Saarbahn

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Saarbahn
Logo Saarbahn.svg
Rastpfuhl Am Rastpfuhl.jpg
Опис
Країна Німеччина, Франція
Місто Саарбрюкен, Сарргемін
Дата відкриття 24 жовтня 1997
Оператор Saarbahn GmbH
Сайт saarbahn.de
Маршрутна мережа
Кількість маршрутів 1
Довжина мережі 44 км
Рухомий склад
Кількість вагонів 28
Основні типи рухомого складу Flexity Link
Кількість депо 1
Технічні дані
Ширина колії 1435 мм
Тип живлення контактна мережа
Електрифікація 750 В постійне/15 кВ змінне
CMNS: Saarbahn на Вікісховищі
Схема траси Saarbahn станом на березень 1999 року.

Saarbahn — офіційна назва діючої мережі міжміського трамвая (трамвай-поїзд, трамвай, що використовує колії залізниць), а також назва організації, що експлуатує громадський транспорт у Саарбрюккені і околицях (трамвай і автобус).

Трамвайна мережа з'єднує міста Саарбрюкен та Рігельсберг у Німеччині. Далі лінія перетинає державний кордон і заходить в Сарргемін (Sarreguemines) у Франції (Лотарингія). Таким чином, лінія Саарського трамвая є міжнародною. Це — одна з двох міжнародних трамвайних ліній у світі (інша — маршрут № 10 трамвая Базеля, який з'єднує Швейцарію з Францією).

У межах Саарбрюккена система Saarbahn виконує функцію звичайного міського трамваю.

Трамвай експлуатує організація Saarbahn GmbH.

Історія[ред. | ред. код]

Перший паровий трамвай почав діяти в Саарбрюккені 4 листопада 1890 року. 26 вересня 1899 року він закрився, але до того часу в місті вже діяв електричний трамвай (з 8 лютого 1899 року). Перша трамвайна система Саарбрюккена закрилася 22 травня 1965 року.

На початку 1990-х років в районі Карлсруе почалося створення мережі міжміського трамвая, діючої за моделлю «трамвай-поїзд». Це означає, що за межами міста трамвай використовує траси залізниць, а в місті працюють в режимі звичайного «традиційного» трамвая. Завдяки такій системі роботи пасажири отримують можливість потрапляти з центру одного міста в центр іншого уникаючи пересадки на вокзалах.

Трамвайна система Карлсруе виявилася успішною, тому влада Саарбрюккена вирішила відродити свій трамвай в новій якості, побудувавши аналогічну трамваю Карлсруе систему в Саарбрюккені і його околицях.

Новий трамвай у Саарбрюккені відкрився 24 жовтня 1997 року, після будівництва, що тривало два з половиною роки. Перша ділянка траси з'єднала Сарргемін (Франція) і Саарбрюкен. У листопаді 1998 в Саарбрюккені почалося будівництво шляхопроводу через залізницю. Після завершення цього будівництва, 31 липня 1999 року, траса трамвая була продовжена від зупинки Ludwigstrasse до зупинки Cottbuser Platz. 12 листопада 2000 року лінія знову була продовжена, від Cottbuser Platz до Siederheim. А 23 вересень 2001 року, після чергового продовження, лінія трамвая досягла селища Рігельсберг (зупинка Riegelsberg Süd). 26 вересня 2009 і 31 жовтня 2011 року було введено в експлуатацію ще дві ділянки: Рігельсберг — Вальперсхофен/Етценхофен (Walpershofen/Etzenhofen) і Вальперсхофен/Етценхофен — Хойсвайлер (Heusweiler Markt).

У квітні 2009 року було відкрито відгалуження на Месі. Трамваї по ньому ходили кожні 30 хвилин під час великих виставкових заходів проведених у Виставковому центрі Саарбрюккена. З 2007 року ця ділянка більше не використовується.

5 жовтня 2014 була відкрита лінія Saarbahn з Хойсвайлера до Лебаху[1]. Таким чином довжина Saarbahn складає 44 км[1].

Перспектива[ред. | ред. код]

Є плани будівництва нових ліній в Фольклінген на заході і Нойшайдт на сході (вірніше, переобладнання для руху трамваїв старої залізничної лінії), проте через дуже поганий стан залізничної лінії ці плани були відкладені на невизначений термін.

Опис системи[ред. | ред. код]

Між Сарргеміном і станцією Brebach в Саарбрюккені траса Saarbahn проходить по залізничній лінії. На цій ділянці трамваї зупиняються на залізничних станціях. Напруга контактної мережі на цій ділянці — 15 кВ. На залізничній станції Brebach знаходиться гейт, далі траса Brebach має характер лінії звичайного міського трамвая. Напруга контактної мережі становить тут 750 В. Далі, на ділянці між Саарбрюккеном і Рігельсбергом, Saarbahn має виділену трасу, яка має більш залізничний, ніж трамвайний характер.

Ділянка що споруджується між Рігельсбергом і Лебах складається з двох відрізків: вуличної ділянки між Riegelsberg Süd і Etzenhofen і траси колишньої залізничної лінії між Etzenhofen і кінцевою зупинкою в Лебах.

Sarreguemines (станція) — Hanweiler (станція) — Auersmacher (станція) — Kleinblittersdorf (станція) — Bübingen (станція) — Bübingen Nord (станція / запланована) — Güdingen (станція) — Brebach (станція) — (гейт залізниця — трамвайна траса) — Römerkastell (зупинка) — Kieselhumes (зупинка) — Helwigstraße (зупинка) — Uhlandstraße (зупинка) — Landwehrplatz (зупинка) — Johanneskirche (зупинка) — Kaiserstraße (зупинка) — Hauptbahnhof (зупинка) — Trierer Straße (зупинка) — Ludwigstraße (зупинка) — Cottbuser Platz (зупинка) — Pariser Platz/St. Paulus (зупинка) — Rastpfuhl (зупинка) — Siedlerheim (зупинка) — Burbach Heinrichshaus (зупинка) — Riegelsberg Süd — Riegelsberg Wolfskaulstraße (зупинка) — Riegelsberg Rathaus (зупинка) — Riegelsberg Post (зупинка) — Riegelsberghalle (зупинка) — Riegelsberg Güchenbach (зупинка) — Etzenhofen (станція) — Walpershofen Mitte (станція) — Walpershofen Mühlenstraße (станція) — Heusweiler Realschule (станція) — Heusweiler Markt (станція) — будуються: Heusweiler in der Hommersbach (станція) — Heusweiler Kirschhof (станція) — Eiweiler (станція) — Eiweiler Nord (станція) — Landsweiler Süd (sстанція) — Landsweiler Nord (станція) — Lebach Süd (станція) — Lebach (станція) — Lebach-Jabach (станція).

Власного депо у системи поки не є трамваї обслуговуються в залізничному депо Саарбрюккена.

Рухомий склад[ред. | ред. код]

Один з трамваїв, зупинка Johanniskirche

У Саарбрюккені використовуються зчленовані низькопідлогові трамваї Flexity Link виробництва концерну Bombardier. Ці трамваї є частиною сімейства Flexity, але на відміну від своїх «братів» (Flexity Swift, Flexity Classic і Flexity Outlook) трамваї Flexity Link спеціально обладнані для можливості використання на залізничних лініях. Наприклад, вони можуть споживати не тільки «трамвайний» струм (750 В, постійний струм), але і «залізничний» (15000 В, змінний струм).

Всього Saarbahn має 28 трамваїв (бортові номери — 1001—1028). Всі вони були побудовані на фабриці в Брюгге (Бельгія).

Примітки[ред. | ред. код]

Ресурси Інтернету[ред. | ред. код]