertical-align: middle; text-align: center; " class="table-na" | Н/Д Н/Д Н/Д
Redmi Note 10 Pro Max sweetin_pro
Redmi Note 10 Pro 5G chopin MIUI 12.5.1.0 (CN) MIUI 14.0.2.0 (CN) Android 13 Підтримується MIUI (14)

23.3.7 (CN)

Android 13
Redmi Note 11 spes Підтримується MIUI 13.0.1.0 (MI)

MIUI 13.0.8.0 (IN)

MIUI 13.0.5.0 (TR)

Android 11 MIUI 13.0.6.0 (MI)

MIUI 13.0.4.0 (IN)

MIUI 13.0.1.0 (TR)

Android 12 Н/Д Н/Д Н/Д
Redmi Note 11 (NFC) spesn MIUI 13.0.3.0 (MI)

MIUI 13.0.1.0 (EU)

MIUI 13.0.2.0 (RU)

MIUI 13.0.1.0 (ID)

MIUI 13.0.6.0 (MI)

MIUI 13.0.2.0 (EU)

MIUI 13.0.3.0 (RU)

MIUI 13.0.3.0 (ID)

Н/Д
Redmi Note 11S fleur MIUI 13.0.3.0 (MI)

MIUI 13.0.1.0 (EU)

MIUI 13.0.2.0 (RU)

MIUI 13.0.2.0 (ID)

MIUI 13.0.2.0 (IN)

MIUI 13.0.2.0 (TR)

MIUI 13.0.1.0 (TW)

MIUI 13.0.7.0 (MI)

MIUI 13.0.2.0 (EU)

MIUI 13.0.3.0 (RU)

MIUI 13.0.3.0 (ID)

MIUI 13.0.3.0 (IN)

MIUI 13.0.2.0 (TR)

MIUI 13.0.3.0 (TW)

Н/Д
Redmi Note 11S 5G opal MIUI 13.0.4.0 (MI)

MIUI 13.0.4.0 (EU)

MIUI 13.0.3.0 (TW)

MIUI 13.0.1.0 (MI)

MIUI 13.0.3.0 (EU)

MIUI 13.0.1.0 (TW)

Redmi Note 11 Pro viva MIUI 13.0.3.0 (MI)

MIUI 13.0.4.0 (EU)

MIUI 13.0.3.0 (RU)

MIUI 13.0.2.0 (ID)

MIUI 13.0.5.0 (IN)

MIUI 13.0.3.0 (TR)

MIUI 13.0.1.0 (TW)

MIUI 13.0.5.0 (MI)

MIUI 13.0.1.0 (EU)

MIUI 13.0.1.0 (RU)

MIUI 13.0.5.0 (ID)

MIUI 13.0.3.0 (IN)

MIUI 13.0.1.0 (TR)

MIUI 13.0.1.0 (TW)

Н/Д
Redmi Note 11 Pro 5G veux MIUI 13.0.2.0 (MI)

MIUI 13.0.1.0 (EU)

MIUI 13.0.1.0 (RU)

MIUI 13.0.2.0 (ID)

MIUI 13.0.2.0 (JP)

MIUI 13.0.1.0 (TR)

MIUI 13.0.1.0 (TW)

MIUI 13.0.4.0 (MI)

MIUI 13.0.2.0 (EU)

MIUI 13.0.3.0 (RU)

MIUI 13.0.3.0 (ID)

MIUI 13.0.1.0 (JP)

MIUI 13.0.1.0 (TR)

MIUI 13.0.3.0 (TW)

Н/Д
Redmi Note 11 Pro+ 5G (IN) MIUI 13.0.2.0 (IN) MIUI 13.0.3.0 (IN) Н/Д
Redmi Note 11E Pro MIUI 13.0.2.0 (CN) MIUI 13.0.3.0 (CN) Підтримується
Redmi Note 11 4G selenes Підтримується MIUI 12.5.2.0 (CN)
Redmi Note 11 5G evergp MIUI 13.0.7.0 (CN) MIUI (13)

22.3.23 (CN)

Android 12
Redmi Note 11T MIUI 12.5.2.0 (IN) MIUI 13.0.6.0 (IN) Н/Д
Redmi Note 11 Pro (CN) pissarro MIUI 12.5.3.0 (CN) MIUI 13.0.7.0 (CN) Підтримується MIUI (13)

22.3.23 (CN)

Android 12
Redmi Note 11 Pro+ 5G pissarropro MIUI 12.5.5.0 (MI)

MIUI 12.5.4.0 (EU)

MIUI 12.5.3.0 (RU)

MIUI 12.5.2.0 (TR)

MIUI 12.5.3.0 (TW)

MIUI 12.5.3.0 (CN)

MIUI 13.0.7.0 (MI)

MIUI 13.0.2.0 (EU)

MIUI 13.0.1.0 (RU)

MIUI 13.0.1.0 (TR)

MIUI 13.0.1.0 (TW)

MIUI 13.0.7.0 (CN)

Redmi Note 11E/11R light MIUI 13.0.1.0 (CN) Android 12 MIUI 14.0.1.0 (CN) Android 13
Redmi Note 11T Pro xaga MIUI 14.0.2.0 (CN) Підтримується MIUI (14)

23.2.6 (CN)

Android 13
Redmi Note 11T Pro+ xagapro
Redmi Note 12 tapas Підтримується Android 13 Android 13
Redmi Note 12 (NFC) topaz
Redmi Note 12 5G sunstone MIUI 13.0.2.0 (CN) Android 12 MIUI 13.0.3.0 (CN) Android 12
Redmi Note 12 Pro ruby MIUI 13.0.6.0 (CN)
Redmi Note 12 Pro+ rubyplus
Redmi Note 12 Discovery Edition rubypro
Redmi Note 12 Pro Speed Edition redwood
Redmi K
Redmi K20 davinci Не підтримується MIUI 10.3.3.0 (IN)

MIUI 10.3.6.0 (CN)

Android 9 MIUI 12.1.4.0 (IN)

MIUI 12.5.2.0 (CN)

Android 11 Не підтримується MIUI (12.5)

21.11.17 (CN)

Android 11
Redmi K20 Pro raphael MIUI 12.5.1.0 (IN)

MIUI 12.5.6.0 (CN)

Redmi K20 Pro Premium MIUI 10.4.4.0 (CN) Android 10 MIUI 12.5.6.0 (CN)
Redmi K30 phoenix Не підтримується MIUI 11.0.5.0 (CN) Android 10 MIUI 13.0.6.0 (CN) Android 12 Не підтримується MIUI 13.0.2.1.47.DEV (CN) Android 12
Redmi K30 5G picasso MIUI 11.0.3.0 (CN) MIUI 13.0.5.0 (CN) MIUI 13.0.1.1.47.DEV (CN)
Redmi K30 5G Speed MIUI 11.1.20.0 (CN)
Redmi K30i Підтримується MIUI 11.1.27.0 (CN) MIUI 13.0.4.0 (CN)
Redmi K30 Pro/Zoom lmi MIUI 11.0.10.0 (CN) MIUI 13.0.6.0 (CN) MIUI 13.0.3.1.47.DEV (CN)
Redmi K30 Ultra cezanne MIUI 12.0.8.0 (CN) MIUI 13.0.3.0 (CN) Підтримується MIUI 13.0.1.1.56.DEV (CN)
Redmi K30S Ultra apollo MIUI 12.0.3.0 (CN) MIUI 13.0.5.0 (CN) MIUI 13.0.5.1.56.DEV (CN)
Redmi K40 alioth Підтримується MIUI 12.0.5.0 (CN) Android 11 MIUI 13.0.9.0 (CN) Android 12 Підтримується MIUI (13)

22.9.28 (CN)

Android 12
Redmi K40 Pro/Pro+ haydn MIUI 12.0.3.0 (CN) MIUI 13.0.10.0 (CN)
Redmi K40 Gaming ares MIUI 12.5.3.0 (CN) MIUI 14.0.2.0 (CN) MIUI (14)

23.2.6 (CN)

Android 13
Redmi K40S munch MIUI 13.0.2.0 (CN) Android 12 MIUI 14.0.3.0 (CN) Android 13
Redmi K50 rubens Підтримується MIUI 13.0.1.0 (CN) Android 12 MIUI 14.0.4.0 (CN) Android 13 Підтримується MIUI (14)

23.2.6 (CN)

Android 13
Redmi K50 Pro matisse MIUI 13.0.4.0 (CN) MIUI 14.0.9.0 (CN)
Redmi K50G ingres MIUI 13.0.2.0 (CN) MIUI 14.0.7.0 (CN)
Redmi K50 Ultra diting MIUI 13.0.4.0 (CN) MIUI 14.0.5.0 (CN)
Redmi K50i xaga MIUI 13.0.3.0 (IN) MIUI 13.0.8.0 (IN) Android 12
Redmi X
Redmi 10X 4G merlin Підтримується MIUI 11.0.3.0 (CN) Android 10 MIUI 13.0.1.0 (CN) Android 12 Н/Д Н/Д Н/Д
Redmi 10X 5G atom MIUI 11.0.2.0 (CN) MIUI 13.0.5.0 (CN) Не підтримується MIUI (13)

22.10.24 (CN)

Android 12
Redmi 10X Pro bomb MIUI 11.0.1.0 (CN) MIUI 13.0.4.0 (CN)
Redmi Y
Redmi S2/Y2 ysl Не підтримується MIUI 9.5.9.0 (MI)

MIUI 9.5.10.0 (RU)

MIUI 9.5.2.0 (CN)

Android 8.1 MIUI 12.0.2.0 (MI)

MIUI 12.0.1.0 (RU)

MIUI 12.0.4.0 (CN)

Android 9 Не підтримується MIUI (10)

9.6.27 (MI)

MIUI (12)

20.6.18 (CN)

Android 9
Redmi Y3 oncin MIUI 10.3.2.0 (IN) Android 9 MIUI 11.0.6.0 (IN) Android 10 Н/Д Н/Д Н/Д
Інші
Redmi Pro omega Не підтримується MIUI 7.3.9.0 (CN) Android 6.0 MIUI 10.2.1.0 (CN) Android 6.0 Не підтримується MIUI (10)

9.3.28 (CN)

Android 6.0

POCO[ред. | ред. код]

Модель Кодова назва Стабільна версія Щотижена версія
Статус підтримки Початкова Поточна Статус підтримки Поточна
MIUI Android MIUI Android MIUI Android
POCO C
POCO C3 angelicain Підтримується MIUI 12.0.1.0 (IN) Android 10 MIUI 12.0.19.0 (IN) Android 10 Н/Д Н/Д Н/Д
POCO C31 MIUI 12.5.2.0 (IN) Android 11
POCO C40 frost Підтримується MIUI 13.0.7.0 (MI)

MIUI 13.0.6.0 (EU)

MIUI 13.0.5.0 (RU)

MIUI 13.0.2.0 (TW)

Android 11 MIUI 13.0.12.0 (MI)

MIUI 13.0.6.0 (EU)

MIUI 13.0.5.0 (RU)

MIUI 13.0.4.0 (TW)

Android 11
POCO F
POCOPHONE F1 beryllium Не підтримується MIUI 9.6.14.0 (MI)

MIUI 9.6.13.0 (RU)

Android 8.1 MIUI 12.0.3.0 (MI)

MIUI 12.0.3.0 (RU)

Android 10 Не підтримується MIUI (10)

9.6.27 (MI)

Android 9
POCO F2 Pro lmi Підтримується MIUI 11.0.2.0 (MI)

MIUI 11.0.6.0 (EU)

MIUI 12.0.1.0 (ID)

MIUI 12.0.3.0 (TR)

Android 10 MIUI 13.0.3.0 (MI)

MIUI 13.0.5.0 (EU)

MIUI 13.0.3.0 (RU)

MIUI 13.0.3.0 (ID)

MIUI 13.0.3.0 (TR)

Android 12 Н/Д Н/Д Н/Д
POCO F3 alioth Підтримується MIUI 12.0.2.0 (MI)

MIUI 12.0.1.0 (EU)

MIUI 12.0.2.0 (RU)

MIUI 12.0.2.0 (ID)

MIUI 12.0.1.0 (TR)

MIUI 12.0.2.0 (TW)

Android 11 MIUI 13.0.6.0 (MI)

MIUI 13.0.8.0 (EU)

MIUI 13.0.4.0 (RU)

MIUI 13.0.4.0 (ID)

MIUI 13.0.2.0 (TR)

MIUI 13.0.2.0 (TW)

Android 12 Н/Д Н/Д Н/Д
POCO F3 GT ares MIUI 12.5.4.0 (IN) MIUI 13.0.5.0 (IN) Н/Д Н/Д Н/Д
POCO F4 munch Підтримується MIUI 13.0.1.0 (MI)

MIUI 13.0.3.0 (EU)

MIUI 13.0.1.0 (RU)

MIUI 13.0.3.0 (ID)

MIUI 13.0.2.0 (IN)

MIUI 13.0.2.0 (TW)

Android 12 MIUI 14.0.1.0 (MI)

MIUI 14.0.2.0 (EU)

MIUI 13.0.7.0 (RU)

MIUI 13.0.5.0 (ID)

MIUI 13.0.4.0 (IN)

MIUI 13.0.3.0 (TW)

Android 13 (MI/EU)

Android 12

POCO F4 GT ingres MIUI 13.0.3.0 (MI)

MIUI 13.0.4.0 (EU)

MIUI 13.0.2.0 (RU)

MIUI 13.0.2.0 (ID)

MIUI 13.0.1.0 (TR)

MIUI 13.0.1.0 (TW)

MIUI 14.0.1.0 (MI)

MIUI 14.0.3.0 (EU)

MIUI 14.0.1.0 (RU)

MIUI 13.0.7.0 (ID)

MIUI 13.0.4.0 (TR)

MIUI 14.0.1.0 (TW)

Android 13

Android 12 (ID/TR)

POCO M
POCO M2/M2 Reloaded shiva Підтримується MIUI 11.0.4.0 (IN) Android 10 MIUI 13.0.2.0 (IN) Android 12 Н/Д Н/Д Н/Д
POCO M2 Pro gram MIUI 11.0.3.0 (IN) Н/Д Н/Д
POCO M3 citrus Підтримується MIUI 12.0.1.0 (MI)

MIUI 12.0.3.0 (EU)

MIUI 12.0.3.0 (RU)

MIUI 12.0.4.0 (ID)

MIUI 12.0.1.0 (IN)

MIUI 12.0.2.0 (TR)

MIUI 12.0.1.0 (TW)

MIUI 13.0.3.0 (MI)

MIUI 13.0.1.0 (EU)

MIUI 13.0.1.0 (RU)

MIUI 13.0.1.0 (ID)

MIUI 13.0.1.0 (IN)

MIUI 13.0.1.0 (TR)

MIUI 13.0.1.0 (TW)

Android 12 Н/Д Н/Д Н/Д
POCO M3 Pro camellia MIUI 12.0.2.0 (IN) Android 11 MIUI 13.0.6.0 (IN) Н/Д Н/Д Н/Д
camellian MIUI 12.0.1.0 (MI)

MIUI 12.0.8.0 (EU)

MIUI 12.0.1.0 (RU)

MIUI 12.0.1.0 (ID)

MIUI 13.0.5.0 (MI)

MIUI 13.0.7.0 (EU)

MIUI 13.0.4.0 (RU)

MIUI 13.0.5.0 (ID)

POCO M4 5G light Підтримується MIUI 13.0.2.0 (MI)

MIUI 13.0.4.0 (EU)

MIUI 13.0.6.0 (RU)

MIUI 13.0.3.0 (ID)

MIUI 13.0.2.0 (IN)

MIUI 13.0.2.0 (TW)

Android 12 MIUI 13.0.7.0 (MI)

MIUI 13.0.9.0 (EU)

MIUI 13.0.6.0 (RU)

MIUI 13.0.4.0 (ID)

MIUI 13.0.7.0 (IN)

MIUI 13.0.4.0 (TW)

Android 12 Н/Д Н/Д Н/Д
POCO M4 Pro fleur MIUI 13.0.3.0 (MI)

MIUI 13.0.1.0 (EU)

MIUI 13.0.2.0 (RU)

MIUI 13.0.2.0 (ID)

MIUI 13.0.2.0 (IN)

MIUI 13.0.2.0 (TR)

MIUI 13.0.1.0 (TW)

Android 11 MIUI 13.0.7.0 (MI)

MIUI 13.0.2.0 (EU)

MIUI 13.0.3.0 (RU)

MIUI 13.0.3.0 (ID)

MIUI 13.0.3.0 (IN)

MIUI 13.0.2.0 (TR)

MIUI 13.0.3.0 (TW)

Н/Д Н/Д Н/Д
POCO M4 Pro 5G evergp MIUI 12.5.2.0 (MI)

MIUI 12.5.3.0 (EU)

MIUI 12.5.1.0 (RU)

MIUI 12.5.2.0 (TR)

MIUI 12.5.1.0 (TW)

MIUI 13.0.2.0 (MI)

MIUI 13.0.1.0 (EU)

MIUI 13.0.1.0 (RU)

MIUI 13.0.2.0 (TR)

MIUI 13.0.2.0 (TW)

Н/Д Н/Д
POCO M5 rock MIUI 13.0.2.0 (MI)

MIUI 13.0.2.0 (EU)

MIUI 13.0.2.0 (RU)

MIUI 13.0.6.0 (IN)

MIUI 13.0.2.0 (TR)

MIUI 13.0.2.0 (TW)

Android 12 MIUI 13.0.5.0 (MI)

MIUI 13.0.8.0 (EU)

MIUI 13.0.3.0 (RU)

MIUI 13.0.8.0 (IN)

MIUI 13.0.3.0 (TR)

MIUI 13.0.2.0 (TW)

Android 12
POCO M5s
POCO X
POCO X2 phoenix Не підтримується MIUI 11.0.4.0 (IN) Android 10 MIUI 12.5.7.0 (IN) Android 11 Н/Д Н/Д Н/Д
POCO X3 karna Підтримується MIUI 12.0.1.0 (IN) Android 10 MIUI 13.0.1.0 (IN) Android 12 Н/Д Н/Д
POCO X3 NFC surya MIUI 12.0.1.0 (MI)

MIUI 12.0.1.0 (EU)

MIUI 12.0.1.0 (RU)

MIUI 12.0.3.0 (ID)

MIUI 12.0.1.0 (TR)

MIUI 13.0.1.0 (MI)

MIUI 13.0.3.0 (EU)

MIUI 12.0.1.0 (RU)

MIUI 13.0.4.0 (ID)

MIUI 13.0.1.0 (TR)

style="background: #ececec; color: grey; vertical-align: middle; text-align: center; " class="table-na" | Н/Д Н/Д Н/Д
POCO X3 Pro vayu MIUI 12.0.4.0 (MI)

MIUI 12.0.4.0 (EU)

MIUI 12.0.3.0 (RU)

MIUI 12.0.3.0 (ID)

MIUI 12.0.5.0 (IN)

MIUI 12.0.2.0 (TR)

MIUI 12.0.1.0 (TW)

Android 11 MIUI 13.0.8.0 (MI)

MIUI 13.0.4.0 (EU)

MIUI 13.0.3.0 (RU)

MIUI 13.0.4.0 (ID)

MIUI 13.0.3.0 (IN)

MIUI 13.0.3.0 (TR)

MIUI 13.0.2.0 (TW)

style="background: #ececec; color: grey; vertical-align: middle; text-align: center; " class="table-na" | Н/Д Н/Д Н/Д
POCO X3 GT chopin MIUI 12.5.2.0 (MI)

MIUI 12.5.1.0 (ID)

MIUI 12.5.2.0 (TR)

MIUI 14.0.1.0 (MI)

MIUI 14.0.1.0 (ID)

MIUI 14.0.2.0 (TR)

style="background: #ececec; color: grey; vertical-align: middle; text-align: center; " class="table-na" | Н/Д Н/Д Н/Д
POCO X4 Pro 5G veux Підтримується MIUI 13.0.2.0 (MI)

MIUI 13.0.1.0 (EU)

MIUI 13.0.1.0 (RU)

MIUI 13.0.2.0 (ID)

MIUI 13.0.2.0 (IN)

MIUI 13.0.1.0 (TR)

MIUI 13.0.1.0 (TW)

Android 11 MIUI 13.0.4.0 (MI)

MIUI 13.0.2.0 (EU)

MIUI 13.0.3.0 (RU)

MIUI 13.0.3.0 (ID)

MIUI 13.0.3.0 (IN)

MIUI 13.0.1.0 (TR)

MIUI 13.0.3.0 (TW)

Android 12 Н/Д Н/Д Н/Д
POCO X4 GT xaga MIUI 13.0.1.0 (MI)

MIUI 13.0.1.0 (EU)

MIUI 13.0.3.0 (RU)

MIUI 13.0.1.0 (TW)

Android 12 MIUI 14.0.1.0 (MI)

MIUI 13.2.2.0 (EU)

MIUI 13.0.6.0 (RU)

MIUI 13.0.5.0 (TW)

Android 13 (MI/EU)

Android 12

Н/Д Н/Д Н/Д
POCO X5
POCO X5 Pro redwood

Смартфони інших компаній (окрім Xiaomi) з підтримкою MIUI[ред. | ред. код]

Android 2.3.x GB:

MIUI v4.0.x ICS

Примітки[ред. | ред. код]

 1. [ОФІЦІЙНО] З 1 липня 2019 року припиняється випуск глобальних бета-прошивок. - Новини MIUI - Mi Community - Xiaomi. c.mi.com. Архів оригіналу за 11 квітня 2020. Процитовано 11 квітня 2020. 
 2. POCOPHONE by Xiaomi: представлено найшвидший смартфон POCOPHONE F1! - POCOPHONE F1 - Xiaomi Community - Xiaomi. c.mi.com. Процитовано 26 листопада 2021. 
 3. Панасовський, Максим. Представлені планшети Xiaomi Mi Pad 5 і Mi Pad 5 Pro з новою прошивкою за ціною від $ 310. gagadget.com (укр.). Архів оригіналу за 26 листопада 2021. Процитовано 26 листопада 2021. 
 4. MIUI ROM DOWNLOAD - Mi Community - Xiaomi. c.mi.com (en-IN). Архів оригіналу за 28 липня 2020. Процитовано 2 серпня 2020. 
 5. Xiaomi Firmware Updater. xiaomifirmwareupdater.com. Архів оригіналу за 4 серпня 2020. Процитовано 3 серпня 2020. 

Посилання[ред. | ред. код]